>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Puchar Niemiec w sezonie 2020/2021

Status
Zamknięty.
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Ulm -Schalke

Bts 1.75 @ Totolotek.
Edit: 1-3
Ulm w Regionalnej ale Gelsenkirchen ma obecnie ich poziom. 04 ma jedyną wygraną w tym roku jedynie w Pokalu ze Schweinfurtem gdzie też padł bts. 1-4. Kurs spadł z 11 na 7 na ULM ale widać, ze Schalke zależy na tym Pucharze. Jedyne mecze jakie mogą odbudować morale... W towarzyskich też im nieźle szło w tym roku. To ich liga. Puchary i Test Spiele. Może też być łamak jak że Schweinfurtem. Strzelili gospodarze , a 04 odrobili.
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Bayer 04 Leverkusen vs Eintracht Frankfurt:

awans Eintracht Frankfurt @2.95 STS ❌

Jako kibic Eintrachtu od praktycznie urodzenia, jestem zdania, że mamy tutaj spore value w stronę gości. Bayer Leverkusen notuje małą zniżkę formy i nie jest to nic nowego, jeżeli ktoś śledzi przygodę Petera Bosza na BayArena. W każdej kampanii przydarza mu się kilkutygodniowy kryzys i spowodowany on jest zmęczeniem. Grając intensywne spotkania na kilku frontach, w pewnym momencie rozgrywek musi się to na zawodnikach odbić i to widzimy właśnie u gospodarzy. Eintracht wreszcie swoją dobrą postawę przekłada na wyniki, bo w starciach z Wolfsburgiem oraz Borussią Mönchengladbach zasługiwało na coś więcej. Liczę na przełamanie złej passy SGE na stadionie rywala. Forma podopiecznych Adiego Hüttera wzrasta i stawiam na powtórzenie wyniku sprzed 1.5 tygodnia, gdzie górą były Orły. Świeżość jest po ich stronie.
 
Ostatnia edycja:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2021-01-31 o 09.47.22.png

Zapraszamy do dyskusji, pisania komentarzy
i podawania swoich typów z analizami
 
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/DFB Pokal
Godzina: 20:45
Spotkanie: Borussia Dortmund vs Paderborn
Typ: BTTS
Kurs: 2.12 ✅
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Pojedynek starych znajomych z poprzedniego sezonu 1. Bundesligi. Doskonale pamiętamy ich mecz na Signal Iduna Park, gdzie Paderborn dosyć niespodziewanie w Dortmundzie prowadził do przerwy 3:0, aby na koniec zremisować 3:3. U przyjezdnych niewiele się zmieniło i całe szczęście, że trenerem pozostał charakterystyczny Steffen Baumgart. To jego osoba powoduje, że goście mogą myśleć o kolejnych sukcesach. Zapewne tak jak mają to w zwyczaju odważnie podejdą do tej rywalizacji, bo nie mają nic do stracenia. Moim typem będzie BTTS. Borussia regularnie nie zachowuje czystego konta i ma z tym spory problem. Ich gra nie jest przekonująca i każdy sympatyk BVB się z tym zgodzi. Ich przeciwnicy wyeliminowali z poprzedniej rundy DFB Pokal Union Berlin co również było małą niespodzianką. Jestem zdania, że drugoligowca stać na przynajmniej jedno trafienie, to samo uważam na temat zdecydowanych faworytów dzisiejszego pojedynku.
 
Ostatnia edycja:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2021-02-28 o 10.57.27.png

Zapraszam do dyskusji, pisania komentarzy
i podawania swoich typów z analizami
forumbuk_970x90.jpg
 
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/DFB Pokal
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Borussia Mönchengladbach vs Borussia Dortmund
Typ: BTTS + Erling Haaland strzeli gola
Kurs: 2.20 ❌
Bukmacher: Betclic
Analiza:


Starcie dwóch Borussii, które są w większym bądź mniejszym kryzysie. Przede wszystkim zespół prowadzony przez Marco Rose pokazuje, że problemy w szatni mają swoje odzwierciedlenie na boisku. Kibice, włodarze, piłkarze nie są zadowoleni z decyzji trenera Źrebaków i będzie to starcie pełne podtekstów, ponieważ jak dobrze wiemy, Rose przeniesie się do Dortmundu po zakończeniu tej kampanii. Jestem zdania, że możemy spodziewać się tutaj bramek. Źrebaki pozwalały RB Lipsk na wiele sytuacji bramkowych i przegrana była zasłużona. Uważam, że skuteczny Erling Haaland wykorzysta przynajmniej jedną swoją okazję i ujrzymy wynik BTTS oraz gol Norwega, ponieważ obie ekipy lepiej czują się w ataku niż w defensywie. Liczę na emocjonujący pojedynek w DFB Pokal.
 
Ostatnia edycja:
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy, Puchar Niemiec
Godzina: 18:30
Spotkanie: RW Essen - Holstein Kiel
Typ: 2
Kurs: 1,85
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Spotkanie ćwierć finałowe w pucharze Niemiec. Oba zespoły są prawdziwą sensacją w tym sezonie w pucharze Niemiec. Zespół dzisiejszych gospodarzy wygrał w poprzedniej rundzie u siebie po dogrywce z Bayerem Leverkusen 2-1, natomiast Holstein Kiel wyeliminował w 1/16 po rzutach karnych Bayern Monachium. Oba zespoły w swoich ligach walczą o awans. RW Essen walczy o awans do 3 ligi zajmując w tej chwili drugą pozycję za rezerwami Borussi Dortmund, natomiast drużyna z Kiloni mierzy w awans do najwyższej klasy rozgrywkowej zajmując na ten moment również drugą pozycję tyle, że w drugiej lidze. Ja w tym spotkaniu pójdę jednak w stronę zespołu z wyższej ligi. Holstein Kiel jest bardzo dobrze poukładanym zespołem i myślę, że sobie poradzą tutaj bez większych problemów i zameldują w półfinale. Gospodarze z Essen dziś prawdopodobnie bez trzech bardzo ważnych graczy.

Absencje w Essen:
obrońcy Plechaty (22 występy w tym sezonie, 3 gole na koncie) i Sauerland (bez występu w tym sezonie) i pomocnik Conde (18 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) a pod dużym znakiem zapytania stoi występ napastnika Kefkira (21 występów w tym sezonie, 3 gole na koncie)

Absencje w Kiel:
obrońca Thesker (13 występów w tym sezonie) i napastnik Awuku (bez występu w tym sezonie) a pod znakiem zapytania stoi występ obrońcy van Den Bergha (14 występów w tym sezonie)

W lidze goście tego meczu bardzo dobrze radzą sobie na wyjazdach ale z kolei Essen u siebie gra bardzo pewnie i jako jedyni w całej lidze w meczach domowych jeszcze nie przegrali notując 10 zwycięstw i 1 remis ale liga to liga a pucharowe mecze się rządzą swoimi prawami. Holstein Kiel jest dla mnie zespołem jednak dużo mocniejszym i lepszym jakościowo i stawiam tutaj na nich.
0-3
 
Ostatnia edycja:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2021-05-9 o 09.55.04.png

Zapraszam do dyskusji, pisania komentarzy
i podawania swoich typów z analizami
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom