>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Puchar Świata w siatkówce kobiet - Japonia 2011

Status
Zamknięty.
manager91 66

manager91

Użytkownik
Siatkówka
Dominikana - Korea Południowa
Typ: 2
Kurs: 2,54
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza: Bukmacherzy oraz obstawiający faworyzują dziś Dominikanę, która w tym turnieju zaskoczyła już takie zespoły jak Serbia czy Niemcy co jest niewątpliwie dużym osiągnięciem, ja jednak oglądając mecze obu zespołów faworyta widzę w zespole Koreanek, każdy pewnie ma swoje wrażenia jednak w moich oczach Koreanki są zespołem mocniejszym. W wygranych meczach Dominikankom przewagę dawała zagrywka, która mimo iż moim zdanie nie była rewelacyjna sprawiała kłopoty rywalkom i tutaj pojawia się ten element zwrotny, ponieważ moim zdaniem zagrywka Dominikanek nie przyniesie przewagi w pojedynku z Koreankami, który w większości słynie z gry w obronie jak wszystkie zespoły Azjatyckie. Koreanki bardzo poprawnie zagrały np z Japonkami, które uchodziły za zdecydowanego faworyta w tym pojedynku, w tamtym meczu zabrakło skończenia akcji w końcówkach ponieważ Japonki potrafiły wybronić trudne piłki iiii tutaj pojawia się moja opinia, że Dominikanek nie będzie stać tak jak np Japonek na obronę, ponieważ te nie są porównywanie dobre. Także podsumowując elementy które dadzą przewagę Koreankom: Większa skuteczność dokładnych odbiorów serwisu rywalek oraz podejrzewam, że będą wygrywały w większości długie wymiany. Elementy takie jak skuteczność ataku i bloku myślę, że będą na podobnym poziomie, nie sądzę by Dominikanki mogły osiągnąć przewagę nawet w tym elemencie.

Od razu proszę o to by nie negować powyższej analizy, splotłem na szybkiego tę wypowiedz mimo iż ekspertem siatkarskim nie jestem, napisałem własnymi słowy co uważam i jak w moich oczach może to wyglądać ;)Powodzenia.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkowka Puchar Swiata kobiet
Spotkanie: Japonia-Niemcy
Typ: Japonia ✅
Kurs: 2,20
Bet365

Zdecydowanie mecz dnia a w takich ciezko wytypowac faworyta. Kursy mnie lekko zdziwily bo myslalem ze buki dadza 50/50 a tu mamy Niemki jako faworytki. Faworytkami moim zdaniem byc nie powinny po piachu ktory graja ostatnio. Poczatek turnieju znakomity lecz z biegem czasu coraz gorzej. Po porazce z Dominikana 3-2 !!! przyszedl znowu dziwny mecz z Wloszkami. Przy stanie 2-0 przestaly grac zaczynajac popelniac amatorskie bledy. To samo w tiebreaku oddaly wygrany mecz. Jesli w takich momentach druzyna &quot;pada&quot; to sadze iz jutro rowniez nie wytrzyma pojedynku z gospodyniami ktore pomijajac mecz z Serbkami zaczely cos grac, chociazby 3-0 z Brazylijkami. Po takich ogolnych przemysleniach przejde do szczegolow.

h2h- zdecydowanie po stronie Japonek 4-1 ale to malo wazne. W sierpniu tego roku 3-0 dla Japonek, sierpien 2010 3-1, czerwiec 2010 3-1. To juz o czyms swiadczy a wiec zdecydowanie + stawiam przy Azjatkach. 1-0

forma - tutaj ciezko mi przyznac komukolwiek przewage.. ale sklamialbym sie rowniez ku Japonii bo ich forma idzie w gore z biegiem turnieju natomiast Niemki graja troche slabiej.

potencjal kadrowy - patrzac co dzisiaj wyprawiala Grun, Kozuch czy Brinker to stwierdzam iz Japonki maja lepsza ekipe ale rowniez ciezko dac komukolwiek przewage w tym aspekcie.

motywacja i nastroje - Niemki zapewne podłamane meczem z Wloszkami ktory jak przegraly to tylko same wiedza... Japonki wygraly z Brazylia i tutaj sadze dostaly kopa i szybko zapomnialy o meczu z Serbkami. 2-0

Gospodarz - JAPONIA - trybuny, sedziowie - sciany 3-0.


Zaznaczam ze to ciezki mecz, ale widze value w kursie na Japonki i go pobieram.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
faro09 2

faro09

Użytkownik
pozwole sobie powiedziec ze pierwsze kursy jakie byly wystawione byly wystawione wlasnie na poziomie 50/50. Potem buki jednak zmadrzaly i kursy poszly w dol zdecydowanie na niemki, ktore mysle jesli chca do samego konca walczyc o awand na IO to dzisiejszy mecz powinny wygrac i to najlepiej za 3pkt. A jutro juz mecz o wyjscie Niemcy-Chiny ???? zobaczymy jak to bedzie
Pozdrawiam
 
nocnybelt 57

nocnybelt

Użytkownik
Widzę, że na razie brak zainteresowania jutrzejszymi meczami, dlatego postaram się coś napisać od siebie.
Moim zdaniem jutro najciekawszym pojedynkiem będzie spotkanie między Niemkami ,a Chinkami.
Mimo iż dzisiaj Niemki trochę utrudniły sobie sprawę awans do IO cały czas są w grze i jeśli jutro wygrają z Chinami za całą pulę awansują na pudło i zdobędą upragniony awans.Pytanie brzmi tylko czy są w stanie się podnieść i jutro wygrać ten mecz??? Moim zdaniem tak, ale faworytkami jednak są Chinki którym wystarczy ugrać 2 sety aby zapewnić awans. Na razie poczekam na wystawienie całej oferty na to spotkanie ,ale kursy 1,60-2,20 mówią same za siebie kto jest faworytem tego meczu.
Drugi mecz to pojedynek USA-Japonia, który moim zdaniem powinny wygrać dziewczyny za oceanu. Dzisiaj pokazały na co je stać. Bardzo dobry blok i zagrywka oraz piorunujące ataki Hooker(24pkt) zdecydowały o wygranej meczu z Włoszkami. Nie wierzę w to, że Larson i spółka dadzą sobie wyrwać zwycięstwo Pucharu Świata w ostatniej kolejce i to z zespołem Japonii. Moim zdaniem kurs 1,50 do wzięcia.
Później dopiszę może coś jeszcze, ale teraz poczekam na opinie innych dotyczącą meczów.
A co sądzicie na temat meczu Argentyna-Korea ??? Kursy bardzo fajne.
 
bonk87 15

bonk87

Użytkownik
Pytanie brzmi, czy faktycznie Niemki wygrywając za 3 punkty wyprzedzają Chinki?
jeśli jutro wygrają z Chinami za całą pulę awansują na pudło i zdobędą upragniony awans
Wyczytałem gdzieś indziej, że nie mają już na to szans, a jeśli tak rzeczywiście jest - odpuszczenie meczu przez Niemki eliminuje kończy zabawę Japonek. Chociaż tak można się &#39;odegrać&#39; za niesprawiedliwości, których w dzisiejszym meczu doszukiwał się selekcjoner Niemiec.
Dodatkowo czysto sportowo (chyba) mocniejsza jest reprezentacja Chin.
 
A 0

apidya

Użytkownik
Wygrana Niemek za 3 punkty daje im awans (lepsze set ratio od Chinek) przy przegranej Japonii z USA na co bym też nie liczył bo prestiż World Cup jest znikomy (punkty licza się do światowego rankingu tylko 2 lata) właściwie są to tylko pierwsze eliminacje do IO. USA po osiągnieciu celu raczej nie będzie
się spinać na maksa w meczu o nic. Oczywiście nie oznacza to że przegrają
bo skład mają mocny i wyrównany ale osobiście bałbym się stawiać jakiekolwiek pieniądze w takim meczu przed jego rozpoczęciem.
 
O 0

okon247

Użytkownik
hehe jesli by Niemki mialy szanse na awans to jaki mialby sens mecz Japonek z Usa?!! jesli jesli 2 punkty daje awans Chinkom a 3 Niemkom , przeciez to wlasnie Japonki sie jeszcze licza o awans liczac na to ze Niemki ograja Chinki , kazdy mowi ze Japonki wygrywajac sie jeszcze licza a Niemki juz nie ,wiec pomyslmy na logike co tu jest grane bo juz sam nie wiem , wszyscy tacy sa osaomi ze glupoty gadaja ? przeciez by wprost powiedzieli Japonki nie maja szans i zdecyduje mecz Chinek z Niemkami kto z nich awansuje , sa inne zasady raczej bo watpie by wszystkie media , typerzy taka wtope zaliczyli
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP


Japonki cały czas mają szansę na awans i potrzebują w tym spotkaniu zwycięstwa. Ciągle powtarzam to, że Azjatki są bardzo dobrze poukładanym zespołem. Atak w trudnych sytuacjach opiera się przede wszystkim na Yukiko Ebacie i Saori Kimurze. Mocnym punktem jest również środkowa Erika Araki. Podopieczne Trenera Manabe dobrze grają w przyjęciu zagrywki i podbijają mnóstwo piłek w obronie, ale o tym wiedzą już chyba wszyscy. Myślę, że warto przyglądać się Takeshicie, która według mnie potrafi najlepiej wystawić piłkę sposobem dolnym. Robi to naprawdę świetnie.

Amerykanki dzięki zwycięstwu nad Włoszkami zapewniły sobie awans na Igrzyska Olimpijskie. Przed ostatnim spotkaniem są na dobrej drodze do zdobycia Pucharu Świata. Dzisiaj po raz kolejny z dobrej strony pokazały się bardzo skuteczne środkowe Bown i Akinradewo. W naprawdę dobrej dyspozycji jest również atakująca Destinee Hooker. W pewnym momencie Włoszki zaczęły notorycznie podbijać jej ataki, ale to nie była wina Destinee. Fajnie zaprezentowały się również libero Davis i przyjmująca Larson, do których miałem wcześniej kilka zarzutów. Szczególnie Larson dobrze zaprezentowała się w ważnych momentach i widać, że ma potencjał w ataku, którego po prostu nie potrafi jeszcze do końca wykorzystać.

Przypominam sobie spotkania Amerykanek z Japonią w WGP 2011. Dwa razy w stosunku 3:0 wygrała reprezentacja USA i trzeba przyznać, że od początku do końca kontrolowała wtedy przebieg gry i dyktowała warunki na parkiecie. Podopieczne Trenera Hugh McCutcheona powinny mieć zdecydowaną przewagę na siatce. Zarówno w bloku jak i w ataku. Japonki mają szanse na wskoczenie na podium, ale wszystko zależy od meczu Chinek z Niemkami, który odbędzie się przed spotkaniem Japonek z Amerykankami.

Mam nadzieję, że Amerykanki podejdą poważnie do ostatniego spotkania i pomimo tego, że zapewniły sobie już awans na Igrzyska Olimpijskie. Amerykanki mają większość atutów po swojej stronie i jeżeli zagrają z pełnym zaangażowaniem to zgarną całą pulę i przypieczętują zwycięstwo w Pucharze Świata.

Typy:
USA @ 1.50 Unibet ⛔
USA (-1.5 seta) @ 2.00 Unibet ⛔
USA (-8.5 pkt) @ 1.85 Betsafe ⛔
 
nocnybelt 57

nocnybelt

Użytkownik
Przepraszam muszę coś sprostować Niemki mają szanse na awans jeśli wygrają z Chinkami za 3 pkt a Japonki przegrają mecz z USA. Ja założyłem, że jutro USA wygra, dlatego mecz Niemcy-Chiny zadecyduje w takim wypadku o awansie do IO.
 
sportbetmania 7

sportbetmania

Użytkownik
Zgadzam się w zupełności z Redwitzem Usa(-1.5 seta) po 2.15 expekt bardzo dobre do gry. I małe wyjaśnienie kombinacji jutrzejszych:

Chiny wygrywają (w dowolnym stosunku) awans: Chiny

Chinki przegrywają 3-2 i muszą patrzeć na mecz Japonek, gdy Japonki wygrają 3-0 lub 3-1 awans: Japonia w innym wypadku awans: Chiny

Niemki wygrywają 3-0, 3-1 i muszą patrzeć na mecz Japonek, gdy Japonki wygrają awans: Japonek gdy Japonki przegrają awans: Niemcy

Ogólnie zatem wygrana Chinek wyjaśnia wszystko i Japonki grają o pietruszkę a USA o wygraną w Pucharze Świata, dlatego ja jako że jest to najbardziej prawdopodobny scenariusz polecam dubel Chiny + USA (-1.5) ako 3.33 expekt (wygrana USA 3-2 nic im nie daje wtedy Włoszki mają pierwsze miejsce zakładam że wygrają z Kenią bez straty seta).
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP


Niemki cały czas mają jeszcze szanse na zajęcie miejsca na podium, ale muszą w meczu z Chinkami zgarnąć komplet punktów i liczyć na porażkę Japonek w meczu z USA.
Chinki potrzebują w sumie dwóch punktów, żeby zagwarantować sobie udział w Igrzyskach Olimpijskich. Jeżeli przegrają mecz w stosunku 2:3, a Japonia wygra z USA za 3 punkty to chyba wyprzedzi reprezentację Chin, ponieważ będzie miała więcej zwycięstw.

Mam nadzieję, że nie pomyliłem się w obliczeniach.

Niemki mogą być podłamane po dzisiejszym spotkaniu, bo po raz kolejny nie potrafiły wygrać spotkania, w którym miały na to szanse. Teraz dopiero będą żałować punktów straconych z Dominikaną. Niemki grają fajną żywiołową siatkówkę, ale czasami brakuje im jednak trochę spokoju. Angelina Grun cały czas napędza ten zespół i kiedy ona się &quot;zatnie&quot; to wtedy jest bardzo ciężko z kończeniem ataków. Chwaliłem już kilka razy Margarete Kozuch, ale komentatorzy zwrócili ostatnio uwagę na to, że bardzo rzadko z prawego skrzydła wykonuje atak do prostej co jest jednak jej sporym mankamentem.

Chinki są dla mnie naprawde fajną niespodzianką na Pucharze Świata. Jest to dobra reprezentacja i pewne było to, że będzie w czołówce, ale nie sądziłem, że mogą znaleźć się na podium (Są na dobrej drodze.). Odchodząc od wyników może się podobać styl gry tej reprezentacji. Sporo kombinacji i bardzo szybkiej gry. Na liderkę zespołu wyrasta młoda Ruoqi Hui, która naprawdę sporo widzi na parkiecie. Trzeba pamiętać o skutecznych środkowych, które dosyć czesto uruchamia rozgrywająca Wei i o skrzydłowej Lei Zhang. Lei posiada raczej kiepskie warunki, ale wszystko nadrabia sprytem i dynamiką.

Wydaje mi się, że Niemki najlepiej prezentowały się podczas 1 i 2 rundy Pucharu Świata. Chinki cały czas pokazują się z dobrej strony i pomimo kilku słabszych momentów potrafią się w trakcie spotkania podnieść. Podopieczne Trenera Juemina muszą wygrać ten mecz, żeby zapewnić sobie awans na Igrzyska Olimpijskie i spokojnie wtedy będą mogły obserwować mecz Japonek z USA. Według mnie nie ma elementu, w którym przewagę mogłyby uzyskać Niemki. Gra Chinek jest płynna i widać też, że zawodniczki dobrze się czują na parkiecie. Uważam, że nie stracą swojej ogromnej szansy i pokonają Niemki. Swoją grą na tym turnieju w pełni na to zasłużyły.

Typy:
Chiny @ 1.50 Unibet ✅
Chiny (-4.5 pkt) @ 1.85 Betsafe ✅
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Dominikana - Brazylia
Ostatnia kolejka i dość ciekawy kurs się trafia na over w tym meczu.

I znów warto zajrzeć do wczorajszej mojej analizy, bo jest tam &quot;coś&quot; napisane o ekipie Dominikany. Dużo poświęciłem wczoraj słów De La Cruz, która zdobyła z Koreą 31 punktów i miała duży wpływ na końcowy sukces. Oprócz tego Pani kapitan Cabral oraz Rivera (czyli te najbardziej ograne w tej młodej drużynie) pomagają zespołowi. Myślę, też że rozgrywająca Echenique gwarantuje pewien poziom, pamiętam ją głównie z tegorocznego epizodu w Organice.

W Brazylii wszyscy nastawiają się już na grę siatkarzy, bo siatkarki nie spisały się w tym turnieju. Myślę, że jest szansa na to, że trener może po-rotować mocno składem. Umiejętności po stronie Brazylii, ale specjalnej motywacji nie ma. 6 miejsce zapewnione, jakieś szansę na 5 są.

To też swojego rodzaju rewanż za mecze w Panam Cup. Obie drużyny spotkały się tam w grupie (1-3), a następnie w finale (0-3). W obu meczach udało się pokryć over, a myślę, że Dominikana może pokusić się nawet o punkty. Mały minus, to to, że Dominikanki grały w dwóch ostatnich meczach 5-setów i może być ciężko tak od 3 seta.

Moje propozycje:
Over 135.5 --- 1.65 @ 5/10 Betsafe ⛔
 
P 46

probet-65708

Użytkownik
prestiż World Cup jest znikomy (punkty licza się do światowego rankingu tylko 2 lata)
Prestiż znikomy? Jest to najtrudniejszy turniej zaraz po IO, a już na pewno najbardziej wyczerpujący, więc wygranie go jest sporym osiągnięciem i wyczynem, tym bardziej, że jest rozgrywany co cztery lata i dodatkowo daje przepustkę do wyżej wspomnianych IO, a też dostaje się bardzo dużo punktów do rankingu.
Japonki już o nic nie grają, więc motywacja i determinacja już tak duża po ich stronie raczej nie będzie, amerykanki przewyższają je pod każdym względem (oprócz obrony) i jako, że walczą o koncowe zwyciestwo, to na pewno bedzie się im chciało, więc powinny spokojnie wygrać.
 
A 0

apidya

Użytkownik
3-0 dla jap i masz odpowiedź jaki &quot;prestiżowy&quot; jest ten turniej. Chyba wsystkich myli sama nazwa &quot;World Cup&quot;. A stwierdzenie że jest to natrudniejszy turniej po IO to jakś żart - najtrudniejszy do wygrania jest World Champioship, IO jest najbardziej prestizowy ale że gra tam stosunkowo więcej drużyn słabych (parytety dla kontynentów i mniejsza liczba dtużyn), już GP trudniej wygrać niż Puchar Świata gdzie jest sporo długich podróży. World Cup jeszcze coż znaczył jak punkty były w rankingu 4 lata, teraz po zmianach jest to &quot;tylko&quot;pierwsza kwalifikacja olimpijska bo punkty w nim zdobyte nie mają większego znaczenia strategicznego. Większe znacenie niż dla np. samych amerykanek czy brazylijek ma ten turniej dla ich przeciwników strefowych/federacyjnych w walce o IO na turniejach kontynentalnych.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom