>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Przyjeli depozyt ponad 300tyś gdy dowód osobisty był nieważny!

psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Jak wpłacałeś te pieniądze to dowód był ważny? Czy może umyślnie na stary dowód wpłaciłeś by w razie przegranej robić to co robisz teraz?
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
K 297

krejos

Użytkownik
Podważać ważność dowodu osobistego można tylko podczas weryfikacji konta. Ja sam dwukrotnie zmieniałem dowód osobisty i nie zgłaszałem tego faktu bukmacherom. Cała sprawa jest śmierdząca. Na początku jest mowa o ponad 300 tys. pln. Później w pisemku jest żądanie zwrotu ok. 50 tys. pln. Niech T tetrus1jasno określi kiedy założył konto u tego bukmachera i przedstawi skany złożonych zakładów, bo ja bardzo wątpię w tą historyjkę.
 
Ostatnia edycja:
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Właśnie analizuje i się zastanawiam czy umyślnie tego nie zrobiłeś a teraz szukasz winnych.
bo tak zrobil... nie przyjma mu wiecej niz 5k depozytu bez weryfikacji konta, wiec wczesniej mu zweryfikowali a potem byl update dokumentow. zalozcie sobie konto u dowolnego bukmachera i sprobujcie wplacic jednorazowo wiecej niz 5k bez weryfikacji...
 
T 250

tetrus1

Użytkownik
Nie przyjmują więcej niż 5k ? Człowieku zanim coś powiesz to przemyśl 2x ja zawsze gram na dużych stawkach to nie tylko u tego buka sts mnie zablokował jak wygrałem ponad 4 stówy, wiesz nie zakładałbym tematu jakby legalnie wszystko się odbyło ale nie odbyło się.
 

Załączniki

P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
dni to po pierwsze powinni dokładnie sprawdzić konto gracza (mnie) i zablokować konto ponieważ ważność dowodu minęła 30.03.2020r a zakłady były przyjęte w okresie 07.06.2020r - 14.06.2020r gdy zgłosiłem sprawę i okazałem ważny dowód i meldunek (szczerze nie wiedziałem że konto jest na starych dokumentach)
takze chyba sie zgadza co napisalem. konto bylo zweryfikowane na starych dokumentach, dlatego byla mozliwosc wplacania takich kwot.
 
T 250

tetrus1

Użytkownik
Aha nie zrobiłem tego umyślnie dowód stracił ważność 30.03.2020 a po wpłaceniu części zauważyłem to i zgłosiłem oni odrazu zweryfikowali pomyślnie na nowo konto ale ich o to nie prosiłem dokument mieli tylko do wyjaśnienia sprawy a mamy RODO i gdy ich się spytałem dlaczego tak zrobili to twierdzą że błąd systemu konto dalej na złych danych a oni dalej przyjmowali zakłady oraz nie zareagowali na dwie prośby o bezzwłoczną dożywotnią blokadę konta ... teraz milczą.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
ja tylko wyjasniam, ze miales juz zweryfikowane konto... nie wiem dlaczego ci zweryfikowali nowe dokumenty... nie wiem czy to zgodne z prawem czy nie...

 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Nie szukaj pomocy na forum tylko rozejrzyj się za dobrym adwokatem. Idź po poradę, zapytaj czy wogóle jest szansa coś ugrać.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Aha nie zrobiłem tego umyślnie dowód stracił ważność 30.03.2020 a po wpłaceniu części zauważyłem to i zgłosiłem oni odrazu zweryfikowali pomyślnie na nowo konto ale ich o to nie prosiłem dokument mieli tylko do wyjaśnienia sprawy a mamy RODO i gdy ich się spytałem dlaczego tak zrobili to twierdzą że błąd systemu konto dalej na złych danych a oni dalej przyjmowali zakłady oraz nie zareagowali na dwie prośby o bezzwłoczną dożywotnią blokadę konta ... teraz milczą.
Powtórzę swoje pytanie

Czy w momencie jak za pierwszym razem weryfikowałeś konto starym dowodem to jego ważności już minęła ?
Raczej nie ma szans żeby bukmacher zweryfikował konto nieaktualnym dokumentem czy też zbyt starym rachunkiem (potwierdzeniem adresu z ostatnich 3 miesięcy) dlatego o to pytam.

Jeśli zarejestrowałeś konto zweryfikowałeś je a następnie po tygodniu / miesiącu / obojętnie kiedy ważność tego dokumentu minęła to dla buka to nie ma znaczenia. U buka możesz sie zarejestrować, dokonać depozytu i grać bez żadnej weryfikacji (chyba że jakiś darmowy bonus za zweryfikowanie konta dają).
Weryfikacja zaczyna się gdy chcesz wypłacić kasę. W Twoim przypadku gdybyś wygrał i zlecił wypłatę zapewne bukmacher wtedy poprosiłby Ci o uaktualnienie dokumentów. Dlatego przyjęcie postawy że chcesz zwrot bo konto było zweryfikowane na przedawnionym dokumencie jest bez sensu i nie widzę tutaj żadnej szansy.
Wysłałeś im nowe dokumenty i pewnie z automatu je uaktualnili mimo że nie w tym celu je wysłałeś. Aczkolwiek uważam że przy takich większych sumach powinni podchodzić indywidualnie.

Nieco inaczej moim zdaniem wygląda fakt że bukmacher nie zareagował na Twoją prośbę o zamknięcie konta. Firmy z licencją, świadczące usługi hazardowe są zobligowane do informowania o zagrożeniach płynących z hazardu. Nie wiem czy istnieje jakiś punkt mówiący o tym że muszą zareagować gdy gracz poprosi o pomoc (w tym przypadku zamknięcie konta), zapewne nie ma, lecz tutaj myślę ktoś ogarnięty z prawem mógłby już przestudiować wszystkie ustawy, regulaminu i określić czy da sie z tym faktem coś zrobić.

Swojego czasu pamiętam b365 a konkretnie support reagował na różne prośby i przypadki , pamiętam że sami proponował kontakt do osób mogących pomóc w walce z hazardem
 
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Podstawą jest to czy masz jakikolwiek dowód na to, że prowadziłeś z nimi korespondencje żeby zamknęli Ci konto ponieważ jestes uzależniony od hazardu - wklej wymianę maili wtedy mozliwe, że ktoś będzie Ci mógł pomóc . Jesli takowej wymiany maili nie posiadasz - całe te dwie strony mądrych rad nie mają żadnego sensu . Brak weryfikacji konta lub weryfikacja niewaznym dokumentem nie jest żadnym problemem dla bukmachera.

Taka niewazna weryfikacja byłaby tylko i wyłącznie problemem dla Ciebie gdybyś wygrywał i próbował wypłacac pieniądze.

Musze tez przyznac , ze będe bardzo mile zaskoczony jeśli pokażesz takową wymianę maili :)) Bo to , że wkleiłeś depozyty w niczym kompletnie Ci nie pomoże.

Doprecyzuje jeszcze - chodzi mi o wymianę maili - a nie tylko i wyłącznie maile z Twojej strony - przecież jakiekolwiek odpowiedzi od nich także muszą być ?

No i jeszcze jedno - jeden z twoich maili do nich jest z grudnia bodaj 2019 , potem mamy czerwiec tego roku - co działo się w międzyczasie ?
Dalej bo już wziąłem się za czytanie ich regulaminu - czy masz kwity, że kiedykolwiwiek brałes udział w jakiejkolwiek terapii dla uzaleznionych i masz na to jakiekolwiek kwity ?
Czy zapoznałes się z ich punktem regulaminu który dotyczy uzaleznionych ?

Tu masz konkretne adresy gdzie na Twoim miejscu po pierwsze bym napisał a nie na forum :


Nazwy instytucji świadczących pomoc osób z problemami hazardowymi:

Instytut Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego http://www.psychologia.edu.pl

Ośrodek Leczenia Uzależnień „Terapia Nałęczów” https://terapianaleczow.pl/strona,hazard

Stowarzyszenie Pomocna Dłoń http://www.pomocnadlon-krakow.pl/radzikowskiego

http://www.anonimowihazardzisci.org

http://www.hazardzisci.org

Ośrodek Leczenia Uzależnień Manawa www.terapiamanawa.pl



Jedyny punkt gdzie widzę, że możesz próbować oprzeć swoje pretensje (choć uważam , że więcej niż kilka procent szans to max na odzyskanie czegokolwiek) to punkt 14 ich regulaminu - przeczytaj, zobacz czy spełniasz warunki .........
Ale jesli dokonywałes przelewu z konta na Twoje imię i nazwisko to tym samym spełniłeś warunki weryfikacji ponieważ dane z rachunku sa /były potwierdzeniem zarówno Twoich danych jak i adresu

PoZdro
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +15
T 250

tetrus1

Użytkownik
Podstawą jest to czy masz jakikolwiek dowód na to, że prowadziłeś z nimi korespondencje żeby zamknęli Ci konto ponieważ jestes uzależniony od hazardu - wklej wymianę maili wtedy mozliwe, że ktoś będzie Ci mógł pomóc . Jesli takowej wymiany maili nie posiadasz - całe te dwie strony mądrych rad nie mają żadnego sensu . Brak weryfikacji konta lub weryfikacja niewaznym dokumentem nie jest żadnym problemem dla bukmachera.

Taka niewazna weryfikacja byłaby tylko i wyłącznie problemem dla Ciebie gdybyś wygrywał i próbował wypłacac pieniądze.

Musze tez przyznac , ze będe bardzo mile zaskoczony jeśli pokażesz takową wymianę maili :)) Bo to , że wkleiłeś depozyty w niczym kompletnie Ci nie pomoże.

PoZdro
Mam wszystkie maile też dostali pismo że dowód stracił ważność i opis całej sprawy na piśmie pocztą tradycyjną i dalej przyjmowali zakłady na stary dowód i stary meldunek też napisałem o to by zablokowali mi konto dożywotnio bezzwłocznie z powodem takim że przegrywam wszystkie pieniądze podałem login i hasło niestety tego nie zrobili a mnie dalej "ciągło"i wtopiłem dalej i dostali takie maile 19.06 i 22.06 i niestety dalej konto otwarte a dane dalej stare, a dostałem maila 18.06 że konto zweryfikowane a danych nie zmienili powtarzam się ;) teraz to 0 odpowiedzi jakiejkolwiek czy to na maila wysłanego na REKLAMACJE, POMOC, MARKETING tak traktują klienta który wywalił prawie 4 stówy a i ani jednego bonusa czy cashbacka. Jeśli jest jakiś prawnik i pomoże napisać kilka pism to od uzyskanej kwoty proponuje 25% .
 
Otrzymane punkty reputacji: +61
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik

masz namiar na adwokata - zadzwoń - bo chyba nie myslisz, że tu na forum siedzi 10 adwokatów czekającym tylko i wyłącznie na to żeby wziąć Twoja sprawę :)
I przygotuj się na ok 10k za samo przygotowanie pisma - ale to chyba żadne problem po -400 . Nikt za samą prowizję od tak wątpliwej sprawy nie ruszy tego prawdopodobnie.
W sieci znajdziesz jeszcze conajmniej kilkanaście firm, które chętnie sie tym zajmą i napisz do Krzywkowskiego - opowie Ci jak wygląda sądzenie sie z bukmacherami (choć jego sprawę przesunięto na nowy termin ze względu na pandemie) - odpisze Ci bez większego problemu

 
Otrzymane punkty reputacji: +15
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Witam
Sluchaj kolego
z taka sprawa idzie sie do adwokata, poniewaz chodzi tutaj o spora sume, a na forum jedni beda radzic tobie tak, drudzy siak a inni beda pisac banialuki , inni beda podsmiewac sie i smiac sie z twojej porazki a inni jak juz widze sugeruje ze krecisz.

Rozumiem ciebie ze przegrales i jestes "chory", najlepiej jak napisal adamo odciac sie, wyjechac gdzies. To ze miales zweryfikowane konto juz na nie waznym dowodzie czy dales im nie wazny dowod czy dowod wygas , to tyle znaczy ze sprawdzili czy masz 18 lat czy nie a pelna weryfikacja jest jak chcesz wyplacic kase.

tak czy siak, jedyne co mozesz zrobic to tak jak pisze Znany jako Tyrion77 Znany jako Tyrion77 mniec potwierdzenie mailu zwrotnego automatycznie z prosba zamkniecia konta , bo to twoj jedyny dowod , oni powinni zamknac konto od razu z automatu, jak naprzyklad Bet365 i z takim dowodem, jezeli oni nie zrobili zamkniecia konta idzie sie do adwokata a potem do sadu.

Co jeszcze moge tobie zaproponowac abys poszedl do lekarza ,niewiem psycholog/psychiatra ktos kto sie zajmuje od uzaleznien aby wystawil tobie papier ze jestes chory bo to w sadzie daje spora tobie przewage aby odzyskac kase.

Dlatego owszem zapytac sie mozna ale tutaj nikt w 100% tobie nie pomoze bo ile ludzi tyle opini ,kazdy madry , nie ktorzy maja racje ale w takim przypadku ja bym poszedl do adwokata/prawnika o porade prawna i tam szukal pomocy, chyba ze twoim zamiarem jest robic sobie fame, na miejscu moderatora zamknal bym temat a ciebie prosil o zwrocenie sie do odpowiednich ludzi ktorzy zajmuja sie takimi sprawami.(poprostu nie ma po co ciognac teamt tutaj na forum) .
 
Otrzymane punkty reputacji: +79
B 482

bmoran

Użytkownik
Co tak naskakujecie na ta osobe, ze na forum chce sie czegos dowiedziec? Moze ktos tu mial podobna sytuacje i jak sie okaze, ze takich osob bylo kilka i nikt nawet przy pomocy sadu nie odzyskal srodkow, to po co ma ladowac kolejna kase na adwokata? Pojdzie, przedstawi sytuacje i uslyszy "oczywiscie podejmiemy sie sprawy, uwazamy, ze sa pan szanse, sprawa jest trudna, wiec bedzie to kosztowalo odpowiednio wiecej itd" - przeciez w przypadku przegranej adwokat nie zwroci kasy, wiec jaki sens mialby w mowieniu, ze szanse sa znikome? Opcja jest tylko zaprzyjazniony prawnik, ktory oceni czy jest sens probowac walczyc i wtedy mozna isc juz do kancelarii, ktora moze jakies doswiadczenie w temacie ma. Tez nie piszcie, ze za napisanie pisma ktos bierze 10 000zl bo to jest bajka, nawet w renomowanych warszawskich kancelariach, az tak nie zdzieraja.
 
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Co tak naskakujecie na ta osobe, ze na forum chce sie czegos dowiedziec? Moze ktos tu mial podobna sytuacje i jak sie okaze, ze takich osob bylo kilka i nikt nawet przy pomocy sadu nie odzyskal srodkow, to po co ma ladowac kolejna kase na adwokata? Pojdzie, przedstawi sytuacje i uslyszy "oczywiscie podejmiemy sie sprawy, uwazamy, ze sa pan szanse, sprawa jest trudna, wiec bedzie to kosztowalo odpowiednio wiecej itd" - przeciez w przypadku przegranej adwokat nie zwroci kasy, wiec jaki sens mialby w mowieniu, ze szanse sa znikome? Opcja jest tylko zaprzyjazniony prawnik, ktory oceni czy jest sens probowac walczyc i wtedy mozna isc juz do kancelarii, ktora moze jakies doswiadczenie w temacie ma. Tez nie piszcie, ze za napisanie pisma ktos bierze 10 000zl bo to jest bajka, nawet w renomowanych warszawskich kancelariach, az tak nie zdzieraja.

bmoran niedokładnie się wyraziłem - chodzi mi o kwote ok 10k pln za wszystko co kancelaria zrobi od momentu jak podejmie się wzięcia takiej sprawy do momentu kiedy wejda na pierwsza rozprawę sadowa. Rzeczywiscie nie wyraziłem się jasno. To miałem na mysli podając ta kwotę.
 
T 250

tetrus1

Użytkownik
10tys za pismo ? kolego w którym świecie żyjesz? Miałem wiele spraw Sądowych i 10k to za całą sprawę średnio biorą adwokaci 8-10 w Krakowie ale ja szukam tutaj odpowiedzi czy ktoś miał podobny przypadek i przedewszystkim kontaktu do zarządu iforbet lub jakiegoś kontaktu gdzie mógłbym napisać ale nie do jakiś placówek od uzależnień bo według mnie tam mi nie zwrócą pieniędzy chociaż tych które przyjeli gdy próbowałem 2x zablokować konto poza tym zauważcie że każdy buk ma opcje na stronie do blokady a iforbet niema.
 
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
10tys za pismo ? kolego w którym świecie żyjesz? Miałem wiele spraw Sądowych i 10k to za całą sprawę średnio biorą adwokaci 8-10 w Krakowie ale ja szukam tutaj odpowiedzi czy ktoś miał podobny przypadek i przedewszystkim kontaktu do zarządu iforbet lub jakiegoś kontaktu gdzie mógłbym napisać ale nie do jakiś placówek od uzależnień bo według mnie tam mi nie zwrócą pieniędzy chociaż tych które przyjeli gdy próbowałem 2x zablokować konto poza tym zauważcie że każdy buk ma opcje na stronie do blokady a iforbet niema.

Heeeh napisałem jasno i wyraźnie za co zapłacisz 10k - ale co tam mi , chcesz numer telefonu , nie ma problemu

Numer telefonu: +48 22 765 64 74

Dorzucę Ci jeszcze to , że mają conajmniej 2 punkty w regulaminie o mozliwości ustawienia sobie samemu limitów oraz zamknięcia sobie samemu konta - więc wątpię bardzo mocno czy nie ma takiej mozliwości jak piszesz. Nie mam mozliwości tego zweryfikowaina gdyż nie zakładam kont w tego typu firmach jednak - wszystkie , zaznaczam wszystkie firmy w jakich posiadałem konta (jest och ok 30 posiadają opcje zablokowania swojej gry bez pisania maili). Dlatego cięzko mi uwierzyć , że choć w regulaminie mają az dwa podpunkty o samowykluczaniu i zamykaniu kont oraz limitowaniu mozliwości wpłat żeby nie było takiej opcji. Ale tu mogłby się wypowiedziec ktoś kto posiada tam konto zwyczajnie :)
Co do kwoty jaka kancelaria skasuje biorą ja stąd, że w zeszłym roku zeznawałem na 2 rozprawach przeciwko sts oraz fortunie ....i sa to tak specyficzne sytuacje, że jesli jakakolwiek firma powie Ci, ze Cie doprowadzi do rozprawy za mniejsze kwoty to dośc mocno watpiłbym w jej merytoryczną wiedzę w tym temacie(tu na pocieszenie moge Ci dodać , ze biegli powoływani przez firmy to p[oziom tak tragiczny , że praktycznie sami się osmieszają nie mając pojecia o czym mówia na rozprawie i dość łatwo ich osmieszyć )
 
Ostatnia edycja:
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Konto dalej na starych nieważnych danych pisałem by odpowiedzieli na parę prostych pytań wysłałem na piśmie a oni olewają i czy w takim razie nie mam racji? Mi się wydaje że mam wysyłam załączając screeny to jak nie odpisują wysyłam ponownie to automatycznie dostaję maila "ticket ponownie otwarty" czyli specjalnie nie odpisują pisałem na każdy mail i nic a chyba mam prawo do wyjaśnień sami złamali swój regulamin. Jeśli jest tu jakiś prawnik możemy się umówić na 15%.Dodam że prawie każdy buk ma w opcjach samo wykluczenie a u nich niema. O to pytania na któr Pokaż załącznik 995 e unikają odpowiedzi:
Ja jestem..., ale na to jestem za słaby... Przejdź się po kancelariach adwokackich... Szkoda czasu na słanie pism do buka, a sam możesz jeszcze sobie zaszkodzić... Weź adwokata i on ci powie co robić... Za 15% od 300 tyś powinieneś kogoś znaleźć... Choć cywiliści są drodzy, ale ta sprawa to też wyzwanie bo to nie spór o miedzę za lasem...

Powodzenia....
 
Do góry Bottom