>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Króla w sezonie 2020/2021

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2020-07-21 o 19.19.08.png

Zapraszamy do dyskusji, pisania komentarzy
i podawania swoich typów z analizami

 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2021-01-4 o 21.22.26.png


Zapraszam do dyskusji, pisania komentarzy
i podawania swoich typów z analizami



Puchar Króla w TVP Sport:
5/01/2021
18:55
Linares - Sevilla
20:55
Marbella - Valladolid
06/01/2021
17:55 (tylko na stronie i w aplikacji)
UE Cornella - Atletico Madryt
18:55
Deportivo La Coruna - Deportivo Alaves
7/01/2021
18:55
Yeclano - Valencia
20:55
Las Rozas - Eibar
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Witam.
Nikt tu chyba nie zagląda,ja poszukam dzisiaj niespodzianek.Wiadomo że puchary żądzą się swoimi prawami i foworyci nie rzadko maja problemy żeby pokonac faktycznie słabszego przeciwnika.
A więc gram tak.
Cordoba - Getafe -10
Kurs-2.8

Ibiza-Celta Vigo-10
Kurs-2.6
Buk-Tipico. Powodzenia, gram to jako dubel.
 
Otrzymane punkty reputacji: +417
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Witam.
Nikt tu chyba nie zagląda,ja poszukam dzisiaj niespodzianek.Wiadomo że puchary żądzą się swoimi prawami i foworyci nie rzadko maja problemy żeby pokonac faktycznie słabszego przeciwnika.
A więc gram tak.
Cordoba - Getafe -10
Kurs-2.8 +++

Ibiza-Celta Vigo-10
Kurs-2.6+++
Buk-Tipico. Powodzenia, gram to jako dubel.
Powiem szczerze że liczyłem na jakieś remisy ale że gospodarze wygrają to ja sam jestem zdziwiony. 691e na czysto,oby tak dalej.
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Marbella-Valladolid
Typ-10
Kurs- 2.15 +++

Spróbuje jeszcze raz poszukac niespodzianki,tym bardziej że rok tymu te zespoły zagrali ze sobą tez w tym pucharze i był remis a dokładnie to 1-1,goście wygrali po dogrywce,więc gram odważnie czyli za całe 100e. Nie napalam się bo to tylko sport i moje przeczucie a wynik jaki będzie to sie okaże po meczu.Powodzenia i oby na zielono.
 
Ostatnia edycja:
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Nie wiedziałem że goście są tak osłabieni,ale to dobrze biorąc mój typ pod uwagę.
Podzielę się z Wami moimi typami na jutro,bo jutro juz o 12 jest 1 mój mecz a nie wiem czy będzie jutro rano czas na pisanie.
Co do ponizszych typów jakiś wielkich argumentów nie mam ale po 1 to sa puchary a po 2 to nie wszystkie zespoły chcą w nich grać,szczególnie te co i tak daleko nie zajda i wazniejsza jest dla nich liga.A więc tak...

La Nucia-Elche
Typ-10
Kurs-2.45

Leonesa-Grenada
Typ-10
Kurs-2.15

Olot-Osasuna
Typ-10
Kurs-2.45

Wszystkie kursy z Tipico.
Ja to gram jako tripelek,a co jak szalec to szaleć. A kto chce też to zagrać to wedle uznania i możliwości finasowych.
Powodzenia
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Puchar Króla to puchar wałków i nie zdziwię się jak dzisiaj kopciuszek znowu „przypadkowo” ogra pierwszoligowca. Yeclano - Valencia. Na pierwszy rzut oka faworyt wydaje się być pewny, ale jak na samym początku napisałem, puchar króla to puchar wałków i tutaj nic nie jest pewne, co pokazał chociażby mecz Atletico i pomeczowe wypowiedzi Simeone. Valencia nie dość że ma problemy finansowe, to jeszcze mają kosę z trenerem - przed sezonem obiecali transfery, ale żadnego nie zrobili. Do tego zarząd sprzedał kilku podstawowych zawodników po taniości, byleby łatać dziury w budżecie i Garcia musi grać tym co ma. Na zamknięcie tematu zgrzytów na linii zarząd - trener:

Więc jak widać kolorowo to tam nie jest. Dochodzi wąska kadra i niezbyt ciekawa sytuacja w lidze: 17 miejsce, 16 punktów (tyle samo co Elche znajdujące się już w strefie spadkowej). Następny mecz w lidze za 3 dni z Valladolid, czyli jakby nie patrzeć rywal w walce o utrzymanie.
Dlatego według mnie w obecnej sytuacji nie będzie to wielkim zaskoczeniem jak ten mecz po prostu odpuszczą. Szukam tutaj szczęścia z wyższym kursem i gram z nurtem tragicznej sytuacji w Valencii.

Yeclano przejdzie dalej @6
Yeclano DNB @8

Z fartem!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +227
arass1 170,3K

arass1

Użytkownik
Dziś o 13:00 w siedzibie Hiszpańskiej Federacji Piłkarskiej odbyło się losowanie 1/16 finału Copa del Rey.

PARY 1/16 FINAŁU PUCHARU KRÓLA:
Cornellà – FC Barcelona
Ibiza – Athletic Club
Alcoyano – Real Madryt
Córdoba – Real Sociedad
Peña Deportiva – Real Valladolid
Navalcarnero – Eibar
Málaga – Granada
Almería – Deportivo Alavés
Leganés – Sevilla
Alcorcón – Valencia
Girona – Cádiz
Sporting Gijón – Real Betis
Espanyol – Osasuna
Fuenlabrada – Levante
Rayo Vallecano – Elche
Tenerife – Villarreal
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
HISZPANIAPuchar Króla

Almeria - Alaves
Typ- do przerwy remis
Kurs-1.9

Pena Deportiva-Valladolid
Typ- remis do przerwy
Kurs-2

Buk-Tipico

Wywołany do tablicy witam wszystkich Typerów.
Próbuje na początek taki dubel,mecze już o 12 więc czasu nie wiele.Co do Almerii to tam remis w całym meczu jest wielce prawdopodobny,nie ma wyraznego faworyta,mecz powinien być underowy,to jest puchar i wiele zależeć bedzie o tego komu się bardziej będzie chciało.
W drugim meczu sytuacja podopna z tym że goście już są wyraznym faworytem ale uważam że tu gospodarzom będzie bardziej zależało.
Ostatnio jak grał Valladolid z Mirabellą typowałem że nie wygra a było 2-2,teraz może być podobnie tyle że wielu goli nie przewiduję.
Co do pózniejszych meczy to postaram się napisac potem.
Powodzenia.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Puchar Króla i czas na kolejne niespodzianki...

16:00 Sporting Gijon - Betis
Gijon @ 3.25
Gijon powyżej 1.5 gola @ 2.76
Fortuna


Gijon to obecnie czwarta ekipa Segunda Division. W spotkaniach domowych w tym sezonie jeszcze u siebie nie przegrali i co najlepsze tylko w jednym spotkaniu nie strzelili gola. Dziś podejmować będą ekipę Betisu, czyli zespół z dziurawą i najsłabszą obroną w LaLiga. Betis w tym sezonie stracił łącznie 31 goli co jest naprawdę koszmarnym wynikiem. Trener gości zapewne dziś z kilkoma rotacjami w składzie, a więc jest to okazja dla gospodarzy aby wyrzucić ten zespół z Pucharu.

16:00 Navalcarnero - Eibar
Navalcarnero @ 5.45
Navalcarnero awans @ 3.10
Fortuna


Boisko gospodarzy w katastrofalnym stanie. Klub wczoraj prosił o pomoc przy odśnieżaniu, dziś przyszło wiele osób – piłkarze, trenerzy, dziennikarze, kibice. Dla gospodarzy to historyczny mecz i być może zrobią historyczny awans. Eibar zaskakująco lepiej spisuje się na wyjazdach niż u siebie, ale przy takim boisku i temperaturze chyba warto spróbować coś w stronę gospodarzy.

Zrzut ekranu 2021-01-17 o 10.34.46.png

Zrzut ekranu 2021-01-17 o 10.34.57.png

18:00 Alcoron - Valencia
obie strzelą gola @ 1.86
Fortuna


Alcoron w ostatnim czasie łapie dobry rytm i zaczyna wygrywać spotkania. Valencia już w poprzedniej rundzie mimo wysokiego zwycięstwa straciło gola. Dzisiaj liczę, że porostu będzie podobnie.
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
Napoleone65 914

Napoleone65

Użytkownik
17/01/2021

12:00 Malaga - Granada MALAGA 0 2,09 LVBET

To jest nie tylko puchar krul, to jest derby

Zagrauem na Malaga bo po prostu nie lubie jedenastka Granada, brakuion duzo dobri pilkarzi i za duzo reserve
Post automatycznie złączony:

17/01/2021

12:00 Espanyol - Osasuna ESPANYOL -0,5 1,91 LVBET

Osasuna pelno reserve, dla mnie Espanyol bede spokojni wygrac
 
Ostatnia edycja:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Wczoraj z Pucharem Króla pożegnał się z Real Madryt, który dołączył do Atletico.
To kto dzisiaj odpada?. Athletic? Barcelona?. A może oba kluby.

Ibiza-Athletic
obie strzelą gola @ 1.69
Cornella-Barcelona
obie strzelą gola @ 2.06
Fortuna

Pucharu Króla w tym sezonie przynosi nam sporo niespodzianki. Zespoły z LaLiga tracą gole jak na zawołanie. Dzisiaj w szeregach Athletic jak i Barcelonie zobaczymy sporo rotacji w składzie, a więc jest to okazja dla słabszych zespołów aby strzelić gola i sprawić niespodziankę/sensację. Nie jest to analiza, ale próba do dyskusji i zachęcenie do pogrania powyższych typów. Barcelona bez formy i naprawdę nie będę zdziwiony jak dziś odpadną i po raz kolejny się skompromitują. Athletic odżyło pod wodza Marcelino, lecz ich obrona nie jest tak mocno szczelna jakby się mogło wydawać. Ibiza w poprzedniej rundzie rozbiła Celtę 5:2, natomiast Cornella pozbyła się Atletico. Czy to koniec przygody z Pucharem Króla tych dwóch klubów?.

Zrzut ekranu 2021-01-21 o 11.24.54.png
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Hej.
Typuje dziś, że Ibiza nie przegra z Baskami.
Typ 1x Ibiza kurs 2.0 @ Sts

W zeszłym sezonie na tym samym etapie postraszyli Barcę 1.0 do przerwy, gdyby nie 2 bramki w końcówce Grizmana to by przegrali.
Niedawno Ibiza 5-2 z Rozpędzoną Celta.
Niby 3 liga ale mają coś w sobie.
Bilbao na wyrost. Swoje zdobyli. Ograli słabo grajacy Real i jeszcze gorzej Barcelonę i zdobyli Trofeum więc powinni odpuścić ten Puchar. Maja w nogach.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Wszystkie pary 1/8 finału Pucharu Króla:

Alcoyano - Athletic
Navalcarnero - Granada
Girona - Villarreal
Rayo - Barcelona
Almería - Osasuna
Real Valladolid - Levante
Sevilla - Valencia
Real Betis - Real Sociedad

Mecze 1/8 finału odbędą się 26, 27 i 28 stycznia.
Warto dodać, że od 1/8 finału do dyspozycji sędziów będzie już system VAR.
Losowanie par ćwierćfinałowych odbędzie się 29 stycznia.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +183
arass1 170,3K

arass1

Użytkownik
Gdyby ktoś chciał typować coś z dzisiejszego meczu Barcelony, to poniżej pełna kadra meczowa Barcy na mecz z Rayo.

Esp-TCgW8AAePTq.jpg
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Media się rozpisują, że Barcelona ma dziś wyjść w mocnym składzie.

FC Barcelona: Neto; Mingueza, Araujo, Lenglet, Alba; De Jong, Busquets, Pedri; Dembélé, Messi, Griezmann.

Rayo: Dimitriewski; Advincula, Saveljich, Catena, Fran García; Santi Comesana, Trejo; Isi, Montiel, Álvaro; Qasmi.

FC Barcelona: Neto; Mingueza, Araujo, Umtiti, Junior; Pjanić, Busquets, Pedri; Dembélé, Messi, Griezmann.

Rayo: Dimitriewski; Advincula, Saveljich, Catena, Fran García; Santi Comesana, Trejo; Isi, Joni Montiel, Álvaro; Qasmi.


Na dodatek trener Rayo wypowiadał się, że skupia się na lidze niż na Pucharze.

Barcelona @ 1.33
Barcelona Handicap -1 @ 1.80
Griezmann strzeli gola @ 2.40
Fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom