>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Przyszłość Polski i Europy w XXI wieku. Nasze przewidywanie i obawy.

cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Myślę że najwyższy czas na taki temat. W EU robi się co raz bardziej gorąco, idą duże zmiany. Jak będzie wyglądała Europa za kilka/kilkanaście/kilkadziesiąt lat?

Dla mnie pewnikiem na obecną chwilę jest upadek UE i strefy euro. Wrócą europejskie waluty, zacznie się wojna walutowa co będzie przygrywką do konfliktu zbrojnego. Banksterzy z zachodu spekulacjami będą osłabiać waluty niepokornych. Myślę że już nie da się tego zatrzymać tylko minimalizować skutki.
Ojro padnie tak do 5 lat.

A Wy macie jakieś obawy?
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Jak dla mnie to jeśli chodzi o Unię są dwa wyjścia prognozując w średnim okresie:
1) Europa dzięki kryzysowi związanemu z imigrantami lub następstwom tych zdarzeń przejrzy na oczy i odrzuci wszelkie postępowe ideologie. Do władzy w większości krajów dojdą siły prawicowe, konserwatywne i Unia pójdzie w kierunku modelu państw narodowych współpracujących ze sobą, wróci do korzeni. Wg mnie najlepszy kierunek ale patrząc na poziom zaczadzenia ideologicznego na zachodzie wątpliwe.
2) Europa będzie dalej szła tym torem, którym idzie. Wtedy też prędzej czy później (zależy od uwarunkowań wewnętrznych i zewnętrznych) pewne kraje będą chciały większej integracji, inne nie i to spowoduje powstanie Unii w Unii, a w dalszej oddzielenie się/rozpad (nie zdziwię się, jak będzie to z fajerwerkami).
Inna, długookresowa sprawa to imigranci. Moim zdaniem polityka multi-kulti doprowadziła już do momentu, że pytanie czy będzie w Europie wojna powinno zostać zamienione w pytanie, kiedy będzie wojna. Za dużo muzłumańskich braci, których liczba będzie lawinowo wzrastać przy wymierających Europejczykach. Za dwa - trzy pokolenia jak będą mądrzy to wybiorą sobie legalne władze i zrobią z Francuzów i innych niewolników w majestacie prawa, jak będą głupi to zaczną ich wyżynać. Tak czy inaczej sami sobie pętle na szyję założyli.
Jeśli chodzi o Polskę to obaw nie mam, wystarczy poczytać przepowiednie o III WŚ św. Łucji (tej od Fatimy) czy ojca Pio - Polska wyjdzie niemal bez szwanku i stanie się potęgą. To mi wystarcza i dlatego śpię spokojnie ????
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
A może połączenie 1 i 2 opcji? Rozpad na dwie lub trzy mniejsze unie. &#39;Tolerancyjny&#39; zachód razem a Polska z Czechami, Słowacją, Węgrami, Litwą, Estonią i niedobitkami z Ukrainy w obozie o odmiennych poglądach.
Ja nie wierzę w przepowiednie ale taki scenariusz stawiał by Polskę poza epicentrum sporu który toczył by się gdzieś dużo bardziej na zachód. Tylko co wtedy ruscy zrobią, znając życie znowu dogadają się z niemcami. A Chiny będą czekać aż się Rosja wykrwawi na kontynencie.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
- UE została stworzona i jej dalsza ewolucja na wzór Stanów Zjednoczonych, jednak Europa jest o wiele głębiej zakorzeniona narodowo niż skolonizowane przez nas U.S.A. (czyt. Ju Es Ej).
- Drugi powód jest taki, że UE powstała też przez wymóg gospodarczy. Łatwiej naszemu całemu kontynentowi gdzie jest mnóstwo różnych państw konkurować z Chinami, U.S.A. oraz innymi wielkimi rynkami jak Rosyjski czy Arabski.
- Tolerancja itd. to jest tylko inżynieria społeczna i nie dajcie się na to nabrać. Włodarze największych mocarstw świata to nie są idioci jak Wam się wydaje, a jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze, dlaczego?
- Zachodnie kraje, a przede wszystkim Niemcy kilka ładnych lat temu zobaczyli swoje statystyki i... Przerazili się, że ich nacje się starzeją, nie miał by kto pracować na ich emerytury, zapanowałby zastój gospodarczy, a to oznacza tylko jedno - jakiś olbrzymi krach i upadek mocarstw. Co więc z takim problemem należałoby zrobić skoro młodych ot tak po prostu nie zmusisz do nagłego boom na dzieci? Jedyna myśl jaka przychodzi mi do głowy to właśnie... imigranci. W bajeczki o tolerancji ja osobiście nie wierzę, zawsze liczyła się kasa, gospodarka, polityka, władza ;).
 
yam 93

yam

Użytkownik
Aka Shakal, gdyby Niemcom chodzilo o przyrost naturalny to mogli miec mase Polakow, ale najdluzej ze wszystkich blokowali swoj rynek z otwarciem pracy z calej UE.
To samo bylo z otwarciem sie na Bulgarie i Rumunie, az w koncu nie chca Ukraincow, ktorym masowo odmawiaja azylu.
Co do imigrantow islamskich to jedynym sensownym wyjasnieniem jest szantaz Merkel przez grupy trzymajace wladze (bylo glosno o podsluchach).
Tacy spekulanci jak Soros, ktorzy otwarcie mowia o NWO (nowym porzadku swiata), ktorzy otwarcie sponsoruja majdany i przewroty, ktorzy jak udowodniono kupe kasy wydaja na ulotki, poradniki i przewodniki dla imigrantow jak sie dostac do Niemiec.
A po co to robia?
Zeby zniszyc patriotyzm, narodowosc i wszelkie wartosci oraz spowodowac chaos i strach.
Przy wymieszanym, skloconym i zastraszonym narodzie latwiej sie rzadzi, wprowadza sie kolejne zakazy jak zakaz broni czy masowa inwigilacje.
A lud sie na to godzi.
Mozna sobie popatrzec co u nas Wyborcza pieprzy:
przyjac uchodzcow, patriotyzm to rasizm, wiara to ciemnogrod, prawica to oszolomy, a historia to zabytek.
Islamscy imigranci rozwiaza demografie, ale co z tego skoro nie beda pracowac, a jedynie obciazac budzet zasilkami, leczeniem (wyleczenie samego ich uzebienia to pisali ostatnio grube miliardy!), do tego nie asymiluja sie wcale tworzac wlasne getta gdzie policja nie ma wstepu.
Kolejne pokolenia jeszcze gorzej bo poza wyuczonym zyciem z zasilkow we wlasnych gettach ze swoimi zasadami dodatkowo zostaja juz uznani Niemcami i nie bedzie mozna ich deportowac.
Juz nawet nie wspomne o gwarlach, morderstwach, kradziezach czy spalonych samochodach.
Kolejne pokolenia juz jako Niemcy, ktorzy nie mozna z kraju wydalic beda sie rozmnazac i tworzyc coraz wieksze wlasne dzielnice.
Im ich bedzie wiecej tym wiecej praw beda wymagali od zakazu alkoholu, nakazu zakrycia glowy az do wprowadzenia szariatu.
W przeciwnym wypadku beda masowe strajki, a dalej to juz lepiej nie myslec...
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
po pierwsze to Ci emigranci z Bliskiego Wschodu musieliby chcieć pracować jak już Niemcy chcieli napędzić gospodarkę itd ale przecież nie od dziś wiadomo że oni jadą na socjal,benefity itd czyli efekt jest taki że oni nakurwiają dzieci biorą na nie pieniądze a populacja ich w Europie rośnie pod względem religijnym nawet nie ma co gdybać bo traktują nas jak gó.wno i &quot;kolonizują&quot; takim sposobem Europe
te
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
A Ty co grasz?
pogram odwrotnie ????
Na chłopski rozum nie wyjdą z UE. Lewaki z Partii Pracy są za pozostaniem. dajmy na to połowa Konserwatystów Camerona także, Szkoci, Zieloni i Liberały także. Więc matematycznie pozostanie Wielkiej Brytanii w UE jest przesądzone. Połowa partii Camerona i UKIP Nigela Farage matematycznie nie mają szans na powodzenie w referendum. Nadwyżkę z niezdecydowanych wezmą zwolennicy WB w UE.
 
oldgolddigger 0

oldgolddigger

Użytkownik
Na chłopski rozum nie wyjdą z UE. Lewaki z Partii Pracy są za pozostaniem. dajmy na to połowa Konserwatystów Camerona także, Szkoci, Zieloni i Liberały także. Więc matematycznie pozostanie Wielkiej Brytanii w UE jest przesądzone. Połowa partii Camerona i UKIP Nigela Farage matematycznie nie mają szans na powodzenie w referendum. Nadwyżkę z niezdecydowanych wezmą zwolennicy WB w UE.
Szanse są bardzo wyrównane, ale na miejscu zwolenników zostania w UE rozpisywałbym referendum jak najszybciej, bo czas działa na ich niekorzyść. Wystarczy, że wiosną rozpocznie się nowa fala uchodźców, w międzyczasie ktoś wysadzi coś w powietrze a eurokraci znowu pokażą swoją skuteczność pisząc kolejną rezolucję.
 
Do góry Bottom