>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Polski [1/2 finału) KWICIEŃ

pestka7 7K

pestka7

Forum VIP

Rivalo​

Przed nami półfinały Pucharu Polski. Faworytem oczywiście Lech i Legia jednak rywale w tych rozgrywkach już pokazali, że stać ich na dużo. Jak będzie tym razem?

Zapraszam do dyskusji i pisania analiz. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
ciunek 335

ciunek

Użytkownik
Błękitni Stargard Szczeciński - Lech Poznań


Dużo bliższy jest mi mecz Podbeskidzia z Legią, jednak go nie ruszam. Legia jak pokazały ostatnie tygodnie jest nieobliczalna, aczkolwiek chyba każdy już czeka na hitowy finał Legia - Lech na Narodowym. I tak jak już wspomniałem, meczu Legii nie ruszam, wierzę gorąco, że Wojskowi będą w finale, jednak na wyjeździe może być różnie, myślę, że rywalizacja zostanie przesądzona w rewanżu.
Natomiast dużo ciekawszy z zarobkowego punktu widzenia jest dla mnie mecz Błękitnych z Lechem. Błękitni - rewelacja tegorocznej edycji Pucharu Polski, po sensacyjnej wygranej nad Cracovią podejmie u siebie zespół Kolejorza. I na tym limit szczęścia powinien zostać wykorzystany. Jestem przekonany, że Lech wystawi pierwszy skład i będzie chciał już w pierwszym meczu przywieźć nie tyle korzystny rezultat, co zwycięstwo, a taki kurs, jest jak dla mnie prezentem od oddsmakerów. Gdybym ja decydował o kursach, wystawiłbym kurs bliżej 1.30, a tutaj mamy 1.50, uważam, że jest to wspaniały materiał do dubla. Nie znalazłem jeszcze przecieków, co do składu Lecha, ale trzeba brać kurs póki gorący. Lech na pewno wystawi pierwszy skład albo przynajmniej zbliżony do wyjściowego, liczę raczej na małe korekty, niż na rotowanie składem, niczym Berg w Legii. Cracovia odpuściła PP, skupiając się na lidze, nie przejmując się zbytnio kompromitacją, natomiast Lech nie może sobie na to pozwolić. Przewaga Legii nad Lechem w tabeli, to tylko 3 punkty, a patrząc na podział punktów po fazie zasadniczej, to żadna przewaga, wystarczy, że raz Legia się potknie, a Lech to wykorzysta i sprawa tytułu może być przesądzona. Do końca sezonu jeszcze daleka droga, jednak zarówno Lech i Legia będą już skupieni tylko na walce o mistrzostwo kraju, jak i o puchar. Nie ma tu już mowy, o jakimś oszczędzaniu, bo to tylko dwa mecze więcej, do tego grane w odstępach. No i na deser najważniejszy argument, to różnica klas. O ile można powiedzieć, że Błękitnym wyszły mecze z Cracovią, czy bardziej, że Cracovia specjalnie się z PP wymiksowała, to Lech załatwi sprawę po swojemu. Zwycięstwo Lecha oscylujące w granicach 1.50 jako materiał do dubla, czy handicap -1, w granicach 2.30, to naprawdę gra warta świeczki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
Muszę się odezwać, bo kolega wyżej wprowadza mocno w błąd.
Pierwszy skład Lecha powiadasz?
&quot;Trener Kolejorza, Maciej Skorża nie będzie mógł jutro skorzystać z usług rekonwalescentów i kontuzjowanych, a zatem Darko Jevticia, Kaspera Hamalainena, Gergo Lovrencsicsa oraz wciąż przebywającego na zgrupowaniu kadry Luisa Henriqueza. Z kolei inni gracze tacy jak Paulus Arajuuri, Jan Bednarek, Jakub Serafin i Tamas Kadar dopiero wrócili do klubu z obozów reprezentacji, więc jutro ich występ jest bardzo mało realny tak samo jak gra Łukasza Trałki mającego w ostatnich dniach problem z kolanem.&quot;
Przewidywany skład Lecha to
Burić – Ceesay, Kamiński, Wilusz, Douglas – Djoum, Linetty – Formella, Holman, Pawłowski – Kownacki.
Czyli podobnie jak w rewanżu ze Zniczem, w którym delikatnie mówiać nie szło.
Do tego jak będzie jutro podobna pogoda jak dzisiaj.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Błękitni Stargard - Lech Poznań Under 2.5 1.90 Unibet
Od dwóch dni w Stargardzie praktycznie cały czas pada deszcz i śnieg, więc murawa w dzisiejszym dniu nie będzie wyglądała za dobrze(ciekawi Mnie czy w ogóle mecz zostanie rozegrany) - to po pierwsze, co skłania Mnie na zagranie na małą ilość bramek w meczu, bo murawa prawdopodobnie nie pozwoli na szybkie rozgrywanie piłki i akcje kombinacyjne. Po drugie, tak jak wspomniał kolega, w zespole gości będzie sporo braków, spowodowane kontuzjami i przerwami Reprezentacyjnymi, więc jeśli w zespole zabraknie takich nazwisk jak Jevtic, Lovrencsics czy Hamalainen, którzy w ostatnim czasie, okresie decydują o sile ofensywnej zespołu, to tym bardziej będzie problem ze zdobywaniem bramek, bo Pawłowski to ostatnio w najlepszej formie nie jest. Dla Błękitnych Puchar to najważniejsze rozgrywki w tym roku, święto dla miasta, bo dotarli aż do 1/2, czego chyba nikt się nie spodziewał. Nawet rozgrywki ligowe, jak przyznał sam trener schodzą tutaj na drugi plan i zespół skupia się najbardziej na tym meczu. Szanse na awans są znikome wręcz, ale przed meczem z Cracovią tez tak było, a zaaplikowali drużynie z Krakowa 4 bramki, nie tracąc ani jednej. Dzisiaj na wygraną raczej szans nie ma, ale na korzystny wynik jak najbardziej. Gospodarza zagrają pewnie mocno defensywnie, postawią autobus w obronie, i nawet Lech, mimo, iż gra z zespołem grającym w 2 lidze, będzie miał problem ze zdobyciem bramki, bo w ataku pozycyjnym nei radzą sobie najlepiej, dodatkowo dochodzi pogoda, murawa i brak kilku wartościowych graczy. Moim zdaniem jest to mecz do jednej bramki, no maks dwóch, Poznaniacy mają jeszcze mecz na własnym stadionie, gdzie w tym roku pokonują tam wszystkich, więc nie ma się co spinać i grać na wysoką wygraną, nawet remis 0:0 myślę, że nie będzie traktowany jako porażka. Gram tutaj na under po bardzo fajnym kursie, jakoś nie widzę dzisiaj szans na otwarty, szybki mecz.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
stanley-63 788,8K

stanley-63

Typer
Podbeskidzie BB : Legia W * Podbeskidzie * 3.80 * Bet365 Pierwszy pojedynek w ramach półfinału PP pomiędzy Podbeskidziem a Legią zostanie rozegrany w Bielsku i dlatego też pokuszę się o zwycięstwo piłkarzy Podbeskidzia , w lidze Podbeskidzie spisuje się dobrze bo są w tej lepszej części tabeli bo miejsce nr 6 a jak grają u siebie ? to tak z 36 pkt zgromadzonych na swoim koncie 22 zdobyli u siebie a bilans 6-4-3 i br 20:18 i tu też z 38 bramek 20 u siebie w/g mnie dobry wynik no i bezpośredni pojedynek ligowy z Legią u siebie to 2:1 a ogólnie dwa ostatnie pojedynki tu w Bielsku to dwa zwycięstwa Podbeskidzia wspomniane 2:1 i w ubiegłym sezonie 1:0 , Podbeskidzie w tych rozgrywkach PP nie przegrało jeszcze spotkania i tak 4 mecze 4 zwycięstwa no i najważniejsza sprawa to z tych 4 meczy aż 3 wyjazdowe i tu widać że chyba bardzo poważnie traktują tegoroczny PP , a Legia ? wiadomo gra nieobliczalnie , w lidze ich przewaga zmalała już do 3 pkt nad Lechem i uważam że to jest ból głowy nr 1 natomiast w PP tylko 1 zwycięstwo w regulaminowym czasie gry z Miedzią Legnica 4:0 a pozostałe 3 to jedna wygrana po dogrywce u siebie z Pogonią natomiast w dwumeczu ze Śląskiem najpierw remis we Wrocławiu i w regulaminowym czasie gry u siebie remis i dopiero rzuty karne które jak wiemy to loteria i do tej loterii doprowadzili by ostatecznie dziś zagrać w półfinale , no i jak wiemy to dwumecz wyłoni zwycięzcę tak więc Legia jeszcze ma rewanż u siebie dlatego liczę że Podbeskidzie spręży się dziś na maksa i wygrają z Legią może skromnie 1:0 albo 2:1 jak to miało miejsce w ich ostatnich potyczkach ale zobaczymy !​
 
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
dyscyplina: piłka nożna
godzina: 20;00
spotkanie: Podbeskidzie - Legia
typ: Legia
kurs: 1.96
bukmacher: Oddsring
analiza:
Gdyby to był mecz ligowy tydzień po tygodniu i nie mielibyśmy w trakcie przerwy na reprezentacje nie odważyłbym się pograć na Legię. Jednak po 10 dniowej przerwie od ostatniego meczu o stawkę zaciera się różnica między aktualną formą, a klasą zespołu. Zdecydowanie bardziej markową drużyną jest zespół z Warszawy, niż ekipa Górali. Zwycięstwo Legii na wyjeździe jest tym bardziej konieczne, gdyż trzy dni po meczu rewanżowym, który odbędzie się za tydzień 8 kwietnia, drużyna Berga zagra w Gdańsku z Lechią spotkanie ligowe. Przydałaby się solidna zaliczka, by oszczędzać siły przed trudniejszym pojedynkiem z biało - zielonymi. Skład Legii na papierze wygląda groźnie, a może być jeszcze groźniejszy na boisku, bo część piłkarzy, która wystąpi w pucharze musi walczyć o pierwszą jedenastkę na spotkania Ekstraklasy. Prawdopodobnie Legia wyjdzie w następującym składzie: Kuciak, Bereszyński, Rzeźniczak, Astiz, Brzyski, Vrdoljak , Pinto, Kosecki, Masłowski, Guilherme, Sa. Dodatkowo kuszącym faktem do grania na gości jest przełamanie się w Bielsku. Historia spotkań Podbeskidzia z Legią(źródło: tspodbeskidzie.pl):
10.03.2012 Podbeskidzie – Legia 0:1
08.03.2013 Podbeskidzie – Legia 1:2
01.12.2013 Podbeskidzie – Legia 1:0
31.08.2014 Podbeskidzie – Legia 2:1
Liczę na przełamanie Legii, no i pobieram typ po, moim zdaniem, bardzo wysokim kursie jak na mistrza Polski.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
thejet 2K

thejet

Użytkownik
01/04/2015 16:30 CET
Blekitni Stargard - Lech Poznan (-1.5)
2.51 (Pinnacle)
8/10
Dla mnie to jest gruba promocja. Lech ma wymieszany skład graczami z pierwszego unitu i rezerwowymi, którzy powinni mieć chęci zaprezentowania się Skorży, aby awansować do pierwszej jedenastki.
Błękitni mieli łatwą drabinkę i dużo szczęścia w meczu u siebie z GKS-em Tychy. Z Cracovią w pierwszym spotkaniu również dopisało szczęście, bo Błękitni nie grali nic, a na koniec wyszyły dwie kontry, gdzie druga bramka to mega fart i samobój. W Lidze wszystko w tym roku wtapiają i jedyna wygrana, to fart z Kotwicą Kołobrzeg i 2:1, gdzie Inczewski zdobył bramki na sam koniec spotkania, a Błękitni grali piach.
Myślę, że wiem o tym spotkaniu trochę więcej od wszystkich, bo mieszkam w Stargardzie i nie wierzę, aby dalej mieć tyle szczęścia i jeszcze zremisować czy pokonać Lecha. Już same wyniki ligowe są zaskoczeniem, bo spodziewałem się Błękitnych bijących o utrzymanie. Dzisiejsze spotkanie będzie dla nich wielu meczem życia, bo niektórzy z nich też są fanami Lecha Poznań. W najgorszym scenariuszu widzę dzisiaj 0:1 dla Lecha.
Dzisiaj większość dnia nie padało, teraz jest dobrze, a na czas spotkania w Stargardzie ma być pochmurnie lub lekkie słońce i warunki do gry powinny być normalne. Dla mnie kurs na ten handicap powinien wynosić 1.90-1.80.
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
A ja Lechowi dzisiaj nie zaufam i gram na bramkę dla Błękitnych bo uważam,że jest na to spora szansa.Kolejorz potrafi na wyjazdach męczyć bułę i jest to zupełnie inny zespół niż u siebie.Wystarczy wspomnieć choćby o meczach z Zawiszą czy wcześniej z Cracovią.Wyjątkiem był mecz ze Zniczem w PP,gdzie przejechali się po nich 5:1 ale tam też do tej 60min gdy wszedł Sadajev nie wyglądało kolorowo i był remis 1:1 a Znicz miał parę świetnych okazji na objęcie prowadzenia,po bramce na 2:1 już opadli z sił i skończyło się bagażem bramek.
Nie wykluczam,że podobnie może być z Błękitnymi bo różnica jednak w potencjale jest spora pomimo tego,że Lech nie wyjdzie w najmocniejszym składzie ale dla nich ten mecz to jest święto i nadrabiać będą ambicją i walecznością.Będzie komplet publiczności,motywacja ogromna a już udowodnili,że potrafią zagrać z charakterem i walczyć o każdy metr boiska.W tej drużynie jest świetna atmosfera i chemia,podobnie jak z Cracovią walka będzie na maxa.
Czy to wystarczy to się okaże ale liczę na to,że dzisiaj napsują sporo krwi Lechitom.Lekko spróbuje nawet czysty win w końcu mamy prima aprilis :razz:

Błękitni @ 7.60 ✅ śmierć :cool:
Błękitni over 0,5 @ 1.82 ✅
Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +98
cock 756

cock

Użytkownik
Błękitni - Lech
Lech (-1,5) 2,45 Pinnacle 3j

Wszystko ma swój koniec. Myślę, że faworyzowana niespodzianka tu kończy swoją wielką opowieść...
Podbeskidzie - Legia
Podbeskidzie DNB 2,96 Pinnacle 1j

Drażni mnie faworyzowanie Pomorzan w meczu z Lechem, by finał miał należeć do Legii... Puchary rządzą się swoimi prawami. ;)
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Miałem okazję oglądać Błękitnych z Lechem i jestem naprawdę bardzo mile zaskoczony ich postawą w meczu, a zażenowany Lecha. Chłopaki ze Starogardu Szczecińskiego wyszli na murawę naprawdę bez żadnych kompleksów, stracili gola w 9 minucie meczu, ale to na nich wgl. nie podziałało demotywująco, a wręcz przeciwnie - motywująco. Grali naprawdę bardzo dobrze, co finalnie potwierdzili wynikiem 3:1. Jak dla mnie Lech zlekceważył ich tak jak i Cracovia, co przyniosło fatalny efekt, Poznaniacy zagrali fatalnie, a do tego bez polotu - może ich siła to kontry, ale nawet w tym meczu im to nie pomoglo, jednak w takim meczu i to przeciwko drużynie z II polskiej ligi nie powinno tak to wyglądać, przecież to oni powinni prowadzić grę i dominować na boisku, a tak właśnie nie było. Mieli zaledwie 2% więcej posiadania piłki i tylko jedną bramkową sytuację więcej od gospodarzy. U siebie w Poznaniu może i wygrają mecz, ale jak dla mnie awansu nie powinni otrzymać po takim meczu jaki zagrali dzisiaj. Błękitni pokazali, że awans z ćwierćfinału to nie przypadek i wcale się nie zdziwię jak będą w finale, gdzie zapewne zmierzą się z drużyną Legii Warszawa.
 
tip4you 420

tip4you

Użytkownik
LECH lech leszek słabizna ...

Dopiero pomału dochodzę po wczorajszej przegranej Lecha w pucharze. I muszę przyznać to co odpier%dalają od jakiegoś czasu to masakra jakaś i tak się zastanawiam, czy Ekstraklasa jest tak sałaba, czy ekipy z 2, 3 ligi tak dobre, że męczy się z nimi choćby Lech … Nawet w rezerwowym składzie powinni wygrać ten mecz … Szkoda gadać …

A to, co powiedział jeden z kibiców Lecha, można się pośmiać:

&quot;Jesteście tą hańbiącą dumę i tradycję generacją kopaczy, która zafundowała nam Legnicę, Grudziądz, Wilno i i te islandzką mieścinę o nazwie Stjarman. Jesteście piłkarskimi debilami, bo tylko tacy nie uczą się na własnych błędach. Zachowywaliście się, po raz kolejny, jak tłuste tępe krowy ubrane w koszulki mojego ukochanego Klubu&quot;.

&quot;Jestem kibicem Kolejorza od 1972 roku. 43 lata. Nigdy przez ten czas nie byłem przeciwko temu klubowi i nie będę. W tej sferze jest dla mnie tak samo ważny jak najbliższa rodzina. Ale właśnie dziś po raz pierwszy w życiu &quot;cieszyłem&quot; się z bramek dla przeciwników Lecha. Piłkarze II ligowych Błękitnych Stargard zrobili z was, piłkarzyki vice mistrza Polski miazgę. Robili was jak chcieli, kręcili, wymieniali więcej celnych podań, strzelili wam 3 gole. Jesteście tą hańbiącą dumę i tradycję generacją kopaczy, która zafundowała nam Legnicę, Grudziądz, Wilno i i te islandzką mieścinę o nazwie Stjarman. Jesteście piłkarskimi debilami, bo tylko tacy nie uczą się na własnych błędach. Zachowywaliście się, po raz kolejny, jak tłuste tępe krowy ubrane w koszulki mojego ukochanego Klubu. Nienawidzę was za ten, i za poprzednie sabotaże dokonane na naszych oczach. Nienawidzę was Jasminie Buriciu Szymonie Pawłowski - za to co dziś odp...ście w Stargardzie, w Płn Korei czekałby was gułag. Kownacki - będąc na miejscu M. Skorży - wpuściłbym Cię na boisko najwcześniej w październiku. Linetty - nie wstyd Ci po takim meczu, tobie, reprezentantowi Polski? Tomas Kadar - proszę powiedzieć tylko jedno słowo: igen, a osobiście zafunduję bilet w jedną stronę, na Węgry, żebym ani ja, ani nikt mi bliski i znajomy nie musiał oglądać więcej takiego fujary, bęcwała i frajera. A od tego, który go do Lecha polecał, nie kupiłbym nawet robaków na ryby - wyp...ć!!! Nie zasługujecie by nosić lechickie koszulki, dupki żołędne. WON! Oglądając was w tym meczu czułem do siebie obrzydzenie porównywalne z tym, które bym miał jedząc własny womit&quot;
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Na awans Błękitnych do Finału Pucharu Polski Ónibet wystawił 2.30 z tendencją myślę, że jeszcze wzrostową.
Na moje jak będzie 2.50 to wchodzę bo chłopy walczą tak jak powinien walczyć każdy zawodowy piłkarz. Potrafią mądrze się bronić, są świadomi o co grają - a Lech jak chuja grał tak dalej nie gra nic.
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Na awans Błękitnych do Finału Pucharu Polski Ónibet wystawił 2.30 z tendencją myślę, że jeszcze wzrostową.

Na moje jak będzie 2.50 to wchodzę bo chłopy walczą tak jak powinien walczyć każdy zawodowy piłkarz. Potrafią mądrze się bronić, są świadomi o co grają - a Lech jak chuja grał tak dalej nie gra nic.
To nie jest zły pomysł. Jak dla mnie Lech będzie miał kłopoty + presja, no bo oni muszą, a Błękitni tylko mogą i nikt na nich nie będzie naciskał z zewnątrz. Obawiam się tylko tego, czy publiczność, a będzie jej pewnie ponad 40 tysięcy na stadionie trochę nie zbije z nóg drugoligowców? Szczerze mówiąc to za ten pierwszy mecz należy im się awans, bo Lech kompletnie nic nie grał, nawet składnych akcji nie robili, wszystko takie na szybko i odniosłem trochę wrażenie jakby w panice.
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Mnie zawsze wkurza, że Ci co obstawili na forum na Błękitnych z Lechem (1 osoba oczywiście się oznacza na zielono plusiki, isi, super, wiedziałem itd.)
Zaś Ci co na forum napisali, że obstawili na Lecha (4 osoby) żadna nic nie zrobiła uczciwie stawiając minus i oznaczenie typu na czerwono. A gdyby Lech wygrał to już byście pisali izi, łatwizna, haha hihi. Taka jest prawda i tyle w pierwszym temacie.
Zaś moje pytanie to jeśli Błękitni awansują, a Legia zdobędzie Mistrzostwo, (bo wiadomo, że będzie w finale) to bez względu na wynik finału Błękitni będą mieli el. Ligi Europejskiej?
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
bawiam się tylko tego, czy publiczność, a będzie jej pewnie ponad 40 tysięcy na stadionie trochę nie zbije z nóg drugoligowców?
Jak będzie 30 tys to będzie dobrze. Komplet to w tym sezonie tylko na Legii był.
 
seba6 533

seba6

Użytkownik
Zaś moje pytanie to jeśli Błękitni awansują, a Legia zdobędzie Mistrzostwo, (bo wiadomo, że będzie w finale) to bez względu na wynik finału Błękitni będą mieli el. Ligi Europejskiej?
Błękitni musieliby wygrać puchar. Jeśli Legia wygra , to miejsce w LE przypada na kolejną drużynę z tabeli ligowej.
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Jak będzie 30 tys to będzie dobrze. Komplet to w tym sezonie tylko na Legii był.
Toście polecieli w maliny jeden z drugim. Po szlagierze z Legią gdzie poznaniaki wydały kupę kasy na bilety to na Pucharze Polski więcej niż 20 tysięcy nie będzie.

A nie zdziwię się jak większość stadionu będzie za Błękitnymi. Po Legii wiadomo, euforia a teraz dupa boli.
 
jozzy22 567,1K

jozzy22

Użytkownik
Zaś moje pytanie to jeśli Błękitni awansują, a Legia zdobędzie Mistrzostwo, (bo wiadomo, że będzie w finale) to bez względu na wynik finału Błękitni będą mieli el. Ligi Europejskiej?
Od lat 60. XX w. zdobywca Pucharu Polski (lub ewentualnie jego finalista) posiada możliwość reprezentowania rodzimej piłki w europejskich pucharach (do sezonu 1998/1999 w Pucharze Zdobywców Pucharów, od edycji 1999/2000 w Pucharze UEFA, którego kontynuatorem od edycji 2009/2010 jest Liga Europy). Miejsce w nim przypada zwycięzcy PP lub finaliście PP – w przypadku, gdy triumfator PP zakwalifikował się do Ligi Mistrzów. Jednak, gdy zdobywca PP zakwalifikuje się do Pucharu UEFA poprzez miejsce w lidze – wolne miejsce w tymże pucharze zajmuje już jednak kolejna drużyna z ligowej tabeli.

źródło: wikipedia
 
betheone 188

betheone

Użytkownik
Przepisy się pozmieniały, jeśli Legia zgarnie Puchar i ligę to do LE awansuje nie finalista PP tylko kolejna drużyna w tabeli.
 
Do góry Bottom