>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Puchar Niemiec - sezon 2015/16

Status
Zamknięty.
M 30

mar123

Użytkownik
Puchar Niemiec, środa, 28 października, godz. 19:00

Borussia Dortmund – Paderborn, Typ: Borussia -2,5, kurs 1.975 &gt;&gt; bet365


Ekipa z Paderborn nie radzi sobie nawet na zapleczu Bundesligi, więc w pucharowym starciu z Borussią tym bardziej nie powinna się zbytnio stawiać.

Ten typ nie wymaga jakiejś bardziej wnikliwej analizy. Borussia powinna ten mecz wygrać i jedyną niewiadomą pozostaje rozmiar zwycięstwa. Podopieczni Thomasa Tuchela od początku rozgrywek na wszystkich frontach rozegrali już 18 spotkań i tylko jedno z nich – z Bayernem Monachium – przegrali. Trzykrotnie podzielili się punktami, a z pozostałych 14 pojedynków wychodzili zwycięsko.

BVB będzie u siebie i jest na fali. W trzech kolejnych meczach strzeliło dziesięć bramek, a na wyróżnienie najbardziej zasługuje oczywiście Pierre-Emerick Aubameyang, który w 17 potyczkach o stawkę uzbierał już 20 goli! W niedzielę z Augsburgiem (5:1) zaliczył hat tricka i z 13 bramkami na koncie w klasyfikacji najlepszych strzelców Bundesligi zrównał się z Robertem Lewandowskim.

Z drugiej strony mamy Paderborn, który rok temu rywalizował w najwyższej klasie rozgrywkowej, a teraz musi martwić się o utrzymanie na jej zapleczu. Po dwunastu kolejkach zajmuje dalekie 13. miejsce, a w poprzedniej rundzie DFB Pokal nie bez problemu odprawiło 4-ligowy VfB Lübeck (2:1).

Dortmundczycy do rozgrywek pucharowych podchodzą bardzo poważnie. W poprzednim sezonie wyeliminowali z nich przecież obrońców tytułu z Monachium i polegli dopiero w finale z Wolfsburgiem. W kampanii 2014/15 na własnym terenie rozbili SCP 3:0, a w porównaniu z tamtą drużyną w szeregach gości brakuje przecież kilki kluczowych piłkarzy. Każdy inny scenariusz niż pewna wygrana Borussii zakrawa więc na historię z gatunku science fiction.

Typ: Borussia -2,5, kurs 1.975 &gt;&gt; bet365
 
oli12300 553

oli12300

Użytkownik
Co do meczu Bvb - Paderborn, to sędzia jest jakiś lewy, ponieważ dyktuje rzut karny a nie pokazuje kartki i weź tutaj stawiaj na kartki ????
 
A 11

arjenx

Użytkownik
Borussia gladbach - Werder Bremen typ: Over 2,5 kurs: 1,57

Witam, na dzisiaj proponuje mecz gladback - Werder over 2,5. Na ostatnie pięć spotkań tych zespołów trzy spełniały overa (2-1, 2-3, 4-1), a w dwóch brakowało jednego gola (1-1, 0-2). Ostatnie pięć meczy gladbachu pokrywa over 3,5, a grając u siebie strzelili kolejno 4 i 3 bramki ( w tym drugi przeciwko Bayernowi Manachium). Patrząc dalej w statystyki Borussia u siebie strzela 1,9 gola / mecz i traci 1,25 bramki / mecz. Werder na wyjeździe zdobywa 1,4 gola / mecz i traci 1,75 bramki / mecz. W tym sezonie Borussia u siebie odnotowała 75% overów, a Werder grając na wyjeździe 63%. Daje temu betowi ponad 70%, ale warto jeszcze poczekać na oficjalne składy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
L 1,6K

lukaszlf

Użytkownik
Aue (0) 1.99 pinnacle 5/10
under 0.5 @ 8.00 bet365 3/10
Aue to twierdza. Serie bez porażki ciągną jeszcze od II ligi. Heidenheim jest solidne w obronie i generalnie rzadko kiedy tracą więcej niż jedną bramkę. Pozycję mają bezpieczną w tabeli i trochę się boję, by nie zagrali za bardzo na luzie, bo wtedy to odpuszczają defensywę totalnie. Aue tak, jak nie traci tak i mało strzela, dlatego, próbuje też 0-0 na pokrycie w razie remisu. Zapowiada się kopanina, z niewielką ilością klarownych okazji bramkowych.
 
lars19 272

lars19

Użytkownik
Zna ktoś skład Bayernu bo zastanawiam się nad pograniem jakiegoś sporego handi.
pewne coś podobnego do meczu z ubiegłej kolejki Bundesligi.
możliwe zmiany to Alonso, Alcantara + Rode w pierwszym składzie, Ci którzy byli ostatnio na ławce. Jeszcze jest Kirchoff i bramkarz Ulrich.
Niby Robben i Costa wracają po kontuzjach mięśniowych ( goal.com takie coś przeczytałem) ale ja do takich informacji podchodzę z umiarkowanym optymizmem. Najprawdopodobniej dostaną niewielkie minuty albo w ogóle nie pojawią się na boisku.
Trzeba czekać na składy, bo to tylko prawdopodobne gdybanie.
 
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
16.12. 19:00, 18:00
1.FC Nürnberg - VFB Stuttgart, Borussia Dortmund u19 - WSV u19 bts + Dortmund u19 @1.83 5/10 bet365
Oba zespoly na topie, Norymberga na koniec rundy zlapala swietna forme, po 4 zwyciestwach z rzedu wywindowala sie na 3 miejsce i wyglada to bardzo obiecujaco w kontekscie walki o awans. Grundig Stadion to twierdza w tym sezonie, 6-4-0 + jedno pucharowe 5-1 z Düsseldorfem. Nie dziwota, ze w Norymberdze maja spore oczekiwania co do dzisiejszego meczu z Hertha. Goscie to spora sensacja jak do tej pory. Nikt nie spodziewal sie tak dobrej dyspozycji stolecznej druzyny. 3 miejsce po 16 kolejkach i raczej to podium do rundy wiosennej utrzymaja. Przyjemnie sie ich oglada (nie pamietam kiedy ostatni raz moglem to z czystym sumieniem powiedziec).
Norymberga na 11 domowych spotkan (liga + puchar) tylko raz nie strzelila gola, Hertha na 11 wyjazdowych spotkan tylko dwa razy (w Monachium i Wolfsburgu) nie potrafila strzelic. Gospodarze jak i goscie w najsilniejszych zestawieniach. Hertha jedynie bez Plattenhardta (obronca, 16/1). Dla mnie bts chyba najlepsza opcja do gry.
Mlody Dortmund na podbitke, bezsprzecznie najlepsza druzyna rundy jesiennej, bilans 10-1-0, potrzebuja zwyciestwa minimum 2-0 zeby wyprzedzic Schalke i skonczyc jesien na pozycji lidera. Niby nic bo i tak maja 3 mecze rozegrane mniej od odwiecznego rywala i i tak ich wyprzedza na wiosne, ale zawsze to prztyczek w nos ???? Wuppertal dramat w tym sezonie, nie ma czego szukac w tym meczu.
⛔
16.12. 19:00
VFB Stuttgart - Eintracht Braunschweig Eintracht +1 @1.61 5/10 pinnacle
i +1 na Braunschweig. VFB bez Didaviego, Harnika, Ginczka i Kleina. Atmosfera dobra nie jest, jakiejs super motywacji na Puchar nie ma, bo graja zle i nie ma tak naprawde na razie podstaw by sadzic ze to sie zmieni. Pojedyncze przeblyski w kilku akcjach jak z Mainz to za malo. A Braunschweig bedzie gryzl trawe, dobra forma, Gikiewicz klasa swiatowa (z przymruzeniem oka oczywiscie). W dodatku wczoraj byl jubileusz 120-lecia klubu. Ciekawostka, obaj trenerzy sie znaja - grali ze soba w Mainz. Wg mnie Eintracht ma spore szanse na awans, a juz handi +1 obowiazkowo do grania.
✅
 
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik






To juz cwiercfinaly! We wtorek w Leverkusen zagraja Bayer i Werder, a w Stuttgarcie VFB podejmie Borussie Dortmund. Oba spotkania maja swoich wyraznych faworytow, choc Stuttgart na wiosne prezentuje sie imponujaco. W srode Heidenheim zagra z Hertha Berlin, a Bochum podejmie Bayern Monachium. Emocji tu jednak powinno byc niestety tyle co kot naplakal.

Zapraszam do dyskusji!
 
nightbuk 3,1K

nightbuk

Użytkownik
No siema jak dla mnie łatwym i spokojnym zarobkiem powinien być typ na over 2.5 bramki w meczu Stuttgartu z Borussią. To co wyczynia ostatnio ekipa gospodarzy nie mieści się w głowie dużo bramek i zwycięstw tej że ekipy a i Dortmund gra ofensywny futbol ja postanowiłem pograć over w tym meczu ;)
Mecz: Stuttgart - Borussia Dortmund
Typ: Over 2.5
Ako: 1.40
Buk: Bet365
PS. Kursy lecą na łeb i szyję ;)
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
No siema jak dla mnie łatwym i spokojnym zarobkiem powinien być typ na over 2.5 bramki w meczu Stuttgartu z Borussią. To co wyczynia ostatnio ekipa gospodarzy nie mieści się w głowie dużo bramek i zwycięstw tej że ekipy a i Dortmund gra ofensywny futbol ja postanowiłem pograć over w tym meczu ;)
Mecz: Stuttgart - Borussia Dortmund
Typ: Over 2.5
Ako: 1.40
Buk: Bet365
PS. Kursy lecą na łeb i szyję ;)
nie twierdze ze to nie wejdzie ale granie overa 2,5 po takim kursie to dla mnie jakies nieporozumienie. kurs zdecydowanie za maly jak dla mnie jednak 3 gole to nie tak malo a BVB w obronie gra bardzo solidnie no i fakt ze to jednak spotkanie pucharowe
 
lukasz80 88

lukasz80

Użytkownik
BVB w obronie gra bardzo solidnie
A jakiego kursu się spodziewałeś?
Polemizowałbym,meczu z Herthą nie oglądałem,ale z Ingolstadt w obronie nie grali pewnie poza niesłusznie nieuznanym golem Ingolstadt miał kilka dobrych okazji.
Dwie overowe drużyny.Osobiście chyba odpuszczę puchar Niemiec,jeszcze myślę nad underem 3,5 w meczu Bochum-Bayern.
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Zgadza się over dosyć ciekawy typ, ale jak dla mnie kurs nie do grania. Zagrałem bvb,że pierwsi strzela gola
Zgadza się gospodarze radzą.sobie bardzo dobrze w tej rundzie i zobacz komu strzelali bramki, ekipy z dolnej części ligowej tabeli... poza tym popatrz na zawodników, mało kto grał Regularnie na wysokim poziomie. Z drugiej strony zobacz na przeciwników bvb grali przecież z czołówka. I dwie bramki stracone to calkiem dobry wynik... Ofensywa gości strasznie mocna i solidna. Mają przecież kim tam straszyć. Jestem pewien, że przez zdecydowana większość spotkania będą atakować goście.
 
piotrovsky 55

piotrovsky

Użytkownik
No ten kurs na over 2.5 w meczu bvb trochę niski, ale typ wydaje się bardzo prawdopodobny, polemizował bym czy gra warta świeczki... ale to nic HIT to dopiero jest w STS ziemniaczanym kurs jest 1.35 na papierze - podatek = kurs rzeczywisty 1,19.
 
embojam 165

embojam

Użytkownik
⚽ Stuttgart - Dortmund ⚽

Widzę, że w dziale głównie rozchodzi się o to czy będzie over czy też nie. Po takim kursie jak piszą koledzy wyżej to w ogóle gra niewarta świeczki ale to tylko moja opinia, ja idę w całkiem innym kierunku.

Średnia cornerów gospodarzy w lidze to aż 7,1 w 10 meczach, ze świeżych spotkań z tego roku u siebie to tylko mecz z HSV, w którym było aż 10 rzutów rożnych dla gospodarzy. Dzisiejszy mecz wcale nie musi być tak jednostronny jak można by przypuszczać. Linia, którą wystawili jest na prawdę bardzo niska w porównaniu do tego ile rożnych zdobywa VfB.

Stuttgart over 3,5 rr @1,75 óni ✅✅✅ 8
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Hmm jeżeli idzie o cornery całkiem ciekawy typ. VfB ofensywie grali w tej rundzie, ale trzeba wziąć pod uwagę fakt zresztą pisałem, że grali z słabymi zespołami. teraz dopiero wymagający rywal i bd mogli Zobaczyć na co ich stać.. Nie Sądzę, żeby mogliby Znacząco Zagrozić bvb, ale trzeba poczekać na składy tak naprawdę
 
embojam 165

embojam

Użytkownik
⚽ Bochum - Bayern ⚽

Dzisiaj powielam swój typ z wczoraj i myślę, że będzie tak samo łatwo i przyjemnie jak wczoraj. :cool:

Średnia cornerów gospodarzy w lidze to aż 6,6 w 11 meczach, ze świeżych spotkań w lidze z tego roku u siebie to tylko mecz z Freiburg, w którym było 6 rzutów rożnych dla gospodarzy. Dobre mecze w przerwie zimowej z Monchengladbach, Hertha czy Stuttgart (2-1-0). Dzisiejszy mecz zapewne będzie pod kontrolą Bayernu ale nie liczę tutaj na totalną dominację drużyny Roberta i jego kolegów, VfL u siebie w pucharze gdzie gra się jeden mecz nie mają nic do stracenia i będą atakować. Linia, którą wystawili to jest jakieś nieporozumienie w porównaniu do tego ile rożnych zdobywa VfL i fakt , że grają z takim rywalem może tylko pomóc ponieważ to oni zapewne będą gonić wynik.

Bochum over 2,5 rr @1,67 óni ⛔⛔⛔ czerwona kartka pokrzyżowała plany , 2 połowa całkowita niemoc
 
forumakwa 20

forumakwa

Użytkownik
Widziałem kawałek ostatniego meczu Herthy z Borussią to moim zdaniem zagrali dobrze.
W dzisiejszym meczu wychodzi podstawowa jedenastka. Sądzę , że powinni wygrać.
Lecz trochę waham się obstawić ich czyste zwycięstwo. Co uważacie na ten temat ?
 
C 58

cesarz

Użytkownik
BOCHUM - BAYERN
Douglas Costa strzeli @ 2,30
⛔ Niestety Costa nie trafił, a około 70 minuty zmarnował setkę.
Betclic
Myślę, że Bayern dość spokojnie ogarnie ten mecz. Ćwierćfinał Pucharu Niemiec - tylko jedno spotkanie, także zwycięstwo to dla gości obowiązek.
Drużyna gospodarzy to 2-ligowiec, więc czy mają czego szukać w starciu z gigantem?
Bochum znane jest z dobrej gry w środku pola, dlatego uważam, że zdecydowana większość akcji Bayernu będzie szła przez skrzydła, na których zobaczymy Costę i Robbena.
Brazylijski skrzydłowy jest w bardzo dobrej formie. Szybki, dynamiczny potrafi w bardzo efektowny sposób minąć rywala czy nawet dwóch. Jego bramka jest bardzo prawdopodobna, a po takim kursie ja to biorę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom