>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

PSV Eindhoven - Legia Warszawa 15.09.2011 - czwartek

Status
Zamknięty.
B 30

betclic_expert

Użytkownik




PSV Eindhoven - Legia Warszawa

1.52 -- 3.60 -- 6.50

Kursy: Betclic

Za 2 tygodnie czeka nas pierwsza kolejka fazy grupowej Ligi Europejskiej. Warszawska Legia rozpoczyna tą fazę na ciężkim terenie w Eindhoven. Gospodarze w ostatnich 2 spotkaniach strzelili, aż 11 bramek. Czy Legia ma szansę na ugranie punktów? Ze Spartakiem pokazali, że mogą walczyć z każdym i dokonywać rzeczy niemożliwych. Może pójdą śladami Poznańskiego Lech i stoczą równe boje z faworytami do awansu?
ZAPRASZAM DO DYSKUSJI I PISANIA ANALIZ :!:​
 
bolo1991 0

bolo1991

Użytkownik
Ciężko i jeszcze raz będzie ciężko o punkty, ale oglądając ostatnio Legie naprawde jestem zaskoczony że tak dobrze sobie radzą i szczerze liczę że pograją tym meczu. Tylko żeby zaś Skorża się nie zamurował bo to nie jest atut Legi . Ja bym był skłonny postawic na wynik 2:1 albo 1:1 . Jak Legionisci przegraja to minimalnie ????
 
winterland 0

winterland

Użytkownik
Sercem jestem za Legią w końcu to Polski klub,chciał bym aby Polska osiągała jak największe sukcesy. Ale rozum mówi że piłkarze z PSV są dużymi faworytami,posiadają doświadczenie oraz grają na swoim terenie,ale nie wykluczone też że Legia może się pokazać z najlepszej strony i dużo namieszać. ????
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Faworyci nie zawsze wygrywają,PSV praktycznie jesl lepsze tak i jak na papierze jednak wszystko zwerfikuje boisko a tu może wszystko sie zdarzyć mam na dzieje że Legia zagra dobre spotkanie szanse na punkty mają w innych spotkaniach .
 
kamil1991 0

kamil1991

Użytkownik
Legia zagra bez kontuzjowanych Kucharczyka i Hubnika. Nie pewny jest również występ Manu. Obie drużyny zaliczyły wpadki w ostatnich meczach ligowych Legia u siebie przegrała z beniaminkiem z Bielska-Białej, a PSV zremisowało na wyjeździe z VVV Venlo. Legia pokazała że potrafi się spiąć na mecz pucharowy i może sprawić niespodziankę w Holandii. PSV robi błędy w obronie co pokazał ostatni mecz i Legia musi je wykorzystać. Na korzyść Legii może również wpłynąć to że w bramce zespołu z Eindhoven wystąpi Przemysław Tytoń, który dopiero zgrywa się z blokiem obronnym i Legia podobnie jak Venlo może szukać swoich okazji chociażby po stałych fragmentach.
Wygrana/remis Legii wchodzi w grę ;)
 
candida 45

candida

Użytkownik
Legia zagra bez kontuzjowanych Kucharczyka i Hubnika. Nie pewny jest również występ Manu. Obie drużyny zaliczyły wpadki w ostatnich meczach ligowych Legia u siebie przegrała z beniaminkiem z Bielska-Białej, a PSV zremisowało na wyjeździe z VVV Venlo. Legia pokazała że potrafi się spiąć na mecz pucharowy i może sprawić niespodziankę w Holandii. PSV robi błędy w obronie co pokazał ostatni mecz i Legia musi je wykorzystać. Na korzyść Legii może również wpłynąć to że w bramce zespołu z Eindhoven wystąpi Przemysław Tytoń, który dopiero zgrywa się z blokiem obronnym i Legia podobnie jak Venlo może szukać swoich okazji chociażby po stałych fragmentach.
Wygrana/remis Legii wchodzi w grę ;)
Porównywanie Podbeskidzia i VVV Venlo to jakaś kpina, należy pamiętać o meczu wyjazdowym PSV, a przecież VVV urwali już u sobie punkty w tym seoznie Ajaxowi. A Podbeskdzie? &quot;góralom&quot; poprostu chciało się grać, Legii nie i stąd ten wynik. Czy Legia zepnie się na mecz w Holandii? Pewnie tak, tylko na ile będzie stanowic to argument w meczu z tak usytuowanym rywalem? W PSV pojawilo sie przed sezonem kilku mlodych, ciekawych chlopakow ktorym motyacji na pewno nie zabraknie, w mojej ocenie zespol ze stadionu Philipsa jest pod kazdym elementem pilkarskiego rzemiosla wyzej, a takie mecze jak ten ze Spartakiem, zgodzicie sie, Polskie kluby rozgrywaja raz na dekade. Generalnie zachecam zeb grac grubo przeciw Legii i Wisle, wykorzystajmy fakt ze znamy poziom naszej Ekstraklasy, swiadomi faktu ze w Europie kazdy nas bije, a juz zachodnie kluby zrobia to nadwyraz latwo.
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Generalnie zachecam zeb grac grubo przeciw Legii i Wisle, wykorzystajmy fakt ze znamy poziom naszej Ekstraklasy, swiadomi faktu ze w Europie kazdy nas bije, a juz zachodnie kluby zrobia to nadwyraz latwo.
No a najlepszym tego przykładem był Lech w LE...
Nie wydaje mi się żeby PSV było nie do przejścia. Legia pokazała już że gra w domu lub na wyjeździe nie stanowi dla nas różnicy.
Ciekawym typem wydaje się gra na goście strzelą ale analizę jeszcze napiszę. Puki co nie wytrzymałem tego nihilizmu...:/
 
mateuszz1111 27

mateuszz1111

Użytkownik
Ja osobiście nie daję żadnych szans dla Legii przynajmniej w jutrzejszym meczu. Pod każdym względme są tutaj słąbszym zespołem. W 4 rundzie pokazali, że ambicją moga powalczyć o dobre wyniki. Ale nie można porównywać SPartaka do PSV ponieważ ekipa holenderska co sezon gra w europejskich pucharach i to w dodatku z powodzeniem. Można się spodziewać, że Legia zagra tutaj bardzo defensynie i będzie liczyła na kontry i stałe fragmenty gry. Jednak jestem przekonany, ze 1pkt w tym meczu bedzie ogromna niespodzianka
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Sytuacja jest dość oczywista: PSV jest faworytem tego spotkania a kursy aż nadto to podkreślają. Wydawać by się mogło że okolice 1.4 na Holendrów jest dość kuszące... Argumenty które ze tym przemawiają to kadra PSV i silna liga w której grają, czyli ogólnie zespół mocniejszy.
Ostatnio PSV zaliczyło wpadkę na wyjeździe ale tym akurat bym się nie sugerował. Silna liga, remis na wyjeździe no i niewielkie przełożenie formy w lidze krajowej na formę w lidze europejskiej.
Co do składu to już bardziej optymistycznie to wygląda. Choć pomoc i ofensywa są silne to w formacji obrony sytuacja jest raczej nieciekawa... Bramkarzem będzie Tytoń bo jego rywal między słupkami zaliczył ostatnio słabe występy. Debiut z jednej strony mobilizuje a z drugiej ciut może tremować i wiąże się z brakiem ogrania z obroną... Nowo zakupiony Timothy Derijck nie został zgłoszony do rozgrywek [a miał być wzmocnieniem...], u Wilfred Bauma trener narzeka na brak zwrotności [33 lata], a Marcelo aż taką gwiazdą nie jest - dobrze go znamy z Wisły.
Natomiast kadra Legii wygląda następująco:
Bramkarze: Dusan Kuciak, Wojciech Skaba
Obrońcy: Jakub Rzeźniczak, Artur Jędrzejczyk, Srdja Kneżević, Inaki Astiz, Michał Żewłakow, Marcin Komorowski, Jakub Wawrzyniak
Pomocnicy: Jakub Kosecki, Manu, Miroslav Radović, Ivica Vrdoljak, Moshe Ohayon, Rafał Wolski, Ariel Borysiuk, Maciej Rybus, Janusz Gol
Napastnicy: Michał Żyro, Danijel Ljuboja
Występy Wojskowych w eliminacjach napawają sporymi nadziejami. Grali w słabszym składzie, wygrywali na wyjazdach, przeciwnicy byli mocniejsi i tak jak teraz nie dawano im szans. Ale stać ich na wyniki i bardzo im na nich zależy. Walczyli do ostatnich sekund przy wyniku który nie dawał nadziei nawet najbardziej otępiałym optymistom [o mnie mowa ???? ]. Kasa płynie, jest szansa na pokazanie się, jest atmosfera...
O wygraną będzie ciężko, remis będzie sukcesem, porażkę im wybaczymy... ale gola myślą że strzelą. Czy to z kontry, stałego fragmentu czy składnej akcji... ale uważam że wysoce prawdopodobnym jest że strzelą. Wystarczyło oglądać ich ostatnie mecze w LE by widzieć jak gryzą murawę, niezależnie od wszystkiego. I to przynosi efekty.
A wybrałem taki właśnie zakład bo kurs wynosi około 1,75. Myślę że jak na zakład że Legia strzeli to spora okazja. Szanse powodzenia oceniam na 70-80%.
 
bodzio9 247

bodzio9

Użytkownik
Bramkarzem będzie Tytoń bo jego rywal między słupkami zaliczył ostatnio słabe występy. Debiut z jednej strony mobilizuje a z drugiej ciut może tremować i wiąże się z brakiem ogrania z obroną...
Nie żebym się czepiał, ale w woli ścisłości debiut już Tytoń zaliczył, właśnie w ostatnim ligowym spotkaniu z Venlo (3-3). ;)
 
koczek11 524

koczek11

Użytkownik
Kolejny mecz Legi w pucharach i znowu legionisci stawiani przez bukow na straconej pozycji. Legia w meczu ze Spartakiem skazywana na pozarcie, Legia w okrojonym skladzie a jednak sobie poradzila. Teraz poprzeczka zawisla duzo wyzej. Bardzo prawdopodobny wydaje sie over 2.5. Obie ekipy sporo strzelaja czego przykladem moga byc ostatnie spotkania. Zdazaja sie takze wpadki w defensywie + jak wyzej napisano nie najlepsza formacja obronna psv + 2 mecz tytonia w nowym klubie (to az tak do mnie nie dociera). Mysle co jest lepsze over czy legia strzeli ale chyba pozostane przy overku, gdyz zawsze rozszerza on szanse wejscia typu. Kurs na tak prawdopodobne zdarzenie wedlug mnie ladny. PSV zapewne od poczatku narzuci swoje warunki gry, a wiec szybko strzelony gol przez psv czy to z kontry Legii moze rozwiazac worek zdobyczy bramkowych.
PSV vs. Legia over 2.5 @ 1.67 expekt
 
dfrugo 140

dfrugo

Użytkownik
orientuje się ktoś gdzie będzie można obejrzeć transmisje w tv?
Edit Groven: Transmisja będzie:
-nPolsatbFutbola(13Ef-nCyfrowy Polsat)
-nPolsat SportfHDa(13Ef-nCyfrowy Polsat)
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP

Legia trafiła do grupy z drużynami: Rapidu Bukareszt, PSV Eindhoven i Hapoelu Tel-Aviv. Już pierwszy mecz w tych elitarnych rozgrywkach będzie wielkim HIT-em!
Legia na wyjeździe zagra z wielką europejską firmą - PSV Eindhoven! Holendrzy są przez wielu specjalistów uważani za faworytów grupy, więc ten pierwszy mecz rozegrany na wyjeździe będzie dla drużyny Wojskowych niezwykle ważny! Rozpoczynamy rozgrywki na boisku najtrudniejszego rywala w naszej grupie. Jesteśmy pod wrażeniem siły ofensywnej tego zespołu. W eliminacjach do tych rozgrywek dwukrotnie graliśmy jednak z wyżej notowanymi rywalami (Gazientepsporem i Spartakiem Moskwa). Dlatego jest w nas sporo optymizmu&quot; - mówił Skorża..
Dwumecze z Gaziantepsporem i Spartakiem udowodniły, że determinacją i żelazną konsekwencją w realizacji taktyki legioniści są w stanie wygrywać z lepszymi od siebie. Zaskoczyli pozytywną metamorfozą w sferze mentalności, starannością i solidnością w wykonywaniu boiskowych obowiązków. Grając z drużynami potencjalnie słabszymi te cechy gdzieś zanikają, zespół wije się po murawie bez pomysłu, szybko traci piłkę, nie jest w stanie przeprowadzić kilku płynnych akcji.. Zobaczymy jak to będzie w przypadku PSV. W ekipie gospodarzy tego spotkania są doświadczeni Wilfried Bouma, Orlando Engeelar oraz Szwedzi - bramkarz Andreas Issakson (w ostatniej kolejce ligowej zadebiutował świeżo pozyskany z Rody Kerkrade Przemysław Tytoń) i napastnik Ola Toivonen. Warto zwrócić uwagę na 21-letniego pomocnika Kevina Strootmana, który już zaliczył debiut w reprezentacji Holandii i strzelił wyjątkowej urody bramkę z Finlandią w eliminacjach do Euro 2012. &quot;PSV to nasz najtrudniejszy rywal (...), to tak samo mocna drużyna w ataku jak Gaziantepspor i Spartak, ale wydaje się lepiej zorganizowana w defensywie&quot; - tak charakteryzuje przeciwników trener Skorża w wywiadzie dla &quot;Gazety Stołecznej&quot;. Liczę na dzielną postawę Legionistów w defensywie i nie powinno paść więcej bramek w tym meczu niż 3. Trzymamy kciuki za CwKs! :roll:
PSV Eindhoven - Legia Warszawa
Wynik: 1:0

Typ: suma bramek: -3.5
Kurs: 1.40


 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Nie znam statystyk, ale PSV na Filipsie nie przegrało w pucharach od chyba sporego czasu. Ale czy oni są realnie tacy mocni?

Nie. W grze PSV brak taktyki i dojrzałości. Głównie tyczy się to obrony, która jest żenująca. Ustawić się nie potrafią, dziur mnóstwo, obrona przy stałych fragmentach gubi się niemiłosiernie, umiejętności w grze jeden na jeden bardzo nieduże. Efekt jest taki, że w Eredivisie każdy zespół jest w stanie strzelić im kilka bramek. Czemu tego nie robi? Bo wychodzi z założeniem, że PSV to mocniejszy zespół i już przed meczem idzie do obrony. Jak tylko któryś zespół poczuje chwilową moc, to PSV traci minimum 2 gole. Mają przewagę w ofensywie, stąd mecze są w stanie wygrywać. Natomiast PSV poukładane w każdej formacji odeszło już dawno w zapomnienie.

Jeśli Legia wyjdzie z determinacją w obronie i odwagą w ataku, to ma ogromne szanse na niespodziankę. W obronie muszą zagrać twardo i równo trzymać formację. PSV atak ma nawet dobry, ale na zespołach grających taktycznie w obronie (i ogólnie przykładających dużą uwagę do taktyki) tępi zęby. W ataku wystarczy grać szybko i pewnie, popłoch będzie niesamowity.

Dopuszczam możliwość, że PSV zagra dobre spotkanie i w obronie, ale Legii nie znają i raczej potraktują jako holenderskiego średniaka, czyli hurrrrra do przodu byle goli nastrzelać. A to będzie woda na młyn dla Legii

Ot moje zdanko
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Nie. W grze PSV brak taktyki i dojrzałości. Głównie tyczy się to obrony, która jest żenująca. Ustawić się nie potrafią, dziur mnóstwo, obrona przy stałych fragmentach gubi się niemiłosiernie, umiejętności w grze jeden na jeden bardzo nieduże. Efekt jest taki, że w Eredivisie każdy zespół jest w stanie strzelić im kilka bramek. Czemu tego nie robi? Bo wychodzi z założeniem, że PSV to mocniejszy zespół i już przed meczem idzie do obrony. Jak tylko któryś zespół poczuje chwilową moc, to PSV traci minimum 2 gole. Mają przewagę w ofensywie, stąd mecze są w stanie wygrywać. Natomiast PSV poukładane w każdej formacji odeszło już dawno w zapomnienie.
Twoja wypowiedź wywołała szeroki uśmiech na mojej twarzy, za co Ci serdecznie dziękuje ;)
Wnioskuje, że obejrzałeś mecz (lub fragmenty meczu) z Venlo i obrona PSV jawi Ci się jako żenująca itp itd. W lidze holenderskiej 80% zespołów gra głównie &quot;do przodu&quot;, więc straty bramkowe nie mogą dziwić. PSV miało moment dekoncentracji po przerwie, bo już myślało o Legii - skończyło się tak, że w 6 minut dostali 3 bramki.
Potencjał PSV we wszystkich formacjach jest zdecydowanie wyższy niż u Wojskowych. Jeśli w bramce PSV stanie dziś doświadczony Isaksson, to defensywa Holendrów znów będzie monolitem. Nie uważam Legii ze zespół o wiele lepszy niż Ried, który w ofensywie miał niewiele do powiedzenia przeciwko PSV. Warszawiacy znów wyjdą osamotnionym Ljuboją z przodu, i dwoma jeźdźcami bez głowy na skrzydłach.
Grać na to, że Legia strzeli? To już lepiej sobie ruletką raz zakręcić za te same pieniądze - przynajmniej na czarne/czerwone wyższy kurs.
Moim zdaniem Legia nie ukłuje dziś na stadionie Phillipsa, bo trochę brakuje poważnych żądeł, a sam DL na Holendrów nie wystarczy.
Obrona Legii... a nie chce mi się nawet o tym tworze pisać. Jak Toivonen, Lens czy Mertens zaczną śmigać w okolicach szesnastki Zielonych to mało zwrotni i wolni obrońcy zgłupieją.
Oczywiście będę trzymał kciuki za polski zespół, ale dziś Legię czeka najtrudniejszy z 6 meczów grupowych.
PSV @ 1,4
PSV lub X @ 1,07 - jak ktoś chce włożyć duże pieniądze na szybką, 7% lokatę
Vrdoljak kartka @ 3,0
 
sandomingo 58

sandomingo

Użytkownik
Nie przeceniałbym dyspozycji Wojskowych. Jezeli sie tak zastanowic, to Legia w tym sezonie zagrala jeden bardzo dobry mecz. Wiadomo ktory. Poza tym graja raczej przecietnie, czasami wrecz slabo. Bardziej niz punktow Legii spodziewalbym sie tutaj jakiegos pogromu. PSV wyjdzie zmobilizowane, beda chcieli dobrze zaczac. Umiejetnosci pilkarskich obu ekip nawet nie ma co porownywac.
 
P 0

pompon

Użytkownik
Napisałem to już w podobnym temacie ale warto to powtórzyć. Mimo, że Legia zagra osłabiona to jednak presja jest dużo większa po stronie PSV. Oni też zanotowali doła w ostatniej kolejce i to na nich oczy kibiców i większości mediów są zwrócone jako na faworyta. Legia powinna zagrać tak jak ze Spartakiem. W tamtym meczu też mówiło się że grają o posadę Skorży. Teraz jest podobnie (chociaż z drugiej strony kiedy Skorża będąc w Legii nie grał o swoją głowę ???? ) Tak czy inaczej myślę, że jak ktoś jest odważny może pomyśleć o remisie w tym meczu.
 
zioloziolo 7

zioloziolo

Użytkownik
W ofercie Betsafe wpadł mi w oko bardzo ciekawy typ.
PSV strzeli 4 gole lub więcej @ 4.92 ⛔
Wydaje mi się, że kurs jest warty zagrania tego typu nawet za średnią stawkę. PSV zaczęło sezon z dużym impetem połączonym z popisami strzeleckimi. W ostatnich 4 meczach gracze PSV strzelili aż 17 goli! Z czego aż 10 goli to sprawka Toivonena i Mertensa. Tak więc polecam jeszcze dwa typy :
Ola Toivonen strzeli gola @ 2.00 ⛔
Dries Mertens strzeli gola @ 2.00 ✅
edit: niestety spóźniłem się o pół minuty i kurs na 4 gole PSV spadł już do 3.80 :/
 
los.blancos 61

los.blancos

Użytkownik
PSV - Legia Warszawa
1 polowa - powyżej 1 bramki @1.74 (Be tsson)
PSV over 3,5 @ 4.92 (Betsafe)
[@5.11 na Betfair]


Od razu zacznę tak, że nie liczę na kolejny taki mecz (czyt. cud) jak ze Spartakiem. Rosyjska piłka kojarzy mi się właśnie z takim podejściem że mogą wygrać z każdym ale również przegrać mogą z każdym. Z kolei piłka Holenderska kojarzy mi się z .... bramkami. ???? I tego też będą dotyczyły moje zakłady.
O pierwszym zakładzie praktycznie nie ma co pisać. Że padnie jedna bramka w pierwszej połowie jestem niemal przekonany, więc w najgorszym wypadku będzie zwrot. W meczach Legi pada sporo bramek w pierwszych połowach, w ostatnich ich 7 meczach padała przynajmniej 1 bramka w pierwszych 45min a nie rzadko były to 2 bramki. To samo tyczy się PSV, we wszystkich meczach ligowych z ich udziałem padała przed gwizdkiem na przerwę przynajmniej jedna bramka.
Tak jak pisałem wyżej, piłka Holenderska kojarzy mi się przede wszystkim z bramkami i właśnie dlatego ten drugi zakład. Kurs naprawdę zachęcający bo 4 bramki dla PSV to żadne Mission Impossible. Prawda jest taka że Legia traci mnóstwo bramek, w tym sezonie ligowym w żadnym meczu nie udało im się zagrać na zero z tyłu.
Wiadomo że nie można tak na to patrzeć, ale jeśli Podbeskidzie strzela im 2 bramki na Łazienkowskiej to trzeba się bać meczu na stadionie Philipsa.

Niektórzy podają przy swoich typach w skali od 1 do 10 stawkę czy prawdopodobieństwo zdarzenia. Ja tego zazwyczaj nie robię ale tutaj pokusił bym się o 9/10 dla 1 zakładu i 3/10 może 4/10 dla drugiego.​
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
PSV - Legia powyżej 2,5 gola @ 1,70 3/5 bwin
Ostatnie mecze Legii:
10/09-11 Ekstraklasa Legia vs. Podbeskidzie 1:2
29/08-11 Ekstraklasa ŁKS vs. Legia 1:3
25/08-11 Liga Europejska UEFA Kwalifikacje Spartak Moskwa vs. Legia 2:3
21/08-11 Ekstraklasa Legia vs. Śląsk 1:2
Ostatnie mecze PSV:
11/09-11 Eredivisie Venlo vs. Eindhoven 3:3
28/08-11 Eredivisie Eindhoven vs. Excelsior 6:1
25/08-11 Liga Europejska UEFA Kwalifikacje Eindhoven vs. Ried 5:0
21/08-11 Eredivisie Den Haag vs. Eindhoven 0:3
Obydwie ekipy posiadają naprawdę kreatywnych piłkarzy ofensywnych, którzy wiedzą ja się strzela bramy, a zarazem defensorów, którym nieobce są niefrasobliwe zagrania i fatalne błędy w obronie. Nie wyobrażam sobie żeby w tym meczu nie padły conajmniej 3 bramki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom