>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Puchar Azji 2011

Status
Zamknięty.
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
W 2011 roku a dokładnie 9 stycznia rozpocznie się Puchar Azji który odbędzie się w Katarze.


http://www.the-afc.com/en/tournaments/men-a-youth/afc-asian-cup
Grupa A
Katar
Uzbekistan [
Chiny
Kuwejt
7 stycznia 2011 Katar
Uzbekistan
Khalifa International Stadium, Ad-Dauha

8 stycznia 2011 Kuwejt
Chiny
Al-Gharafa Stadium, Ad-Dauha

12 stycznia 2011 Uzbekistan
Kuwejt
Al-Gharafa Stadium, Ad-Dauha

12 stycznia 2011 Chiny
Katar
Khalifa International Stadium, Ad-Dauha

16 stycznia 2011 Katar
Kuwejt
Khalifa International Stadium, Ad-Dauha

16 stycznia 2011 Chiny
Uzbekistan
Al-Gharafa Stadium, Ad-Dauha

Grupa B

Arabia Saudyjska
Japonia
Jordania
Syria
9 stycznia 2011 Japonia
Jordania
Qatar SC Stadium, Ad-Dauha

9 stycznia 2011 Arabia Saudyjska
Syria
Ahmed bin Ali Stadium, ar-Rayyan

13 stycznia 2011 Jordania
Arabia Saudyjska
Ahmed bin Ali Stadium, ar-Rayyan

13 stycznia 2011 Syria
Japonia
Qatar SC Stadium, Ad-Dauha

17 stycznia 2011 Arabia Saudyjska
Japonia
Ahmed bin Ali Stadium, ar-Rayyan

17 stycznia 2011 Jordania
Syria
Qatar SC Stadium, Ad-Dauha
Grupa C
Korea Południowa
Australia
Bahrajn
Indie
10 stycznia 2011 Indie
Australia
Jassim Bin Hamad Stadium, Ad-Dauha

10 stycznia 2011 Korea Południowa
Bahrajn
Al-Gharafa Stadium, Ad-Dauha

14 stycznia 2011 Australia
Korea Południowa
Al-Gharafa Stadium, Ad-Dauha

14 stycznia 2011 Bahrajn
Indie
Jassim Bin Hamad Stadium, Ad-Dauha

18 stycznia 2011 Korea Południowa
Indie
Al-Gharafa Stadium, Ad-Dauha

18 stycznia 2011 Australia
Bahrajn
Jassim Bin Hamad Stadium, Ad-Dauha
Grupa D
Irak
Iran
Zjednoczone Emiraty Arabskie
Korea Północna
11 stycznia 2011 Korea Północna
Zjednoczone Emiraty Arabskie
Qatar SC Stadium, Ad-Dauha

11 stycznia 2011 Irak
Iran
Ahmed bin Ali Stadium, ar-Rayyan

15 stycznia 2011 Iran
Korea Północna
Qatar SC Stadium, Ad-Dauha

15 stycznia 2011 Zjednoczone Emiraty Arabskie
Irak
Ahmed bin Ali Stadium, ar-Rayyan

19 stycznia 2011 Irak
Korea Północna
Ahmed bin Ali Stadium, ar-Rayyan

19 stycznia 2011 Zjednoczone Emiraty Arabskie
Iran
Qatar SC Stadium, Ad-Dauha
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Expekt wystawił zakłady długoterminowe.
Na początek bardzo dobrze wygląda dla mnie taki bet:
Japonia wygra grupę B | 1,95
Oprócz Japonii w grupie B zagrają również Jordania, Syria i Arabia Saudyjska.
Japonia zajmuje 30. miejsce w Rankingu FIFA i jest jednym z głównych faworytów do wygrania całego Pucharu Azji. Na zdrowy rozsądek można od razu odrzucić Syrię (107) i Jordanię (104) jako konkurentów Japonii do zwycięstwa w grupie. Te zespoły zdecydowanie odbiegają poziomem od tego, który reprezentuje Japonia. Jedynym problemem może być Arabia Saudyjska (81). 4 lata temu to właśnie Arabowie pokonali w półfinale Japonię i zdobyli drugie miejsce w Pucharze Azji.
Ciężko określić formę tych dwóch drużyn, bo Japonia gra ostatnio rzadko oficjalne mecze, natomiast Arabia przez ostatnie miesiące rozegrała kilka spotkań, w których zanotowała przeciętne wyniki.
Arabia Saudyjska prawdopodobnie zagra jeszcze do końca roku 2 mecze, w zależności od wyników i gry można jeszcze zweryfikować ich formę.
Na chwilę obecną jednak to Japonia jest dla mnie zdecydowanym faworytem do zwycięstwa w grupie.
W Mistrzostwach Świata Japończycy spisali się bardzo dobrze, pokonali Kamerun i Danię, odpadli dopiero po serii rzutów karnych z Paragwajem. Potencjał, który drzemie w tym zespole jest ogromny.
Takeshi Okada dysponuje w tej chwili świetnymi zawodnikami:
Na bramce regularnie grający w Lierse Eiji Kawashima. W obronie m.in. doświadczony Nakazawa czy gracz Ceseny Nagatomo. Pomoc to chyba najsilniejsza broń Japonii, na czele z Abe, Nakamurą, Hondą i Hasebe. Wreszcie formacja ofensywna, w której brylować będzie Shinji Kagawa - odkrycie sezonu w Niemczech.
Myślę, że Japonia dotrze w tym turnieju bardzo daleko i wygra grupę, jeśli nie z kompletem punktów, to bilansem, bo ma wielu skutecznych piłkarzy i 6 punktów i wysokie zwycięstwa z Jordanią i Syrią to minimum. Arabia Saudyjska w tej chwili nie ma chyba startu przy Japończykach.

Mam nadzieję, że Puchar Azji będzie dość przewidywalny i da zarobić. Na pewno będę próbował go ugryźć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Ja również uważam Japonię za faworyta zarówno grupy jak i całego turnieju, jednak na drodze do triumfu może im stanąć Australia i Korea Południowa. Jako że Azjatycki football nie stoi na wysokim poziomie to może to być bardzo nieprzewidywalny turniej, chciałem przypomnieć ostatni Puchar Narodów Afryki i Mistrzostwa Świata które także okazały się bardzo nieprzewidywalne. Trzeba też przypomnieć o bardzo dobrej dyspozycji Samurajów na MŚ w RPA w których to awansowali do 1/8 żeby po rzutach karnych odpaść z Paragwajem.
Cały turniej będzie można śledzić na antenie Eurosport 2.​

 
S 26

shithead

Użytkownik
Wg mnie głównym faworytem jest Japonia, Korea Płd. oraz Australia. Pozostałe drużyny nie powinny mieć za wiele do powiedzenia.Gospodarze o wyjście z grupy powalczą z Uzbekistanem (Chińczycy problemów mieć raczej nie powinni).
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Ekipa Chin wydaje się być bardzo dobrze przygotowana do całego turnieju. 3 ostatnie mecze przygotowawcze wygrane. Mam tu na myśli sparingi z Łotwa (1:0), potem z Estonia (3:0), wreszcie z Macedonia (1:0). Co istotne Chiny nie straciły nawet jednej bramki. Wszystkie te spotkania zostały rozegrane w listopadzie i grudniu. Ja myślę że Chiny bez problemu stać nawet na awans do półfinału.
Korea Północna moim zdaniem czarny konik rozgrywek, nie wiadomo co tym razem pokażą. Zajmująca dopiero 108 miejsce w rankingu fifa drużyna prowadzona przez charyzmatycznego trenera, od mistrzostw świata nieco spuściła z tonu i przycichło o niej. Ostatnimi czasy w potyczkach sparingowych raz przegrali i raz zremisowali w dwumeczu z Kuwejtem. Z grupy powinni raczej wyjść.
Japonia jak wiadomo, zawsze zaliczana do grona faworytów. Poza zasięgiem wszystkich drużyn w grupie. Jeżeli zagrają zdyscyplinowanie i dobrze taktycznie to do półfinału powinni dojść bez większych trudności. Czy wygrają cały turniej? Trudno powiedzieć, ale wydaje mi się, że nie. Przeciwnikiem, który może im zagrozić na tym turnieju jest Korea Południowa. 12 października tego roku zremisowali z nimi 0:0. Japonia rozgrywa dość mało meczy towarzyskich i kwestia zgrania zespołu może działać na minus faworyta. A duża liczba indywidualności w drużynie także nie sprzyja osiąganiu dobrych wyników.
Australia według mnie wygra Asian Cup 2011. Kangury zagrały poprawnie na mundialu mimo tego, że nie wyszli z grupy. Remis z Ghana 1:1, Wygrana z Serbia 2:1, porażka z Niemcami była wkalkulowana. Australia zajmuje najwyższe miejsce w rankingu FiFa ze wszystkich państw biorących udział w turnieju. Finał będzie dla Australii. Mają bardzo ciężką grupę, z Koreą Południową solidnym Bahrajnem i kopciuszkiem Indiami. Powinni dać radę w tej grupie śmierci i dalej bez problemu awansować.
Uzbekistan uznawany za rewelację i ekipę która może namieszać w tym turnieju, w moim odniesieniu sprawi największy zawód. Trafili do dość wyrównanej grupy z gospodarzami Katarem, dobrze przygotowanymi Chinami i mimo wszystko chyba lepszą od nich jedenastkę Kuwejtu. Ja obstawiam, że Uzbekistan nie wygra nawet jednego spotkania.
Korea Południowa zdobędzie wicemistrzostwo. Jest wyjątkowo silna, co pokazał ostatni mundial. Dzisiaj wygrali z Syrią spotkanie towarzyskie 1:0. Bez wielkiego nakładu sił. Zdają sobie sprawę iż turniej idzie wielkimi krokami, dlatego nie grają na maksimum swoich możliwości. Jest to chyba najrówniej grająca drużyna z całej Azji. Swoim kibicom dają bardzo wiele powodów do radości i myślę, że na tym turnieju także odegrają rolę głównego potentata do podium. Można stawiać w ciemno że Korea będzie w pierwszej trójce.
Gospodarze turnieju pod wielką presją. Czy zagrają tak jak pragną tego wszyscy mieszkańcy tego malutkiego państewka? Notują ostatnio dobre wyniki, ograli nawet Egipt 2:1, wcześniej Estonię 2:0. W rankingu fifa jednak ciągle odległa 114 pozycja. Mają w grupie bardzo korzystny terminarz. Pierwszy mecz grają z Uzbekistanem, z którym powinni spokojnie dać sobie radę. Potem jeżeli zagrają dobry mecz z Chinami i wygrają, to ostatni mecz z Kuwejtem będzie tylko formalnością w awansie. Ja jednak myślę, że nie będzie tak fajnie i pięknie. Chiny postawią wysokie warunki, tak samo jak Kuwejt i obawiam się, że szał radości który ogarnie wszystkich po pierwszym wygranym przez Katar meczu szybko opadnie. W konsekwencji 2-3 miejsce dla Kataru.
Z Kuwejtem zawsze trzeba się liczyć, na ich plus przemawia wyrównana dobrze zgrana pierwsza jedenastka, z rezerwami jest już gorzej. Podobnie jest w przypadku Arabii Saudyjskiej, obydwa te państwa są ograne na tego typu imprezach i zawsze są groźne. Puki co Kuwejt i Arabia ze swoją grupą raczej dadzą radę, jednak następny etap, będzie dla nich prawdopodobnie nie do przejścia. Chyba że Arabia znowu zaszokuje wszystkich i dotrze tak daleko jak w poprzednim turnieju...
 
M 0

mazur02

Użytkownik
Azjaci są zdradliwi, często nie mogłem przewidzieć dyspozycji tych drużyn i myliłem się, potrafią na turnieju zagrać zupełnie inaczej niż w sparingach. Kilka pewniaków
Może na Chiny z Kuwejtem, przy takim kursie można to zagrać jakąś małą stawką bez ryzyka
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP

VS

Qatar - Uzbekistan
Typ: 1
Kurs: 2,30

Czas zacząć zmagania w Asian Cup 2011. Mecz otwierający imprezę już w najbliższy piątek. Tutaj nie mam wątpliwości, że Uzbekistan jest jedną z najsłabszych ekip całego turnieju. Gospodarze w meczu otwarcia zrobią wszystko aby zdobyć 3 punkty. Ściany będą im pomagać, kibice wspierać, forma w spotkaniach towarzyskich dopisywała. Obydwie reprezentacje trafiły to silnej grupy. Są Chiny, jest Kuwejt. Zapowiada się bardzo wyrównana walka. Jedynie Uzbekistan odstaje poziomem. Katar na dzień dobry gra z najsłabszą drużyną. Grzechem byłoby tego nie wykorzystać. Bo zarówno Chiny jak i Kuwejt postawią dużo wyższe wymagania. Ja byłbym skory nawet postawić że Katar wygra do zera. Jednak na dzień dzisiejszy nie ma jeszcze takiego zdarzenia. Mecz zostanie rozegrany na supernowoczesnym Khalifa Stadium, tutaj również odbędzie się finał. Pojemność stadionu wynosi 50 000 widzów. W meczu otwarcia będzie wypełniony po brzegi kibicami Kataru którzy nie wyobrażają sobie klęski gospodarzy. Uzbekistan jest najmniej ograną drużyną na tego typu turniejach. Do tej pory zagrali jedynie czterokrotnie. Dla gospodarzy będzie to już siódmy występ. Doświadczenie więc przemawia także za Katarem. Uzbekistan w chwili obecnej zajmuje 109 miejsce w rankingu i fifa i notuje systematyczny spadek. Jeszcze 4 lata temu byli nawet na 45 pozycji. Jednak teraz z piłką w tym państwie nie jest najlepiej. W pierwszym meczu 2011 roku, dokładnie 2 stycznia zremisowali 2:2 w towarzyskim meczu z Jordania. Ostatnimi czasy obydwie reprezentacje (Kataru oraz Uzbekistanu) spotkały się ze sobą w kwalifikacjach do MŚ RPA 2010. Tam raz górą była drużyna Kataru wygrywając u siebie 3:0. Natomiast w stolicy Uzbekistanu to gospodarze wygrali. Mimo tego Uzbekistan zajął wtedy ostatnie miejsce w tabeli. Kurs na gospodarzy turnieju wydaje się mocno zawyżony. Jeżeli Katar nie wygra pierwszego meczu z tak łatwym przeciwnikiem nie mają co marzyć o wyjściu z grupy, w której na prawdę mają realne szanse na powalczenie.
Mecz będzie można oczywiście śledzić na bieżąco na antenie EuroSportu 2. Początek o godzinie 18.30.

 
bet-master 74

bet-master

Użytkownik
Wszystkie mecze na żywo pokaże katarska telewizja Al-Jazeera na kanale JSC Sports +10 (Hotbird 13E). Mecze nie będą kodowane i wszystko będzie w języku angielskim, tak więc ci co nie mają Eurosportu też będą mogli śledzić mistrzostwa Azji ????
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP

Katar - Uzbekistan

Już jutro rozpocznie się długo oczekiwany turniej Puchar Azji. Mecz otwarcie odbędzie się na stadionie Khalifa Stadium. Katar to jeden z faworytów całego turnieju. W tym roku Katar przejdzie test przed &#39;&#39;Mistrzostwami Świata w 2022roku.&#39;&#39;. Wysoka pojemność stadionu Khalifa ma swój klimat stadion pomieści 50 000 widzów. Ma być w jutrzejszym meczu zapełniony po brzegi. Warto tutaj dodać że każdy boi się właśnie gospodarzy. Mają nieobliczalny zespół. Mieszankę młodości z rutyną.Drużyna Uzbekistanu jest skazywana na porażkę grają bardzo słabo. Ich zespołowi brakuje ogrania oraz taktyki. Jednak Uzbekistan to nie drużyna przypadkowa już pięć razy grali w Pucharze Azji. Uzbekistan przed samym turniejem zmierzyli się z Jordanią mecz zakończył się wynikiem 2:2 a przebieg tego meczu miał charakter &#39;&#39;wycieczki&#39;&#39;. Katar natomiast może się cieszyć z losowania ponieważ na sam początek przyjdzie im zmierzyć się z najsłabszą drużyną grupy. Jeśli nie wygrają mogą mieć poważne problemy aby wyjść z grupy. Czeka na nich jeszcze zwycięzca pucharu Zatoki Kuwejt oraz Chiny. Także o punkty będzie bardzo ciężko. obie drużyny zmierzył się ze sobą już pięciokrotnie, Trzy razy wygrywał zespół Uzbekistanu,Dwa razy Katar. Jednak porównując teraz grę obu narodowości to statystyki kłamią. Katar jest dużo bardziej rozwinięty piłkarsko. Bukmacherzy mocno zawyżyli kurs na to spotkanie dając na gospodarzy 2,15 kurs mocno spada w dół. W tym spotkaniu typuję zwycięstwo gospodarzy oraz over 1,5 gola.
Win Katar @@ 2,15 Bwin
Over 1,5 gola Bwin

 
R 1

rooney1

Użytkownik
jak dla mnie smieszne analizy, zadnych nazwisk,zadnych konkretnych informacji tylko jakies oklepane slogany i suche statystyki. widze ze niektorzy tutaj chca za wszelka cene pokazac ze sie na czyms znaja a najprawdopodobniej nie maja zielonego pojecia o czym pisza. nie chce sie wymadrzac bo sam nie jestem wstanie wymienic chocby jednego zawodnika w zespole kataru czy uzbekistanu ale te analizy nie nadaja sie do niczego ale mysle ze w typach dnia by sie nadawaly bo tam takich sporo
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
jak dla mnie smieszne analizy, zadnych nazwisk,zadnych konkretnych informacji tylko jakies oklepane slogany i suche statystyki. widze ze niektorzy tutaj chca za wszelka cene pokazac ze sie na czyms znaja a najprawdopodobniej nie maja zielonego pojecia o czym pisza. nie chce sie wymadrzac bo sam nie jestem wstanie wymienic chocby jednego zawodnika w zespole kataru czy uzbekistanu ale te analizy nie nadaja sie do niczego ale mysle ze w typach dnia by sie nadawaly bo tam takich sporo
Chłopie jesteś taki mądry to pokaż. Co mam ci dać nazwiska gości o których nawet nie masz pojęcia. Takich krytykantów jak ty zazwyczaj olewam ale w tym wypadku postanowiłem nie odpuścić.
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Katar - Uzbekistan
Typ: X2
Kurs: 1.67
Bukmacher: 10bet

Analiza:


Bardzo ciekawe spotkanie rozpocznie się dzisiaj o godzinie 17:15 na Khalifa International Stadium Doha które jest jednocześnie otwarcie Mistrzostw Azji grupy A w którym to zmierzą się gospodarz turnieju reprezentacja Kataru (114 miejsce w rankingu FIFA) z Uzbekistanem (109 miejsce w rankingu FIFA). Bukmacherzy faworyzują tutaj gospodarzy co wyraźnie widać po spadkach kursów na 1 lecz czy na pewno są oni faworytami? moim zdanie nie do końca. Presja jaka ciąży na podopiecznych Bruno Metsu urasta do rangi pewnego zwycięstwa z reprezentacją Uzbekistanu. Goście natomiast zagrają swobodnie bez nacisku prasy na wynik a kadrowo moim zdaniem Uzbekistan nie jest gorszy od Kataru. Po zakończeniu sezonu ligowego w Uzbekistanie z mistrza kraju zespołu Bunyodkor odeszli tacy zawodnicy jak Rivaldo czy Denilson którzy zapewne wiele wnieśli w treningi techniczne zawodników mistrza kraju. Warto wspomnieć jeszcze tutaj o tym, że spotkania otwierające turniej bardzo często kończą się remisami i całkiem możliwe, że i ten pojedynek zakończy się podziałem punktów. Reasumując stawiam tutaj na X2 gdyż myślę, że stać gości tutaj na wywalczenie remisu a po cichu liczę nawet na ich wygraną.
0:2 ✅
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Chłopie jesteś taki mądry to pokaż. Co mam ci dać nazwiska gości o których nawet nie masz pojęcia. Takich krytykantów jak ty zazwyczaj olewam ale w tym wypadku postanowiłem nie odpuścić.
Dobi nie denerwuj się, raczej ignoruj takie zachowania. To zwykła prowokacja. Jak najbardziej popieram Twoja odpowiedź. Takich darmozjadów którzy nic nie wnoszą na forum a jedynie czytają nasze cenne analizy jest dużo...

Kurs na zwycięstwo Kataru obecnie 2.05 a nawet 2.00 // Jeszcze 2 dni temu był po 2.45
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Mam pytanie - wiecie może w jakim stopniu (w porównaniu do MŚ w RPA) zmienił się skład zespołu Korei Północnej?
Jeśli zaszły tylko kosmetyczne zmiany to chyba naprawdę warto spróbować kursu 2,0 - na mundialu grali naprawdę dobrze, a niedawno oglądając jakieś 20-30 minut spotkania ZEA załamywałem ręce...
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Asian Cup 2011, 17:15
KATAR - UZBEKISTAN | TYP: 1 - 2,10 (Tobet)
2,35 (wczoraj jak grałem - Expekt)
Wiele już o tym meczu powiedziano. Gołym okiem widać oczywiste fakty, które przemawiają za Katarem. Są to przede wszystkim:

Po pierwsze fakt, że turniej odbywa się właśnie w Katarze, czyli ten zespół będzie miał zawsze przewagę własnego boiska (nie byle jaką, ok. 50 000 kibiców)
Po drugie Katar osiągnął zdecydowanie lepsze wyniki w towarzyskich meczach, które miały być sprawdzianem przed Asian Cup. Wygrane z Egiptem i Estonią to spore sukcesy, remis z Iranem też dobry, a porażka z Koreą Pn to inna bajka, bo był tam rezerwowy skład. Uzbekistan odnotował zdecydowanie gorsze wyniki, dwa remisy: z Bahrajnem i Jordanią.

Oczywiście oceniać oba zespoły możemy tylko z teoretycznego punktu widzenia. Co można powiedzieć o systemie szkoleniowym i składach?
Szkoleniowcem Uzbekistanu jest od kwietnia tego roku Vadim Abramov. Tak naprawdę nikomu nie znany trener, nie rozegrał jeszcze tak naprawdę spotkania o stawkę i ciężko powiedzieć, aby miał doświadczenie w tym fachu.
Co innego Katar. Bruno Metsu zajmuje się tym zespołem od dwóch lat, prowadził już go podczas Eliminacji MŚ i Gulf Cup. Metsu to selekcjoner większego formatu niż Abramov. Jest doświadczony w swoim fachu, osiągał już sukcesy międzynarodowe, m.in. wywalczył AFC Champions League z Al-Ain oraz był w finale Pucharu Narodów Afryki 2002 z Senegalem, który przegrał po karnych. WYgrał w 2007 Gulf Cup z ZEA. Jestem spokojny o to, jak Francuz poukłada drużynę, bo ma on duże pojęcie o piłce w Azji, bowiem pracuje na tym kontynencie od 2002 roku.
O składach zbyt wiele powiedzieć nie można, bo nie ukrywam, że praktycznie żadnego z zawodników obu drużyn nie znam, ale krótko coś można napisać.
Katar cały szkielet opiera na 2 klubach ze swojego kraju: Al-Sadd i Al-Gharrafa. To odpowiednio wicemistrz i mistrz kraju. Zdecydowana większość piłkarzy reprezentacji Kataru ma na swoim koncie ponad 20 spotkań międzynarodowych. Największą gwiazdą zespołu jest naturalizowany Urugwajczyk Sebastian Soria, który zdobył 22 gole w 56 meczach swojej reprezentacji. Nie tak dawno temu obywatelstwo Kataru otrzymał Lawrence Quaye. Ten obrońca występował już w reprezentacji Ghany U-20, teraz pomoże Katarowi w walce o Puchar Azji. Gwiazdą linii pomocy jest występujący na co dzień w Egipcie Husseyn Yasser.

Uzbekistan jest pod względem klubowym bardziej rozrzucony. Znajdziemy tam m.in. piłkarzy grających w Czechach, Rosji czy Ukrainie. Największą gwiazdą może się okazać 24-letni Sanzhar Tursunov, który rozegrał niezły sezon w Voldze Novogrod, która awansowała do Premier League w Rosji. Prócz tego ważnym ogniwem jest Maksim Shatskikh, napastnik Arsenalu Kijów. W sumie te nazwiska tak czy inaczej nic mi nie mówią.

Szczerze mówiąc uważam, że obie drużyny mają wyrównane składy i o wyniku meczu zdecyduje postawa taktyczna. Oprócz tego pierwszePuchar Azji będzie pewnie miał to do siebie, że będziemy wielokrotnie oglądać niepoukładane akcje, zrywy, rajdy, chaotyczne rozgrywanie piłki. Dlatego właśnie drużyny, które potrafią składnie grać (np. Japonia, Australia) są wymieniane w roli faworytów, bo wielu piłkarzy nauczyło się kopać piłkę w Europie. Do tego oba te kraje mają dość silne, jak na warunki Azji, ligi.
Porównać ligę Kataru i Uzbekistanu jest trudno, ale na przekroju ostatnich lat widać, że na arenie międzynarodowej (LM AFC) oba kraje znaczyły mniej więcej tyle samo. Jedynym klubem z Uzbekistanu, który przez ostatnie lata osiągał niezłe wyniki jest Bunyodkor. Z tego klubu zostało na Asian Cup powołanych 6 graczy.

Reasumując:
Potencjał =
Trener + dla Kataru
Własny teren + dla Kataru
Ostatnia forma + dla Kataru

Właśnie dlatego uważam, że Puchar Azji rozpocznie się od zwycięstwa gospodarzy.
______________________________
@radzio_xp

Obawiam się, że skład Korei nie jest do końca pewny, ale możesz porównać te dwa linki:
Skład Asian Cup 2011

Skład na meczu MŚ z Brazylią
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Takich darmozjadów którzy nic nie wnoszą na forum a jedynie czytają nasze cenne analizy jest dużo...
Chłopie daruj sobie ???? fakt faktem jest tutaj kilku konkretnych ludzi którzy trzymają poziom tego forum ale nie podniecaj się tak Waszymi cennymi analizami bo jak sobie przypomnę wczorajsze Wypociny VIP-ów na temat spotkania Inter - Napoli i typu x2 i przeczytałem &quot;nasze cenne analizy&quot; to buchnąłem teraz śmiechem.
I oby dzisiaj ten Katar wygrał bo znowu &quot;wasze cenne analizy&quot; okażą się zbędne ????
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Osobiście nie znam się na tych drużynach, ale widzę, że Katar typuje masa osób. Z ciekawości przeczytałem sobie artykuł zapowiadający ten turniej no i poza tym, że Katar jest gospodarzem tego turnieju to za wiele plusów nie ma, no ale zobaczymy.
http://www.igol.pl/article,29299.html
Dokładnie.Jakiś Katar i Uzbekistan co to w ogóle jest???
Mało kto wie jak oni graja pewnie nikt nie widział ostatnimi czasy żadnego ich spotkania ale około 3-4 dni temu przyjęło się tutaj że Katar wygra bo gospodarz i że muszą się wykazać bo w 2022 roku są u nich mistrzostwa świata.
Przypomnę tylko ostatnie mistrzostwa świata i mecz otwarcia pomiędzy RPA a Meksykiem.Też gospodarz miał wygrać a jak się skończyło każdy widział.
Według mnie dzisiaj najlepszym rozwiązaniem w tym spotkaniu jest zagranie underu 2,5 lub Katar DNB
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom