>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

przelew do gamebookers

krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Chyba jest od dawna za darmoche i trwa mniej niz 30 sekund heh lol

Dokładnie mości panowie i panie (cukiereczek Roksana ???? ) ale wypłata z Moneybookers to 7zł , fakt faktem 7zł to mniej niż 30zł za przelew z konta typu inteligo do banku w Austrii.

Ja zachęcam do zobaczenia mojego fotosa odnośnie promocji na urodziny. Żaden buk mi nie dał takiej promocji. Poprostu GB leje inne pod tym względem po łbie ;) :mrgreen:
 
qlej1 0

qlej1

Użytkownik
Troche sie juz w tym pogubilem ???? Mam kase na GB i teraz jak ja bede chcial wyplacic to lepiej od razu do mojego banku (Bank Zachodni) czy taniej wyjdzie przelac kase na MB a dopiero z MB do mojego banku??
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Troche sie juz w tym pogubilem Smile Mam kase na GB i teraz jak ja bede chcial wyplacic to lepiej od razu do mojego banku (Bank Zachodni) czy taniej wyjdzie przelac kase na MB a dopiero z MB do mojego banku??
Taniej bezpośrenio na konto w banku [GB--&gt;konto bankowe 1Euro=3,79zł] bo jak z GB---&gt; MB(free)---&gt; konto bankowe (7zł)

Jeżeli jest to Twoja 1 wypłata w miesiącu to lepiej bezpośrednio do banku ;) ; bo jak kolejna (czyli nie 1 to lepiej GB--&gt;MB--&gt;konto bankowe)
 
H 0

hotmelt

Użytkownik
Witam
Mam pytanie
Mianowicie mam na koncie moneybookers 10 Euro i chciałem je wpłacić do GB, ale w GB mam założone konto w PLN. Czy jak przeleje te 10 EURO, to przeliczą mi to na złotówki?
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Czytajcie regulamin ze zrozumieniem zarówno Moneybookers jak i GB. Możesz mieć nawet w rupiach indyjskich a jak wpłacisz na konto do GB to oni CI przewalutowują na walute konta w GB. Czyli jak masz na MB 10$ a 1$=3zł (przykład) to na koncie będziesz miał w GB ok 30zł. MB pisze że rezerwuje sobie że wpłaty w walutach innych niż krajowe (np wpłacamy dolce a chcemy na koncie w buku mieć zł) że różnice mogą być w granicach 0,95% wpłaty. Czyli jak wpłacisz ok 100zł w przeliczeniu na polish zloty, to może się okazać że na koncie w gb po przewalutowaniu *(money bookers tutaj przewalutowtywuje nie GB :! ???? będzie 99,05zł (różnice kursowe) i nie narzekajcie że GB tak robi bo jakbyście wpłacami obcą walutą na konto do innego buka (wplata przez MB) to tak samo by było... więc skończcie biadolić ;) i jak ktoś jest zaradny to sobie wyrobi kartę debetową lub kredytową i wtedy wpłata bezpośednio do buka bez żadnej prowizji w 20 sekund ???? :spokodfhgfh: :jupi:
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Mogę Was pocieszyć. Dowiedziałem się nieoficjalnie, że już wkrótce znów Gamebookers będzie miało konto w polskim banku :jupi: :jupi:
 
S 0

siner

Użytkownik
Po 5 miesiącach postanowiłem wrócić do GB i wysałełm kasę (oczywiście na stare konto). Po lilku dniach kasa wróciła,więc wysłałem maila i dowiedziałęm się tego, oczy mtutaj piszecie,że konto zamknięte bla bla bla. Jednak nic nie było mowy o nowym koncie w polskim banku,więc nie wiem teraz czy czekać czy wpłacać gdzie indziej ????

Szary do mnie przysyłają ca 1-2 miesiące maile,że będę miał podwojenie do 80 zł jak wpłace kasę,więc pewnie to będzie na tej zasadzie
 
pablo_aimar 38

pablo_aimar

Użytkownik
Czy po zmianie banku (wycofaniu polskiego konta z GB), jesli wplacam na konto bankowe podane w zakladce &quot;wplata&quot; (bodajze niemieckie) czy moge dokonac nadal wplaty korzystajac z polskich złotych ? czy musze wplacac w euro ? prosze o odpowiedz
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Możesz wpłacać śmiało w zł. Jednak jeżeli chcesz mieć o jakieś 3h kasę wcześniej to możesz wpłacać w Euro ale wiąże się to z pewną niedogodnością-wahaniami kursów to raz, a po 2 buki robią jeszcze tak zwany dopuszczalny fixing, czyli jak Euro kosztuje 3,8 to oni mają jesze zabezpieczenie w postaci +/-7% i często jest tak że jesteś na tym stratny, więc wpłać w zł i nie bój się nic -GB to solidna firma ????
 
rodrigo_palacio 0

rodrigo_palacio

Użytkownik
Otrzymałem dzisiaj wiadomość dotyczącą podwojenia depozytu i bardzo chciałbym skorzystać z tej promocji ale nie wiem czy na GB można wpłacić pieniądze na poczcie. Można czy nie? A jesli tak to jak wypełnić druczek?
 
19krako91 44

19krako91

Użytkownik
Mam 20zł na BAH , chciałbym to jesczze troszeczke obrócić i ile bym zaplącił jakbym przez MB wplącał do GB bo wiem ze przynajmnije 20zł tak ?
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Wpłata z poziomu MB do Gamebookers to nawet możesz chyba 50grosideł wpłacić jakoś tak, nie testowałem, dla jaj wiem że kolega sobie posłał 1 grosik na BAH to mu zaksięgowali &lt;LOL&gt;
 
Do góry Bottom