>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Świata w siatkówce kobiet - Japonia 2011

Status
Zamknięty.
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP


Jak na razie Brazylijki nie prezentują swojego optymalnego poziomu. Ostatnio bardzo króciutko opisałem reprezentację Canarinhos i nie chce mi się powtarzać.

Serbki mają swoje problemy, ale widać, że w zespole jest wiele utalentowanych zawodniczek i zespół wygląda nieźle. Milenę Rasic, która występuje na środku siatki mogliśmy już oglądać w WGP i ME i nie jest zaskoczeniem, że prezentuje się świetnie. Z dobrej strony w spotkaniu z Niemkami pokazały się jeszcze Tijana Malesevic i młodza Ana Bjelica, która naprawdę fajnie prezentuje się w ataku. Popełnia jeszcze błędy, ale widać, że jest inteligentną zawodniczką i przyszłością serbskiej siatkówki.

Porażka Brazylii byłaby zaskoczeniem. Liczę tylko na wyrównaną walkę. Serbki nie są tak doświadczone jak Canarinhos, ale swoją determinacją mogą wiele zdziałać.

Typ:
Over 135.5 pkt @ 1.45 Betsafe ✅


Niemcy - USA


Amerykanki są w świetnej dyspozycji i spokojnie powinny zająć miejsce gwarantujące udział w Igrzyskach Olimpijskich. Wydaje mi się, że obecnie reprezentacja USA nie ma zbyt wielu słabych punktów. Może troszkę odstaje libero Nicole Davis, ale i tak jest to solidna zawodniczka. Bardzo mocnym punktem jest środkowa Foluke Akinradewo, która potrafi atakować z bardzo wysokiego pułapu. Również atakująca Destinee Hooker jak na razie jest bardzo skuteczna.

Niemki od Mistrzostw Europy spisują się bardzo dobrze. Dzisiejsze spotkanie z Serbią było może średnie, ale chyba po prostu Niemki trochę zlekceważyły osłabione rywalki. Po raz kolejny potwierdzam, że w zespole panuje naprawdę świetna atmosfera i to jest również zasługa Trenera Guidettiego. Skrzydła z Angeliną Grun na czele spisują się naprawdę fajnie. Kathleen Weiss rozgrywa ciekawie i bardzo szybko. Często korzysta ze swoich bardzo dobrych środkowych.

Faworytkami oczywiście są Amerykanki, ale może (ale nie musi) to być zacięte spotkanie. Niemki podobnie zresztą jak podopieczne Trenera McCutcheona dysponują dobrym serwisem. Personalnie tylko trochę lepiej wypadają Amerykanki, ale Niemki wcale wyraźnie nie odstają. Przy odrobinie szczęścia wszystko jest możliwe.

Typy:
Niemcy (+2.5 seta) @ 1.45 Betsafe ✅
Niemcy (+1.5 seta) @ 2.40 Betsafe ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lara_perkins 76

lara_perkins

Użytkownik
nie ma czasu więc podam tylko typy na razie..

Dominikana - Japonia (-1,5) kurs 1.18 betsafe
Niemcy - Usa (-1,5) kurs 1.50 betsafe
łączny kursik to @ 1.77

ale osobiście gram dziś tylko na Live w Unibet ;-))) w ramach ostrożności bo małe kursy, a Niemki imponują grą.

uff i dobrze że nie grałam przed meczem Niemek :p czułam pismo nosem ???? ???? ????
 
K 5

killkoss

Użytkownik
Jesli chodzi o mecz który za za chwile się zacznie to dla mnie faworyt jest jeden czyli Usa.Niemki powinny dzis zejsc na ziemię.Moze najłatwiejszy mecz to nie będzie ale w koncówkach setów stany powinny zrobic swojei wypunktowac słabe strony Niemek.Jeli utrzymają swój poziom jestem spokojny o umiejętnosci Amerykanek i mysle ze są w stanie spokojnie handi ujemne pokryc⛔⛔⛔
 
jajs 67,3K

jajs

Użytkownik
To na ziemie zeszły tyle, że... Amerykanki ???? ???? (perfekcyjne wyjęcie 1 seta przez Niemki ze stanu 8:13, 10:16), ja odpuściłem 2 ostatnie kolejki bo mecze mnie nie przekonywały np. dawałbym hcs Amerykanki z Niemkami i bym się przeliczył ???? może coś rzuce na piątek ????
P.S. Brazylijki gubią kolejne punkty fakt że, przeciwniczki były dosyć dobre ale wczoraj stracony pkt z Koreą daje do myślenia ????
 
nocnybelt 57

nocnybelt

Użytkownik
Chiny(+2,5seta)-Brazylia @ 1.60 Bet365
2:3✅

Moim zdaniem bardzo fajny hendicap. Brazylia oczywiście w tym meczu jest faworytem, ale jak na razie canarinhos spisują się na tym turnieju bardzo słabo przegrana z USA, wygrana dopiero po 5-cio setowym pojedynku z osłabioną Serbią ,wygrana z Niemcami 3:1 i wygrana tak samo dopiero w piątym secie z Koreą. Na pewno drużynę z Chin stać chociaż na urwanie jednego seta Brazylii która w końcu musi coś zacząć wygrywać za 3 pkt.
Mam nadzieję, że głębiej na temat tego meczu wypowie się Redwitz. Ciekawą opcją jutro jest również wygrana Serbii, bo mimo osłabień grają całkiem całkiem. Hendicap+1,5 jak najbardziej do wzięcia.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP


Brazylijki po pięciu spotkaniach zajmują 5 pozycję w tabeli. Nie jest to raczej wynik, na które liczył Trener Ze Roberto. Trzeba jednak przyznać, że na lepszą lokatę jak na razie Canarinhos nie zasługują. Grają naprawdę przeciętnie. Nie widać w ich grze lekkości i fantazji, do której wszystkich już przyzwyczaiły. Mocnym punktem są oczywiście środkowe Thaisa i Fabiana, które mają doskonałe warunki fizyczne. Całkiem nieźle prezentuje się również libero Fabi. Trener Ze Roberto ma mały problem. W składzie nie ma oczywiście skrzydłowych Jaqueline i Natalii. Podczas PŚ kontuzji doznała jeszcze Fernanda Rodrigues i w podstawowym składzie musi występować Mari, która według mnie jest zupełnie bez formy.

Chinki z 12 punktami zajmują wysoką 3 lokatę. Muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem dobrej dyspozycji Azjatek. Trener Juemin Yu ma naprawdę młody skład, który pokazuje, że już bardzo dużo potrafi. W świetnej formie jest przede wszystkim rozgrywająca Qiuyue Wei. Rozgrywa bardzo szybko i do maksimum wykorzystuje możliwości środkowej Junjing Yang, która jak na razie jest najskuteczniej atakującą zawodniczką Pucharu Świata. W niezłej dyspozycji jest Yimei Wang, która imponuje regularnością w polu serwisowym.

Faworytkami są Brazylijki, ale liczę, że Chinki po raz kolejny pokażą się z dobrej strony. Mają spory potencjał i są w dobrej formie. Trzeba jednak pamiętać, że jest to strasznie młody zespół i pewnie w końcu zdarzy im się słabsze spotkanie. Brazylia jak na razie gra średnio, ale zawsze może wrzucić wyższy bieg. Po cichu liczę na to, że Canarinhos znowu stracą punkty.

Typy:
Chiny (+2.5 seta) @ 1.62 Betsafe ✅
Chiny (+1.5 seta) @ 3.20 Betsafe ✅




Wydaje mi się, że może to być wyrównane spotkanie. Faworytkami powinny być Japonki, które będą miały wsparcie ze strony swoich kibiców, ale Serbki po raz kolejny mogą pokrzyżować plany teoretycznie lepszej drużynie.

Japonki to przede wszystkim bardzo poukładany, solidny zespół. Doskonale spisują się w obronie. Może się również podobać inteligentna gra w ataku. Podopieczne Trenera Masayoshi Manabe często wykorzystują ręce rywalek. Najczęściej piłkę do ataku dostają skrzydłowe Saori Kimura i Yukiko Ebata. Trochę zastanawia mnie to, że szans do zaprezentowania swoich umiejętności nie dostaje Saori Sakoda.

Serbki mają sporo problemów kadrowych, ale widać, że w tym zespole jest mnóstwo talentów. Mocnym punktem są środkowe, które bardzo często dostają piłki w ataku. Osobiście chciałbym w dłuższym wymiarze zobaczyć parę Milena Rasic - Stefana Veljkovic. Ta para gwarantuje naprawdę sporą siłę ognia. W przyzwoitej formie jest Brizitka Molnar, ale jest to raczej zawodniczka od czarnej roboty. Solidna w przyjęciu, inteligentna, ale nie sądze, żeby byla w stanie pociągnąć grę w ataku. Parę na przyjęciu z Molnar powinna tworzyć Tijana Malesevic, która dysponuje mocnym atakiem.

Serbki muszą zagrać agresywnie od początku spotkania. Azjatki według mnie mają problemy z zespołami, które grają siłową siatkówkę. Podopieczne Trenera Terzica muszą liczyć się z tym, że Japonki podbijają sporą ilość piłek w obronie, więc przyda się cierpliwość przy powtarzaniu akcji. Serbki powinny mieć przewagę w bloku i w ataku. Ostatnio (Głównie za sprawą Cebic.) dobrze wyglądało przyjęcie. Mam nadzieję, że przy dobrym dograniu piłki do siatki Antonijevic skutecznie poprowadzi swój zespół do zwycięstwa.

Typy:
Serbia (+1.5 seta) @ 1.50 Unibet ✅
Serbia @ 2.00 Unibet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
C 94

crock

Użytkownik
To i ja dodam krótko kilka słow do wyżej wymienionych spotkań.
China-Brazil - handicap : 2.5-0 1,6
Jak najbardziej popieram ten typ. Brazylijki nie zachwycają póki co w tym turnieju, Chinki odwrotnie-wg mnie bardzo przyzwoicie. Wiadomo Brazylia jak to Brazylia jak zaskoczą to masakra, a z drugiej strony zespoły azjatyckie potrafią miewać &quot;ciężkie dni&quot; dużo częściej niż normalne kobiety ???? W każdym razie taki typ w tym spotkaniu jak najbardziej. Wg mnie będzie 3-1 dla Brazylijek.
Japonia-Serbia 1,72
Natomiast co do tego spotkania zupełnie się nie zgadzam, fakt Serbki dobrze z Niemkami i Brazylijkami ale chwila, one mają straszne przestoje w grze... do tego spore problemy ze skończeniem ataków, często podbijane a wiadomo jak Japonki bronią. Atakująca serbska szczególnie w końcówkach setów miała problemy z kończeniem. Mimo dobrego przyjęcia Antonijevic wg mnie nie radzi sobie najlepiej, łatwo ja rozgryźć. Poza tym przy dłuższych akcjach(których w spotkaniach Serbek było sporo) myślę, że akurat w starciu z Japonkami górą w nich będą Azjatki.
To tyle-takie masło maślane ale nigdy nie byłem dobry w pisaniu takich analiz. Spotkanie Japonek będzie trzeba atakować na live, bo czuje że możemy mieć tam troszkę zwrotów akcji ????
pozdro
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
S 11

skorp

Użytkownik
Po 2 Tb z rzedu tak jak sie spodziewalem masowka na hendi dla Chin rozczaruje was Chiny mydla oczy swoimi niektorymi wynikami a siatkowke graja bardzo prymitywna i Brazylijki rozjada je dzis jak walec naprawde popelniacie pory blad grajac to hendi.
Mecz za 5 min Pozdrawiam

Chiny-Brazylia 2@1,18 10/10
Chiny-Brazylia(-1,5seta) 2@1,45 10/10
Chiny-Brazylia (-2,5seta) 2@2,20 8/10
 
S 11

skorp

Użytkownik
Przepraszam nie spodziewalem sie ,ze Chinki zagraja tak dobry mecz i tak kombincyjnie czas na rehabilitacje dzis do sklady Serbki wraca Brakocevic i Japonki dostana solidny łomot ich forma odbiega od najwyzszej traca punkty seriami i uwazam ze znakomicie grajace Serbki zmiota dzis z parkietu Japonki.
Japonia-Serbia 2@2,20 Pinnacle 0-3✅ miazga
Ten mecz wejdzie na 100% mocno polecam gram go solidna staweczka.
 
B 8

blichu

Użytkownik
Co myślicie o typie na Argentyne + 24,5 pkt w meczu z USA ??
na Betclicu kurs 1,85
Ja bym tego nie ruszał, ewentualnie skłaniał bym się ku handi ujemnym na Amerykanki. Po klęsce z Niemkami, wydaje mi się, że Amerykanki będą chciały się zrewanżować i wygrać to szybko, a wiemy, że potencjał mają ogromny. Także nie wykluczone, że to handi może zostać pokryte już po 2 setach. Skoro Chinki i Włoszki mogły je zbić w ostatnich meczach odpowiednio -24, -27, to tym bardziej mogą tego dokonać bądź co bądź moim zdaniem lepsze Amerykanki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
M 835

miesza7

Użytkownik
Również zagram tak jak SKORP na Serbki a głównie po obejrzeniu ich ostatniego meczu z Brazylijkami.Myślę, że mimo tego całego osłabienia kadrowego zaczęła się ta gra ładnie zazębiać i widać chęć gry,pozytywne nastawienie,głód wygranej ...Był to jeden mecz który widziałem w ich wykonaniu!
Co do japonek widziałem (troszkę 3 po 3) 2 mecze z Włoszkami i Chinkami i do tej pory nie wiem co się stało w tym pierwszym że przegrały (kontuzja SAORI ?).Nie przekonują mnie w jednym względzie w ataku mimo niesamowicie ładnej gry kombinacyjnej i myślę ,że jeżeli tylko (jeśli można to tak nazwać)wyeliminują Saori z gry mecz jest do wygania.
Analiza na pewno kiepska i mecz nie do grania za wysoko choć ja gram za 45zł i mam skromną nadzieję na podwojenie tego kapitału.
Mecz już za niedługo kurs 2.0 TOBET enjoy.
 
K 165

karol666

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka -World Cup
Spotkanie: Japonia - Serbia
Typ: over 4.5 seta
Kurs: 3.16
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza: W ostatnim dzisiejszym meczu Pucharu Świata Japonki podejmą Serbki. Według mnie spotkanie nie ma zdecydowanego faworyta. Przed rozpoczęciem turnieju to stawiałbym zdecydowanie na gospodynie, bo Serbki przyjechały tu osłabione brakiem kilku zawodniczek. Jednak zaprezentowały się bardzo dobrze w spotkaniach z Niemkami i Brazylijkami. Szczególnie bardzo dobrze funkcjonuje u Serbek gra środkiem. Japonki jeśli chcą awansować do IO to muszą to spotkanie wygrać. Bardzo dobrze prezentują się w obronie. Większość akcji rozgrywają szybko do skrzydeł. Uważam, że czeka nas długie emocjonujące spotkanie, w którym będzie podział punktów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 835

miesza7

Użytkownik
Japonki hmm...liczyłem na prawdę na coś więcej minimum jeden set niestety obudziły się (chyba) za późno!
Serbki naprawdę z meczu na mecz podobają mi się co raz bardziej i już nie mogę się doczekać meczu z Włoszkami który odbędzie się pojutrze.
P.s. Na live jeszcze przy stanie 2:0 dla Serbek 3 set - Serbki po kursie 1.60 za 50zł
Pozdrawiam
 
S 11

skorp

Użytkownik
Aj cóż ten Betson wyprawia jako jedyny wystawil Chinki w robi faworytek w meczu z Serbkami łapcie panowie bo to kolejna promocja Chinki dzi zagraly cudowna siatkowke jednak swa druzyna niestabilna i ten mega ciezki 5 setowy boj bardzo zle sie na nich jutro odbije lapcie darmowa kaske.
Chiny-Serbia 2@2,00 Betson
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Panie i panowie.

Ciesze się, że chcecie się udzielać w &quot;SIATKÓWCE&quot;, ale nie zapominajcie o tym, że trzeba zachowywać się kulturalnie. Ktoś może mieć odmienne zdanie niż my i musimy to uszanować. Z drugiej strony nikt nie może nam narzucać swojego zdania, w sposób agresywny.

Pamiętajcie również o tym, żeby pisać swoje przemyślenia na temat danych spotkań i podawać typy (Miejmy nadzieję, że skuteczne.). Nie chcę tutaj widzieć bełkotu, suchych typów, przechwałek i obrażania drugiej osoby.

Cieszmy się tym, że możemy oglądać dobre, siatkarskie widowiska i przy okazji możemy
jeszcze zarabiać.

Jeżeli moje krótkie przemówienie nie przyniesie rezultatu to wtedy pojawią się nagrody (czyt. karteczki ;)).

Pozdrawiam Redwitz
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP


Serbki dzisiaj w dobrym stylu pokonały Japonki (3:0) i przez całe spotkanie to właśnie zawodniczki z Europy kontrolowały przebieg gry. Po raz kolejny powtórzę, że chyba najmocniejszym punktem w ekipie Trenera Terzica są środkowe. Rasic i Veljkovic świetnie radzą sobie w ataku. Trzeba jednak pamiętać, że w składzie jest jeszcze Krsmanovic. Pod nieobecność Brakocevic fajnie spisuje się Bjelica. Osobiście bardziej podoba mi się gra przyjmującej Malesevic, która bardzo często wykorzytuje ręce blokujących rywalek. Widać, że Serbki biorą przykład z reprezentacji męskich i bardzo często Bjelica atakuje z drugiej linii, z prawego skrzydła. Nie wszystkie reprezentacje tak często stosują to zagranie.

Chinki po dobrym i zaciętym spotkaniu uległy Brazylii 2:3. Podopieczne Trenera Juemina Yu na Pucharze Świata wypadają zdecydowanie najlepiej z zespołów z Azji. Atuty ? Przede wszystkim szybkie, kombinacyjne rozegranie Wei. Dzisiaj troszkę słabiej w ataku zagrała Junjing Yang, ale nadal jest to kluczowa postać. Bardzo podoba mi się gra przyjmującej Hui, która pomimo młodego wieku gra bardzo intelignetnie. Dobre warunki, świetny przegląd pola i dobre wyszkolenie techniczne. Może się podobać gra w ataku Lei Zhang, która ma jednak trochę problemów w przyjęciu. Zauważyłem, że środkowa Yunwen Ma bardzo dobrze czyta grę.

Wydaje mi się, że będzie to wyrównane spotkanie. Oba zespoły są w dobrej dyspozycji i oba zespoły pokazują ogromną wolę walki i determinację. Serbki świetnie radzą sobie na siatce, ale z tego co widziałem już w kilku spotkaniach to Chinki na pewno w tym elemencie nie odstępują. Ciężko mi to trochę uargumentować, ale według mnie Azjatki są minimalnymi faworytkami.

Typ:
Chiny (+1.5 seta) @ 1.50 Betsafe ✅
Chiny @ 1.87 Betsafe ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
sportbetmania 7

sportbetmania

Użytkownik
USA-Algieria under 40.5 pkt (1 set) @ 1.75 (Bet365) [25-12] ✅

Linia była 41.5 ale dość szybko nastąpiła korekta, kto chce to ma w betclicku kurs 1.85 ale jest to mało poważny buk i ciężko tam pograć grubiej. Algieria narazie tylko raz była powyżej tej lini (18 pkt z Argentyną, z tą samą która dziś dostała do 12 pierwszego seta z USA) pozostałe mecze z Chinami (38 pkt), z Dominikaną (32 pkt), z Japonią (33 pkt), z Włochami (39 pkt), z Niemcami (35 pkt) także nie widzę powodu żeby z najlepszą drużyną turnieju nie było inaczej. Nawet jeśli Amerykanki wyjdą rezerwą tak jak zrobiły w meczu z Kenią (41 pkt w 1 secie) to z najsłabszą drużyną turnieju nie powinno być kłopotów.Algieria nie ma agresywnej zagrywki także USA punkty przy swoim przyjęciu będzie zdobywać bardzo łatwo a przełamania przy własnym serwisie są tylko kwestą czasu i na pewno ujrzymy kilka &quot;runów&quot; punktowych.
 
S 11

skorp

Użytkownik
Japonia-Korea Pierwszy set 2@4,50
Mocno przeszacowane kursy Japonki graja słabo i moga nieradzic sobie z blizniaczo podobnie grajacymi Koreankami.Koreanki zazwyczaj dobrze wchodza mecz i mysle ,ze Kim poprowadzi Koreanki to szybkiego zwyciestwa w pierwszej parti.
Polecam tez Korea +2,5 seta po 1,80
 
P 46

probet-65708

Użytkownik
Skoro Japonki grają słabo to jak nazwać grę Koreanek? fatalną? Typu nie neguję, bo seta w kobiecej siatkówce trudno nie jest stracić, ale argumentacja jak przy poprzednich typach żałosna.
Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom