>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Polski kobiet i mężczyzn

lukas88 323,4K

lukas88

Forum VIP
S spider-official fajne spojrzenie na mecz w Toruniu, myślę że ma ma to sens (y)

Mnie bardziej zainteresowało drugie spotkanie pomiędzy Resovią a Lublinem.
Resovia ostatnio w dziwnym spotkaniu pokonała Nysę, natomiast Lublin pokonał Warszawę. Oglądałem dwa ostatnie mecze Resovi i szczerze mówiąc grają mocno przeciętnie, mecz z Zawierciem gdzie dostali szybkie 3-0, lecz wygrali złotego seta i awansowali dalej. Dziś mierzą się z bardzo solidnym Lublinem, który ma potencja by mocno powalczyć z Rzeszowem a może nawet i wygrać. Ja jednak biore opcję over 176,5 punktu @ 1,80 Fortuna [/ICONPLUS]gdyż nie wierzę że mecz zamknie się w 3 setach, liczę na 4-5 partii.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1090
R 41,8K

Rosolski91

Użytkownik
"Warszawie ciężko będzie mentalnie wyjść na "szkolną salę" i grać na 100% zaangażowania, bo gdzieś z tyłu głowy będzie myśl że to przecież drugoligowcy."

Nie wiem czy wiesz ale Warszawa już grała na gorszej hali w Słowenii w Pucharze Cev, gdzie nawet nie było teraflexu i mało kibicow. W Toruniu hala ma być przygotowana wg wytycznych telewizji (teraflex, bandy reklamowe) plus Torunia granie moltenami, pytanie czy obecność kamer ich nie sparaliżuje. W zeszłym roku też była sytuacja że drugoligową Arka Chełm grała w ćwiartce z JW, z tym że w tej Arce było kilku gości którzy grali parę sezonów w PLS... Moim zdaniem Warszawa 3:0, 1 set może być równy, a potem jak to różnica poziomów może się zdarzyć set do 15..
Wawa 1 składem z Firlejem i Grobelnym(za Tillie)
 
Ostatnia edycja:
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk typ poniżej 179.5 punktów kurs 1.70 Betfan

Jastrzębski Węgiel zdecydowany faworyt do wygrania całego Pucharu Polski. Jutro graja na swojej hali do dodatkowy atut. W tym sezonie o ile dobrze pamiętam Jastrzębski Węgiel nie przegrał na swojej hali w dodatku nie stracił w meczu więcej niż maksymalnie jednego seta. Trefl pięć ostatnich spotkan wyjazdowych przegranych, forma u nich mocno faluje. Ostatni mecz z Radomiem to był bardziej treningowy niż ligowy. Kapitalnie Toniutti rozumie się ze swoimi siatkarzami z drużyny i gra Jastrzębskiego Węgla jest naprawdę imponująca. Głównym atakującym w drużynie Trefla powinien być Kewin Sasak, ale ciągle ten zawodnik jesy poniżej swojej formy jaka nas przyzwyczaił. Zazwyczaj gra Nasevich, który w miarę dobrze ostatnio punktował, ale to jest siatkarz przymierzany na bardziej rezerwowego niż pierwszoplanowego. Jastrzębianie nie mają słabego punktu, kapitalnie pierwsze wszystko funkcjonuje, ewentualnie jeśli można się do czegoś doczepić to ławka rezerwowych, która nie zawsze dawała dodatkowy impuls. Patrząc na ostatnie mecze Jastrzębskiego Węgla, a oglądałem wszystkie to drużyna, która jutro nie powinna stracić jakiekolwiek seta z drużyna która nie zwyżkuje że swoją forma. Pozdrawiam.
 
barti2000 752,6K

barti2000

Znawca - Siatkówka
KS Rudziniec - Aluron CMC Warta Zawiercie

Zawiercie poniżej 75,5 pkt @1,42 Betfan ❌
poniżej 131,5 pkt w meczu @1,90 superbet ❌

Drugoligowiec z Rudzińca wykorzystał słabą drabinkę i dotarł do tego etapu PP. Dzisiejszy mecz zostanie rozegrany w Gliwicach. Nie daje tej ekipie większych szans. Nie ma tam wielkich gwiazd, to zespół zdecydowanie gorszy niż Anioły Toruń. Wczoraj widzieliśmy jaka przepaść między drużynami z PlusLigi, a 2. ligi. Zawiercie pewnie tutaj powinno wygrać w trzech setach.

Totalna kompromitacja w drugim secie... a handicap punktowy by wszedł jak w masło.
 
Ostatnia edycja:
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Totalna kompromitacja w drugim secie...
a tam komromitacja... wygrali? wygrali. awansowali dalej? awansowali. wyraz kompromitacja ma tylko jeden synonim i sie on "asseco resovia rzeszów". chlopaki sie "oszczedzali" w lidze na mecz pucharowy, wyszedl drugi sklad na nyse w lidze i tlutkl ich na kwaśne jabłko ze nysa nie wiedziala co sie dzieje.. a co zrobil "pierwszy sklad" na wazny mecz pucharowy? wszystko idzie latwo fajnie i zgodnie z planem tluczemy jedziemy i nagle od 17-11 nie da sie wlasnej akcji zadnej skonczyc majac dogranie na leb albo freballa przebitego za darmo.. drugi set slabo zaczety, wychodzimy na 15-11 i natychmaist oddajemy w dokladnie takim samym stylu jak mecze w LM przeciwko tours. i nie ma resovii w pucharze polski, bo im malinowski natrzepal (gosc co gra na poziomie pierwszej ligi). to jest kompromitacja. chociaz w sumie moze przesadzam, czego oczekiwac od druzyny ktora umie sie tylko kompromitowac i w tym sezonie w waznych imprezach (LM/PP) na razie jedynie sie skompromitowala? zostala tylko kompromitacja w playoffach ligi i mozna konczyc sezon. i skutecznosc 100% jesli chodzi o kompromitacje w kazdych rozgrywkach zachowana. a przeprzaszam w CEVCUP wygrali z zawierciem, czyli jakas anomalia.
 
R 41,8K

Rosolski91

Użytkownik
a tam komromitacja... wygrali? wygrali. awansowali dalej? awansowali. wyraz kompromitacja ma tylko jeden synonim i sie on "asseco resovia rzeszów". chlopaki sie "oszczedzali" w lidze na mecz pucharowy, wyszedl drugi sklad na nyse w lidze i tlutkl ich na kwaśne jabłko ze nysa nie wiedziala co sie dzieje.. a co zrobil "pierwszy sklad" na wazny mecz pucharowy? wszystko idzie latwo fajnie i zgodnie z planem tluczemy jedziemy i nagle od 17-11 nie da sie wlasnej akcji zadnej skonczyc majac dogranie na leb albo freballa przebitego za darmo.. drugi set slabo zaczety, wychodzimy na 15-11 i natychmaist oddajemy w dokladnie takim samym stylu jak mecze w LM przeciwko tours. i nie ma resovii w pucharze polski, bo im malinowski natrzepal (gosc co gra na poziomie pierwszej ligi). to jest kompromitacja. chociaz w sumie moze przesadzam, czego oczekiwac od druzyny ktora umie sie tylko kompromitowac i w tym sezonie w waznych imprezach (LM/PP) na razie jedynie sie skompromitowala? zostala tylko kompromitacja w playoffach ligi i mozna konczyc sezon. i skutecznosc 100% jesli chodzi o kompromitacje w kazdych rozgrywkach zachowana. a przeprzaszam w CEVCUP wygrali z zawierciem, czyli jakas anomalia.
Po złotym w secie😂 bo w meczu z Zawierciem nie mieli podjazdu( tzn wtedy grali poprawnie ale Zawiercie było w kosmicznym gazie) a w play-offach kolejne becki od LUKu 🤔😅
 
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Projekt Warszawa - Aluron CMC Warta Zawiercie typ (Handicap setowy -1.5 seta Projekt Warszawa) kurs 2.83 Fortuna

Projekt Warszawa w bardzo dobrej formie. Wygrana ostatnio z Challenge Cup w finale wygrali oba mecze z Monza solidnym włoskim zespołem. Na swoim obiekcie wygrana w czterech setach, natomiast we Włoszech także wygrany w czterech setach. Projekt Warszawa ostatnimi czasy w swojej lidze wygrywała praktycznie z wszystkimi. Przydarzył się ostatnio jeden mecz przegrany na własnej hali z Resovia, która ten mecz ostatecznie w czterech setach wygrała, ale w tym spotkaniu nie wystąpił czołowy rozgrywający Projektu Jan Firlej. Podobny mecz przydarzył się Warszawianom z BOGDANKA LUK Lublin, gdzie Warszawianie również bez czołowego rozgrywającego przegrali w czterech setach. Teraz wydaje się, że wszyscy zawodnicy są do dyspozycji trenera Grabana nawet wrócił już Bartłomiej Boladz, gdzie w pierwszym meczu Challenge Cup na pozycji atakującego grał Linus Weber. W zespole z Warszawy widać niesamowita zespołowość i spektakularne ataki czasami z drugich pilek Artura Szalpuka. Bardzo dobrze wygląda środek Warszawian i ciągle rozwijający się pozytywnie Semeniuk. Zawiercie ostatnio przegrali po tie-breaku z Barkomem. Odpadnięcie z Pucharu Challenge po bardzo dobrym meczu z Resovia, ale złoty set na korzyść Resovii. Widać, że Zawiercianie bardzo dobrze czują się przed własną publicznością ma wyjazdach już mają słabsze momenty w swojej grze. Pokazał to m.in bardzo słaby mecz w ich wykonaniu Rzeszowie, gdzie gładko przegrali w trzech setach z nierówno grającym zespołem z Rzeszowa. Warszawa wygląda według mnie aktualnie jako zespół solidniejszy i bardziej reguarlny w swojej siatkówce Zawiercianie mimo też dobrej serii to jednak ostatnio mieli lekki zjazd w swojej formie. Patrzac na mecze historyczne dwa spotkania rozegrane w 2023 r. na korzyść Warszawian i jedno z tych spotkań na hali w Zawierciu wygrana w trzech setach przez Warszawian, gdzie w tym meczu Zawiercianie nie mieli nic do powiedzenia. Myślę, że Warszawianie podtrzymają swoją dobra gre i odniosą pewne zwycięstwo z Zawierciem. Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +474
R 41,8K

Rosolski91

Użytkownik
Projekt Warszawa - Aluron CMC Warta Zawiercie typ (Handicap setowy -1.5 seta Projekt Warszawa) kurs 2.83 Fortuna

Projekt Warszawa w bardzo dobrej formie. Wygrana ostatnio z Challenge Cup w finale wygrali oba mecze z Monza solidnym włoskim zespołem. Na swoim obiekcie wygrana w czterech setach, natomiast we Włoszech także wygrany w czterech setach. Projekt Warszawa ostatnimi czasy w swojej lidze wygrywała praktycznie z wszystkimi. Przydarzył się ostatnio jeden mecz przegrany na własnej hali z Resovia, która ten mecz ostatecznie w czterech setach wygrała, ale w tym spotkaniu nie wystąpił czołowy rozgrywający Projektu Jan Firlej. Podobny mecz przydarzył się Warszawianom z BOGDANKA LUK Lublin, gdzie Warszawianie również bez czołowego rozgrywającego przegrali w czterech setach. Teraz wydaje się, że wszyscy zawodnicy są do dyspozycji trenera Grabana nawet wrócił już Bartłomiej Boladz, gdzie w pierwszym meczu Challenge Cup na pozycji atakującego grał Linus Weber. W zespole z Warszawy widać niesamowita zespołowość i spektakularne ataki czasami z drugich pilek Artura Szalpuka. Bardzo dobrze wygląda środek Warszawian i ciągle rozwijający się pozytywnie Semeniuk. Zawiercie ostatnio przegrali po tie-breaku z Barkomem. Odpadnięcie z Pucharu Challenge po bardzo dobrym meczu z Resovia, ale złoty set na korzyść Resovii. Widać, że Zawiercianie bardzo dobrze czują się przed własną publicznością ma wyjazdach już mają słabsze momenty w swojej grze. Pokazał to m.in bardzo słaby mecz w ich wykonaniu Rzeszowie, gdzie gładko przegrali w trzech setach z nierówno grającym zespołem z Rzeszowa. Warszawa wygląda według mnie aktualnie jako zespół solidniejszy i bardziej reguarlny w swojej siatkówce Zawiercianie mimo też dobrej serii to jednak ostatnio mieli lekki zjazd w swojej formie. Patrzac na mecze historyczne dwa spotkania rozegrane w 2023 r. na korzyść Warszawian i jedno z tych spotkań na hali w Zawierciu wygrana w trzech setach przez Warszawian, gdzie w tym meczu Zawiercianie nie mieli nic do powiedzenia. Myślę, że Warszawianie podtrzymają swoją dobra gre i odniosą pewne zwycięstwo z Zawierciem. Pozdrawiam.
Z ciekawostek:
Warszawa przegrała tylko jeden mecz w tym sezonie z Firlejem w składzie - ze Skrą Bełchatów. Zawiercie do tej pory nie ugrało nic z trenerem Winiarskim na ławce. Mecz na wielkiej Tauron Arenie może być problemem dla Zawiercia, które opiera swoją grę na potężnej zagrywce (kwestia wstrzelenia sie na tej arenie) ponadto Projekt jest najlepiej grająca ekipą na wysokiej piłce w całej lidze a Zawiercie jedną z najgorzej blokujących drużyn.
 
Otrzymane punkty reputacji: +404
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Warszawa - Zawiercie

Przed nami ostatnie rozstrzygnięcia w Pucharze Polski - dziś półfinały. Jednym z nich będzie bardzo ciekawe spotkanie Warszawa vs Zawiercie.
Półfinały odbędą się w Krakowie a więc teren neutralny.
Warszawa w tym sezonie gra doskonale, ostatnio zwyciężyli Puchar Challenge pokonując 2krotnie Monzę 3:1 i 3:1. W Plus lidze Zawiercie zajmują 2 miejsce natomiast Warszawa 3 w tabeli - obie drużyny po 4 porażki w lidze.
Obie drużyny mają swoje atuty, A. Szalpuk w Warszawie w tym sezonie wygląda kapitalnie, ponownie wrócił do formy gdzie oglądaliśmy na MŚ kilka lat temu. S. K. Tillie również utrzymuje swój bardzo dobry poziom. Ogólnie cały skład Warszawy w tym sezonie gra fantastycznie - J. Firlej - A. Szapluk, K. Tillie - A. Wrona, Y. Semeniuk - B. Bołądź - D. Wojtaszek
Jeśli chodzi o Zawiercie to po powrocie M. Bieńka po kontuzji widać progres, widać, że brakowało tego środkowego w drużynie i nie ma się co dziwić w końcu to jeden z lepszych środkowych chyba na świecie. M. Tavares - T. Clevenot, B. Kwolek - M. Bieniek, M. Zniszczoł - K. Butryn - L. Perry.

Dla mnie lekkim faworyt wydaje się Warszawa jednak to Zawiercie ma lepszą ławkę co też może być bardzo ważne. Liczę na co najmniej 4 sety w tym spotkaniu.

powyżej 179,5 1,73 Fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +404
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Jastrzębski Węgiel - Aluron CMC Warta Zawiercie typ (Handicap setowy -1.5 seta Jastrzębski Węgiel) kurs 2.27 LVBET

Jastrzębski Węgiel od początku faworyt do zdobycia Pucharu Polski. Drużyna grająca bardzo dobrze w szczególności blokiem oraz w elemencie zagrywki. Jedyna obawa to stan zdrowia Toniuttiego, który ma problem z łydka, ale zmaga się już z nią około 4 tygodni. Już wygląda to lepiej, ale patrzac na dzisiejszy mecz to przy wyskoku do bloku praktycznie tego unikał w dzisiejszym spotkaniu. Toniutti to topowy rozgrywający na świecie i mimo, że gra z lekkim urazem to Jastrzebianie potrafili wygrać ostatnio spotkanie z mocna Piacenza oraz dzisiaj z Lublinem bardzo pewnie. Cieszy fakt, że w świetnej dyspozycji jest atakujący Jastrzębia Patry oraz środkowi. Popiwczak aktualnie według mnie pierwszy powinien przez trenera Gribica w Reprezentacji uznawanym być jako pierwszy libero. Na przyjęciu Tomek Fornal gra oczywiscie swoją dobra siatkówkę, ale cieszy fakt, że także w świetnej dyspozycji dzisiaj był Rafał Szymura, który kończył praktycznie wszystkie ataki. Dzisiaj Zawiercianie zagrali solidne spotkanie, ale nie ukrywam, że Warszawianie źle weszli w to spotkanie I nienpokazali swojej siatkowki w pełni. "Nie było" dzisiaj jednego z liderów Warszawy Szalpuka, który został zmieniony za Grobelnego w trakcie spotkania. Przeciętny Wrona na środku. Na pozycji atakującego tez powinna być zmiana i wprowadzenie Linusa Webera przez Piotra Grabana, ponieważ skuteczność w ataku pozostawiała wiele do życzenia. Zawiercianie zagrali solidnie, ale z Jastrzębie jest aktualnie w lepszej formie. Jak juz opisywałem Zawiercie przegrywali ostatnio z Barkomem oraz odpadli z Pucharu CEV z przeciętnie grająca Resovia. Jastrzębianie maja ogromne doświadczenie w grze w Pucharach, natomiast Zawiercianie bardzo dawno nie grali takiego meczu jak mają w dniu jutrzejszym o trofeum, natomiast Jastrzębianie czy to mecz o Superpuchar Polski czy także w mecze Ligi Mistrzów w tamtym sezonie wzięli udział w samym finale tych rozgrywek. Jutro mental zdecydowanie po stronie drużyny z Jastrzebia. Pozdrawiam.
 
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Jastrzębianie maja ogromne doświadczenie w grze w Pucharach
Wlasnie tak sie zastanawiam czy ten przeciwnik bedzie w koncu im odpowiadal w Finale Pucharu Polski, przypomnijmy ze Jastrzebie chyba sa jedyna druzyna w ostatnich 13 lat ktora przegrala wszystkie finaly jakie rozegrala od 2010 , szesc finalow przegrali a od 2000 na 8 finalow przegrali siedem a jak wygrali to po mekach. Ostatnie cztery finaly przegrali z rzedu z ZAKSA , fakt ze ostatni final to byl na noze (26:24, 29:27, 25:23) to tyle z kart historii, moze w koncu sie przelamia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +918
I 24,7K

iti

Użytkownik
Wg mnie JW wskoczył na ten zaksowy level z poprzednich sezonów. To z jaką łatwością ograli Piacenze czy Lublin robi wrażenie. Jasne, tracili seriami punkty z przewagi, ale momentami ta przewaga była odbudowywana, więc to kwestia koncentracji. Fornal wskoczył na ten wyższy level (abstrahując od jego dziwnych zagrań to jak nie kombinuje to jest killerem dla rywali). I jakby nie było to kiedy Zaksa wygrywała trzy razy pod rząd LM to oni zgarnęli Mistrzostwo Polski dwukrotnie w tym czasie. To robi wrażenie, przynajmniej na mnie. Tak, JW kiedyś był frajerem kolokwialnie mówiąc, ale to bardziej przeszłość. Murowanym faworytem nie są, ale stawiam ich jednak wyżej niż Zawiercie. Nie tak dawno o Butrynie przeczytałem śmieszną anegdotkę - że jest mistrzem partolenia ważnych punktów w ważnych meczach po 20 punkcie. Coś w tym jest, że nigdy nie stawiali go na tej najwyższej półce, a jedynie lądował pośród bardzo dobrych.
Ich ligowy mecz z Zawiercia był dziwny. Pograłem over setowy dla lepszego oglądania, a tam JW szedł jak taran. Gładko wygrany pierwszy set, w drugim prowadzenie, aż ich Zawiercie dopadło i się troszkę złamali i przegrali za trzy.
Zadecyduje mityczna dyspozycja dnia. JW grał co trzy dni od paru tygodni, więc to może się odbić.
 
A 918

andrusek1905*

Użytkownik
Witam,

Czy ktoś oprócz mnie miał podobną sytuację? Postawiłem wczoraj na Zawiercie w meczu z Warszawą po kursie 1.88 i parę godzin po zakończeniu meczu Betclic rozliczył mi go po kursie 1.00

Na pytania dlaczego zakład został anulowany dostaję odpowiedź, że ze względu na błąd systemowy kursy na to spotkanie były wystawione nieprawidłowo.

Gdy pokazuję dowody, że kurs był absolutnie rynkowy, a nawet niższy niż w konkurencji:
https://www.oddsportal.com/volleyball/poland/polish-cup/projekt-warszawa-zawiercie-vwAmLfp5/

Dostałem odpowiedź, że ich dział analiz ma prawo do wystawiania własnych kursów. Oczywiście odpowiedzi na to jaki to powinien być kurs według ich dział analiz nie otrzymałem.

Podsumowując anulują zakład po zupełnie zwyczajnym kursie parę godzin po rozstrzygnięciu, bo tak i co mi pan zrobisz?

Oczywiście będę pisał reklamację i ewentualnie szukaj dalszych dróg dochodzenia swoich praw, ale już się mocno zraziłem do tego "bukmachera".
 
Otrzymane punkty reputacji: +514
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
JW dalej od swojego maksimum niż obecnie jest Zawiercie, które gra prawie-prawie maxa. Kwolo się pochwalił, że jest przeziębiony - i zamiast być od startu z drużyną w Krakowie to przyjechał dopiero na poranny rozruch w dniu meczu. W każdym razie no nie zapowiada się na krótki mecz - liczę na co najmniej 4 sety, w tym coś emocjonującego na przewagi. W związku z tym idę w stronę Norberta Hubera, który zapewne przyćmi dzisiaj jakiegokolwiek środkowego po stronie Zawiercia (byłoby fajne zestawienie z Bieńkiem - ale raczej Bieńkowi odjechał już dawno) i wrzucam parę groszy na:

1709453241468.png

Chłop gra szefa i przy 4 setach przy skrzydłach Zawiercia spokojnie może złapać 5 bloków. Jest co prawda ten Tavares ale nie wydaje mi się, żeby był w stanie kreować na tyle szybką i dokładną grę żeby Norbi się nie załapał na czołowego blokującego tego finału.


1709453241468.png
 
Otrzymane punkty reputacji: +235
Do góry Bottom