>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Puchar krajowy Puchar Ligi Angielskiej [EFL - Cup] - w sezonie 2022/2023

Status
Zamknięty.
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Nie ma co się podpalać na pierwsze rundy Kukuryku Cup. To zawsze "Puchar drugiej kategorii" dla tych ekip z angielskiej Ekstraklasy. Można sobie tutaj coś pograć ale lekko.
Brighton + Leeds + Newcastle + Leicester + Crystal Palace + Fulham + Brentford

Nie wypisuje poszczególnych ekip z kursami bo nie ma to najmniejszego sensu, rozpisywać analiz do kursów 1.25-1.4. Ogólnie to kluby z elity, które mierzą się z dużo niżej notowanymi rywalami - zazwyczaj o dwie, czasami trzy ligi niżej. Można skombinować z tego jakieś AKO albo próbować overy/handi, tyle, że za grosze. Dobrze dysponowane Brighton czy Crystal Palace powinny wygrać z handicapami, albo chociaż wbić ze dwie bramki, Newcastle to samo. Reszta po prostu powinna wygrać, pytanie na ile im się będzie chciało, na ile wyjdą rezerwy, i w którym spotkaniu padnie jakaś niespodzianka.

Wolves + Everton + Southampton + Aston Villa

Też teoretycznie pewniaki, bo zespoły z PL grać będą ze słabszymi ekipami, ale żadna z powyższych ekip nie weszła dobrze w ten sezon, więc tu mogą być jakieś niespodzianki albo chociaż wynik na styku, czy po prostu bardziej rezerwowy skład z uwagi na sytuację w lidze i "oszczędzanie" zawodników przed dodatkowym zmęczeniem czy kontuzjami. Nie mniej są to bez wątpliwości, dużo lepsze drużyny od przeciwników i powinny to wziąć.

Ja mam tasiemkę 4fun na dzisiaj, ale jak już wspominałem dwukrotnie, za drobniaki:
Fulham + Crystal Palace + Brentford + Leicester + Pilzno 1X @3.50
 
Ostatnia edycja:
I 24,7K

iti

Użytkownik
Przecież ten puchar rok w rok to jest jedna wielka niespodzianka. Granie aż tylu drużyn z PL uważam za nierozważne.
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Przecież ten puchar rok w rok to jest jedna wielka niespodzianka. Granie aż tylu drużyn z PL uważam za nierozważne.
Granie tego wszystkiego - jasne że tak, ja tylko napisałem, które drużyny są 2 klasy lepsze od rywali i z nich coś można dobierać. To co opisałem to nie AKO, tylko to, że powinny na spokojnie się rozprawić więc można próbować handi czy overów jakichś. Te niżej też powinny wygrać ale mimo wszystko bym uważał z uwagi na to jak weszły w sezon. Dopiero niżej jest moje AKO na dziś.
 
kombajn 163,1K

kombajn

Użytkownik
Liverpool - Derby | 9/11/2022; 9 PM CET

Team Total - Liverpool - OVER 2.5
@ 1.8
| 8 8 8 s t a r z
0:0
Liverpool rozegrał w ciągu pięciu ostatnich tygodni 11 meczów i dzisiaj powinna być spora rotacja w meczowej jedenastce The Reds - zresztą Klopp przyzwyczaił już w rozgrywkach Carabao Cup do sięgania po zawodników, którzy nie grają regularnie (czy to w Premier League czy to w Champions League). Dzisiaj starcie z przedstawicielem League One - Derby County.
Stawiam w tym meczu na zdobycie, przez zespół z Merseyside, przynajmniej 3 goli.
W ostatnich meczach Klopp wychodził zestawieniem 442, z diamentem (czyli - 41212). Dwa ostatnie starcia (z Napoli (2:0) i Tottenhamem (2:1)) udało sie wygrać i także liczę na wygraną The Reds dzisiaj. Dla Baranów starcie to powinno wyzwolić dodatkową motywację i mam nadzieję, na ciekawe zawody.
Myślę, że obok Alexa Oxladea-Chamberlaina, w pomocy powinnimyśmy zobaczyć Curtisa Jonesa, Stefana Bajcetica, jako defensywnego pomocnika, i Fabio Carvalho jako ofensywnego pomocnika i mam nadzieję, że będą się oni chcieli pokazać Bossowi. (Liczę zwłaszcza na Carvalho) Podejrzewam, że Klopp da trochę odpocząć Alissonowi, Alexandrowi-Arnoldowi, van Dijkowi i Salahowi...

The Reds (41212): Kelleher; Ramsay, Gomez, Phillips, Tsimikas; Bajcetic; Jones, Oxlade-Chamberlain; Carvalho; Firmino, Nunez

The Rams (442): Wildsmith; Smith, Forsyth, Cashin, Roberts; Mendez-Laing, Hourihane, Bird, Dobbin; Osula, Collins
 
Ostatnia edycja:
ferguson2 604,1K

ferguson2

Typer
Man United - Aston Villa over 2.5 bramek @1.78 fortuna

Co by nie mowic Emery ma patent na United i tutaj wcale nie bylbym zaskoczony powtorka z meczu ligowego. Widac, ze w zespole gosci zapanowal wtedy efekt nowej miotly. Spodziewam sie ze AV trafi raz do siatki. Z kokei United powinno pokazac sie z lepszej strony. W końcu graja u siebie. Mysle ze wynik moze byc zblizony pod wzgledem bramek do tego co wydarzylo sie kilka dni temu. United ma w zespole graczy ofensywnych, ktorzy powinni zagrozic przynejmniej kilka razy Villi
 
Ostatnia edycja:
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
W czwartkowy wieczór rozlosowano pary czwartej rundy Pucharu Ligi Angielskiej.

Pary czwartej rundy Pucharu Ligi Angielskiej:

  • Manchester City - Liverpool
  • Manchester United - Burnley
  • Newcastle - Bournemouth
  • MK Dons - Leicester
  • Charlton - Brighton
  • Wolves - Gillingham
  • Southampton - Lincoln
  • Blackburn - Nottingham Forest
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2022-12-19 o 09.09.45.png

Nie masz konta w BetX, nic straconego - załóż je wchodząc na ebetx.pl lub klikając w baner i odbierz bonus do 850 PLN z naszym kodem FORUMBETX
pakiet_powitalny_800zl_main_forumbetx_1000x200.jpg
 
Otrzymane punkty reputacji: +978
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
21:00 Manchester City - Liverpool
City @ 1.80
City I obie strzela gola @ 2.80
Haaland strzeli w dowolnym momencie i City wygra @ 2.25
Wynik: 3:2

Fortuna

Przed nami prawdziwy hicior w 1/8 finału EFL Cup. Mistrzostwa skończyły się zaledwie cztery dni temu, a już lecimy w domowymi pucharami. Na dzień dzisiejszy proponuje zwycięstwo City oraz zwycięstwo City i obie strzelą gola.
Jak dobrze wiemy powoli do klubu zaczynaja się powroty piłkarzy. A więc spójrzmy na kadrę obu zespołów jak to może dzisiaj mniej więcej wyglądać. W ekipie gości do treningów wrócili: Henderson, Trent, Ali, Fabinho. Na pewno jest to dobra wiadomość dla fanów The Reds, ale cała czwórka miała przejść jeszcze jedna sesje treningowa aby moc zobaczyć jak wyglądają fizycznie. Curtis Jones tydzień temu wznowił treningi z drużyną, jednak Luis Díaz, Diogo Jota i Arthur Melo pozostają niedostępni, ponieważ dochodzą do siebie po kontuzjach.
W ekipie gospodarzy Pep Guardiola poinformował, że sześciu kolejnych graczy powróciło do treningów po przyjeździe z mundialu. Kevin De Bruyne, İlkay Gündoğan, Nathan Aké, Rodrigo, Aymeric Laporte i Manuel Akanji powrócili do sesji treningowej już jakiś czas temu. Na dodatek w klubie cały czas są i trenują Sergio Gómez, Erling Haaland, Riyad Mahrez, oraz Cole Palmer.
Kadrowo to chyba jednak zespół City wyglada tutaj zdecydowanie lepiej. Mimo wszystko i tak poczekał bym do oficjalnych składów bo rotacji powinno nie zabraknąć.
Wracaj do samego meczu, to City nie wygrało z Liverpool od pięciu spotkań. Ta seria musi być w końcu przerwana i liczę, że nastąpi to właśnie dzisiaj. Przed nami starcie gigantów, którzy maja dalej coś do udowodnienia na krajowym podwórku jak i w bezpośredniej rywalizacji. City ma Haalanda, który można powiedzieć, że odpoczywał, ale jak powiedział sam Pep potrzebuje teraz rytmu meczowego. Jego statystyki w PL są kosmiczne, a więc liczę na jego trafienie również dzisiaj.
Sam mecz nie powinien być nudny, bo po przerwie obie ekipy będą szukać rytmu meczowego oraz formy, a co za tym idzie nie powinno brakować błędów po obu stronach. Pozostaje nam czekać do wieczór i delektować się tym spotkaniem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1095
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
Rozlosowany pary 1/4 finału Pucharu Ligi Angielskiej:
  • Manchester United - Charlton Athletic
  • Southampton - Manchester City
  • Nottingham Forrest - Wolverhampton
  • Newcastle - Leicester
Mecze ćwierćfinałowe zostaną rozegrane 10-12 stycznia. Jeżeli po 90 minutach padnie remis, od razu odbędzie się konkurs rzutów karnych, który wyłoni zwycięzcę.
 
O 309,7K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia, EFL Cup
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Newcastle- Leicester
Typ: Superbets: Leicester powyżej 3.5 celnych strzałów, Leicester powyżej 0.5 gola i Leicester powyżej 3.5 rzutów rożnych
Kurs: 4.25
Bukmacher: superbet
Analiza:


Nie wycenilbym tego na tak duży kurs.
Po pierwsze Newcastle ten puchar do niczego nie jest potrzebny i mogą odpuścić sobie w nim grę. Są w lidze na wysokiej 3 pozycji i myślę, że to właśnie na lidze się skupiają, o czym świadczy fakt, że ostatnio odpadli z innego pucharu ( Puchar FA) z Schefield Wed czyli 3 ligowcem. Leicester to nie ogórki i jednak zdecydowanie to poziom wyżej. Uważam, że gospodarze mogą tu wystawić rezerwowy skład .
Goście natomiast nie mają już co liczyć na to, że awansują do czołówki ligi. Oddalili się trochę od strefy spadkowej, widzę progres w ich grze. Na pewno też będą chcieli się odgryźć Newcastle za porażkę niedawna w lidze 0:3 .
Uważam, że jeśli Newcastle wystawi rezerwy to Leicester będzie w tym meczu stworzy zagrożenie pod bramką rywala nie jeden raz. Myślę, że dość często będą atakować. Jestem spokojny i o bramkę i o strzały celne, bo przy rezerwowym składzie Newcastle na pewno kilka sytuacji stworzą. Zostają rzuty rożne. I tego jestem też pewny, ostatnie 5 spotkań zawsze linie przekraczali nawet z Liverpoolem na wyjeździe .
 
berserk 193,8K

berserk

Użytkownik
Myślicie że warto wchodzić w Newcastle czy nie potrzebne są im kolejne mecze w tych rozgrywkach. W weekend pożegnali się z bardziej "opłacalnymi" rozgrywkami z nizej notowanym przeciwnikiem . Czyżby dzisiaj odpuścili również i zostanie im walka o mistrza albo obrona miejsca w LM ?
 
'Corek 194,8K

'Corek

Znawca - e-sport
Manchester City (-1.5) @ 1,64
Manchester City (-2.5) @ 2,50 / bet365


Trzeba grać na City. Powiedzieć, że świeci są słabi to jak nie powiedzieć nic...są tragiczni.
City całą ławką rezerwową było by w stanie to dziś wygrać a skład będzie znacznie lepszy. Alvarez zagra w ataku, po bokach będzie mieć Grealisha i Bernardo. W środku prawdopodobnie Gundogan z Rodrim, z tyłu Stones i Laporte. W bramce stanie Ortega, ale czy będzie mieć dziś sporo pracy? Wątpię.
City takim składem zamknie Southampton od pierwszej do ostatniej minuty, jakieś pojedyncze kontry nic więcej. Świeci polecą moim zdaniem z PL i życzę im tego bo na ich grę nie da się patrzeć. Ostatnia wygrana z Crystal zupełnie nic nie zmienia, po za tym wynik nie odzwierciedlał gry. City dziś stworzy sobie mnóstwo sytuacji i idę zdecydowanie w ich stronę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom