>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Króla 2014/2015

Status
Zamknięty.
matu67 188

matu67

Użytkownik
Sevilla - Granada
brak kartki przed 26 min ✅ ✅ (izi jak zawsze z Closem)
1.83 bet365

po raz kolejny w tym samym temacie ide w podobny typ a mianowicie brak kartki przed 26 min, sedziuje Clos Gomez, ktory nie daje szybko i wielu kartek, w ostatnich 7 meczach 6 razy nie pokazal kartki przed 26 min, mysle ze nie bedzie to ostry mecz od samego poczatku
 
solucky 283

solucky

Użytkownik
Spotkanie: Elche - Barcelona
Typy:
#1 Pedro Rodriguez to score 2.25 Bet365 ✅
#2 Adama Traore to score 3.80 ComeOn ; 3.75 Bet365 ⛔

Co do bramki Pedrito to pisałem o niej w Typach Dnia. (http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-15-01-2015-czwartek-117624.html#post5062410)
Niestety na Unibet kurs spadł z 2.38 na 2.15, więc teraz lepiej brać ten typ na Bet365 po 2.25.

Co do bramki Adamy to wg. katalońskiego dziennika Sport wyjdzie on w podstawowej jedenastce u boku Munira i Pedro. Ten 18-letni zawodnik może pochwalić się dość potężną posturą, ale przy tym jest szybki i zwinny. W dodatku posiada niesamowity drybling, który zaprezentował nam w spotkaniu 1/16 Pucharu Króla z Huescą kiedy to wszedł na boisko w 74&#39;, a już w 78&#39; po pięknej indywidualnej akcji pokonał bramkarza rywali. Typ jest troszkę bardziej ryzykowany niż bramka Pedro, ale daję mu spore szanse powodzenia.

Edit. Co do Pedro to za grosiki można sprobować, że strzeli przynajmniej 2 bramy ⛔ po kursie 8.0 na Unibet.
 
M 30

mar123

Użytkownik
Puchar Króla – Copa del Rey, czwartek, 15 stycznia, godz. 22:00

Elche – Barcelona, Typ: Barcelona wygra do zera, kurs 1.90 bet365


W czterech dotychczasowych potyczkach Elche nie zdołało trafić do bramki Barcelony i raczej nie uda im się to także w czwartek.

Sam szkoleniowiec gospodarzy przyznał na konferencji prasowej, że odrobienie pięciobramkowej straty do Barcelony jest nierealne. Fran Escriba zapowiedział, że da dziś szansę zmiennikom i jedyne, czego oczekuje po swoich zawodnikach, to żeby zaprezentowali się z jak najlepszej strony.

Rezerwowi mają się również pojawić po stronie Barcelony, ale przepisy dopuszczają występ maksymalnie czterech, więc drastycznego spadku jakości doświadczyć nie powinniśmy. Zagrać mają chociażby Messi i Suarez, a jeśli im będzie się chciało, to możemy nawet zobaczyć powtórkę tego, co oglądaliśmy tydzień temu na Camp Nou.

Elche Dumie Katalonii próbowało zaleźć za skórę czterokrotnie. Przegrało trzy mecze, a raz udało mu się zremisować. „Zielone Pasy” nie strzeliły przy tym żadnej bramki, a straciły aż dwanaście.

Prowadząc w dwumeczu aż 5:0, goście nie będą musieli się specjalnie nadwyrężać, ale z przedostatnim zespołem hiszpańskiej ekstraklasy wygrać powinni. Nie wydaje nam się też, aby dali sobie wbić jakiegoś gola, więc nie chcąc ryzykować mało opłacalnych opcji z handicapem, wolimy pójść w stronę zwycięstwa z zachowaniem czystego konta.

Typ: Barcelona wygra do zera, kurs 1.90 bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
siema. 62

siema.

Użytkownik
Bilbao - Celta Vigo

Baskowie nie mają najlepszego okresu ale jednak zawsze u siebie potrafią być piekielnie groźni zarówno dla Realu jak i Barcelonie. O ekipach pokroju Celty nie wspominając...Poza tym zauważyłem bardzo duże spadki zarówno na remis jak i na zwycięstwo gości. Sprawa awansu jest już chyba rozstrzygnięta, więc chyba aż ta bardzo spinać się nie będzie...

Ath Bilbao kurs 2,15 Totomix
a dla odważnych Ath Bilbao - 1 kurs 3,80

Jeżli analiza sie przydała kliknij &quot; dzięki &quot;
wlasnie to ze spadaly kursy na gosci powinno dac Ci do myslenia zeby stawiac na Celte. Skoro spadaly kursy na gosci to wg bukmacherow mocniejszym faworytem stawala sie Celta a nie Bilbao ????
 
sparki 1,3K

sparki

Użytkownik
Zagrać mają chociażby Messi i Suarez
Co za glupoty. Skad wzioles taka informacje? Nie ma ich nawet w skladzie meczowym. Dzis z podstawowego skladu zobaczymy tylko obroncow, reszta to rezerwy.

Lista powołanych: Ter Stegen, Masip, Montoya, Douglas, Piqué, Diagné, Bartra, Mathieu, Adriano, Ié, Halilović, Rakitić, Rafinha, Sergi Roberto, Gumbau, Pedro, Adama i Munir.
 
solucky 283

solucky

Użytkownik
Pełna lista powołanych na mecz z Elche:

Ter Stegen, Masip, Montoya, Douglas, Piqué, Diagné, Bartra, Mathieu, Adriano, Ié, Halilovic, Rakitic, Rafinha, Sergi Roberto, Gumbau, Pedro, Adama, Munir.

Przewidywany skład wg dziennika Sport:

Masip; Adriano, Mathieu, Bartra, Montoya; Rakitić, Halilović, Sergi Roberto; Pedro, Munir, Adama.

Rezerwowi: Ter Stegen, Piqué, Douglas, Ié, Gumbau, Rafinha, Diagne.
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Real - Atletico
Więcej żółtych kartek? Atletico @ 1,50 / Marathonbet

Przeglądając typy na to spotkanie wpadł mi głęboko w oczy ten typ. Gdy go zobaczyłem przestałem szukać innych typów w tym meczu. Dlaczego postanowiłem grać ten typ? Drużyna Atletico ma dwu bramkową przewagę, więc jestem pewny że będą starać się bronić wyniku, a dla Realu dwu bramkowa przewaga jest na pewno w stanie do odrobienia więc od początku spotkania będą groźnie atakować - tak więc spodziewam się dużej ilości faulów ze strony gości i co za tym idzie spoko żółtych kartoników.
Ilości żółtych kartoników w ostatnich spotkaniach:
Atletico - Real 6:4
Real - Atletico 4:7
 
matu67 188

matu67

Użytkownik
Real - Atletico
kartka przed 20:00
1.83 bet365


bardzo dużo value, dzisiaj sedziuje Antonio Mateu, ktory chetnie rozdaje kartki, a w szczegolnosci na poczatku spotkania, w ostatnich 8 meczach pucharowych 6 razy kartka pokazana przed 20 minuta, jak wiemy Real rzuci sie od razu do ataku, a takie skrzydla jak Bale czy Ronaldo na pewno szybko zlapia jakis faul, spodziewam sie ostrego meczu od samego poczatku :grin:
 
kubek9 1,2K

kubek9

Użytkownik
Elche - Barcelona
Sprawa awansu została już rozstrzygnięta na Camp Nou, ale czy piłkarze Elche położą się dziś i będą się przyglądali jak Barcelona będzie im wbijać bramkę za bramką ?, moim zdaniem nie, zagrają o honor i dla swoich kibiców. Będą walczyli na całego aby nie stracić u siebie aż tylu goli, a może nawet i sami coś strzelą. Sędzią spotkania jest Santiago Jaime Latre z średnią 6,5 kartki na mecz, linia została ustawiona na powyżej 3.5 , jak na Hiszpańskie rozgrywki to zdecydowanie za mało bo jak wszyscy wiemy tu się nogi nie odstawia. Elche na ostatnich 10 spotkań u siebie 6 razy sami pokryli tą linie, a i goście pewnie też z jedną kartkę wyłapią.
Powyżej 3.5 kartki @1.85 Bet365 ⛔
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Real - Atletico
Rożne rożnymi ja bym tak nie szalał z stawkami na over. Wiadomo Real jeśli musi gonić wynik nabija kornery, lecz ATL w defensywie można powiedzieć jest twierdzą, ostatni mecz z Barceloną pomimo że Barsa szybko otworzyła wynik to i tak była często w polu karnym rywala a jedynie 1 korner został nabity. Real rzecz jasna często klaruje ataki skrzydłami i dość często są to wrzutki w pole karne, ale po ziemi obrona ATL poukładana i nie ma paniki by zaraz wyładować piłkę na róg gdy można inaczej..
Bardziej dla zabawy polecam Griezmann strzeli 3,75 bet365 0,5/10
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
wlasnie to ze spadaly kursy na gosci powinno dac Ci do myslenia zeby stawiac na Celte. Skoro spadaly kursy na gosci to wg bukmacherow mocniejszym faworytem stawala sie Celta a nie Bilbao ????
Zdefiniuj proszę co oznacza mocniejszy faworyt : ) Poczekam na twe następne przemyślenia. Oby były tylko przedmeczowe a nie pomeczowe...
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
Witam
Myślę że miła informacja: dwumecz Barcelona-Atletico pokaże tvp1 także nie trzeba bedzie meczyc streamow ;-)
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Dobra panowie i panie. Jest lekka posucha, to dam na osłodę dubel roku 2015:

Villarreal Awans + Sevilla Awans @1.71 bet365 [10/10]

Villarreal - Getafe
Espanyol - Sevilla

Espanyol miał szczęście, bo trafił na nędzną Valencię, która na wyjazdach gra masakrycznie. Sevilla jest dużo bardziej stabilnym zespołem jeśli chodzi o wyjazdy i fakt, że drugi mecz zagrają na Pizjuan też daje im handikapa.
Villarreal u siebie zrobi z Getafe miazgę.
Getafe w nowym roku do rozgrywek przystąpili z innym trenerem. Trzeba przyznać, że spisują się fatalnie. Za Contry to jeszcze wyglądało jak wyglądało. Punktowali i to było najważniejsze. Obecny za dużo eksperymentuje, czy z taktyką, czy ze składem. Gra jest znacznie gorsza, a na tym musi skorzystać zespół gospodarzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
sportingbet_pl 216

sportingbet_pl

Użytkownik
FC Barcelona - Atletico Madryt
- Gospodarze pierwszego meczu są faworytami. Są w rewelacyjnej dyspozycji. Cztery wygrane z rzędu, a ich bilans bramek wygląda następująco: 16:1 :!:
- Ostatnie starcie Barcelony to dominacja nad Deportivo La Coruną i ostateczny triumf 4:0. Ze swojej najlepszej strony zaprezentował się Messi, który skompletował kolejny już hat-trick w swojej karierze.
- Atletico Madryt również gra bardzo efektywny futbol. W poprzedniej rundzie wyeliminowali w bardzo ładnym stylu Królewskich. Na Santiago Bernabeu skutecznie zagrał Torres, który strzelił dwa gole.
- Goście ulegli w ostatnim czasie tylko raz... z Barceloną (1:3). Dzisiaj będą chcieli się zrewanżować.
- Kadrowo &#39;na papierze&#39; to zespół Barcy wygląda lepiej. Jednak podopieczni Simeone również mają ogromny potencjał. Stąd dzisiejsza batalia zapowiada się bardzo interesująco.
Atletico będzie chciało zdobyć bramkę na Camp Nou, która powinna nieco przybliżyć ten zespół do kolejnego etapu. Barca jednak u siebie jest bardzo mocna. Ponadto są &#39;w gazie&#39;. Mecz powinien być emocjonujący, a poniżej nasze sugestie na ten pojedynek:
Obie drużyny zdobędą gola, 1.833 Sportingbet ⛔
Powyżej 2.5 bramki, 1.75 Sportingbet ⛔

Promocja w Sportingbet: Darmowy Zakład do 400PLN
 
anshelmo1 95

anshelmo1

Użytkownik
Barca - Atletico
Typuje dokładny wynik 1-1.Znam bardzo dobrze gre Barcelony i wszystko co się dzieje wokół tej drużyny.Dzisiaj najbardziej realnym w moim odczuciu wynikiem jest właśnie remis 1-1.Barca po tych wszystkich dziwacznych zawirowaniach nieco odżyła i po zwycięstwach ligowych w tym z Atlet 3-1 jakby mogło się zdawać wróciła na właściwy tor... co charakteryzuje Barce poczują się zbyt pewnie i przy teoretycznie ważnym meczu wymagającym przeciwniku pokpią sprawe.Wiadomo pierwszy mecz dobrze byłoby zrobić zaliczke przed rewanżem z Atletico , które już niby nie jest tą samą ekipą co przed rokiem i rzeczywiście wyglądają słabiej niż w magicznym sezonie 13/14.Barca dopiero w ostatnim spotkaniu z Atletami przełamała passe sześciu spotkań z nimi z poprzedniego sezonu bez zwycięstwa , co ciekawe Atleci taką samą serie tworzą teraz z Realem (już 5 spotkań).Mogłoby się zdawać , że obrona Atletico nie jest już taka spójna i nie nie do przejścia jak przed rokiem a dzisiaj mając za rywali magiczne trio Barcy Neymar-Suarez-Messi są w kiepskiej sytuacji przed rewanżem z rozpędzonym przeciwnikiem grając w dodatku na Camp Nou.Sądze , że Simeone na ten mecz wymyśli jakąś nowość w grze defensywnej Atletico , do gry wraca Miranda również stanowi to jakiś plus.Katalończycy w ostatnich spotkaniach u siebie grali kosmiczne zawody w pięknym stylu gromiąc wszystkich , w tym z Atletico właśnie jak już wspomniałem , na wyjazdach zaliczali beznadziejne występy.Ostatnio troche się to zmieniło po 4-0 i z Elche w pucharze w poprzedniej rundzie i z grającym podwórkowy futbol Deportivo.Colchoneros mają ustabilizowaną gre i czegoś nadzwyczajnego spodziewać się po nich nie można poza ultra żelazną i konsekwentną defensywą.
W tym dokładnym wyniku 1-1 trudno przewidywać mi kto pierwszy zdobędzie bramke.Sądze po prostu , że w obecnych okolicznościach Barca jest zbyt rozlużniona innymi słowy nie podejdzie w pełni skupiona do meczu z Atletico a ci znając ich zawzięcie i nieustępliwość wykorzystają okazje.Dla przykładu Suarez jest w średniej formie jak na jego możliwości , kompletnie się gubi , Barca wygrywa siłą rozpedu z tym magicznym składem , Messi rzucony na prawe skrzydło w końcu dostanie odpowiednie krycie a cherlawy Neymar będzie odbijał się od murku.Simeone nie jest żółtodziobem i z pewnością odrobi lekcje z ostatniego 1-3 w lidze na Camp.Zagrożeniem dla Atlet są jeszcze boczni obrońcy Alves i Alba daleko zapuszczający się w ofensywie ale doprawdy coś wydaje mi się , że dzisiaj padnie remis.Dzisiejsze okoliczności przypominają mi inne &quot;faworyzowane&quot; mecze Barcy z wymagającym przeciwnikiem jakby nie patrzec.Barca gdy strzeli pierwsza nie dobije rywala i sama straci w głupi sposób gola , gdy straci pierwsza jakoś tą bramke wepchnie ale nic więcej , tak przynajmniej to widze ;) Kurs na 1-1 w pełni mnie zatysfakcjonujący ;)
Barcelona - Atletico dokładny wynik 1-1 betfair 10.00
lub też
Barcelona - Atletico HT/FT 1/X betfair 23.00
 
D 0

don-bet

Użytkownik
Villarreal: Asenjo; Mario, Gabriel, Dorado, Jaume Costa; Rukavina, Manu Trigueros, Pina, Cheryshev; Gerard y Giovani

Getafe: Jona; Arroyo, Vigaray, Velázquez, Escudero; Juan Rodríguez, Álex Felip; Yoda, Sammir, Hinestroza; Emi

Latwe zwycięstwo Villarreal
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Barca - Atletico
Messi strzeli @ 1,90 Unibet ✅ ✅
Dziś o 22 na Camp Nou, mecz w którym żadna z drużyn nie będzie traktowała ten mecz ulgowo. A że mecz na pewno nie będzie spacerkiem, ani żmudnym spotkaniem, choć piłka Barcelony jest bardzo statyczna to myślę że to oni będą dyktować warunki w meczu i będą na pewno mieć więcej ataków pod bramką Atletico. Barca grająca u siebie przed rewanżem będzie musiała za wszelką cenę grać swoje najlepsze zawody. Kurs mnie nie zadowala po wygranej gospodarzy więc zaryzykuję stawiając na strzelca. Messi to wiadomo obok Ronaldo najlepszy piłkarz na świecie, ale jest i również wspierany przez Neymara i Suareza którzy ostatnio też nie grzeszą na polu karnym i wiedzą kiedy strzelać. Nie miej jednak ja zaufam Messiemu, który jak dla mnie będzie najtrudniejszym rywalem dla przeciwnika i będzie ciężko go powstrzymać. Będzie to ciężka przeprawa jak i dla jednych jak i dla drugich, ale jeśli Real już został wykluczony to Barca będzie chciała zgarnąć ten puchar, a że to jeszcze nie finał, a do finału jeszcze kawał czasu to Messi będzie grał swoje pierwsze skrzypce i z pewnością utrudni życie rywalom, dlatego gram na jego bramkę. Na pewno zagra całe spotkanie, dlatego zaufam jego kunsztu strzeleckiego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Espanyol - Sevilla
Sevilla DNB ::: 1,62 ::: Pinnacle ::: 3/10
O Sevilli już pisałem ostatnio, są w genialnej formie. Na 10 ostatnich meczów wygrali 9 razy w tym tylko raz zremisowali. Bilans bramkowy to 23 bramki strzelone i tylko 4 stracone. W La Lidze mają jeden zaległy mecz, a jeżeli go wygrają wskakują na miejsce podium tuż pod Realem i Barceloną. Dawno nie mieliśmy takiej sytuacji. Nie zgra na pewno Coke 12/1.
U gospodarzy nie zagra natomiast Sanchez 17/1. Powiem tyle... Espanyolu tak naprawdę nie powinno już tutaj być, a starcie Valencii z Sevillą to by był genialny szlagier, ale tak oto w drugim meczu &quot;nietoperze&quot; dostały czerwoną kartkę w 14 minucie, a bramki padły dopiero pod koniec meczu w 79 i 89 minucie. W takich okolicznościach drużyna z Barcelony awansowała dalej. Ostatnio wygrali jeszcze mecz u siebie z Celtą Vigo, ale po bramce w 90 minucie. Nie lubię takich naciąganych wyników bo to tylko świadczy o formie zespołu.
Limit szczęścia został wyczerpany, dzisiaj celem Sevilli jest strzelenie bramki, a nawet kilku by mieć później łatwiej w meczu domowym. Liczę na to, że to zrobią i nie przegrają tego meczu dlatego zabezpieczam się opcją DNB.
Wynik: 3:1 ⛔ @Edit: Kapitulacja!
 
ksboss 92

ksboss

Użytkownik
Atletico Madryt - FC Barcelona
28.01.2015 21:00
Rewanżowe spotkanie rozegranego ok tydzień temu meczu na Camp Nou. Wygrana Barcy po nudnym meczu 1:0, nie była tak jednostronna, jak kilka tygodni wcześniej spotkanie ligowe na tym samym obiekcie.
Teraz do konkretów. Barcelona awansuje, to niemal pewne, ale kurs marny. Najlepsza obrona w lidze - w styczniu 6 spotkań i jedna stracona bramka z karnego (z Atletico właśnie). Gracze z Madrytu muszą strzelić dzisiaj 2 bramki, licząc, że trio Messi, Neymar, Suarez, nie trafią ani razu. W obronie gospodarzy zabraknie filaru obrony, pauzującego za kartki, Godina. Zagrożony jest też występ Koke. U gości, poza pauzującym od zawsze Vermaelenem, wszyscy w grze.
Myśę, że nie tylko Barca awansuje, ale również ten mecz wygra. Dodatkowo, za drobne zagram, że wygra do zera.
Barcelona @ 2.220 Pinnacle ✅ (2:3)
Barcelona wygra do zera @ 4.060 Pinnacle ⛔ (2:3)
 
szefowa-elity 781

szefowa-elity

Użytkownik
Atletico - Barca over 7,5 kartek 2,00 Bet365 ✅
Ja w tym meczu idę w stronę kartek. Atmosfery panującej podczas meczów między tymi zespołami nie trzeba nikomu przedstawiać. Ponadto ten mecz będzie decydował o awansie, a jakby nie patrzeć wynik jest na styku, więc emocje będą.
Sędzią meczu jest Gil Manzano. Średnią kartek na mecz na dość wysoką, a dzisiaj będzie ostro.

e: można też grać over 7 @1,775
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom