>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Puchar Azji 2015 [Australia]

doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Ja bardziej typowałbym w kierunku strzelców w Japonii ciężko mi wybrać ale wybrałbym kogoś z dwójki Honda lub Kagawa gdzie kursy są 2,00 lub 2,10 na drugiego spróbowałbym bardziej Kagawe ponieważ jego ciąg na bramkę oraz zmysł mówi sam za siebie powinniśmy zobaczyć tam festiwal strzelecki. Klopp go odpowiednio chyba zmotywował dodatkowo jak wróci Borussie czeka ciężka runda więc jest okazja do pokazania się że właśnie na niego powinien stawiać trener.
Kagawa strzeli gola @@ 2.10 ⛔
 
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Japonia - Palestyna 1 @1,12 ✅ 4:0
Jeśli są jakieś pewniaki na świecie, oto jeden z nich. Najlepsza drużyna Azji, główny faworyt turnieju, obrońca tytułu, ekipa naszpikowana gwiazdami naprawdę dużego formatu, staje przeciwko chyba najsłabszej drużyny turnieju. Ostatni zestaw gier towarzyskich Samurajów robi wrażenie, z pokonaniem Australii na czele. Keisuke Honda w bardzo dobrej formie w tym sezonie, gdy wreszcie zaaklimatyzował się w Milanie. Kagawa sporo słabiej, ale w reprezentacji zawsze dawał o wiele więcej. Wybiegane skrzydła operujące na całej długości boiska, Nagatomo - Uchida rozpędzą grę do zawrotnej dla biednych Palestyńczyków prędkości. Zresztą w każdej formacji Samurajowie mają graczy wysokiej klasy, Kawashima w bramce, Sahai i Yoshida w obronie, Endo, Hasebe, Kiyotake w pomocy, Okazaki w napadzie (kapitalna forma w tym sezonie w Bundeslidze, w czołówce tabeli strzelców!). Wszystko pod wodzą świetnego fachowca jakim jest Włoch Alberto Zaccheroni, który nauczył Samurajów dobrze bronić. Dla mnie Japonia to największy obok Korei faworyt turnieju. Jutro wygrają.

Jordania - Irak X @2,90 ⛔
Trochę strzał, trochę na czuja. Dwie bardzo podobne stylem i poziomem drużyny. W całym turnieju jak dotąd nie padł żaden remis, i w meczu Japonii też raczej nie padnie. Dobry pomysł na rozpoczęcie jakiejś małej progresji.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Dokładnie tak samo myślę. Uważam, że Korea jest co najmniej dwie klasy lepsza i jutro to potwierdzą. Myślę, że walka o pierwsze miejsce w grupie rozegra się właśnie między Koreą Płd, a gospodarzem czyli Australią. Stawiam na over 1,5 bramki Korei 1,82 w óni

Drugi mecz w którym znam przynajmniej więcej zawodników:razz: to:

Japonia vs Palestyna

Idę oczywiście w kierunki Japonii. Stały uczestnik MŚ ma w swoich szeregach bardzo solidnych zawodników m.in. w bramce Kawashime (st. Liege), w obronie Nagatomo (Inter Mediolan), Uchida(Schalke 04), Yoshida(Southampton),w pomocy Honda (AC Milan), Kagawa(Borusia D.),Hasebe(Eintracht Frankfurt),w napadzie Okazaki (Mainz)

Nazwiska robią wrażenie , trener J. Aguirre bogata kariera trenerska , szczególnie znany z Hiszpanii. Jeżeli podejdą na poważnie do tego meczu są stanie wygrać wysoko.Nic nie piszę o drużynie Palestyny,bo po prostu poza Norambueną z Bełchatowa żadne nazwisko mi nic nie mówi,jak dla mnie będą tłem dla utytułowanej i doświadczonej drużyny Samurai ;)
Japonia over 2,5 kurs 1,82 óni.


Turniej wydaje mi się dość przyjemny do typowania patrząc po drużynach, chociaż nie jest to mój klimat, ale zobaczymy.
Luźne typy na jutro :
Uzbekistan i Chiny strzelą.
Japonia - Palestyna
Co tu dużo gadać, Palestyna to nawet nie jest kraj, jednak debiutują w Pucharze Azji. Przeciwnika dostali chyba najgorszego jaki może być bo Japończyków. W szeregach zespołu z Kraju Kwitnącej Wiśni wystąpią gwiazdy formatu europejskiego - Honda, Okazaki, Kagawa, Uchida to tylko niektóre nazwiska. Z kadry Palestyny która jest na początku tego tematu pewnie niektórzy z nas znają jedynie Norambuenę z GKS Bełchatów. Przewaga zespołu japońskiego pod każdym względem, chyba nikt nie ma wątpliwości. Obrońcy tytułu z pewnością chcą znowu zgarnąć trofeum i ciężko mi sobie wyobrazić że nie potrafią wygrać z Palestyńczykami.
Spodziewam się masakry i gry do jednej bramki, dlatego pobieram handicapy i linie na bramki.

Japonia - 1.14 10/10
over 3 gole - 1.79
Japonia (-2.75) - 2.55
uwielbiam tego typu analizy ????

zdania typu: Palestyna nie jest nawet krajem czy w drugim meczu znam przynajmniej więcej zawodników to po prostu mistrzostwo analizy.

a krótko i na temat Japonia jest lepsza i ma pokryć wszystko co zagramy ????

ja tylko chciałbym wam przypomnieć, że wygranie z kimkolwiek 3 bramkami w meczu o coś w dzisiejszej piłce to nie jest prosta sprawa, takie rzeczy zdarzają się coraz rzadziej.

Palestyna to nie jest zespół, który się położy przed Japonią, w piłkę grać potrafią, już nie raz pokazywali się z dobrej strony, a wyniki sparingów pokazują, że nie jest źle.

dla mnie mecz no bet, proszę tylko o nieco większe zaangażowanie przy pisaniu analiz.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
ja tylko chciałbym wam przypomnieć, że wygranie z kimkolwiek 3 bramkami w meczu o coś w dzisiejszej piłce to nie jest prosta sprawa, takie rzeczy zdarzają się coraz rzadziej.
Palestyna to nie jest zespół, który się położy przed Japonią, w piłkę grać potrafią, już nie raz pokazywali się z dobrej strony, a wyniki sparingów pokazują, że nie jest źle.
dla mnie mecz no bet, proszę tylko o nieco większe zaangażowanie przy pisaniu analiz.
W pełni to popieram ! Zaangażujcie się w to co piszecie i o czym piszecie bo czasami nic te posty nie wnosza ciekawego poza tym, że po prostu są...
A co do tego, że w dzisiejszej piłce ciężko o wysokie wygrane niech świadczy chociażby poprzedni puchar Azji z 2011r i mecz Japonia - Jordania 1:1 i to uratowany przez Maya Yoshida w 92min dopiero ! A wtedy też nikt nie wiedział nic o Jordanii.
Sytuacja podobna. Nie neguję typów, bo pewnie zaraz zostaniemy z @malin157 zjechani, że się czepiamy bo typ przecież wszedł, chodzi o to co piszecie i jak piszecie.

A tak przy okazji to dla przypomnienia sobie rezultaty z Pucharu Azji 2011- &gt; http://pl.wikipedia.org/wiki/Puchar_Azji_w_Pi%C5%82ce_No%C5%BCnej_2011
Pozdraiwam !
 
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
uwielbiam tego typu analizy zdania typu: Palestyna nie jest nawet krajem czy w drugim meczu znam przynajmniej więcej zawodników to po prostu mistrzostwo analizy. a krótko i na temat Japonia jest lepsza i ma pokryć wszystko co zagramy ja tylko chciałbym wam przypomnieć, że wygranie z kimkolwiek 3 bramkami w meczu o coś w dzisiejszej piłce to nie jest prosta sprawa, takie rzeczy zdarzają się coraz rzadziej. Palestyna to nie jest zespół, który się położy przed Japonią, w piłkę grać potrafią, już nie raz pokazywali się z dobrej strony, a wyniki sparingów pokazują, że nie jest źle. dla mnie mecz no bet, proszę tylko o nieco większe zaangażowanie przy pisaniu analiz.
Stwierdziłeś że Palestyna w piłkę grać potrafi. Hm zależy jak na to patrzeć.
Tego typu drużyny bazują tylko na dużym zaangażowaniu i obronie do momentu, gdy nie stracą gola. Jak wpada 1 czy 2 bramka to się sypie wszystko. Świeży przykład to mecz Australii z Kuwejtem. Gdyby Australia nie odpuściła po 3 golu to byłby gwałt. Palestyna jest słabsza od Kuwejtu w dodatku to debiutant na tego typu imprezie. Jeżeli Japonia strzeli dość szybko to mogą ich ograć z 3, 4 do 0.✅ Ja osobiście gram czyste konto Japonii.✅
Skoro twierdzicie że Palestyna coś gra to podajcie jakieś typy na nią!
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
uwielbiam tego typu analizy ????
zdania typu: Palestyna nie jest nawet krajem czy w drugim meczu znam przynajmniej więcej zawodników to po prostu mistrzostwo analizy.
a krótko i na temat Japonia jest lepsza i ma pokryć wszystko co zagramy ????
ja tylko chciałbym wam przypomnieć, że wygranie z kimkolwiek 3 bramkami w meczu o coś w dzisiejszej piłce to nie jest prosta sprawa, takie rzeczy zdarzają się coraz rzadziej.
Palestyna to nie jest zespół, który się położy przed Japonią, w piłkę grać potrafią, już nie raz pokazywali się z dobrej strony, a wyniki sparingów pokazują, że nie jest źle.
dla mnie mecz no bet, proszę tylko o nieco większe zaangażowanie przy pisaniu analiz.
To powiedz łaskawie analizatorze co więcej napisać w analizie gdzie potentat gra z ogórkami, których składu nie znają pewnie nawet w Palestynie? Składy są podane na samej górze, wystarczy przewinąć sobie do góry i wszystko jest. Przewaga Japonii pod każdym względem chyba nie wymaga słów. Mam Ci napisać może o stadionie albo o liczbie mieszkańców jak kolega maer? ????
ja tylko chciałbym wam przypomnieć, że wygranie z kimkolwiek 3 bramkami w meczu o coś w dzisiejszej piłce to nie jest prosta sprawa, takie rzeczy zdarzają się coraz rzadziej.
Owszem, ale ja uważam że Japończyków stać na wygranie nawet i 8:0. Nie wiem czy taki wynik padnie czy nie, w chwili gdy piszę ten post jest 1:0.
Palestyna to nie jest zespół, który się położy przed Japonią, w piłkę grać potrafią, już nie raz pokazywali się z dobrej strony, a wyniki sparingów pokazują, że nie jest źle.
Wygrane z takimi potentatami jak Myanmar, Pakistan, Indie czy Chiński Tajpej na pewno o tym świadczą.
A co do tego, że w dzisiejszej piłce ciężko o wysokie wygrane niech świadczy chociażby poprzedni puchar Azji z 2011r i mecz Japonia - Jordania 1:1 i to uratowany przez Maya Yoshida w 92min dopiero !
Co to za argument? Ja Ci powiem że Niemcy wygrały z Brazylią 7:1 i co to ma do rzeczy?
Ludzie, czepiacie się dosłownie wszystkiego. Powiedz Robson czego Ty człowieku chcesz w tych analizach? Jak mam argumentować typ którego jestem pewien? Oczywiście że zostaniecie zjechani bo nic w swoich postach mądrego nie napisaliście. Jeżeli nie zgadzacie się to napiszcie że gracie na Palestynę BO... i tutaj wpiszcie swoje argumenty. Czekam na Wasze instrukcje co ma być w analizach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
xael 83

xael

Użytkownik
Przekopiowane z TD, wybaczcie za kijową analize jeśli za taka ona uchodzi ????
Oman - Australia
Kolejny dzień zmagan w tegorocznym Asian Cup 2015. Pewnie nie tylko dla mnie przed całym rozpoczęciem mistrzostw można było przypuszczać, że w nastepnej fazie zagra Australia i Korea z tej grupy. To tylko przypuszczenia, ale prawdopodobnie się sprawdzą. W roli przypomnienia Australia jest gospodarzem i granie z dodatkowym zawodnikiem w postaci kibiców jest oczywiscie dużym atutem. Faworyt tego spotkania jest jeden - wiecie kto. Napewno będą chcieli wygrać i zapewni sobie pewny byt w dalszych rozgrywkach(poźniej walka o 1 msc w grupie, bo mniemam że Korea✅ też wygra swój mecz). Oman walka o życie - być albo nie być. Nie powiem - wg mnie bramki mogą paść po obu stronach, ale tylko w przypadku gdy Oman by strzelił pierwszy. Druga opcja jest taka, że mecz będzie zacięty ale tylko do momentu gdy Australia wpakuje gola, poźniej to wszystko może runąć i całe starania na nic. Pogromu jakoś specjalnie się nie spodziewam , ale 2 trafienia powinna dać od siebie Australia i taki właśnie mój typ. W poprzednim meczu wysoko ograli Kuwejt 4-1, mnie wystarczą dwie bramki. Oman zaliczyl przegraną 0:1. Ciekawym jednak jest, że Oman w pucharze państw zatokowych ograł Kuwejt 5-0 pod koniec tamtego roku. Australia jednak to przeciwnik troche większego pokroju. W przewieństwie do Omanu, nazwiska drużyny Australii są mi znane. W tym turnieju Australia ma szanse zajść daleko , bo wiadomo na imprezie tj World Cup Finals dostając w grupie Hiszpanie, Chile i Holandie cieżko było coś ugrać. Mimo to i tak się pokazali bardzo dobrze jako drużyna z charakterem.Teraz okazja jest ku temu znakomita. Nic tylko strzelać dużo bramek i wygrywać.
propozycje:
Australia @ 1.36 bet365 ✅ 4-0
Australia over 1.5 goals @ 1.51 unibet ✅ 4 goals
edit: easy victory, nawet z roszadami w lini pomocy i obrony ???? szkoda, że znowu ako grałem...ale może ktoś był mądrzejszy i wygral
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Oman - Australia 2 @1,33 ✅ 0:4
Rotacja rotacją, to ma też dobre strony. Zawodnicy wchodzący z ławki będą mieli dużą motywację, żeby pokazać się selekcjonerowi i być może wywalczyć plac w kluczowych momentach turnieju. Poza tym umówmy się, drugi garnitur Australii też powinien ograć Oman na własnym boisku. Wątpię też, żeby zagrała stuprocentowa rezerwa, na pewno część graczy pierwszego składu pojawi się na boisku. Australia w pierwszym meczu zagrała bardzo dobrze. Nie dali się zbić z tropu straconą bramką. Jeszcze przed przerwą odrobili, a w drugiej połowie punktowali rywala. Była poprzeczka, był słupek, mogli wygrać wyżej, zwłaszcza że w końcówce zwolnili. Spodziewam się desperackiej obrony Omanu, która pęknie po pierwszej strzelonej bramce Australii. Zagram mocniej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
amunike 592

amunike

Użytkownik
Uzbekistan - Chiny over 2.5 gola 3.10 bet365
Ogromne value. Uzbecy na Pucharze Azji graja zawsze otwarta i ofensywna pilke. Nawet z Korea Polnocna (najbardziej underowy team EVER) wykrecili gola + pol gola (setka w 90&#39; dla KRLD). Starali sie jednak atakowac caly mecz, zapominajac o tylach, co takze idzie na + do tego underu.
Chinczykow ogladalem na zacinajacym sie streamie, po czym go wylaczylem i przerzucilem sie na skrot z Eurosportu. Coz, pokonali Arabow po duzych meczarniach, tworzac 2 bardzo dobre sytuacje. Arabowie zmarnowali w dodatku karnego.
Oba zespoly sa w bardzo dobrej formie(!), oba zapewne wyjda z grupy. Zapowiada sie swietne widowisko (jak na warunki azjatyckie) i gole. W 5 ostatnich meczach miedzy w/w zespolami (od 2007 roku) 4 razy padal over 2.5. Nie ma co ukrywac, ze oba teamy znaja sie bardzo dobrze i nikt nie bedzie tutaj dlugo sie badal. Uzbecy na 0-0 nigdy nie graja, Chinczycy to tez zespol, ktory lubi postrzelac. Zelaznego defensa to tez nie ma zadna z tych ekip.
Moze ktos posprawdza statystyki i zobaczy jakies 0-0 Uzbekow, czy bekowe undery. Ale, ale! Meczow z KRLD, Irakiem, Bahrajnem i ew. Palestyna naprawde nie mozna brac pod uwage, bo to ekipy, ktore SPOWALNIAJA gre i zaciekle sie bronia, niekoniecznie probujac atakowac. Tzn atakuja, ale max 2-3 (!) zawodnikami.
Serio polecam, czuje tutaj brameczki.
KRLD - Arabia Saudyjska under 1.5 gola 2.20 bet365
Kurs znacznie zawyzony. Obie druzyny bez ikry i zadziwiajaco slabe. Oba jeszcze nie tak dawno graly na Mundialu, ale tam szalu nie bylo. Typ jest ryzykowny, bo ciezko mi wyczuc co zagra Arabia. To co zagra KRLD, to wie 10-latek. Z kontry grac nie potrafia, defensywe maja dosc mocna i ciezko sie przebic przez ten ich mur. Sa dobrze przygotowani fizycznie do turnieju. WTF!? Inaczej chyba Mr.Dzong by sie nimi i trenerem zainteresowal. Arabowie to najbardziej przeplacani pilkarze swiata. Nie maja zadnych perelek, typu Omar Abdulrahman, banda przecietnych wyrobnikow, grajaca...z kontry. I Arabowie ta kontre graja calkiem dobrze. Z tym, ze w tym meczu czeka ich atak pozycyjny. Mozliwe, ze jakis gol wpadnie, jednak w to, ze KRLD sie odkryje to nie uwierze (moze przy 0-2, ale wtedy typ by zasysal, przy 0-1 beda mulic do konca meczu).
Statystyki mocne. KRLD w 4 meczach ostatnich Pucharu Azji ma bilans 0-1-3 0-3. Arabowie w 5 ostatnich meczach PA zdobyli... JEDNA BRAMKE. Nie owijajmy w bawelne, skoro w meczu Iraku-Jordania padla bramka (cud), to tutaj licze na pierwsze 0-0 turnieju, ktory w gole nie obfituje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dtunam 1,1K

dtunam

Użytkownik
Po pierwszych meczach w grupie B ciężko coś powiedzieć o formie tych zespołów. Oba mecze oglądałem urywkami i jakbym miał oba oglądać po 90 minut to mogło by się to źle skończyć. Dużo niedokładności, zagrań nie wiadomo do kogo ogólnie poziom Ekstraklasy ;) Po drugiej kolejce jedna z drużyn może być już praktycznie pewna awansu do fazy pucharowej. Będzie to zwycięzca meczu Chin z Uzbekistanem. Stawiał bym tutaj jednak na Uzbeków, którzy chcieli chyba wygrać z Koreą najmniejszym nakładem sił co praktycznie zemściło się na nich w ostatniej minucie gdy tylko refleks bramkarza ich uratował. Teraz licze na to że podejdą do meczu na większym skupieniu. Potencjał ofensywny mają napewno większy niż ich rywale ale gra obronna kiedyś wyglądała o wiele lepiej. Przynajmniej jeśli chodzi o rozgrywanie piłki. Chińczycy tworzą zgrany zespół, bez większych gwiazd ale mają ten sam problem. Gra obronna i tutaj bym upatrywał szans dla Uzbekistanu, który powinien sobie poradzić w tym spotkaniu. Może nie na luzie tak jak miało to być z Koreą ale to 1-0 ewentualnie 2-0 powinni osiągnąć.
O obu zespołach, które zagrają w pierwszym jutrzejszym meczu trudno jest narazie powiedzieć coś dobrego. Wiadomo, że obie reprezentacje grają o pozostanie w tym turniej. Saudyjczycy wydawało mi się przed turniejem, że mają więcej atutów niż Chińczycy ale ci ich skutecznie wypunktowali. Czy to samo uda się Koreańczykom. Raczej wątpię. napewno będą murować dostęp do własnej bramki i liczyć na stałe fragmenty gry. Zgadzam się z kolegą wyżej, ze tutaj bramek będzie jak na lekarstwo ale mimo to myślę, że Arabia wygra. Po ciężkim meczu ale trzy punkty powinny powędrować na ich konto.
Chiny - Uzbekistan 2 @ 2,25 Unibet
KRLD - Arabia 2 @ 2,20 Unibet
Radosna twórczość w obu meczach była. Obrońcy z wszystkich drużyn to jakby grali inne mecze ( patrz np. bramka na 3-1 dla AS).
 
tom-hagen 27

tom-hagen

Użytkownik
Witam wszystkich, Jak oceniacie jutrzejsze mecze Kataru z Iranem i Bahrajnu z ZEA? Ktoś ma pomysł na ciekawe zakłady? Przyznam szczerze że z powodu pracy i wczesnych godzin Pucharu Azji nie oglądałem jeszcze żadnego meczu na tych mistrzostwach. Po pobieżnej analizie postanowiłem zagrać na zwycięstwo Iranu i ZEA ✅ , kusi mnie jeszcze over na gole.

No tak jak przewidywałem zakład się udał.
 
kamo 488

kamo

Użytkownik
Tej grupy akurat nie oglądałem ale można stawiać na ZEA mają dobrego grajka z 10 na plecach robi im całą grę widziałem mecze z jego udziałem dałby rade w europie
Omar asysta i jest✅
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Irak - Japonia
Obie ekipy wygrały swoje pierwsze spotkania, Irak wygrał z Jordanią zaledwie 1:0 natomiast Japonia pewnie wygrała 4:0 z Palestyną, faworytem tej grupy są Japończycy wraz z Irakiem i nikt się nie spodziewał innego scenariusza jednak gra Yoshidy, Okazakiego , Hondy czy Kagawy jutro powinny zapewnić nam emocję po pierwszych spotkaniach widać było że nie przyjechali tutaj po daremno chcą w tym turnieju namieszać i mają rację bo są jednym z faworytów jednak z takim ciężarem trzeba umieć grać i znieść ciśnienie mam nadzieje że jutro tylko to potwierdzą.
Wygrana Japonii @@ 1.40 ✅ ✅
Handicap 1;0 @@ 1.90 ⛔


Liczę na tego zawodnika w jutrzejszych zawodach.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Co do powyższego to bym mocno uważał. Mecz w Brisbane przy ogromnej wilgoci i sporej temperaturze. Faktem jest to, że mecz ten odbędzie się dość późno. Mimo to, radzę uważać.
Palestyna vs. Jordania 2 (-1 AH), 1.88 Bet365 2/10 ✅ 1:5
Spotkanie to odbędzie się w Melbourne wieczorem przy temperaturze około 25 stopni (ponoć bezchmurnie). Palestyna pokazała na co ją stać w spotkaniu z Japonią. Są tłem dla pozostałych ekip, choć dzisiaj Katar również pokazał swoją tragiczną dyspozycję. Palestyna jako debiutant i tak osiągnęła cel i każdy gol jest już dla nich ogromnym sukcesem. Na pewno będą ambitnie walczyć, ale jednak rywal znacznie silniejszy. Jordania to reprezentacja bardzo dziwna. Ostatnia ich forma jest wręcz katastrofalna. Nie wygrali meczu od... niemal roku. Mają jednak potencjał, choć częściej szczęście nie sprzyja tej drużynie stąd takie wyniki i kurs na to spotkanie. Kadrowo znacznie solidniejsi są zawodnicy Jordanii. Są o klasę lepsi. H2H w ostatnich latach to dwie wygrane po 4:1 na rzecz Jordanii. Jeśli nie dzisiaj to już nie wiem kiedy będzie w stanie przełamać się drużyna Jordanii. Z Irakiem nie zagrali źle. Przegrali zaledwie 0:1 po błysku Kasima. Jordania jednak miała więcej okazji bramkowych i nie odstawała od swojego rywala. Kurs jest bardzo przyzwoity. Nie sądzę by szli w minimalizma. Azjatycki handicap po takim kursie na pewno warto zagrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
el-tigre 0

el-tigre

Użytkownik
Oman - Kuwejt 1:0 ⛔
obie drużyny strzelą @ 1,95 bwin
Kuwejt x2 @ 1,62 bet365

Spotkanie niby o pietruszkę ale okazja do kolejnego starcia zespołów z Zatoki Perskiej. Ostatni raz zespoły spotkały się zaledwie dwa miesiące temu podczas Mistrzostw wspomnianego wcześniej regionu, a Oman rozgromił Kuwejt, aż 5:0. Jutro rano będzie okazja do rewanżu dla piłkarzy Kuwejtu. Obydwa zespoły mają na koncie po zero punktów, jednak bardziej przekonują mnie zawodnicy Kuwejtu. Niespodziewanie udało im się wyjść na prowadzenie w meczu z gospodarzami, jednak Australia szybko obudziła się i wypunktowała w tym spotkaniu swoich rywali, tak samo jak Oman kilka dni temu. Kuwejt zarówno w tym meczu jak i w meczu z Koreą Południową stworzył sobie kilka dobrych okazji bramkowych, jednak niestety nie udało się znależć recepty na golkipera Korei Południowej. Co prawda zawodnicy Uliego Stelike zagrali ten mecz rezerwowym skład to i tak walka i ambicja Kuwejtu zrobiła na mnie duże wrażenie. Największym zagrożeniem powinien być doświadczony napastnik Bader Al-Mutawa oraz o kilka lat młodszy jego kolega z ataku Youssef Nasser, którzy dla reprezentacji zdobyli już blisko osiemdziesiąt goli.
Jeśli chodzi o Oman to zawodnicy Paula Le Guena z Australią praktycznie ograniczyli się do defensywy i poza strzałem z dystansu z początku meczu na kolejne szanse musieli czekać do doliczonego czasu gry. Widać że jego piłkarze podczas tego turnieju nie mają trochę pomysłu na grę, jednak uważam że w tym meczu uda im się zdobyć w tym turnieju swojego pierwszego gola.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Australia vs. Korea Płd. 1, 1.95 WilliamHill 2/10 ⛔ 0:1
Mecz w Brisbane - czyli, jak pisałem dwa posty wyżej, upał i wilgotność powietrza dość wysoka (jutro 36 stopni). Dobrze, że mecz wieczorem, zatem temperatura spadnie do około 30. Niemniej są to korzystne warunki dla Kangurów. Reprezentacja gospodarzy z meczu na mecz wygląda coraz lepiej. Spotkanie z Kuwejtem jednak w pierwszej części nie wyglądało zbyt optymistycznie. Potem już tendencja wzrostowa w zespole Postecoglou. Oman nie był w stanie nic zrobić w ostatnim pojedynku i już po pierwszej części było wszystko jasne (3:0). Druga połowa to mnóstwo sytuacji, ale tylko jeden gol wpadł. Niemniej weszło na murawę kilku mniej obytych graczy. W rewelacyjnej formie są tacy zawodnicy jak: Leckie, Luongo, Troisi czy Ryan. Ponadto doświadczeni kopacze z Cahillem na czele także brylują. Jeśli nie zawiodą w tym starciu, to nic nie stoi na przeszkodzie by pokonać Koreę. Rywale Socceroos grają bowiem bardzo przeciętnie. Dwa symboliczne zwycięstwa nad słabszymi rywalami to żaden sukces. Co prawda w pojedynku z Kuwejtem kilku podstawowych zawodników odpoczywało, ale to nie zmienia faktu gorszej dyspozycji Koreańczyków. Poza tym widać, iż warunki tutaj grają niemałą rolę. Również trener tej reprezentacji podkreślił, iż jeśli jego podopieczni zagrają tak rozczarowujący futbol jak z Omanem i Kuwejtem, to nie mają żadnych szans w meczu z gospodarzami turnieju (tutaj źródło). Stąd mój typ idzie w stronę Kangurów.
 
perek99 23,1K

perek99

Użytkownik
Oman - Kuwejt powyżej 8,5 rzutów rożnych ✅✅ mega luzik arbuzik
kurs: 1,9
Analiza:
Bardzo ciekawy typ z dobrym kursem. Oba zespoły nie mają już szans na awans i ten mecz będzie pojedynkiem tylko o trzecie miejsce w grupie. Zapowiada się otwarty pojedynek, każdy będzie chciał się pokazać na zakończenie turnieju. Linia rożnych 8,5 jest moim zdaniem zaniżona. Taki Oman potrafił zrobić 4 i 3 kornery z faworyzowanymi ekipami z Australii czy Korei Południowej, więc dziś powinien więcej. Kuwejt z lepszymi ekipami też tyle zdobywał i dziś powinni swoje nabić. W ostatnim bezpośrednim pojedynku padło 7 rożnych, ale dziś powinno być lepiej. Moim zdaniem będzie z 9-11.
Mówiąc krótko: zapowiada się otwarty mecz, oba zespoły z faworytami nieźle bili rożne, zero presji i nie ma czego bronić. Linia 8,5 jest znacznie zaniżona i wchodzę w to !
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Australia vs. Korea Płd. 1, 1.95 WilliamHill 2/10

Mecz w Brisbane - czyli, jak pisałem dwa posty wyżej, upał i wilgotność powietrza dość wysoka (jutro 36 stopni). Dobrze, że mecz wieczorem, zatem temperatura spadnie do około 30. Niemniej są to korzystne warunki dla Kangurów. Reprezentacja gospodarzy z meczu na mecz wygląda coraz lepiej. Spotkanie z Kuwejtem jednak w pierwszej części nie wyglądało zbyt optymistycznie. Potem już tendencja wzrostowa w zespole Postecoglou. Oman nie był w stanie nic zrobić w ostatnim pojedynku i już po pierwszej części było wszystko jasne (3:0). Druga połowa to mnóstwo sytuacji, ale tylko jeden gol wpadł. Niemniej weszło na murawę kilku mniej obytych graczy. W rewelacyjnej formie są tacy zawodnicy jak: Leckie, Luongo, Troisi czy Ryan. Ponadto doświadczeni kopacze z Cahillem na czele także brylują. Jeśli nie zawiodą w tym starciu, to nic nie stoi na przeszkodzie by pokonać Koreę. Rywale Socceroos grają bowiem bardzo przeciętnie. Dwa symboliczne zwycięstwa nad słabszymi rywalami to żaden sukces. Co prawda w pojedynku z Kuwejtem kilku podstawowych zawodników odpoczywało, ale to nie zmienia faktu gorszej dyspozycji Koreańczyków. Poza tym widać, iż warunki tutaj grają niemałą rolę. Również trener tej reprezentacji podkreślił, iż jeśli jego podopieczni zagrają tak rozczarowujący futbol jak z Omanem i Kuwejtem, to nie mają żadnych szans w meczu z gospodarzami turnieju (tutaj źródło). Stąd mój typ idzie w stronę Kangurów.
kurs wzrósł do poziomu 2.20 ale nie polecam.

cała analiza nie ma sensu bo Australia gra dziś zupełnie innym składem.



przy takim zestawieniu nie ma najmniejszego sensu nawet przy tych wzrostach granie czegoś na Australię.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
gandap 7

gandap

Użytkownik
23 stycznia, ćwierćfinał
Iran - Irak

WSTĘP (pomiń jeśli znasz wyniki fazy grupowej)

Starcie zwycięzcy grupy C z wiceliderem grupy D. Fazę grupową Persowie pokonali bez straty gola ogrywając Bahrajn, Katar oraz Zjednoczone Emiraty Arabskie, co nie jest żadną niespodzianką, bo byli faworytem tej grupy. Trenerem Irańczyków jest Carlos Queiroz, doświadczony portugalski szkoleniowiec, który pracuje z reprezentacją od 2011 roku, więc dość długo jeśli brać pod uwagę specyficzny klimat arabskich drużyn narodowych, gdzie właściciele federacji są bardzo niecierpliwi.
Irak z kolei zmierzył się w grupie D z Jordanią, Japonią i Palestyną. Lwy Mezopotamii przegrały z Samurajami i ograły dwie pozostałe ekipy, czyli również bez żadnych sensacyjnych rozstrzygnięć. Szkoleniowcem ekipy z Iraku jest Radhi Shenaishi, mniej znany szkoleniowiec, który objął kadrę w tamtym roku. To jego drugie podejście do reprezentacji narodowej Iraku, poza tym prowadził kilka arabskich klubów.
SPOSTRZEŻENIA
Iran w fazie grupowej prezentował poukładany styl gry, z naciskiem na defensywę, która nie straciła żadnego gola w trzech meczach. Podopieczni Queiroza zabezpieczali tyły bardzo skutecznie - 1 strzał celny przeciwników w meczu z Katarem i zero w spotkaniu z ZEA (Emiraty wcześniej strzeliły w dwóch meczach 6 goli). Z pewnością Persom brakuje armat z przodu, ale bardziej wpływa na to priorytet gry w obronie. Pokazał to doskonale ostatni mecze ze Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi, które broniły się skutecznie do 90 minuty (gol w doliczonym czasie gry), a nie jest to jakaś solidna w obronie ekipa (traciła po golu z Bahrajnem i Katarem). Mimo tego Iran jest bardzo dobrze zgraną ekipą na tle innych drużyn z tego turnieju. Można go, zachowując odpowiednią skalę, porównać do europejskiej Grecji.
Irak trafił na dobrą dla siebie grupę, gdzie ponad wszystkich wyrastała jedynie Japonia. Tak na prawdę pierwszy mecz z Jordanią decydował kto wyjdzie z grupy na 2 miejscu. Irak ograł swoich rywali, ale nie było to jakieś porywające widowisko, w którym byli dużo lepsi od przeciwników. Patrząc na wynik drugiego meczu z Japonią (0:1), można dojść do wniosku, że Lwy Mezopotamii wypadły w nim nieźle, ale widząc ten mecz, muszę napisać, że Samuraje mieli wszystko w tym spotkaniu pod kontrolą. Poza tym powinno skończyć się co najmniej 0:2 (słupek Hondy na pustą bramkę). Ostatni mecz z Palestyną, to czysta formalność, chociaż o Iraku nie świadczy dobrze, że nie strzelili najgorszej ekipie tego turnieju gola do przerwy.
PODSUMOWANIE
Iran jest dużo bardziej poukładaną ekipą, przede wszystkim w tyłach. Mają lepszego trenera i wyglądają na zgrany kolektyw, który ma swój pomysł na grę. Irak z kolei wydaje się być dość przeciętnym składem, który osiągnął swój sukces awansując do 1/4 - bardzo chaotyczny w ataku, prezentujący gorszy moim zdaniem poziom w defensywie niż Persowie.
Przed turniejem obie drużyny grały sparing, wygrał Iran 1:0. Myślę, że podobnie będzie w tej grze. Iran nie da wiele pograć z przodu Irakijczykom, a sam trafi jednego gola i nie da wypuścić sobie tego prowadzenia do końca meczu.
TYP
Iran - Irak 1 - 1.84 @ MarathonBet 10/10 ⛔
Iran - Irak 1:0 - 5.70 @ MarathonBet 2/10 ⛔
//Czerwona kartka (tak na prawdę nie wiem do teraz za co) pod koniec 1 połowy przy 1:0 dla Iranu spowodowała, że faworyci cofnęli się głęboko na własną połowę. Irak w 2 połowie miał mało z gry, ale po zamieszaniu padł dla nich gol, a Iran cofnięty chciał czekać do karnych.//
 
Do góry Bottom