>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Polski kobiet i mężczyzn

zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Przed nami ćwierćfinały.
U Pań 3 ćwierćfinały zostały już rozegrane dziś ostatnia para zmierzy się w ćwierćfinale i chyba najciekawsza - Developres Rzeszów - Chemik Police
Natomiast Panowie rozpoczynają swoje ćwierćfinały już 16 Lutego.

BBTS Bielsko Biała - Aluron CMC Warta Zawiercie
Bydgoszcz - Jastrzębski Węgiel
PGE SKRA Bełchatów - Trefl Gdańsk
ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Asseco Resovia Rzeszów

Zapraszam do typowania.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Developres Rzeszów - Chemik Police

Bardzo ciekawe spotkanie dzisiejszego dnia odbędzie się w ramach ćwierćfinału Pucharu Polski.
Obecnie chyba dwie najmocniejsze drużyny w Polskiej siatkówce dość szybko zmierzą się ze sobą i jedna pożegna się z marzeniami o Pucharze.
Na ostatnich 7 pojedynków bezpośrednich aż w 6 spotkaniach mecze kończyły się 5 setowymi spotkaniami więc można pójść w over?
Jeśli Chemik grałby u siebie to myślę, że poszedł bym w stronę Chemika ale własna hala po stronie Rzeszowa no jest to lekki handicap w ich stronę.
Moim zdaniem osobiście lekkim faworytem jest drużyna Chemika jednak ja stawiam na przynajmniej 4 sety w tym meczu patrząc na ostatnią historię spotkań obu drużyn.

powyżej 183,5 1,84

Kolejny tie-break w meczu obu zespołów i typ na plus.
 
Ostatnia edycja:
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Hej dziś puchar polski.
Bbts- Zawiercie. Myśle, ze Zawiercie nie będzie chciało się bawic w rezerwowy skład w sumie nawet nie maja rezerwowego składu, bo każdy o niego walczy. Każdy chce grać teraz jak najlepiej, bo zbliżają się playoffy. Wiec under 88.5 powinno wejść po kursie2.05.
Nie porównujmy 1 ligi do plusligi bo to jes przepaść.
Visla Bydgoszcz - JSW. Tu idę w under 3.5. Myśle ze fornal dziś pogra, żeby unormować swoją formę, a raczej podbudować się mentalnie. Szalacha na środku tez dobrze sobie radzi. No i rozgrywający, tu będzie przepaść. Życzę sobie i Wam żeby dzisisj typy były trafione
 
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Hej dziś puchar polski.
Bbts- Zawiercie. Myśle, ze Zawiercie nie będzie chciało się bawic w rezerwowy skład w sumie nawet nie maja rezerwowego składu, bo każdy o niego walczy. Każdy chce grać teraz jak najlepiej, bo zbliżają się playoffy. Wiec under 88.5 powinno wejść po kursie2.05.
Nie porównujmy 1 ligi do plusligi bo to jes przepaść.
Visla Bydgoszcz - JSW. Tu idę w under 3.5. Myśle ze fornal dziś pogra, żeby unormować swoją formę, a raczej podbudować się mentalnie. Szalacha na środku tez dobrze sobie radzi. No i rozgrywający, tu będzie przepaść. Życzę sobie i Wam żeby dzisisj typy były trafione
A właściwie czemu nie porównujmy? W wielu dyscyplinach drużyny w niższych poziomów rozgrywkowych sa w stanie nawiązać wyrównana walkę z drużynami z najwyższej klasy. Pod koniec grudnia grane były mecze towarzyskie gdzie Bielsko ograło Cuprum Lubin, a Norwid wygrał z Będzinem. Z tym samym Będzinem, który urwał punkty Aluronowi w lidze ostatnio. W czym BBTS, który ma świetny bilans w I lidze, ma być gorszy od takiego Będzina? Nazwiska obu drużynach z Tauron I Ligi mniej medialne, najbardziej znani Masny, Gryc czy Kapelus, ale jest tam wielu ciekawych zawodników, którzy potrafią grać w siatkówkę. Dla nich to dodatkowa motywacja, a dla Plus Ligowców najważniejsze będą play-off’y mimo wszystko.
Ja probuje tak:

BBTS vs Aluron
Typ: BBTS +2.5 seta
Kurs: 2.15, etoto

Visła vs Jastrzebski
Typ: powyżej 138.5 punktu
Kurs: 1.89, etoto
 
Ostatnia edycja:
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
A właściwie czemu nie porównujmy? W wielu dyscyplinach drużyny w niższych poziomów rozgrywkowych sa w stanie nawiązać wyrównana walkę z drużynami z najwyższej klasy. Pod koniec grudnia grane były mecze towarzyskie gdzie Bielsko ograło Cuprum Lubin, a Norwid wygrał z Będzinem. Z tym samym Będzinem, który urwał punkty Aluronowi w lidze ostatnio. W czym BBTS, który ma świetny bilans w I lidze, ma być gorszy od takiego Będzina? Nazwiska obu drużynach z Tauron I Ligi mniej medialne, najbardziej znani Masny, Gryc czy Kapelus, ale jest tam wielu ciekawych zawodników, którzy potrafią grać w siatkówkę. Dla nich to dodatkowa motywacja, a dla Plus Ligowców najważniejsze będą play-off’y mimo wszystko.
Ja probuje tak:

BBTS vs Aluron
Typ: BBTS +2.5 seta
Kurs: 2.15, etoto

Visła vs Jastrzebski
Typ: powyżej 138.5 punktu
Kurs: 1.89, etoto
Okej kapelus stary dziadek, gdzie będzie miał problem żeby skończył atak ? Gryc który grzeje ławę, bo gra rosyjski atakujący ? Tylko, ze cuprum skład rezerwowy ma właśnie na poziomie 1ligi.. Od bedzina wcale nie musza być gorsi, ale co to da ? Bez spamu, zobaczymy po meczu kto miał racje

mecze towarzyskie a puchar polski to raczej duża różnica
 
W 5,4K

Wfan

Użytkownik
W obu dzisiejszych meczach wyniki inne niz 2x 3:0 beda zaskoczeniem.
Z przytoczonych wyzej Masny , Gryc , Kapelus tylko Masnego mozna uwazac za kogos konkretnego. Gryc byl zmiennikiem w najslabszych druzynach Plus Ligi wiec nie ma o czym gadac.
Przepasc w skladach bardzo duza i jak dla mnie tylko zlekcewazenie rywala moze tutaj dac szanse tym slabszym na seta.
 
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Okej kapelus stary dziadek, gdzie będzie miał problem żeby skończył atak ? Gryc który grzeje ławę, bo gra rosyjski atakujący ? Tylko, ze cuprum skład rezerwowy ma właśnie na poziomie 1ligi.. Od bedzina wcale nie musza być gorsi, ale co to da ? Bez spamu, zobaczymy po meczu kto miał racje

mecze towarzyskie a puchar polski to raczej duża różnica
Wyglada na to, ze wyjdzie na Twoje ;) dysproporcja jednak bardzo duża, jestem mimo wszystko trochę zaskoczony
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Wyglada na to, ze wyjdzie na Twoje ;) dysproporcja jednak bardzo duża, jestem mimo wszystko trochę zaskoczony
Jednak wyszło na moje, zal patrzeć na fornala. Co z nim się dzieje, tak samo halaba, nie wspomnę o szalpuku. Maja zjazd totalny formy. Jutro przygotuje tez jakieś fajne typy. Pozdrawiam
 
N 336

nafciarz9

Użytkownik
Ja dziś widzę raczej pewne zwycięstwo ekipy z Bełchatowa, dlatego gram 1, oraz -1,5 seta. W ostatnim czasie forma zdecydowanie wzrosła w całym zespole, a bardzo dużo wniosło dołączenie do gry Sandera. W Gdańsku nienajlepsza sytuacja na środku oraz przyjęciu, ponieważ brakuje zmienników ogranych na wysokim poziomie, W dodatku Lipiński na początku sezonu prezentował się zdecydowanie lepiej niż obecnie.
W drugim meczu powinna wygrać ZAKSa, ale kurs jest nieadekwatny do ryzyka, dlatego z tego spotkania gram na Resovie +13,5 punkta, oraz Over 175,5. W ostatnim czasie staram się nie grać na overy punktowe, ale w tym meczu moim zdaniem linia jest ustawiona zdecydowanie za nisko. (wystarczą np. 4 sety 25:19). ZAKSa jest bardzo poukładanym zespołem i w najwyższej formie może pokonać wszystkie zespoły w Polsce, ale Resovia już pokazała w tym sezonie, że można pokonać ZAKSe, a handicap +13,5 pkt może wejść nawet przy 3:0 dla ZAKSy i wynikach (np. 25:20, 25:20 i 25:22). Wszystkie typy zagrane w STS i Fortunie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
P 91

piotras1990

Użytkownik
Przekornie zagrałbym na Gdańsk z Bełchatowem. To tylko jeden mecz, który decyduje o tym, czy grasz dalej czy nie. Co prawda faworytem są oczywiście bełchatowianie, ale jakoś czuje pismo nosem, że Gdańsk sobie poradzi :) Kurs ponad 2,90 w BetX mocno kusi :)
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Witam wszystkich bardzo serdecznie. Ja dziś idę w stronę over 3.5 seta w meczu Skra-Gdańsk. Moim zdaniem Gdańsk dzisiaj to wygra, wlazly będzie szaleć na ataku, to jego hala. Uważam, ze to może być ciężki mecz.
zaksa-resovia. 1.18 kurs na zakse ?Pojechali po bandzie, przy tak grającej resovii. Dodam, ze resovii odpowiada ta hala, a formę maja teraz bardzo dobra, wiec over 3.5 po kursie 1.75 jak najbardziej. Nie szedłbym tutaj w małe punkty, bo wiemy ze resovia lubi przegrać sety do 15. Kaczmarek lubi się ostatnio zaciąć, a butryn ogień cały czas. Fabian bardzo dobrze rozgrywa takie spotkania, a pamiętajcie żeby byli w pucharze polski to właśnie sovia musiała ugrać 2 sety w zaksie. Na pewno to nie będzie taki prosty mecz jak wystawione są kursy.

co lipa dzisiaj pograł to szok 😁😁 słabiutka Skra
Rzuciło mi się w oczy szerszeń powyżej 10.5 pkt. Jeżeli zakładamy ze będą cztery sety to powinen pokryć ta linie bez żadnego ale..
 
Ostatnia edycja:
zimny94 19,7K

zimny94

Użytkownik
Halo halo? Co taka cisza?

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Zawiercie

Początkowo miało iść 3:0 ZAKSA ale kurs jest w granicach 1.6 już więc nie warto. Wszystko przez to że mówi się o drobnych urazach i chorobach w drużynie Zawiercia, ale kto co i kiedy? Nie wiemy.
ZAKSA mega w gazie, też drobne urazy były (Kaczmar i Semieniuk jak dobrze pamiętam).
Jest to Puchar , ZAKSA ma w świadomości że jutro gra Finał i czy będą chcieli się żyłować i zlać Zawiercie czy wygrać spokojnie 3:0/3:1?
Stawialbym tutaj Zawiercie +17.5 pkt @1.90 , jest to duże handi i jeśli nie odlecą w jakimś secie z 10pkt+ powinni pokryc
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Mnie dziś kusi Jastrzębie. Gdańsk był rewelacja sezonu zasadniczego ale oni do konca grali na maksa, musieli bronić 3 pozycji do ostatniego spotkania.

Jastrzębie juz od kilku tygodni sobie grało na luzie, mogli na spokojnie celować z formą w ten weekend. Zapewne też zdają sobie sprawę ze to może być ich jedyna szansa w tym roku na trofeum - Zaksę w jednym meczu można naruszyć

Jastrzębie @1,8
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
W 5,4K

Wfan

Użytkownik
Mnie dziś kusi Jastrzębie. Gdańsk był rewelacja sezonu zasadniczego ale oni do konca grali na maksa, musieli bronić 3 pozycji do ostatniego spotkania.

Jastrzębie juz od kilku tygodni sobie grało na luzie, mogli na spokojnie celować z formą w ten weekend. Zapewne też zdają sobie sprawę ze to może być ich jedyna szansa w tym roku na trofeum - Zaksę w jednym meczu można naruszyć

Jastrzębie @1,8
Gdzie moge 1.8 brac ? Wszedzie 1.6 z kawalkiem ewentualnie
 
S 54,4K

spider-official

Użytkownik
Gdzie moge 1.8 brac ? Wszedzie 1.6 z kawalkiem ewentualnie
Sts 1,8 Unibet 1,77 fortuna 1,75. Widać że komuś nie chciało się w porównywarkę spojrzeć.

Co do samego spotkania to nie byłbym taki pewny zwycięstwa JW. Fornal odpadł. Louati i Szymura z drobnymi urazami i cholera wie czy mogą grać na 100%. W ostatnim meczu z konieczności Bucki grał na przyjęciu. Kampa to na rozegraniu faluje, a na plus u niego to tylko zagrywka. A Trefl ambitna, zdescyplinowana drużyna i tak naprawdę z fajnym wyjściowym składem. Lipiński ostatnio wrócił do świetnej formy z początku sezonu. I jak Reichert dotrzyma kroku to są w stanie to wygrać. Nie raz pokazywali że mogą pokonać niby lepsze drużyną na papierze. Może ktoś wypomni mi że JW dwa razy wygrał z Treflem, ale to bym okres gdzie JW grał mega siatkówkę i raczej tego okresu nie mieszałbym z dzisiejszym meczem i ich aktualną dyspozycją, która stoi pod znakiem zapytania. Uważam że Trefl nie raz pokazywał że potrafi się zmotywować do danego ważnego meczu, a biorąc pod uwagę że to tylko jeden mecz i może zadecydować dyspozycja dnia to kurs 2,25 w Lvbet uważam za value warte uwagi.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +14
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkowka - Puchar Polski
Godzina: 17:30
Spotkanie: Jastrzębski Węgiel vs Trefl Gdańsk
Typ: Jastrzębski handicap punktowy - 2.5
Kurs: 1.90 75 vs 59
Bukmacher:
sts

Analiza:

Czesc Wszystkim!

Czas zaczac rozgrywki półfinałowe Pucharu Polski. Prawdę mówiąc nie miałem określonych typów na żadne ze spotkań i czekałem na kursy i ofertę bukmacherów. Doczekalem się, a mój wzrok przykuły bardzo wyrównany rozkład na spotkanie popołudniowe.
Zanim zdecydowałem się zagrać na czyste zwycięstwo Jastrzebskiego to kursy zdążyły już nieco spaść, wiec pójdę w handicap punktowy w całym meczu. Dwumecz w lidze zdecydowanie na korzyść Jastrzębia, bilans w setach 6:1 i oba spotkanie zdominowane. Teraz czasy trochę się zmieniły i niby może to być dobry czas dla Trefla żeby wziąć rewanż, jednak ja upatruje ponownego zwycięstwa faworyta. Nie trafiają do mnie argumenty, ze zabraknie Fornala, wszak w poprzednich dwóch starciach tez go nie było. Mało tego, w Gdańsku grał wtedy Mika i był najlepszym punktującym drużyny w starciu w Ergo Arenie. Jeżeli mówimy zatem o jakikolwiek osłabieniu to owszem, ale raczej po stronie Trefla.

Dla każdej z tych drużyn to jest bardzo dobre przetarcie przed faza play-off, ale przede wszystkim to Jastrzebiu powinno zależeć na dobrym wyniku i nakręceniu się przed meczami z Aluronem. Trener Gardini wciąż ma otwarta rywalizację na kilku pozycjach i każdy zawodnik musi dać z siebie wszystko w najbliższych meczach żeby wywalczyć pierwszy skład.

Trefl z kolei będzie miał na pewno trudniejsza przeprawę w fazie play-off i być może w dzisiejszym meczu nie zobaczymy takich 110%, chociaż motywacji na pewno nie zabraknie. Głębia składu jest nieco mniejsza, brakuje dobrej rotacji na przyjęciu, a Mariusz Wlazly ma już swoje lata - to może się odbić w dalszej części sezonu.

Mecz rozgrywany będzie na hali w Krakowie, rozmiarem na pewno bliżej jej do tej w Jastrzebiu niż do Ergo Areny, moim zdaniem neutralny grunt będzie faworyzował podopiecznych Andrei Gardiniego, bo Trefl zdecydowanie gorzej spisuje się na wyjazdach.

Powodzenia ;)

Dorzucam:

Pablo Crer poniżej 10.5 punktu, 1.76, etoto
4 punkty
Mariusz Wlazly poniżej 20.5 punktu, 1.85, etoto 7 punktów, fatalny mecz Mariusza

linie bardzo wysokie, najwyższe spośród bukmacherów, których sprawdzałem. Ewidentnie mamy poszukiwania długiego meczu, zwłaszcza przy typie na Mariusza, ale ostatnie dwa starcia to 3 i 4 krótkie sety. Wlazly żeby punktować na takim poziomie potrzebowałby naprawde mnóstwo piłek, a to Lipiński jest liderem w ataku.
Crera bardzo cenie, ale trudni rywale po drugiej stronie siatki plus mocna zagrywka Jastrzębia to środowisko, w którym aż tylu punktów może nie zdobyć. Zazwyczaj oscyluje w granicach 9 na mecz.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +82
Do góry Bottom