>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Świata w siatkówce kobiet - Japonia 2011

Status
Zamknięty.
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Puchar Świata w siatkówce kobiet
Japonia 2011​




Miejsce: Japonia (Hiroszima, Nagano, Toyama, Sapporo, Okayama, Tokio)
Data: 4-18. listopada 2011
Oficjalna strona: http://www.fivb.org/EN/Volleyball/Competitions/WorldCup/2011/Women/index.asp




Reprezentacje biorące udział w tegorocznym Pucharze Świata oraz sposób, w jaki zakwalifikowały się do PŚ:



Algieria ---&gt; http://www.fivb.org/EN/Volleyball/Competitions/WorldCup/2011/Women/Teams.asp?Team=ALG
Argentyna ---&gt; http://www.fivb.org/EN/Volleyball/Competitions/WorldCup/2011/Women/Teams.asp?Team=ARG
Brazylia ---&gt; http://www.fivb.org/EN/Volleyball/Competitions/WorldCup/2011/Women/Teams.asp?Team=BRA
Chiny ---&gt; http://www.fivb.org/EN/Volleyball/Competitions/WorldCup/2011/Women/Teams.asp?Team=CHN
Dominikana ---&gt; http://www.fivb.org/EN/Volleyball/Competitions/WorldCup/2011/Women/Teams.asp?Team=DOM
Niemcy ---&gt; http://www.fivb.org/EN/Volleyball/Competitions/WorldCup/2011/Women/Teams.asp?Team=GER
Włochy ---&gt; http://www.fivb.org/EN/Volleyball/Competitions/WorldCup/2011/Women/Teams.asp?Team=ITA
Japonia ---&gt; http://www.fivb.org/EN/Volleyball/Competitions/WorldCup/2011/Women/Teams.asp?Team=JPN
Kenia ---&gt; http://www.fivb.org/EN/Volleyball/Competitions/WorldCup/2011/Women/Teams.asp?Team=KEN
Korea Płd. ---&gt; http://www.fivb.org/EN/Volleyball/Competitions/WorldCup/2011/Women/Teams.asp?Team=KOR
Serbia ---&gt; http://www.fivb.org/EN/Volleyball/Competitions/WorldCup/2011/Women/Teams.asp?Team=SRB
USA ---&gt; http://www.fivb.org/EN/Volleyball/Competitions/WorldCup/2011/Women/Teams.asp?Team=USA



Reprezentacje, które uplasują się na trzech pierwszych miejscach w Pucharze Świata zakwalifikują się do Igrzysk Olimpijskich w Londynie.



Historia Pucharu Świata w siatkówce kobiet:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Puchar_Świata_w_piłce_siatkowej#Siatkarki


Zapraszam do dyskusji i pisania analiz
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Pierwszy dzień Pucharu Świata ;)



Włoszki do Japonii przyjechały bez Francesci Piccinini, która zawsze może wnieść coś dobrego do drużyny. Na jednym z ostatnich treningów jakiegoś urazu doznała Serena Ortolani i nie wiadomo czy i kiedy ewentualnie zagra w tym turnieju.

Japonki w PŚ wystąpią w optymalnym składzie. Zabraknie tylko kontuzjowanej środkowej Kaori Inoue. W zespole są Yuko Sano, Saori Kimura, Yoshie Takeshita i Erika Araki, które w dużej mierze decydują o tym jak wygląda gra tego zespołu. Liczę na młodą Saori Sakodę, która ma spory potencjał i potrafi już naprawdę sporo.

W ostatnim WGP Japonki pokonały Włoszki 3:0. Wydaje mi się, że Azjatki po raz kolejny prezentować będą solidny, wysoki poziom. Na własnym parkiecie będą bardzo groźne dla każdego zespołu.

Propozycje:
Japonia (+1.5 seta) @ 1.35 Betsafe ⛔
Japonia (-4.5 pkt) @ 1.85 Betsafe ⛔
Japonia @ 1.60 Unibet ⛔
Japonia (-1.5 seta) @ 2.20 Unibet ⛔


Dominikana - Argentyna


Dominikanki przystępują do tego turnieju bez kilku zawodniczek, które nieźle prezentowały się w WGP. Zabraknie przede wszystkim środkowej Valdez i bardzo dobrej libero Caso. Skrzydłowe tego zespołu dysponują mocnym atakiem.

Zawodniczki z Ameryki Południowej dopiero zaczynają grę na najwyższym poziomie. Szkoda, że zabraknie przyjmującej Danieli Gildenberger. Warto zwrócić uwagę przede wszystkim na środkową Emilce Sose, która skutecznie gra w ataku i świetnie pracuje na siatce. Również libero Lucia Gaido prezentowała się w WGP wyśmienicie.

Myślę, że te drużyny będą prezentować wyrównany poziom. Faworytkami są oczywiście bardziej ograne i doświadczone Dominikanki. Nie skreślałbym Argentyny, zwłaszcza w pierwszym spotkaniu. Kurs zachęcający.

Propozycje:
Argentyna (+2.5 seta) @ 1.45 Betsafe ✅
Argentyna (+1.5 seta) @ 2.30 Unibet ✅
Argentyna (+10.5 pkt) @ 1.85 Betsafe ✅
Argentyna @ 3.55 Unibet ✅


Puchar Świata dopiero startuje, więc ciężko cokolwiek przewidzieć.
Podałem kilka propozycji. Niektóre ciekawe i w miarę pewne, a inne ryzykowne.
Nie przesadzać ze stawkami, bo może być kompletna klapa ;)

EDIT: Spodziewałem się, że większe problemy będą w meczu Argentyny. Nie jest najgorzej, ale mogło być lepiej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
jajs 67,3K

jajs

Użytkownik
Panowie i panie co jest, żyjecie? Już jutro początek wielkiego turnieju - Pucharu Świata a tu taka cisza. Wiem, że to 1 kolejka ale ja coś spróbowałem.
USA - Brazylia 1 @ 1,95 Milenium ✅ (3-1)
Na początek hit 1 kolejki, starcie gigantów, mini rewanż za finał WGP w którym triumfowały Amerykanki. Jestem fanem Amerykanek i liczę, że poradzą sobie z doskonałą także Brazylią. Bardzo solidny, mocny skład Amerykanek m.in. skrzydłowe Destinee Hooker, Megan Hodge, Jordan Larson do tego środkowe Heather Bown i Foluke Aindradewo i bardzo dobra rozgrywająca Lindsey Berg. Wielką siłą ekipy USA jest przede wszystkim ich skoczność.
Po stronie Brazylijek także nie mniejsze gwiazdy Sheilla Castro, Paula, Thaisa, Fabiana, Dani Lins. Takich gwiazd wytrawnym kobicom siatkówki przedstawiać jakos specjalnie chyba nie trzeba. Oby z hitu nie wyszedł kit i wątpie żeby tak się stało, liczę na twarda, zażartą walke i triumf Amerykanek.
Japonia - Włochy 1 @ 1,8 Milenium ⛔ (1-3)
Gospodynie vs. obrończynie tytułu czyli Japonki vs. Włoszki. Wg mnie oczywiście to tylko moja ocena ale widze że potęga Włoszek powoli zanika. Na ME rozgrywanych u siebie były jakieś takie zagubione, może nie mogły poradzić sobie z presją? albo może po prostu były słabe? Nie sądze żeby dużo zmieniło się do PŚ. Dodatkowo Włoszki bedą osłabione nadal brak podstawowej libero Paoli Cardullo (złamanie ręki podczas WGP), Francesca Piccinini wieloletni kapitan kadry właśnie zakończyła gre w kadrze, coach Włoszek Massimo Barbolini nie może być pewien gry swojej podstawowej atakującej Sereny Ortolani która na jednym z treningów doznała kontuzji i jej występ stoi pod dużym znakiem zapytania. Pytanie jest następujące: czy siostry Bosetti, Carolina Castogrande, Antonella Del Core, Simona Gioli czy świetna rozgrywająca Eleonora Lo Bianco dadzą rade?
Japonki za to duży atut to taki, że kolejny turniej, duży turniej mają u siebie. Ich szalona publiczność i dodatkowo pełna to będą na pewno po ich stronie. Liderka drużyny Saori Kimura pociągnie ten zespół, wspomagana przez Saori Sakode, Erike Araki i bardzo dobrą filigranowa rozgrywajacą (159 cm) Yoshie Takeshita. Gra Japonek jest bardzo szybka i kombinacyjna przez co ciężka dla bloku i obrony rywalek, czy Włoszki dadzą radę? Przekonamy się jutro. ;)
Serbia -1.5 - Korea Płd. 1 @ 1,45 Milenium ✅ (3-0)
Serbki maja za sobą świetny sezon i będą go chciały kontunuować, 3 miejsce WGP, złoty medal ME, czego chcieć więcej właściwie tylko kwalifikacji olimpijskiej. Apetyt rośnie w miare jedzenia więc Serbki będą chciały pójść za ciosem. Ana Antonijević, Jovana Brakocević, Brizitka Molnar, Jelena Nikolić (Sanja Malagurski), Natasza Krsmanović i Milena Rasić. Dobry, szczelny, równy, WYSOKI blok to jest niesamowity atut mistrzyń Europy. Serbki są bardzo wysokie i ciężko się przez nie przedrzeć.
Gra Koreanek opiera się głownie na Yeon-Koung Kim niekiedy wspomagana dzielnie przez Youn-Joo Hwang. Koreanki nie należą do światowych tuzów ale nie należy ich lekceważyć co udowodniły podczas WGP.
Dominikana -1.5 - Argentyna 1 @ 1,4 Milenium ⛔ (1-3) graty Redwitz ????
Tutaj w miare szybko ;) Mam wrażenie, że Dominikanki bardzo często nie wykorzystują swojego dużego potencjału. Może wreszcie &quot;odpalą&quot; na PŚ i pokażą, że nie boją się najlepszych i nie mają przed nimi respektu. Zobaczymy jak poradzi sobie atakująca Bethania De La Cruz, przyjmująca Prisilla Rivera. Dominikanki grać potrafią, nawet bardzo dobrze czym udowadniały wielokrotnie.
Argentynki debiutowały w tym roku w WGP i starały się jak mogły, różnie wychodziło. O sile stanowią przede wszystkim środkowa Emilce Sosa i przyjmująca Paula Nizetich. Dopiero &quot;siatkarskiego chleba&quot; uczy się atakująca zaledwie 20 letnia Lucia Fresco. Argentynek też nie można zlekceważyć zresztą jak każdego rywala ale wystarczy by Dominikanki zagrały na swoim poziomie i spokojnie wygrają to spotkanie &quot;za 3&quot; ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Serbia zgodnie z planem. ???? Kapitalne spotkanie, Serbki pokazały, dlaczego to one w tej chwili rządzą w Europie, z taką grą moim zdaniem urastają do pudła tej imprezy, kto wie? Może nawet wygranej, zobaczymy, jak będą prezentować się Brazylijki.
 
jajs 67,3K

jajs

Użytkownik
1 dzień i już swoisty dramat, młoda gwiazda reprezentacji Serbii Sanja Malagurski niefortunnie upadła po jednym z ataków i wygięło jej się prawe kolano... :? Wg lekarzy Serbka zerwała wiązadło krzyżowe w kolanie... :-|
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Korea Południowa - Niemcy
No cóż drugi dzień turnieju, pierwszy można uznać za bardzo udany (USA i Serbia na +), z ofertą teraz trochę słabiej, aczkolwiek da się coś wygrzebać.
Korea Południowa to bardzo ciekawa ekipa, która robi systematyczny progres. W tym roku były o krok od finałowego turnieju GP w Chinach, a obecnie jest to 3 siła w Azji. Dziś blisko były urwania seta Serbkom, jednak ostatecznie się nie powiodło, 3-0 jednak wynik poszczególnych setów był &quot;na styku&quot;.
Drużyna Korei bazuje przede wszystkim na grze jednej fantastycznej zawodniczki. Oczywiście mowa o siatkarkę z numerem 10 - Kim Youn-Koung. To czym ta drużyna wyróżnia się spośród pozostałych drużyn z Azji wg mnie jest całkiem niezły blok.
Drużyny niemieckiej jestem bardzo ciekaw. Grand Prix poświęciły dla Mistrzostw Europy i jak widać opłaciło się, bo dzięki temu są na tym turnieju. Po pierwszym dniu trudno cokolwiek powiedzieć o Niemkach, bo grały ze słabymi Kenijkami.
Ekipa Niemiec stylem gry przypomina mi Polską reprezentacje. Dobra libero, mocny środek i atak, ciekawe przyjęcie. Ciężar gry spoczywa na Kożuch, jednak spore wsparcie jest Grun i Furst.
Niemki nie lubią grać z drużynami z Azji. Ostatnich spotkań z Chinkami (1 wygrana / 3 porażki) czy Japonkami (2/7) dobrze nie wspominają (brane pod uwagę mecze od 2008 roku do dnia dzisiejszego). Koreanki wygrały już w tym roku i to 3-0 z Niemkami, jednak to było Grand Prix, także specjalnie nie brałbym tego meczu pod uwagę.
Myślę, że drużynę z Azji stać na ugranie seta, a może nawet coś więcej. Wydaje mi się, że kilka punktów powinno wpaść z zagrywki (tutaj liczę na celowanie w Grun) oraz kilka fajnych bloków.
Moje propozycje:
Korea +2.5 --- 1.55 @ 5/10 Betsafe ⛔
Over 178.5 --- 1.85 @ 4/10 Bet365 ⛔
WYNIK: 0-3
 
jajs 67,3K

jajs

Użytkownik
Prócz nie zbyt miłej informacji wrzucam coś na jutro.
Włochy - Chiny 1 @ 1,7 Milenium ✅ (3-2)
Najpierw zagrałem przeciw Włoszkom teraz na nie. Oglądałem ich spotkanie z Japonkami i bardzo mi się podobała ich gra. Dobrze zagrały głównie Lo Bianco, Costagrande, Lucia Bosetti. Podobała mi się również gra środkowych Arrighetti i Gioli. Konsekwentnie dążyły do wygranej, bezwzględne dla przeciwniczek jak za dawnych lat i o to chodzi, oby tak jutro ????
Chinki po słabym występie podczas WGP na pewno będą chciały się dobrze pokazać w PŚ. Jestem ciekaw formy dotychczasowej liderki Yimei Wang która zupełnie była pogubiona w czasie World Grand Prix. Chinki to zawsze marka sama w sobie i Włoszkom łatwo nie będzie ale trzeba coś zaryzykować :grin:
Serbia - USA Over 180.5 pkt @ 1,8 Milenium ⛔ (138 pkt.) dosyć szybki mecz, Amerykanki na poziomie, Serbki myślałem, że seta ugrają ????
Pytanie czy Serbki nie będą załamane kontuzją Malagurski, tak klasowy zespół powinien się jakoś pozbierać ale mimo wszystko nie wiadomo jak to zadziała na psychice. Mistrzynie Europy dysponują wielką siłą rażenia o czym pisałem wczoraj, do tego bardzo wysoki blok.
Amerykanki świetny mecz z Brazylijkami, Hooker, Bown, Akinradewo pokazały prawdziwą siłę rażenia a straty odrobione w 3 secie to majstersztyk :grin: nie wierzę żeby tu były 3 sety chociaż wg buków zdecydowanym faworytem są Amerykanki, 4 wyrównane albo tiebreak :grin:
Japonia - Argentyna Over 160.5 @ 1,8 Milenium ⛔ (125 pkt.) no cóż, Argentynki mogły wygrać 3 seta ale skuteczne i niesamowicie broniące (jak zawsze) Japonki na to nie pozwoliły

Co tu mogę napisać. Nie wiem jak to wyglądało w statystykach ale patrząc na mecz to Japonki zagrało słabo ale to też poprzez dobrą grę Włoszek. Chyba tylko coś tam grała Saori Kimura czyli liderka drużyny.
Argentynki zaskoczyły w 1 meczu z ekipą Dominikany przynajmniej mnie. Meczu nie oglądałem ale raczej można być pewnym, że gre ciągnęły Sosa i Nizetich. Myślę, że Argentynki są w stanie pokusić się o ugranie co najmniej seta co da na luzie powyżej 160.5 ????

Niemcy - Korea Płd Under 180.5 @ 1,8 Milenium ✅ (126 pkt.) tu też szybki mecz, Koreanki narazie 2x 0:3 jutro z Amerykankami to samo się szykuje ????

O Koreankach pisałem wczoraj więc sam nie wiem co moge napisać. Zgodnie z planem przegrały 1 spotkanie z Serbkami 0:3 i zgodnie z moimi założeniami grę ciągnęła Yeon-Koung Kim i próbowała Youn-Joo Hwang jednak właściwie 1,5 zawodnika nie pozwoliło na mistrzynie Europy.
Niemki - wicemistrzynie Europy. Zagrały świetny turniej na ME, Małgorzata/Margareta Kożuch, Angelina Grun, Christiane Furst i Maren Brinker świetnie razem współpracowały ze sobą, do tego Giovanni Guidetti po nieudanych WGP (cieżkie rywalki i po części odpuszczanie) wszystko to poukładał. Warto jeszcze wspomnieć o rozgrywającej Kathleen Weiss która bardzo dobrze kierowała grą. Na Euro były krok od zdobycia najcenniejszego trofeum ale poległy w finale z gospodyniami. 1 mecz podczas PŚ z reprezentacją Kenii to był spacerek, rozgrzewka była zobaczymy jak będzie podczas meczu z wyżej notowanym rywalem.
Znów 2/4 elegancko czyli połowicznie cóż nie ma co się załamywać ????
 
M 0

march100

Gość
Może mi ktoś powiedzieć czy w drużynie z Serbii jest Iovana Brakocevic? Nie oglądałem ich pierwszego meczu, ale znalazłem ze niby została zgłoszona na turniej(wikipedia ???? ), ale na siatka.org nie ma jej w składzie. Bo jesli gra, to mimu kontuzji Malagurskiej Serbki są w stanie powalczyc z Amerykankami. W tym roku obie ekipy spotykały sie kilkakrotnie, wszystkie mecze były bardzo ciekawe i wyrównane dlatego myśle ze warto postawic na +2.5seta na Serbie kurs 1.60 godny gry
Robson // Tutaj masz zgłoszony skład Serbek na Puchar Świata -&gt; http://www.fivb.org/EN/volleyball/competitions/WorldCup/2011/Women/Teams.asp?Team=SRB
A tu staty z dzisiejszego meczu Serbek -&gt; http://www.fivb.org/vis_web/volley/WWC2011/pdf/P3-004.pdf
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Chiny - Japonia
Kolejny dość trudny mecz, który wybrałem sobie do analizy. Kursy są w miarę równe, małą przewagę buki dają reprezentacji Japonii, zapewne dlatego, iż ona jest gospodarzem.
Chinki rozpoczęły turniej od spacerku z Algierią. W drugim meczu już tak łatwo nie było i skończyło się na porażce z Włoszkami. Atak w drużynie Chin bardzo ładnie się rozkłada, nie ma już grania piłek wyłącznie do Wang, w grze ofensywnej biorą udział praktycznie wszystkie zawodniczki.
Japonki wydaje mi się, że na razie lekko nie w formie. Brakuje mi tu szczególnie punktów Sakody, która dobrze prezentowała się na GP. Myślę, że sama Ebata i Kimura długo gry z lepszymi rywalami nie pociągną. Było to widać, zresztą w spotkaniu z Włoszkami.
Mecze wewnątrz-azjatyckie różnią się od pozostałych. Wystarczy przytoczyć małą statystykę - Chiny od 2003 roku wygrały wszystkie oficjalne mecze z Japonkami. Było to 13 spotkań, w których Japonki wygrały zaledwie 5 setów (link do statystyki: http://www.the-sports.org/team-matchups-s3-c2-b2-00-31255-41252-z3-20.html). Widać, że coś jest na rzeczy.
Co odróżnia obie ekipy? Przede wszystkim Chinki grają piłkę bardziej fizyczną, są lepsze w bloku i serwisie i to chyba w głównej mierze przyczynia się do takiej &quot;niemocy&quot; zespołu z Japonii. Myślę, że po takim kursie jaki dają buki trzeba śmiało próbować grać na drużynę gości.
Moje propozycje:
Chiny wygrają --- 2.10 @ 6/10 Sportingbet ✅
WYNIK: 3-2
Genialne ostatnie dwa sety w wykonaniu obu drużyn, super mecz.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP


Niemki świetnie prezentowały się w Mistrzostwach Europy i teraz również są w dobrej dyspozycji. Odniosły dosyć łatwe zwycięstwo z solidną reprezentacją Koreii. Doskonałą decyzją okazał się powrót do kadry przyjmującej Angeliny Grun, która wspiera w ataku Margarete Kozuch. Bardzo skutecznie grają również środkowe Furst i Ssuschke. Co ciekawe na PŚ jak na razie szanse na zaprezentowanie swoich umiejętności dostaje młoda libero Lenk Durr.

Brazylia zawsze jest jednym z faworytów. W swoim pierwszym spotkaniu na tej imprezie przegrały z mocnymi Amerykankami. Cały czas w ekipie Trenera Ze Roberto brakuje Jaqueline. Atutem Canarinhos są na pewno bardzo skuteczne w ataku środkowe Thaisa i Fabiana, które dysponują znakomitymi warunkami fizycznymi. Fajnie zastąpuje ją Fernanda Rodrigues (F.Garay).

Wydaje mi się, że Niemki będą w stanie urwać seta faworytkom z Ameryki Południowej. Jak zawsze w ekipie Trenera Guidettiego panuje bardzo dobra atmosfera. Margareta Kozuch wreszcie ma wsparcie w ataku. Brinker i zwłaszcza Grun są w niezłej dyspozycji.

Typ:
Niemcy (+2.5 seta) @ 1.55 Betsafe ✅




Spotkanie dwóch azjatyckich zespołów, które prezentują jednak trochę odmienny styl gry.Japonki to przede wszystkim doskonała gra w obronie, świetna technika i dyscyplina na parkiecie. Chinki grają siatkówkę siłową, ale dosyć szybką.

Po stronie Chin warto zwrócić uwagę na środkową Junjing Yang (Numer 9), która otrzymuje sporą ilość piłek i prezentuje naprawdę fantastyczną skuteczność. Może się również podobać rozgrywającą Qiuyue Wei, która preferuje szybkie i kombinacyjne rozegranie.

Wydaje mi się, że jak na razie zespoły są w podobnej formie. Na pewno nie pokazały jeszcze wszystkiego i mogą grać znacznie lepiej. Mam nadzieję, że młode Chinki zagrają na miarę swoich możliwości i będą grały cierpliwości. Właśnie cierpliwość będzie w tym meczu najważniejsza, bo Japonki jak zwykle będą podbijać mnóstwo piłek w obronie.

Typ:
Chiny (+1.5 seta) @ 1.50 Unibet ✅
 
jajs 67,3K

jajs

Użytkownik
USA - Korea Płd. Under 135.5 pkt @ 1,8 Milenium pogrom - (110 pkt.) ✅
USA bardzo mocne tak jak przewidywałem w dodatku ograły dosyć szybko 3:0 Serbki które z tego co widze przegrały 1 seta ... z Kenią :grin: coś się z Serbkami dzieje ale teraz nie o nich. Hooker mimo bardzo młodego wieku pokazuje, że jest wielką liderką tej drużyny ale nie gra sama, jest dobrze wspomagana przez Larson i Akinradewo.
U Koreanek jak zwykle gra 1 zawodniczka: Kim. Jeżeli Amerykanki ją powstrzymają sądze, że 3x do 20 jest spokojnie w zasięgu reprezentacji USA.
Niemcy - Brazylia Over 178.5 pkt. @ 1,8 Milenium (188 pkt.) ✅
Postaram się szybko i na temat bo Włoszki kończą i ide spać ???? Sądzę, że to spotkanie będzie bardzo wyrównane. Niemki dalej w formie z ME. Brinker, Kożuch, Grun + mocny środek pokazują niesamowitą siłe w ataku. Wczoraj łatwa wygrana z Koreą tylko to pokazuje.
Brazylijki zaczęły od porażki z Amerykankami, później spacerek z Kenią jak będzie teraz zobaczymy. Wczoraj kilka zawodniczek odpoczywało, natomiast z USA bardzo dobrze zagrała liderka zespołu atakująca Sheilla Castro. Jak będzie dzisiejszym rankiem, czas pokaże, oby w przód :razz:
Japonia - Chiny 1 @ 1,9 Milenium ⛔ (2-3) tutaj chciałbym to przemilczeć ale nie mogę... frajerstwo Japonek nie zna granic... 18:14 w 4 secie kontra, atak Kimury i zablokowana na pojedyńczym zamiast 19:14 zaraz stało sie 18:19 ???? w tiebreaku nie mniejsze frajerstwo, prowadzić 8:4 i tak sie dać zrobić to aż szkoda gadać. Stówka przeleciała koło nosa ale cóż, powiesić się nie powiesze ???? ????
&quot;Derby Azji&quot; jak mawia wielu. Sądze tak samo jak Redwitz, że Chinki grają siłową siatkówke ale szybką natomiast Japonki o czym pisałem także wyciągają dużo piłek w obronie i grają bardzo kombinacyjnie. Saori Kimura ciągnie tą gre jak w spotkaniu z Argentyną. Podobały mi się grane z Takeshitą zbiegnięcia do środka czy jak kto woli &quot;połóweczki&quot;.
Chinek na tym turnieju jeszcze nie widziałem więc za wiele nie powiem. Łatwy mecz z Algierią i porażka w tiebreaku z Włoszkami tyle wiem, jak grają nie wiem ;) ale mam nadzieję, że szalona publika w tak ważnym meczu poderwie swoją drużyne do boju :cool:
Włoszki under 160.5 weszły tylko nie zdążyłem wcześniej napisać, oby tak dalej ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
K 5

killkoss

Użytkownik
Usa-Korea Nie widze tutaj specjalnie szans na ugranie seta przez Koreanki.Nic praktycznie tutaj nie zalezy od nich .Stany grają mozna powiedziec bezbłędnie w kazdej formacji.Nie mają duzych przestojów i mysle ze dzis będzie popis przede wszystkim zagrywką i blokiem . Usa (-2,5) 1.5✅✅✅
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Ludzie, co buki wyczyniają, że za faworyta potyczki Niemcy - Serbia, uznane są własnie Niemki? Czytałem coś o kontuzji Malagurski, ale to chyba nie powód, żeby bet365 dawał aż 3,00 na Serbię! Czy one aż tak tragicznie grają?
 
houston4 1,2K

houston4

Użytkownik
Ludzie, co buki wyczyniają, że za faworyta potyczki Niemcy - Serbia, uznane są własnie Niemki? Czytałem coś o kontuzji Malagurski, ale to chyba nie powód, żeby bet365 dawał aż 3,00 na Serbię! Czy one aż tak tragicznie grają?
Brak Malagurski i Brakocevic może być decydujący w starciu z Niemkami.
Jovana Brakocevic (kapitan reprezentacji Serbii): (...) Jeśli chodzi o moją kontuzję wygląda to coraz lepiej. Mogę trenować mniej lub więcej normalnie. Gdyby zapytano mnie czy wystąpię w spotkaniu z Japonią, mogę odpowiedzieć, że mam zamiar zagrać w tym pojedynku i pomóc drużynie w odniesieniu zwycięstw kiedy będzie to tylko możliwe.
 
R 16

rskull

Użytkownik
Ludzie, co buki wyczyniają, że za faworyta potyczki Niemcy - Serbia, uznane są własnie Niemki? Czytałem coś o kontuzji Malagurski, ale to chyba nie powód, żeby bet365 dawał aż 3,00 na Serbię! Czy one aż tak tragicznie grają?
Ja chyba oglądam inne mecze niż ty. Z Koreą Serbki się męczyły , z Kenią oddały pierwszy set w drugim sie też męczyły. Niemki o wiele lepiej z Kenią i Koreą 3-0 szybko i bez problemów + bardzo dobre spotkanie z Brazylią.
Dodać drobne kontuzje nic dziwnego, że Niemki faworytkami. Niemki wygląda jako drużyna moim zdaniem o wiele lepiej.
Serbia - Niemki 2 1,5

Mam nadzieje ze jakies handi bedzie mozna zagrac
 
K 5

killkoss

Użytkownik
Według mnie ugranie seta przez Serbki to minimum✅✅✅.Niemki grają niezle i zrobiły spore postępy ale bez przesady zeby kurs był większy na ugranie seta Serbek niz zwycięstwo Niemek nawet w takim składzie jakim sa Serbki.Stac je spokojnie na punkty a jak będzie zobaczymy juz niedługo.Ja osobiscie nie moge zobie wyobrazic ze Serbki nic nie ugrają.
 
jan-zbedny 22

jan-zbedny

Użytkownik
Moje propozycje na jutrzejszy dzień:
Brazylia - Serbia
over 160,5 @ 1.85 ✅
bet365
Brazylia - Serbia
Serbia +2,5s @ 1.75 ✅
bet365
Niemcy - USA
USA -1,5s @ 1.55 ⛔ - tego akurat nie zagrałem, a under 177.7pkt i wszedł, ale tylko dzięki wygranej Niemek.
bet365
Po tym co dzisiaj zobaczyłem w meczach reprezentacji Brazylii i Serbii jestem święcie przekonany, że Serbki urwą seta Brazylijkom.
Niemki dzisiaj nie zachwyciły, a jutro czeka je bardzo ciężka przeprawa z Amerykankami, które podejrzewam, że wygrają bez straty seta.
Skromnie napisane, bo jakoś nie chce mi się rozwodzić. ????
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Dyscyplina - Siatkowka kobiet
Spotkanie - Kenia-Korea Płd
Typ - Kenia +2,5⛔
Kurs - 8,00
bet365

Po paru dniach stwierdzam ze poziom na tym turnieju jest dramatyczny. Zalamujace zagrywki, tragiczne ataki ktore laduja metr w aucie. Chyba tylko Amerykanki trzymaja poziom bo ich mecze oglada sie z przyjemnoscia i wynik jest do przewidzenia. Ale nie o nich mowa lecz o dwoch druzynach z ostatnich miejsc. Kenijki to jak wiadomo outsiderki ale one po Amerykankach mimo porazek to znajac ich potencjal zrobily na mnie wrazenie.

1 dzien
Kenia-Niemcy 0-3 - waleczne i 1 set przegrany do 19 gdzie byly dluzszy czas w kontakcie, potem gorzej.
Korea-Serbia 0-3 - do 25,22,22 moglo na tamta chwile robic wrazenie lecz jak sie potem okaze nic wielkiego to nie znaczylo bo Serbki w dramatycznej dyspozycji jak na ich sile.

2dzien
Korea-Niemcy 0-3 - mecz bez historii
Kenia-Brazylia 0-3 - tutaj na uwage zasluguje poscig Kenijek i zdobycie 4 punktw z rzedu.

3 dzien
Kenia-Serbia 1-3 - tutaj szok chyba dla kazdego, wygrana 1 seta przez Afrykanki i walka do samego konca w 2 secie i porazka do 22. Najwieksza niespodzianka turnieju jak do tej pory mimo ze Serbki sa slabe.
USA-Korea 3-0 - dramatyczny wystep Azjarek , porazka do 10,12,13 nie przynosi chwały..

4 dzien
USA-Kenia 3-0 - tutaj Kenijki mimo przegranych 2 setow w trzecim nawiazaly walke i zdobyly az 21 punktow z najlepsza druzyna tego turnieju.
Korea-Brazylia 2-3 - tutaj dla mnie szok, nie wiem jak to skomentowac ale cuda sie zdarzaja, przyznam sie ze po 3 secie łapałem 1,70 na Brazylie co uwazalem za lokate i sie sprawdzilo. Jak Brazylia byla zmuszona GRAC to rozgromila Azjatki az milo bylo patrzec.

Wiec podsumowujac druzyny prezentuja porownywalny poziom na tym turnieju. Oczywiscie Koreanki sa bardziej doswiadczone i mozna powiedziec ze o klase lepsze ale tutaj tego nie widac i jak zobaczylem kurs na ugranie seta przez Kenie to az nie moglem uwierzyc. Pobieram go z miła checia i polecam bo mecz nie bedzie jednostronny

EDIT : znalazlem
Kenia+27,5 za 1,85 w tobet to juz w ogole promocja dla mnie ✅✅✅ mega fart ale weszlo
 
nocnybelt 57

nocnybelt

Użytkownik
USA(-1,5seta)-Niemcy 1 @ 1,50

Amerykanki idą jak burza podczas tego turnieju, popełniają mało błędów własnych i bardzo dobrze grają w bloku. Jak na razie wygrywają praktycznie wszystko 3:0 iu moim zdnaiem są fawortytkami do wygrania pucharu i wywalczenia awansu do IO. Niemki graja podczas tego turnieju bardzo dobrze przegrały z Brazylią a wygrały z Kenia, Korea więc nic specjalnego i dzisiaj z Serbią z która powinna wygrać 3:0 lub 3:1 ,ponieważ Serbki grały bez Brakocevic i Malagurski które stanowią ogniwo całej drużyny Serbskiej. Niemki moim zdaniem nie mają żadnych argumentów żeby pokonać drużynę za Oceanu są w stanie maksymalnie ugrać 1 seta.

#17
Brazylia-Serbia(+2,5seta) @ 1,85 Bwin gdzie u innych jest 1,60

Po pierwsze po takim kursie nie spróbować to grzech. Tak na prawdę to są to obie drużyny które tak naprawdę mnie zaskoczyły słabą formą. Serbia ma problemy z kontuzjami , ale Brazylia kompletnie bez jakiegoś większego zapału wyniki mówią same za siebie 1:3 z USA 3:2 z Korea która od wszystkich dostaje baty 3:0 z Niemkami nie grały jakieś wyjątkowej siatkówki ale udało im się odnieść zwycięstwo 3:1 , ale tak naprawdę w tym meczu każde rozstrzygnięcie było możliwe. Moim zdaniem Serbie stać na urwanie choćby jednego seta Brazyli czy się uda zobaczymy, ale faworytem w tym meczu przy takim składzie Serbii jest oczywiście Brazylia.

Co to meczu Kenia-Korea można spróbować ten hendi ale ze stawką raczej uważać za drobne można pograć a nóż może się uda.
 
nowak 0

nowak

Użytkownik
A co sądzicie o typie Włochy - Algieria poniżej 40,5 pkt 1szy set @1,75 bet365?
Jak dla mnie kozak typ z fajnym kursem.
Włoszki są mocną ekipą, która wygrała z Japonią i całkiem nieźle sobie radzi na tym turnieju. Mysle ze Algiera nie wyjdzie z 12 pkt w tym secie a moze i z 10.
Włoszki nawet jak wystawią rezerwy (tak jak to zrobiły Amerykanki) to i tak zniszczą najsłabszą ekipe ze wszystkich zespołów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom