>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Puchar Narodów Afryki 2012

Status
Zamknięty.
P 8

papki1

Użytkownik
Nie radze obstawiać meczu Ghany z Gwineą. Oglądałem mecz Gwinei z Botswaną i muszę przyznać, że Gwinejczycy naprawdę mi zaimponowali szczególnie w ofensywie. Chyba jako jedna z nie licznych drużyn (jeśli nie jedyna) na tym PNA potrafi stworzyć ładną, składną akcje. W tym meczu wszystko może się zdarzyć.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Ghana-Gwinea: Gwinea over 1,5@3,80 Betsson⛔
Ghana-Gwinea 2@4,08 Pinnacle⛔
kurcze szkoda chłopaków z Gwinei,walczyli jak mogli ale ta czerwona(sędzia przesadził,jak zauważył Strejlau sędzia dziś sprzyjał Ghanie) podcięła im skrzydła.Ale sami sobie winni,że z Mali nie wygrali wtedy byłby awans z 1 miejsca możliwy nawet.

Po raz kolejny zainwestuję w moją ulubioną drużynę na tym turnieju. Mecz z Mali to były pierwsze śliwki robaczywki,kto widział ten mecz wie,że to Gwinea była stroną dominującą,a Mali wykorzystało jedyną klarowną sytuację i strzeliło zwycięską bramkę. W drugim meczu z Botswaną była już zabawa ze strony Gwinei,choć niektórzy wierzą że gdyby Botswana nie dostała czerwonej,to by powalczyła przy wyniku 1-3.Ja mam inne zdanie,tam była różnica dwóch klas piłkarskich. Ghana pewna awansu,tak jak WKS dwa dni temu. Tyle,że WKS zagrało z beznadziejną tego dnia Angolą,która chyba nie wierzyła że cokolwiek ugra i bardziej liczyła na porażkę Sudanu w drugim meczu i szczęśliwy awans. Sama gra Ghany,mnie osobiście,niczym nie przekonuje.Wymęczone 1-0 z Botswaną,później 2-0 z tym przeciętnym Mali(tym samym które stawiało autobus z Gwineą),choć sam mecz był wyrównany i dopiero w końcówce padły dwa gole dla Ghany. Dziś Gwinea walczy o awans,Ghana walczy o 1 miejsce i uniknięcie Gabonu w 1/4. Myślę,że motywacja większa po stronie Gwinejczyków.Może umiejętności piłkarskie według wielu po stronie Ghany,ale w formie jest Gwinea i dziś powinni poważnie powalczyć o 3 pkt.
 
lordcadet 25

lordcadet

Użytkownik
Koledzy wydaje mi się że Ghana nie jest pewna awansu, zobaczcie dokładnie, Mali wygra i ma 6 pkt, gwinea wygra tez ma 6 punktów i Ghana wtedy też ma 6. Powstaje mała tabelkę pomiędzy tymi drużynami i wtedy liczą się bramki bo bezpośrednie mecze nic nie dadzą ponieważ Mali wygrało z Gwineą Ghana z Mali a Gwinea z Ghaną i liczą się wtedy bramki. mYle się??
 
qadii 14

qadii

Użytkownik
Jestem tego samego zdania co kolega powyżej. Ghana nie zlekceważy tego meczu. Cały czas grozi im czarny scenariusz... Wystarczy że Gwinea wygra, Mali rozgromi o nic nie walczącą już Botswanę i Ghana odpada z turnieju. Po za tym Ghana walczy również o pierwsze miejsce w grupie.
 
G 0

grzechu8888

Użytkownik
Uhuhu, skoro Bostwana straciła już 7 bramek, to nie powinna poczuć różnicy jak straci dwie, trzy więcej. Mali - Bostwana 1(-1,5) Mali cały czas walczy i ma bardzo realne szanse na awans, moim zdaniem bardziej realne niż pozostała dwójka nawet przy przegranej Ghany, dlatego myślę, że będzie chciało jak największą różnicą wygrać. Natomiast jeśli chodzi o drugi mecz, serio? Trochę się pogubiłem, dość sporo jest chyba tych gospodarzy, ale myślę, że obie drużyny będą się badać w pierwszej połowie, w drugiej padnie pewnie jakaś bramka, może dwie, ale worka bramek tu nie widzę, mój typ Ghana - Gwinea: połowa z największą ilością goli - druga połowa.
 
dtunam 1,1K

dtunam

Użytkownik
Ja zagrałem dziś że Botswana strzeli bramkę✅
. Kurs 2,15 w betsafe, u innych bukmacherów też widziałem podobne stawki. Wiadomo ostatni mecz, który Mali musi wygrać i mogą się nadziać na jakąś kontrę &quot;Zebr&quot; a wtedy Ramatlhakwane powinien zrobić swoje. Ogólnie to zawiodłem się na Botswanie, sądziłem że bardziej powalczą w tym turnieju zwłaszcza, że szybko awansowali z wcale nie łatwej grupy eliminacyjne. Jednakże jest to raczej drużyna, która na sukcesy musi jeszcze trochę poczekać i sądzę że niedługo znowu o nich usłyszymy ????
 
qadii 14

qadii

Użytkownik
Jako ciekawostkę podaję ranking triumfatorów Pucharu Narodów Afryki:
Egipt - 7 razy
Ghana, Kamerun - po 4 razy
Nigeria, Demokratyczna Republika Konga (Zair) - po 2 razy
Algieria, Etiopia, Kongo, Maroko, RPA, Sudan, Tunezia, Wybrzeże Kości Słoniowej - po 1 razie
 
bet-master 74

bet-master

Użytkownik
Jestem tego samego zdania co kolega powyżej. Ghana nie zlekceważy tego meczu. Cały czas grozi im czarny scenariusz... Wystarczy że Gwinea wygra, Mali rozgromi o nic nie walczącą już Botswanę i Ghana odpada z turnieju. Po za tym Ghana walczy również o pierwsze miejsce w grupie.
Niezupełnie... Ghana musiałaby przegrać różnicą aż czterech bramek, aby odpaść z turnieju. W przypadku gdy Gwinea wygra z Ghaną, a Mali pokona Botswanę, to Ghana, Mali i Gwinea będą miały po 6pkt i wtedy tworzy się mała tabelka tylko z tymi trzema drużynami, tak więc to czy Mali wygra 1-0 czy 8-0 nie będzie miało żadnego znaczenia, bo mecze z Botswaną nie będą brane pod uwagę.
Sytuacja między tymi trzema drużynami wygląda następująco:
Mali - Gwinea 1:0, Ghana - Mali 2:0, Ghana - Gwinea -:-
1. Ghana 1m 3pkt 2-0
2. Mali 2m 3pkt 1-2
3. Gwinea 1m 0pkt 0-1
Gwinea i Ghana mogą dziś wyrzucić z turnieju ekipę Mali, jeśli Gwinea wygra różnicą jednej, dwóch lub trzech bramek, a przy założeniu, że Mali wygra z Botswaną, jednobramkowe zwycięstwo Gwinei da tej reprezentacji awans z drugiego miejsca, a Ghanie pierwsze miejsce w grupie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
david295 80

david295

Użytkownik
Kolejny dzien PNA
Botswana - Mali 2 1.30 10/10 ✅

Botswana, chyba najslabszy zespol w tej edycji. Ich najwieksze slabosci odkryli gracze Gwinei, ktorzy ograli ich 6-1. Dzisiaj o nic nie walczace Botswana zagra z Mali, Mali ktorzy w swoim skladzie maja min. Seydou Keite oraz walcza o awans. Na tym turnieju ograli Gwinea 1-0 oraz polegli z Ghana 2-0. Dzisiejszy mecz musza wygrac pilkarze Mali, najlepiej wysoko zeby do maksimum zwiekszyc swoje szanse na awans.

Ghana - Gwinea X1 1.25 10/10 ✅

Ghana to glowny kandydat do tytulu, a Gwinea awans dalej uzna za spory sukces. Ghana 2 zwyciestwa i 6 pkt, lecz nie sa jeszcze pewnii awansu, dlatego tez dzisiaj wyjdzie dosyc mocny sklad, a potencjal maja wielki. Druzyna Ghany musi co najmniej zremisowac by awansowac i ten typ wydaje sie dosyc pewny.
 
ja_zy 0

ja_zy

Użytkownik
Ćwierćfinały PNA
Znamy już wszystkie pary ćwierćfinałowe tegorocznego Pucharu Narodów Afryki.
4 lutego Zambia zagra z Sudanem, a Wybrzeże Kości Słoniowej z Gwineą Równikową,
5 stycznia Gabon zmierzy się z Mali, a Ghana z Tunezją.
W fazie grupowej nie obyło się bez niespodzianek. Senegal udział w mistrzostwach skończył na ostatnim miejscu w grupie z trzema porażkami. Do dalszych gier nie awansowała też faworyzowana Angola (jej kosztem do ćwierćfinału wskoczył Sudan) i Maroko – choć w tym przypadku o niespodziance mówić trudno, bo i grupa C była wyjątkowo wyrównana.
Na pewno nie zawiedli faworyci: Ghana i WKS – zgodnie wygrali swoje grupy i jeśli nie wydarzy się nic niespodziewanego właśnie te drużyny powinny wystąpić 12 lutego w Libreville w ścisłym finale.
Faworyci ćwierćfinałów: Zambia, Wybrzeże Kości Słoniowej, Ghana i chyba mimo wszystko Gabon.
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Wybrzeże Kości Słoniowej - Equatorial Guinea (0 - 1.5)
Typ: 1
Kurs: 2.13
3:0 ✅
Puchar Narodów Afryki, podobnie jak większość spotkań rozgrywanych na afrykańskim kontynencie ma swoją specyfikę. Najwięcej znaczenia odgrywa atut własnego boiska. Fanatyczny doping, szamani, magiczne mikstury i cała ta otoczka sprawia, że drużyny rozgrywające swoje mecze na własnym boisku, choć sa piłkarsko słabsze wielokrotnie są faworytami potyczek, które często rozstrzygają swojej myśli. Jednak w tym przypadku wątpię by ta prawda raz jeszcze się ziściła. Już sam awans Gwinei Równikowej do ćwierćfinału był dla mnie olbrzymim zaskoczeniem. Gospodarze to zlepek piłkarzy, którzy pod względem techniki, wyszkolenia piłkarskiego, znajomości taktyki etc. prezentuje się słabiutko. Najlepszym przykładem było spotkanie z Zambią, w którym rywale zdominowali gospodarzy, zaś 0:1 było najniższym możliwym wymiarem kary (spowodowanym głównie przez to, że Zambijczycy grali zbyt zachowawczo starając sie w pierwszym rzędzie zapewnić awans do następnej fazy turnieju). Wcześniejsze szczęśliwe wygrane nie są dla mnie żadnym wyznacznikiem tym bardziej, że grał jak za karę, zaś Libia do potentatów nie należy. Dlatego też spodziewam się, że dysponujący najlepszą kadrą spośród wszystkich drużyn w turnieju piłkarze Wybrzeża Kości Słoniowej udowodnią swoja wyższość i wygrają różnicą co najmniej dwóch goli. W moje ocenie Słonie powinny już wcześniej zapewnić sobie odpowiednia zaliczkę bramkową choćby po to, żeby nie dać potencjalnie stronniczemu sędziemu do odgwizdania jakiejś jedenastki z kapelusza.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Puchar Narodów Afryki, Ćwierćfinał

Wybrzeże Kości Słoniowej - Gwinea Równikowa
Czy któraś z drużyn wygra różnicą dokładnie jednego gola?
Typ: Tak
Kurs: 2,65

bwin

Na godzinę dwudziestą zaplanowano drugi z ćwierćfinałów. W mieście Malabo zmierzą się drużyny Wybrzeża Kości Słoniowej i Gwinei Równikowej. Zdecydowanym faworytem tego pojedynku jest ekipa Słoni. ja myślę że wcale tak być nie musi. Sukcesy w poprzednich meczach Wybrzeża rodziły się w bólach. Pokonali oni ekipy: Sudanu 1-0 po golu Drogby, Burkina Faso 2-0 oraz Angolę 2-0. Niby nie stracili bramki ale można przyznać ze ich rywale nie prezentowali niczego szczególnego w tym turnieju. Przejdę może do ekipy gospodarzy. Oglądając ich mecze widać że graja dla publiczności. W pierwszym pojedynku pokonali Libańczyków jeden do zera ale mieli szereg innych okazji do podwyższenia. Wygrali także z faworytami grupy Senegalem. Dodatkowy atut to publiczność. Stadion ten może pomieścić 15000 widzów to o wiele mniej niż w Bata na którym zasiada blisko trzydzieści tysięcy ale Gwinejczycy liczą na gorący doping. Gospodarze pewnie rusza do ataków i jako gospodarz będą chcieli strzelić szybko bramkę. Słonie dobrze kontratakują i liczyć się będzie moim zdaniem pierwsza bramka kto ją strzeli wygra. Obydwu ekipom daje podobna szansę na jej strzelenie i mój typ to wygrana jedną bramką którejś z ekip.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Jutro zaczynamy fazę pucharową PA.Szczerze powiedziawszy nie mam pojęcia kto awansuje do 1/2. Niby są faworyci WKS i Ghana,ale już w ćwierćfinale mogą zostać sprowadzeni na ziemię,bo jak na razie niczego przyzwoitego nie pokazali,po prostu grali z jeszcze słabszymi ekipami.Rezygnuję więc z grania na wynik,bo WKS @1,37 to jest na prawdę przesada..

Zagrałem za to za dość konkretną stawkę:

Zambia-Sudan: Czerwona kartka @4,25 Betsafe✅✅
---------------------
WKS-Gwinea Równikowa: Czerwona kartka @4,25 Betsafe


Myślę,że jest spora szansa że w którymś z meczów zobaczymy czerwień,bardziej skłaniałbym się że będzie to mecz gospodarzy z WKS. Emocje na pewno będą o wiele większe niż w fazie grupowej,zawodnicy wiadomo że temperamenty mają afrykańskie no a sędziowanie pozostawia tu wiele do życzenia,więc moim zdaniem to spore value tak wysoki kurs na to zdarzenie(czasem w Premiership mamy 2,50 na czerwoną a ostatnio w Anglii sędziowie bardzo rzadko wyciągają karteczki).
 
D 120

dankas

Użytkownik
Wczoraj dzień bez niespodzianek, dzisiaj dwa kolejne ćwierćfinały, gdzie niespodzianki pojawić się mogą.
Gabon - Mali
Faworytem bukmacherów jest drużyna Gabonu, pewnie przede wszystkim dlatego że grają u siebie. Kilku dobrych zawodników, z Ecuele Mangą w obronie na czele. Mali to z kolei zespół zbudowany pod Seydou Keitę, który już zdążył zaznaczyć swoją wartosć, strzelając decydującego gola w meczu z Bostwaną. Mali się rozkręca z meczu na mecz, porażka 0:2 z Ghaną wcale nie jest powodem do wstydu, a gdyby szczęście stanęło po stronie Mali, to oni by wyszli na prowadzenie i kto wie jakby się skończyło, mówię tu o wolnym przy stanie 0:0 - dwa słupki i wyleciało w pole. W drugiej połowie praktycznie z tego samego miejsca Gyan zdobył bramkę na 1:0 dla Ghany.
Gabon komplet zwyciestw, ale nie grają jakoś powalająco - raczej powiedziałbym że solidnie. Spokojne zwycięstwa nad Nigerem i Tunezją, i szalony mecz z Maroko też zakończony zwycięstwem. Dla mnie ten mecz to NO BET, żaden rezultat mnie nie ździwi.

Ghana - Tunezja
Ghana to jeden z dwójki wielkich faworytów. Gra bez ABSOLUTNIE żadnych fajerwerków. Można nawet powiedzieć że są nudni do bólu. Minimalistyczne 1:0 z Bostwaną, kończone grając w 10 (a Bostwana wtedy zepchnęła Ghańczyków do obrony rezultatu). W ważnym meczu z Mali zwycięstwo 2:0, ale tak jak pisałem przy poprzednim meczu, gdyby to wolny Keity wpadł do bramki, to mogłoby być 2:0 w drugą stronę. Ostatni mecz z Gwineą, i poza przepięknym golem Bado, Ghańczycy nie pokazali nic szczególnego. Stawianie na nich jest dużym ryzykiem, zwłaszcza że Tunezja to nie jest zła drużyna. Bardzo dobrze zaprezentowali się w starciach z Maroko i Nigrem - oba wygrali bez większych trudności. Ciekawa, kombinacyjna piłka, oraz solidna obrona dowodzona przez Haguiego. Mecz z Gabonem przegrali, ale pamiętajmy że to Arabowie, mają inną mentalność - &quot;po co się meczyć skoro i tak awansujemy. I co nas to obchodzi że przez to zagramy z Ghaną...&quot;
Wyniku także tutaj nie ośmiele się typować, a jedyny sensowny typ jaki przychodzi mi do głowy to under 2,5, ale po kursie @1,45 Bwin chyba nie ma sensu ryzykować.
Pozdrawiam. ????
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Puchar Narodów Afryki, Ćwierćfinał

Gabon - Mali
Typ: Mali
Kurs: 4,50

bwin

Dzisiaj o siedemnastej dojdzie do kolejnego meczu ćwierćfinałowego w Pucharze Narodów Afryki. Na Stade d&#39;Angondjé gospodarze podejmą reprezentację Mali. Ja wbrew prognozom widzę tu faworyta w drużynie Mali. W grupowych meczach przegrali jedynie z głównym faworytem do zdobycia złota reprezentacją Ghany zero do dwóch. Choć wcale niebyli gorsi od rywala. Bramkę stracili dopiero w sześćdziesiątej trzeciej minucie po jej stracie ruszyli do odrabiania strat i to ich zgubiło. Pozostałe dwa pojedynki wygrali z Botswaną i Gwineą. Mają w kadrze też znane nazwiska jak choć by Mahamadou Diarra (AS Monaco), Frédéric Kanouté (Sevilla FC), Momo Sissoko (Juventus) czy Seydou Keita (FC Barcelona). To napewno lepsi gracze niż ci z Gabonu. Malijczycy trzykrotnie awansowali do półfinałów PNA. Jako ciekawostkę mogę podać że federacja przystąpiła do FIFA w 1962 roku, to Mali swój pierwszy mecz kwalifikacyjny do Mundialu rozegrało dopiero w 2000 roku. Teraz może o gospodarzach. Wygrali oni wszystkie mecze w grupie. Na początku skromnie wygrali z outsiderem z Nigru który debiutuje w Afrykańskim turnieju. Wygrali też z Marokiem i Tunezją ale obie te ekipy nie grały rewelacyjnie w tym turnieju. Największą gwiazdą jest zawodnik angielskiego klubu Hull City - Daniel Cousin ale niema porównania z malijskimi gwiazdami. Ja oglądając poszczególne mecze tych ekip widzę tu faworyta w ekipie z Mali. Popularne &quot;Pantery&quot; mimo że grają na swoich śmieciach nie pokonają ich.
 
david295 80

david295

Użytkownik
Gabon - Mali

Gospodarze z Gabonu staja przed wielka okazja na wejscie do najlepszej 4 PNA. W fazie grupowej zaprezentowali sie swietnie odnoszac 3 zwyciestwa, pokonali debiutantow z Nigru 2-0 nastepnie Maroko 3-2 i w meczu o pierwsze miejsce Tunezje 1-0. Dzieki ostatniemu zwyciestwu niedosc, ze unikneli meczu z Ghana to jeszcze cwiercfinal zagraja w stolicy Gabonu. Swietnie gra Aubameyang zdobywca 3 goli. Mali w grupie zagralo przecietnie skromne zwyciestwa z Gwinea i Bostwana daly awans. Mali ma najslabszy sklad od paru lat, bez np. Kanute. Dzisiaj doping kibicow powinin poniesc Gabon do zwyciestwa nad Mali.

Gabon - Mali 1 1.90 5/10
Gabon - Mali (awans) 1 1.50 8/10

Ghana - Tunezja

Zupelnie nie rozumiem kursow na Ghane, dla mnie to faworyt turnieju, a tunezja strasznie przecietnie narazie, ograli 2-1 slabo grajace Maroko oraz ledwo dzieki bramce w 90 min 2-1 Niger, w ostatnim meczu przegrali z Gabonem. Ghana troche odpuscila ostatni mecz, ktory byl o nic. Wczesniej skromne 1-0 z Botswana i 2-0 z Mali. Patrzac na sklady widac jaki potencja ma Ghana Gyan, bracia Ayew czy Muntari, kontra przecietna ekipa Tunezji, wynik powinien byc jednostronny.


Ghana - Tunezja
1 2.00 7/10
Ghana - Tunezja (awans) 1 1.53 8/10
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Uważam podobnie. Moim zdaniem tutaj będzie powyżej 74.5 gola. W poprzedniej edycji wpadło 71 goli ale trzeba pamiętać, że nie odbyły się 3 mecze (Togo się wycofało z rozgrywek). Mecze były wyrównane bo większość drużyn było na tym samym poziomie. Teraz jest kilka ekip, które mogą zakończyć rozgrywki grupowe z bilansem 3:12 (Niger, Sudan, Botswana czy Gwinea Równikowa). Moim zdaniem linia 74.5 na over wygląda bardzo ciekawie i ja stawiam, że będzie over.
Póki co na turnieju wpadło 71 goli, a do końca turnieju 4 mecze. Linia over 74.5 gola powinna zostać spokojnie przekroczona ;)
Przed nami dwa mecz półfinałowe. Mali : WKS i Zambia : Ghana. W drugim meczu stawiam na over 2.5 gola. Zambia na tym turnieju zaliczyła już 3 razy +2.5 gola w 4 meczach (3:0, 2:2, 2:1). Grają dosyć ofensywnie i w każdym meczu na turnieju strzelali bramkę (w 3 meczach nawet po 2 gole). Moim zdaniem stać ich na strzelenie gola Ghanie. Z kolei ekipa &quot;Czarnych Gwiazd&quot; w 3 meczach była bardzo bliska overu 2.5 gola (1:1, 2:0 i 1:1). Jeżeli Zambia strzeli Ghanie ta będzie musiała bardziej się wysilić niż miało to miejsce we wcześniejszych meczach. Stawiam 1:2 dla Ghany i over 2.5 gola.
 
D 120

dankas

Użytkownik
Mali - Wybrzeże Kości Słoniowej 2 @1,44 Bwin ✅ 0:1
Puchar Narodów Afryki 2012 wkracza w decydującą fazę! W półfinale zmierzą się ekipy Mali i WKS, i ja stawiam na popularne &quot;Słonie&quot;.
Piłkarze WKS są wyjątkowo zdeterminowani do zdobycia tegorocznego trofeum. Dla takich graczy jak Didier Drogba, Didier Zokora czy Kolo Toure to może być ostatnia szansa. WKS kroczy zdecydowanie od zwycięstwa do zwycięstwa. Gra pewnie, i skutecznie. Na wyróżnienie zasługuje obrona, dzięki której Wybrzeże nie straciło jeszcze gola w całym turnieju! Oglądając mecze PNA nie mogę oprzeć się wrażeniu, że z meczu na mecz &quot;Słonie&quot; grają coraz lepiej. Pierwszy mecz z Sudanem to mizeria, i trochę wymęczone 1:0, a w ostatnim spotkaniu bez trudu pokonali gospodarzy, Gwineę Równikową aż 3:0, a mogłoby i być wyżej (Drogba zmarnował rzut karny). Mali... Drużyna ciekawa, jedna z lepszych w Afryce. Bardzo dużo robi tam Seydou Keita, który jednak teraz stanie przed dużo trudniejszym zadaniem. Zdominować środek pola w meczach z Bostwaną czy Gabonem to dla niego żaden problem, ale tym razem stanie na przeciw najlepszego DP na świecie - Yaya Toure.
Malijska drużyna nie jest słaba, i na ich grę patrzy się całkiem przyjemnie, ale moim zdaniem zdeterminowane jak nigdy Wybrzeże Kości Słoniowej jest poza zasięgiem. To już jest drużyna, a nie zlepek gwiazd światowego formatu. Drogba, Kalou i Gervinho świetnie się uzupełniają w ataku, a przecież na ławce jeszcze czekają Seydou Doumbia i Didier Ya Konan, którzy w każdej chwili może zmienić któregoś z kolegów. Yaya Toure, Cheik Tiote i Zokora w środku pola, Kolo Toure dowodzi obroną. WKS jest moim faworytem PNA od początku, a swoją grą tylko potwierdzają że warto na nich stawiać, nawet po niezbyt wysokim kursie 1,44.
Pozdrawiam.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Puchar Narodów Afryki
Zambia - Ghana
Typ: Zambia
Kurs: 4,3
bet-at-home
W tegorocznym turnieju Pucharu Narodów Afryki zostały jeszcze cztery mecze. Dzisiaj o siedemnastej pierwszy z nich. W półfinale zmierzą się reprezentanci Ghany i Zambii. Ja wbrew bukmacherom stawiam dzisiaj na Zambijczyków. Zrobili oni na mnie większe wrażenie niż gracze z pod znaku &quot;Czarnej Gwiazdy&quot;. W ćwierćfinale bez żadnego problemu rozprawili się z Sudanem pokonując ich trzy do zera. Pierwszą bramkę strzelili już w piętnastej minucie za sprawą Stophira Sunzu i po tej bramce nie zachowali się jak większość drużyn z czarnego lądu i dalej nie odpuszczali. W drugiej odsłonie bramki dołożyli Christopher Katongo i James Chamanga. W rywalizacji grupowej też grali dobrze. Pokonali przecież Senegal zaliczany do faworytów turnieju i współgospodarzy z Gwinei Równikowej. Ghana z kolei w swoim ćwierćfinałowym pojedynku męczyła się straszliwie z Tunezją. Po strzeleniu bramki przez Johna Mensaha spoczęła na laurach i Tunezyjczycy wyrównali. Ghanijczycy nieudolnie próbowali strzelić zwycięskiego gola ale nie udało im się tego osiągnąć w dziewięćdziesięciu minutach gry. Dopiero w dogrywce Andre Ayew dał im zwycięstwo. I to że Ghanijczycy grali sto dwadzieścia minut meczu też jest dodatkowym atutem Zambii. Dla mnie Zambia bardziej zasługuje na ten finał niż Ghana i na nich stawiam. Czarne Gwiazdy w grupie wymęczyli zwycięstwo ze słabą Botswaną i nie potrafili wygrać z Gwineą która grała w osłabieniu przez ponad dwadzieścia minut.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Trudno się nie zgodzić z wypowiedzią Dankasa. W 100% ją popieram. WKS się w turnieju widać mocno rozkręciła, należy im się ten puchar jak psu buda. Ich gra, kadra, wyniki o wiele lepiej wyglądają niż Mali które no nie oszukujmy się ćwierćfinał przeszli szczęśliwie.
Z drugiej strony kurs trochę nie jest adekwatny co do ryzyka. 1,44 na półfinał? To chyba jakieś żarty.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom