>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Puchar Króla 2014/2015

Status
Zamknięty.
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Villarreal - Real Sociedad
Zeszłotygodniowa wpadka ligowa, czyli remis z Elche nie może przekreślić całego dorobku gospodarzy dzisiejszego spotkania. Jak wspomniał przedmówca na grę &quot; zółtej łodzi &quot; patrzy się z przyjemnością. W tym sezonie w lidze Villarreal przegrał tylko z Barceloną, Realem Sevillą i Valencią czyli z samym czubem tabeli...Mam nadzieję że dziś poradzą sobie z dość przeciętną na warunki hiszpańskie ekipą.
Robson napisał już wiele, więc nie będę ponownie mielił tematu.
Villarreal kurs 1,63 Superoferta STS
wynik 1:0 FT

Zastanawiam się czy dziś Valencia nie zrobi graczom psikusa...
Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki &quot;
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
A teraz uwaga, informacja, która zirytuje tylko. Tomasz Jasina skomentuje derby Madrytu haha, kpina i amatorszczyzna TVP nie zna granic !
Pewnie się okaże, że rewanż na Bernabeu dostanie Jacek Jońca haha, brak mi słów szczerze mówiąc co do tego wyboru. Mają Jacka Laskowskiego, który orientuje się w temacie hiszpańskim najlepiej w całej redakcji to z niego nie korzystają ...
Informacja z twiterra od Jacka Kurowskiego https://twitter.com/JKurowski/status/552864090000211968


Edit/ Jednak Szpakowski &amp; Żewłakow komentowali.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Koke kartka TAK
3.00
Unibet

Ogólnie kursy na graczy w derbowym meczu dziś są śmieszne, Ramos po 1.90, Mandzukic po 2.10 a tu proszę Koke 3.0. Gram bo Koke grał we wszystkich 6 meczach przeciwko Realowi na wszystkich frontach po potyczki ligowe, mecze pucharowe czy finał LM i co? W tych 6 meczach 5 żółtych ;) Próbuje!
 
furek 75

furek

Użytkownik
Dobrze to chłopacy powyżej napisali, w sumie to niewiele można dodać.
Uważam że Valencia dziś wygra pewnie i niemal zapewni sobie awans, a kurs na AH -1 @ 1,87 wyśmienity, więc atakuje takie rozwiązanie

Valencia -1 AH @ 1,87
Pinnacle
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Atletico - Real
Ilość kartek / powyżej 6.5 @ 1,72

Dla mnie jest to najlepszy typ na dzisiejsze spotkania. Bet365 wystawił próg 6.5 na kartki w tym spotkaniu, ja oczywiście atakuje over. Dlaczego? Wypadałoby żeby drużyna Realu dziś wygrała po ostatniej ligowej porażce z Valencia, przeciwnik dziś jednak też dosyć trudny i do tego derbowy więc spodziewam się dużej ilości kartoników.
Ostatnie spotkania pomiędzy tymi drużynami i ilość kartek:
Real - Atletico ( 11 kartek )
Atletico - Real ( 10 kartek )
Real - Atletico ( 7 kartek )
Real - Atletico ( 7 kartek )
Dla mnie jest to najlepszy typ przeglądając dzisiejszą ofertę. POLECAM!
(82 minuta 7 kartek)
✅ ✅ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
K 0

kapec87

Użytkownik
SKŁADY:
REAL MADRYT: Navas - Arbeloa, Varane, Ramos, Marcelo - Kroos, Isco, Khedira - James, Benzema i Bale
Ławka: Casillas; Coentrão, Ronaldo, Carvajal, Nacho, Jesé i Illarra.
Atlético Madryt: Oblak - Gámez, Godín, Giménez, Lucas - Mario, Gabi, Saúl - Raúl García, Griezmann i Torres
Ławka: Moya;, Juanfran, Arda Turan, Koke, Tiago, Raúl Jiménez i Mandžukić.
Tak więc niespodzianka z Ronaldo na ławce.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
SKŁADY: REAL MADRYT: Navas - Arbeloa, Varane, Ramos, Marcelo - Kroos, Isco, Khedira - James, Benzema i Bale Ławka: Casillas; Coentrão, Ronaldo, Carvajal, Nacho, Jesé i Illarra. Atlético Madryt: Oblak - Gámez, Godín, Giménez, Lucas - Mario, Gabi, Saúl - Raúl García, Griezmann i Torres Ławka: Moya;, Juanfran, Arda Turan, Koke, Tiago, Raúl Jiménez i Mandžukić. Tak więc niespodzianka z Ronaldo na ławce.
To może nawet i lepiej, bo nie był w jakieś świetnej formie. Będzie solidniej w defensywie, bo jest Khedira.
Real Madryt wygra do HT @3.10 bet365
⛔
Naprawdę wyśmienity kurs, a przecież w Atletico sporo zawodników, którzy na ogół nie mieszczą się w wyjściowej &#39;11&#39;. Raul Garcia bardzo słaba forma, zobaczymy na co stać Oblaka i Lucasa i jak wkomponuje się w zespół Jamez. Nic, tylko spróbować.
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Jeszcze mały dodatek z mojej strony:

Valencia - Espanyol

Ludzie dziś coś uparli się na Valencię. Z jednej strony to rozumiem bo przecież ograli w weekend Real Madryt, lecz czy aby na pewno warto ich grać po takim kursie. W Totomixise kurs na ich wygraną to 1,45 ! To puchar a tu już nie takie rzeczy się działy Trochę z przekory proponuję tu...

Espanyol x2 kurs 2,55 wynik 2:1


Jeżeli analiza sie przydała kliknij &quot;dzięki &quot;
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Granada Cf - Fc Sevilla​

Sevilla dzisiaj wbrew pozorom ma niewygodnego przeciwnika. Granada zajmuje 19 pozycję w Primera Division, no i w tym sezonie czeka ich raczej walka o utrzymanie. Puchar Króla to ich jedyna szansa na zastrzyk gotówki, który z pewnością przydałby się. Myślę, że postawią dość wysokie wymagania Sevilli. Goście natomiast są 5 w tabeli i z optymizmem patrzą na udział w europejskich pucharach. Oglądałem ostatni ich mecz ligowy przeciwko Celcie Vigo wymęczony 1:0, no i muszę przyznać że swoją grą Sevilla mnie zupełnie nie przekonała... Granada w 1/16 pokonała Cordobę. Pierwszy mecz wygrała u siebie 1:0, aby potem zremisować 1:1 na wyjeździe. Awans w minimalistycznym stylu, ale awans. Ucieszył z pewnością kibiców i trenera. Bo powodów do radości w tym sezonie kibice nie mają za często.. Mecz trzymał do końca w napięciu bowiem w 2 częsci gry czerowną kartkę dostał piłkarz Granady - Marquez. Udało się jednak dowieść remis do &#39;90 minuty. Sevilla nie męczyła się i wysoko pokonała Sabadell w stosunku bramkowym 11:2. Patrząc na statystyki h2h to zdecydowanie lepiej wygląda to po stronie Sevilli. Granada bez wygranego spotkania od 5 kolejnych meczy. Myślałem początkowo o BTS-sie ale zrezygnowałem szybko, bowiem Granada u siebie strzela mało. Sevilla jest o tyle w komfortowej sytuacji, że w razie dzisiejszego niepowodzenia czeka ich rewanż na Estadio Ramón Sánchez Pizjuán. A tam jest ciężko o punkty. Sevilla jako jedyna nie przegrała u siebie w tym sezonie w Primera Division. Dlatego ciekawe czy dzisiaj już będzie chciała zadać decydujący cios i rozstrzygnąć kwestię awansu w 1 spotkaniu? Czy zagra bez polotów jak w ostatnim meczu i będzie liczyła na sukces u siebie? Ciężki do typowania mecz? Jak myślicie? 2 DNB po kursie 1.40 jest do przyjęcia. Ale sam nie wiem, czy warto wchodzić, puchar to jednak puchar, rządzi się własnymi prawami..
 
M 30

mar123

Użytkownik
Puchar Króla, czwartek, 8 stycznia, godz. 22:00
Barcelona – Elche, Typ: Powyżej 3,5 gola w meczu, kurs 1.80 bet365

Rozdrażniona kiepskim meczem w lidze Barcelona będzie chciała wyżyć się dziś na gościach z Elche. A u siebie ze skutecznością problemów nie ma.
Po kiepskim w wykonaniu Dumy Katalonii meczu w San Sebastian można by mieć pewne wątpliwości, czy aby na pewno Messi i spółka będą w stanie przypomnieć światu o swojej potędze. Źle gra im się jednak ostatnio tylko na wyjazdach. W pięciu meczach przed własną publicznością nastrzelali bowiem aż 26 bramek i tylko w jednym z PSG w Lidze Mistrzów strzelili mniej niż pięć.
Elche to ostatnia drużyna w tabeli Primera Division. Na wyjeździe nie wygrała od 14 września, ale potrafiła strzelić gola m.in. Realowi czy Valencii. Na Camp Nou jeszcze ta sztuka „Zielonym Pasom” się nie udała (w 2014 roku przegrywali tam 0:4 i 0:3), ale wobec słabszego momentu Barcy w czwartek może być inaczej. A w przypadku gdyby gospodarze złośliwie zatrzymali się na trzech golach, pomogłoby to osiągnąć wymagany próg.
Z szatni Barcelony dobiegały ostatnio różne plotki, które mimo zapewnień płynących z klubu nakładają coraz większą presję na trenera Luisa Enrique. Sporo do udowodnienia mają jednak przede wszystkim piłkarze, którzy powinni dać dziś z siebie wszystko, aby zmazać plamę na honorze po fatalnej wpadce z Realem Sociedad.
Typ: Powyżej 3,5 gola w meczu, kurs 1.80 bet365
 
sportingbet_pl 216

sportingbet_pl

Użytkownik
FC Barcelona - Elche
- Dawid kontra Goliat. Tutaj jednak niespodzianki być nie powinno. Barcelona będzie chciała jak najszybciej zapomnieć o porażce z drużyną Davida Moyesa.
- Gospodarze grają w La Liga (poza porażką z ekipą Realu Sociedad) naprawdę solidną piłkę i z outsiderem ligowym nie powinni mieć kłopotu. Kadrowo są o dwie, a może i trzy klasy lepsi od Elche.
- Goście muszą skupić się tylko i wyłącznie na walce przed spadkiem, choć to będzie niezwykle trudne. Ich ostatnie wyniki są tragiczne. Błysnęli co prawda z Żółtą Łodzią Podwodną, ale na Camp Nou najprawdopodobniej będą jedynie tłem.
Różnica klas była widoczna w pierwszym meczu w La Lidze. Barcelona pokonała wówczas Elche 3:0 grając z osłabieniem. Stąd nasze dzisiejsze sugestie na to spotkanie są następujące:
Powyżej 3.5 bramki w meczu, 1.67 SportingBet ✅
Barcelona (-3 EH), 2.50 Sportingbet ✅

Promocja w Sportingbet: Darmowy Zakład do 400PLN
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
Granada Cf - Fc Sevilla
Ciężki do typowania mecz? Jak myślicie?
Pierwsza sprawa: rzadkością jest, że drużyna, której nie idzie w lidze do tego poziomu, że będzie pewnie broniła się przed spadkiem zajmie się dodatkowo pucharem. Bo po co im to? Zastrzyk gotówki? Zastrzyk to będzie jak się utrzymają, bo jak spadną to im żaden puchar nie pomoże.
Jak wspomniał Groven Granada jest od 5 meczy bez wygranej, dodatkowo jedyną wygraną na jakieś ostatnie 15 meczy zaliczyli z Cordobą, z którą sąsiadują w tabeli (dodatkowo Cordoba grała 20 min w osłabieniu) i to był mecz w pucharze króla!
W lidze wygrali ostatnio 14. września!
Kolejna kwestia: już za 3 dni (!) Granada zagra kolejny mecz z Sociedad i będzie to mecz z kategorii za 6 punktów. Czy więc rzucą się i zechcą powalczyć w z Sevillą ryzykując słabszą postawę niedzielę? Nie sądzę...
oście natomiast są 5 w tabeli i z optymizmem patrzą na udział w europejskich pucharach.
No tutaj się kompletnie nie zgodzę. Może patrzeć sobie mogą ale wcale pewni niczego być nie mogą. Mają zaledwie 3 punkty nad Malagą więc puchary europejskie nie są wcale takie pewne.
Jedyne co przemawia za gospodarzami to mecz u siebie ale tutaj gospodarze grają i tak kiepsko.
Ja idę w tym meczu w under 2.5. Kurs 1.60 ale ciężko o coś pewniejszego w tym meczu. Granada gra u siebie mocna underowo i na pewno nie otworzy się w tym meczu, bo to im w niczym nie pomoże. Sevilla pewnie będzie prowadziła grę i jeśli strzelą to czuję tutaj mecz &#39;na piechotę&#39;, po najmniejszej linii oporu, bo za 3 dni obie drużyny grają w lidze.
 
forumakwa 20

forumakwa

Użytkownik
Barcelona - Elche
Moim zdaniem w tym meczu Barcelona nie będzie zbytnio forsować tempa , ponieważ już w niedziele spotkają się w lidze z Atletico Madryt i będzie to dla nich bardzo ważny mecz , gdyż w razie porażki Atletico wyprzedzi ich w tabeli . Więc moim zdaniem Barcelona może szybko strzelić szybko 2 bramki i resztę meczu klepać piłkę . Dzisiaj powinni dostać szansę rezerwowi Barcelony . Sądzę , że nie warto iść w wielkie handicapy , ponieważ mogą nie zostać pokryte.
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
Barcelona - Elche
Moim zdaniem w tym meczu Barcelona nie będzie zbytnio forsować tempa , ponieważ już w niedziele spotkają się w lidze z Atletico Madryt i będzie to dla nich bardzo ważny mecz , gdyż w razie porażki Atletico wyprzedzi ich w tabeli . Więc moim zdaniem Barcelona może szybko strzelić szybko 2 bramki i resztę meczu klepać piłkę . Dzisiaj powinni dostać szansę rezerwowi Barcelony . Sądzę , że nie warto iść w wielkie handicapy , ponieważ mogą nie zostać pokryte.
Zupełnie sie nie zgodze że Barca nie bedzie forsowac tempa. Skład nie będzie mocno rezerwowy. Leo i Neya maja grac id poczatku, w bramce ter Stegen obrona jeszcze nie zagrała 2 meczu pod rzad w takim samym składzie także tu zaskoczenia nie ma. Niby Suarez ma na ławie usiąść ale to trxeba poczekac. Wg. mnie właśnie w tym meczu Barca będzie chciała sobie zapewnić awans i ewentualnie za tydzien troche odpuścic. Po ostatnich wydarzeniach raczej watpie zeby piłkarzom nie zależalo jeszcze przed swoimi kibicami. Plus do tego drabinka całkiem fajna bo w nastepnej rundzie juz Atletico/ Real a potem droga do finału prosta. Trxeba poczekać jakim składem wyjdą.
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Granada - Sevilla
Sevilla @ 1,83
✅ ✅ ✅

Gospodarze to przed ostatnia drużyna ligi z dorobkiem 13-stu punktów i do tego przegrali swój ostatni mecz ligowy o 6 pkt z Cordobą. Puchar na pewno odpuszczą, bo po co im kontuzje skoro bronią się przed spadkiem i liga to dla nich najważniejsza sprawa na obecną chwilę. Tym bardziej że w weekend mają spotkanie ligowe z Realem Sociedad przed własną publicznością który trzeba chociaż zremisować.
Przeglądając ostatnie spotkania pomiędzy tymi drużynami - gładkie wygrane Sevilli .
Coś ostatnio leży ta Hiszpania . ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Granada - Sevilla
Typ: Granada nie strzeli @2.35 bwin
Magiczny doliczony czas ⛔
Wielu goli się nie spodziewam, szczególnie ze strony gospodarzy, gdzie ciężko o jakiegoś wartościowego strzelca.
W wyjściowym składzie za napastników grać będą przestarzały Riki i młody nigeryjski napastnik Success. Ciężko też o dobrą piłkę, bo zagrają bez rozgrywającego. Iturra i Sissoko swoje największe atuty to defensywa i przerywanie akcji rywalom. Foulquier i Eddy na skrzydłach mogą zrobić trochę zamieszania, ale bez przesady. Oni są słabi, a Sevilla formację obronną ma dość niezłą, a na bramce młody talent Sergio Rico, który ma zastąpić w przyszłym sezonie Beto;
Roberto; Nyom, Mainz, Babin, Yuste, Eddy, Iturra, Sissoko, Foulquier, Success y Riki.
Sergio Rico; Diogo, Pareja, Arribas, Fernando Navarro; Krychowiak, Iborra, Deulofeu, Vitolo; Banega; y Gameiro
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
znowu przeglądam ofertę na mecz Barcelony i co widzę?
Widze over 2,5 oraz obie nie strzelą po kursie 2,37 !! Jak dla mnie to promocja. Nie widzę yutaj zagrozenia ze strony Elche a Barcelona spokojnie strzeli minimum 3.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
jimmyjump 117

jimmyjump

Użytkownik
Może i ja coś dorzucę od siebie. Bardziej to będzie suchy typ ale może ktoś uzna moje przemyślenia za w miarę sensowne.
Otóż co do meczu Barcelony to mam pewne obawy czy gospodarze tak szybko i przyjemnie odprawia z kwitkiem drużynę Elche. Myślę, że największym zagrożeniem dla Barcelony jest - Sama Barcelona. Ostatnio można sporo poczytać o konflikcie jaki jest w tej drużynie. Druga rzecz to kiepska forma chociażby Iniesty, który poza kręceniem się z piłką w kółko nie daje zbyt wiele drużynie. Narastający konflikt samych piłkarzy (Iniesta vs Messi). Ostatnia już rzecz to pourlopowa siesta, która nie opuściła jeszcze niektórych zawodników.
Myślę, że trzeba uważać na stawianie mocno overowych wyników oraz czystego konta drużyny Barcelony. Elche co prawda do tej pory w meczach H2H nie strzeliło bramki ale w maju 2014 potrafili urwać punkty gospodarzom po bezbramkowym remisie.
Myślę, że ciekawym rozwiązaniem na ten mecz może być:
Elche +3AH @ 2,100 Bet365
 
amunike 592

amunike

Użytkownik
Levante - Malaga obie strzela TAK 2.00 bet365
13.01.2015 22:00
Nie ukrywam, ze kurs na to zdarzenie faktycznie wysoki, a jest to spowodowane zapewne defensywna gra obu druzyn w lidze (a puchar i sklady na puchar to co innego). Malaga, majaca szybkich skrzydlowych czesto czyha na kontry, a Levante to znacznie slabsza kopia Atletico.
Nietoperze po porazce 2-0 w Maladze nie maja juz wlasciwie czego bronic i jestem pewny, ze rusza to atakow, czego nie robia zbyt czesto. W dodatku trener Lucas Alcaraz ma wylane na Puchar i wystawia rezerwowy sklad. Ale nie po to, zeby wyniesc 0-0 ze stadionu i rozczarowac kibicow. Malaga tez nie wystapi zapewne w najsilniejszym ustawieniu majac spora zaliczke.
Zapowiada sie wiec niemalze towarzyskie spotkanie, a takie mecze z reguly koncza sie bramkami. Levante w ost. 6 meczach Pucharu 4 razy strzelalo gole. No a Malaga to cos fantastycznego. W 10 ostatnich meczach 9 razy pokrywali BTS (obie strzela). Takze nie traktuja Pucharu zbyt powaznie, przegrywali z Cacereno, odpadali z Osasuna. W tym roku pokonali Deportivo, bardzo slabe, ktore popelnialo KOSZMARNE bledy w obronie.
Nie ma nawet powodu, zebym przytaczal bezposrednie pojedynki Levante z Malaga, bo to nie te sklady, nie ta spina.
Dublerzy Levante maja wiele do udowodnienia, druzyna jest w kryzysie i napewno zechca pokazac sie z dobrej strony. Grajac u siebie, przeciwko na wpol rezerwowej Maladze powinni bramke strzelic. Goscie to ekipa z wiekszym potencjalem i jesli zagraja to samo co na Rosaledzie, to o gola (min 1) jestem spokojny.
Wracajac jeszcze do tamtego spotkania, to Malaga miala dosc wyrazna przewage, ciagle byli przy pilce, duzo strzelali. Pod koniec pilnowali 2-0, zeby to utrzymac. Levante bez wiekszych szans, prob. Dzis jednak jak juz wspomnialem graja u siebie i z wyluzowana Malaga o ta bramke bedzie latwiej.
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Bilbao - Celta Vigo
Baskowie nie mają najlepszego okresu ale jednak zawsze u siebie potrafią być piekielnie groźni zarówno dla Realu jak i Barcelonie. O ekipach pokroju Celty nie wspominając...Poza tym zauważyłem bardzo duże spadki zarówno na remis jak i na zwycięstwo gości. Sprawa awansu jest już chyba rozstrzygnięta, więc chyba aż ta bardzo spinać się nie będzie...
Ath Bilbao kurs 2,15 Totomix
a dla odważnych Ath Bilbao - 1 kurs 3,80 wynik 0:2

Jeżli analiza sie przydała kliknij &quot; dzięki &quot;
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom