>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Puchar Polski 2022/2023 - Finał: Legia Warszawa - Raków Częstochowa [2.05.2023 godz. 16:00]

Status
Zamknięty.
ampm 0

ampm

Użytkownik
Jak dla mnie czysta jedynka (Legia).
Jej stracone szanse na mistrzostwo, jedyny puchar do wyciągnięcia w tym sezonie.
Raków już chyba widzi (w mojej opinii) chudsze lata z nowym trenerem...i ubytkiem Best Player'sów.
Zdjae sobie sprawę, że może to być jedyna szansa na długie lata dla zdobycia przez Częstochowian PP, ale nie teraz.....
Doświadczenie będzie górą.
3-1 fo fun za kursik 28!

LEGIA 90 minut za 3.10 Forbet
 
H 70,3K

hagi84

Użytkownik
jakie doswiadczenie?
co ma do tego nowy trener w kolejnym sezonie?
Nie no dawno takiej beznadziejnej analizy czlowiek nie czytal, z automatu powinny byc takie wypociny usuwane
 
O 309,7K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska, Puchar Polski finał
Godzina: 16:00
Spotkanie: Legia Warszawa - Raków Częstochowa
Typ: powyżej 6.5 żółtych kartek
Kurs: 4.00
Bukmacher: Superbet
Analiza:

Miałem grać też mniejsze kursy w tym miesiącu i początkowo myślałem dziś o zwycięstwie Realu po 2.80, ale jednak te kartki w pucharze Polski wydają mi się wielce prawdopodobne.
Atmosfera powinna być tutaj gorąca. Raków jest obrońca tytułu, w przypadku zwycięstwa ma podwójna korone, a Legia też na pewno ma chrapkę na to trofeum . Ligi już nie wygrają, zakończą na 2 miejscu, ustępując właśnie wspomnianemu Rakowi. Tu są do wyrównania rachunki . Pamiętam jak oglądałem ich ostatni ligowy mecz bezpośredni i Legia ograła wtedy Raków 3:1 . Kartek było wtedy 4, ale śmiało mogło być że 2-3 więcej, bo były okazję ku temu by je pokazać .
Co ciekawe jutrzejsze spotkanie finałowe i ostatnie spotkanie ligowe tych ekip łączy ten sam arbiter Piotr Lasyk. I skoro już o arbitrze to przytoczę tu jego liczby z tego sezonu : 126 kartek w 27 spotkaniach, czyli całkiem dobry arbiter pod kartki.
Ten mecz będzie inny niż mecz ligowy ostatni. Wtedy Legia dość szybko wyszła na prowadzenie, a tu wydaje mi się, że przy finale nikt za szybko się nie otworzy i na początku będą takie piłkarskie szachy i walki w środku pola. Skoro będzie walka to będą i faule, kartki też być powinny .
Stawka spotkania dla jednych i drugich jest wysoka bo to w końcu finał Pucharu Polski. Uważam, że tu nikt nogi nie odstawi, będzie sporo przewinień, fauli taktycznych, mogą być też dyskusje czy kłótnie między zawodnikami, może być gra na czas pod koniec meczu gdy ktoś wyjdzie na prowadzenie.
Moim zdaniem ta linia jest do zrobienia a kurs na to jest wysoki .
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1747
typerskoki 398,2K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Moim zdaniem Raków jest obecnie poza zasięgiem reszty ligi co widać w punktach w tabeli. Widać też, że ta drużyna za Papszuna wprost kocha fazy Pucharowe. Nawet w latach gdzie byli klase rozgrywkową niżej albo nie walczyli o Mistrza to w Pucharze zawsze byli objawieniem. W Europejskich Pucharach też wypadali dobrze miażdząc słabe klube (a koledzy z ligi się z nimi męczyli lub odpadali) a z klubami z dużo wyższym budżetem walczyli jak równy z równym. Mistrzostwo jest praktycznie pewne więc jest 100% na Puchar i na zdobycie podwójnej Korony. Pokazywali to w ostatnich latach, że to jest ich specjalność i liczę, że tak zostanę.

Legia jest przywracana z martwych, ale pamiętajmy że rok temu męczyła się w okolicy 10 miejsca, a skład personalnie aż tak się nie różni, a trener Runjaic już nie raz przegrywał z Papszunem, więc moim zdaniem zwycięstwo Rakowa po takim kursie to jeden z lepszych betów majowego weekendu!

Legia - Raków 2 @ 2,42 @ Fortuna
 
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Z powodu oprawy kibiców mecz finału Pucharu Polski zostanie przerwany na co najmniej 5 minut? TAK @2.50 Fortuna dach był otwarty, to też trzeba analizować

Jak to ostatnio bywa w Święto Flagi na Stadionie Narodowym odbędzie się finału Pucharu Polski. Legia Warszawa zmierzy się z Rakowem Częstochowa i muszę przyznać, że ciężko wytypować jest mi faworyta. Z jednej strony Legia gra praktycznie u siebie i za sobą będzie miała wielu fanów, ale to Raków dwukrotnie z rzędu sięgał po puchar. Ja w Fortunie znalazłem interesujący zakład na wtorkowe wydarzenie w stolicy. Stawiam na to, że mecz zostanie przerwany na minimum 5 minut z powodu oprawy kibiców.

Skąd taki pomysł? W mediach piszę się od rana, że kibice Legii nie chcą poddać swojej oprawy pod skanery do flag. Raków przygotowuje kartoniadę, która nie zakłóci przebiegu spotkania, ale jest jeszcze druga strona barykady. Z pewnością szykuje się coś dużego u Wojskowych i zamieszanie jest spore. Były wcześniej ustalone warunki opraw, ale wiadomo jak to jest z ustaleniami. Spodziewam się dużej ilości rac i sporej oprawy. Pamiętam, że w przeszłości finały Pucharu Polski były już przerywane, dlatego warto spróbować w mojej opinii takiego nietypowego zakładu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +650
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Mecz już za moment, a więc na szybko spróbujmy pograć kartki
Jędrzejczyk otrzyma kartkę @ 2.45
Josue otrzyma kartkę @ 2.65

Betfan

Obaj Panowie maja mocno wybuchowy charakter i liczę, że dzisiaj pokażą to ponownie. Nie będę zdziwiony nawet jak Josue będzie mocno prowokowany przez piłkarzy Rakowa, a ten niestety nie potrafi utrzymać emocji na wodzy.
Jeśli chodzi o Jędrzejczyk to jego chamskich zagrań na nogi piłkarzy rywala nie brakuje. Dużo razy mu się upiekło w tym sezonie z czerwonym kartonikiem, ale za to żółtych dostawał dość sporo. Jest to finał, dla Legii to szansa żeby zdobyć choć jeden puchar w tym sezonie bowiem liga już przegrana. Na stadionie normalna atmosfera, czyli to co lubimy.
Dawać już ten mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2561
P 25,2K

pieniazek

Użytkownik
Obie drużyny powyżej 1,5 kartki - 1,72STS

W przypadku bezpośredniej czerwonej zaliczone jako 2 kartki. Jak dla mnie dobra opcja. Sędzia potrafi kartkować.
W jednej i drugiej drużynie są zawodnicy którzy potrafią mocniej zagrać pod kartkę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2397
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Ten Josue to perełka, w sumie dobry plan na jednego i drugiego :)
Hajto w studio przedmeczowym mówił, że dzisiaj będzie ostry mecz. Spał w tym samym hotelu co piłkarze Legii i są podobno mocno naładowani.
Jak Hajto mówi to trzeba grać..
 
Otrzymane punkty reputacji: +166
K 68,9K

krzepki89

Użytkownik
Ribeiro to dzban. Polsat i ich grafika nie pokazuje czerwa. Strasznie się to ogląda. Josue już dostał za gadanie. Strasznie pajacują oglądam neutralnie ale ktoś podawał typy over 6 kartek i to wejdzie zaraz w 1 połowie haaa
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom