>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Przygotowywane ligi i turnieje

mark 2,3K

mark

Forum VIP
Betclick co do pokera jest firma ,ktora z reguly duzo wymaga a malo chce dawac . Z tego co wiem Patryk zezwala na zalozenie nowego konta jesli ktos nie robil depozytu wczesniej i tu by byla mozliwosc zrobienia czegos co w jakims stopniu by ich zadowolilo.
Jesli sie na to zgodza to jest szansa na troche rejestracji i depozytow .Dla Was tez bedzie to dobre bo wtedy beda musieli zalozyc konto z Waszego linku .Ja bym na Twoim miejscu zapytal ich wlasnie o takie rozwiazanie .bez tego nie widze najmniejszych szans by efekty kogokolwiek zadowolily.Jedynie tylko graczy jesli liga bylaby ciekawa
Co do pytania ile osob to tylko mozna by odpowiedziec jakos sensownie gdyby wiedziec jaka pula ligi i jakie nagrody
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
...

Jedynie gracze, którzy nigdy nie dokonali depozytu na BetClic mogą ponownie założyć konto z linku ref.
Co do nagród i ich wysokości, wszystko uzależnione jest od ilości osób, które zagrają. Mamy dosyć restrykcyjne targety CPA w tym roku, więc na pewno nie mogę zaproponować super warunków, ale myślę że możliwe będzie co następuje:
Do każdego turnieju freeroll (4x) dodamy 25€ (w każdym turnieju musi zagrac min. 10 osób, inaczej jest anulowany)
Do każdego turnieju BI (6x) dodamy 75€ w każdym turnieju musi zagrac min. 10 osób, inaczej jest anulowany)
Na koniec ligi zorganizujemy turniej masters (10 osob) w którym pula nagród będzie uzależniona od ilości nowych graczy na BetClic, którzy założą konta i dokonają pierwszego depozytu.
1-10 - 150€
11-20 - 250€
20+ - 400€
Ewentualnie możemy zamiast turnieju masters nagrodzic dodatkowo TOP3 graczy.
Taka jest moja wstepna propozycja.
Co Wy na to?
 
mark 2,3K

mark

Forum VIP
Elegancko te free dac np 30€ a added turnieje 70 .Tylko na jakiej zasadzie da rade sprawdzic kto faktycznie ma konto zalozone z forum.Chodzi glownie o te freerolle wiadomo .Bo dawac zagrac kazdemu nie ma sensu ;) .Dajmy na to robimy zapisy do okreslonej pierwszej daty(2 dni przed turniejem) i Betclick przesyla Ci liste nickname graczy lub loginow(trzeba by to okreslic wczesniej) i tym podajemy haslo czy Betclick bedzie umial (chcial) ustawic restrykcje w sofcie by on wpuszczal bez hasel do turnieju graczy,ktorzy faktycznie zalozyli konto z reflinku. Da sie to zrobic .Tylko kwestia ich checi.
jestem osobiscie za opcja 2 bo haslo zawsze wycieka a to jednak sporo roboty z nim jest
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Jeżeli to wstępna propozycja to trzeba próbować negocjować większe pule. Może się uda. Pula w turniejach added całkiem dobra. We freerolach mogłaby być trochę większa, bo zauważyłem, że bardzo mało graczy na naszym forum chce grać turnieje z takimi pulami. Myślę, że pula we freerolach powinna być co najmniej 50€. Chętni raczej się znajdą. Można też pomyśleć o nagrodach rzeczowych w lidze. To zawsze przyciąga graczy.
Spróbuj jeszcze z nimi ponegocjować. Powinno im zależeć na dobrej promocji na tak dużym forum, a jak się nie uda nic więcej to nie zaszkodzi spróbować zorganizować ligi na takich warunkach jak wstępnie zaproponowali.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Jeżeli chodzi o tagowanie i turnieje. Stworzymy oddzielne konto na afiliację pokerową, dzięki temuy będę mógł podsyłać listę użytkowników z hasłem. W przypadku turniejów BI możliwe jest ustawienie blokady PIN zamiast hasła. Dzięki temu w każdym turnieju będą mogli zagrać gracze od Was, którzy zagrają przynajmniej 1RH na BetClic do 48 godzin przed turniejem (potrzebne, żeby przypisać PIN, w każdym następnym turnieju już nie muszą)
Nagrodów nie udalo mi się zwiększyć, ale jak liga uda się w organizacji, będzie dużo chętnych to w 2 edycji powinny być lepsze nagrody
Pytanko, w jaki dzień tygodnia oraz godzine najlepiej zorganizować turnieje?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Koleś z Betclic jest na urlopie, więc temat na razie odłożony.
Puki co załatwiłem 2 turnieje na pokerstars:
Witam,
Nasz dzial turniejow przygotuje turnieje na 18go i 21go Pazdziernika.
Pierwszy turniej bedzie freerollem z $100 w dodanej gotowce i rebuyami za
0.20, a drugi turniej bedzie turniejem z wpisowym $1+0.10 oraz $100 w
dodanej gotowce (1 rebuy +1 addon).
Poza dodanymi pulami turnieje te beda nagradzaly top 10 graczy ticketami
wedlug nastepujacego wzrou:
Miejsca 1-2 - tickety step2 o wartosci 27 kazdy
Miejsca 3-10 - tickety step1 o wartosci 7.5 kazdy
Tickety zostana zaksiegowane na konta graczy po zakonczeniu turniejow.
Tak wiec calkowita pula nagrod przypadajaca na kazdy z tych turniejow to po
$214.
Jak tylko turnieje zostana ustawione na naszym oprogramowaniu to
poinformuje was o tym.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Turnieje zostaly wprowadzone na nasze oprogramowanie. Mozna je znalezc pod
zakladka prywatne.Id turniejow: T#317861608, 317861636. Hasla do turniejow
sa nastepujace:
Haslo w turnieju freeroll: forumbfreeroll
Haslo w turnieju z wpisowym: fbadded1
Możecie w wolnym czasie założyć tematy na te turnieje.
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Ja mogę założyć tematy. Tylko w jaki sposób podajemy hasło i ile minut przed turniejem? Chcesz, żeby grało mało czy dużo osób, czy to bez znaczenia ? Można wysyłać tylko na PW (wtedy zagra najmniej osób), podać w temacie 5-10 minut przed , podać hasło zakodowane tak żeby zagraniczni nie grali .
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Najlepiej jak najwięcej, gdyż to turnieje &quot;testowe&quot;. Jak będzie duże zainteresowanie turniejami to jest duża szansa na fajną ligę pokerową pokerstars. Więc zależy mi, aby dobrze to rozreklamować na forum i żeby jak najwięcej osób zagrało, aczkolwiek niekoniecznie zagraniczni, bo podpadnie, że nie grały tylko osoby z forum.
 
mark 2,3K

mark

Forum VIP
, aczkolwiek niekoniecznie zagraniczni
Z tym na Pokerstars to bardzo prosta sprawa.Wystarczy by ustawili restrykcje rejestracji na dany kraj .W tym przypadku Polske. Turnieje juz w lobby wiec tego nie bedzie im sie chcialo teraz zmieniac ,ale w przyszlosci mozna tak robic
Chris ma sporo zajec chwilowo wiec dzis porobie tematy z turniejami
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Rozumiem, że zostały początkowe zasady ligi. W takim razie może najlepiej będzie zrobić restrykcje tylko na hasło, bo w innym przypadku jak turnieje będą tylko dla graczy z linku może być problem z minimum. Rozpiska wygląda następująca, jak hasło nie będzie jednak potrzebne to usuń to.
1/ Freeroll 25E ; 21.10 20:00 ; Nazwa turnieju: Liga FBukmacherskie ; hasło: fb452
2/ BI:1,1E Added: 75E ; 28.10 20:00 ; Nazwa turnieju: Liga FBukmacherskie ; hasło: clixk2
3/ BI:2,2E Added: 75E ; 04.11 20:00 ; Nazwa turnieju: Liga FBukmacherskie ; hasło: lig44
4/ Freeroll 25E ; 11.11 20:00 ; Nazwa turnieju: Liga FBukmacherskie ; hasło: gfr33
5/ BI:1,1E Added: 75E ; 18.11 20:00 ; Nazwa turnieju: Liga FBukmacherskie ; hasło: opu66
6/ Freeroll 25E ; 25.11 20:00 ; Nazwa turnieju: Liga FBukmacherskie ; hasło: rty4
7/ BI:3,3E Added: 75E ; 02.12 20:00 ; Nazwa turnieju: Liga FBukmacherskie ; hasło: dfg67
8/ BI:5,5E Added: 75E ; 09.12 20:00 ; Nazwa turnieju: Liga FBukmacherskie ; hasło: wert4
9/ Freeroll 25E ; 16.12 20:00 ; Nazwa turnieju: Liga FBukmacherskie ; hasło: grta2
10/ BI:5,5E Added: 75E ; 23.12 20:00 ; Nazwa turnieju: Liga FBukmacherskie ; hasło: fgh6
FINAŁ: Pula zależna od liczby nowych depozytorów: 1-10 - 150€ ;
11-20 - 250€ ; 20+ - 400€ ; Data: 30.12.10 20:00 ; Nazwa: Bukmacherskie Masters ; dla top 10 z klasyfikacji ligi
Wszystkie turnieje najlepiej ustalać w formie freezout, chociaż to pewnie oni po swojemu zrobią. Początkowa liczba żetonów: 1500 , blindy: 10 minut
 
mark 2,3K

mark

Forum VIP
Co do oceny to nie wiem co oceniac .Turnieje jak turnieje .Czy daly cos dobrego dla forum oprocz nowych rejestracji tutaj ciezko powiedziec nie widzac statow z aff .Ludzie ogolnie zadowoleni

Co do ligi Betclick to rozumiem ,ze jedyne ograniczenia to rejestracja z Polski i haslo.Rozumiem,ze dajemy to dla wszystkich a nie tylko osob majacych konto z forum ?
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Wszystko zależy od liczby nowych rejestracji, jeżeli zarejestrowało się około 10 osób to dobrze jak na PokerStars. Ciekawe jak oni to widzą i czy jest możliwość organizacji ligi. Sporo nowych osób doszło na forum dzięki tym turniejom widać po zapisach.
Co do ligi beclick to trzeba zrobić subforum takie jak w poprzednich ligach http://forum.bukmacherskie.com/f220/ i zacząć opisywać, bo pierwszy turniej z tego co widzę już w ten czwartek.
 
Do góry Bottom