>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Przeciw faworytom

wudar72 346

wudar72

Użytkownik
Żeby mieć na 10 progów musiałbym mieć 10 tysięcy, niestety nie posiadam takiej gotówki.
no niestety tak jak pisze @Grabczyn to są minusy progresji bez odpowiedniego wkładu nie ma nawet co próbować się w to bawić
grając za 0,13% procent banku można się w to zacząć bawić ......a i tak gwarancji nie ma żadnej ......
 
G 26

gilotyn365

Użytkownik
Też gram z Tobą od jakiś 2-3 tygodni i wielkie gratulacje dla Ciebie bo Twój sposób na ogrywanie buka jak najbardziej się sprawdza ????
Właśnie skończyłem oglądać końcówkę Lille vs St. Etienne i chyba jednak wolę nie oglądać tych meczy, bo emocje były ogromne :p
Powodzenia w ogrywaniu buka !!!
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
Sorry że tak późno!!!
273
Coritiba PR - Atletico Belo Horizonte MG 2:1(0:0,2:1)-gol w 92 minucie???? i zaraz potem koniec meczu
typ X2
@1,90
stawka 134j

-----------------------------------------
⛔134j
stan✅ 1524,98j
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
Też gram z Tobą od jakiś 2-3 tygodni i wielkie gratulacje dla Ciebie bo Twój sposób na ogrywanie buka jak najbardziej się sprawdza ????
Właśnie skończyłem oglądać końcówkę Lille vs St. Etienne i chyba jednak wolę nie oglądać tych meczy, bo emocje były ogromne :p
Powodzenia w ogrywaniu buka !!!
wiem ,dlatego rzadko oglądam,mam już przesyt a poza tym szkoda nerwów dość mam adrenaliny w codziennym życiu:grin:
 
M 19

maniek23

Użytkownik
Zacząłem granie od połowy twojej stawki ???? Za duży stres hehe. A jeśli chodzi o termalice nie obstawiłem tego bo czułem że wygrają. Nadzieje są tam ogromne i dodatkowo obietnica stadionu też pewnie podziałała:razz:
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
Teraz będzie post którym chcę wyjaśnić pewne sprawy
1. nie jestem typerem zawodowym i nie pobieram żadnych opłat za typy(przynajmniej na razie ???? ) i nie ponoszę żadnej odpowiedzialności za wasze nie powodzenia
2.nikogo nie zmuszam a ni nie namawiam do grania tym sposobem
3.założenia tego sposobu są w pierwszym poście gdzie wyraźnie piszę o 10 progach aczkolwiek nigdy nie pisałem że jest to gwarancja pewnej wygranej,bo takiej gwarancji nie ma nigdzie
4.temat ma wykazać że w dłuższej perspektywie i z odpowiednim zapleczem finansowym można wygrywać kasę od buka,nie da się włożyć 100zł a wyciągnąć 1000zł to działa odwrotnie trzeba włożyć 1000 zł żeby wyciągnąć 100zł
oczywiście można zagrać 3 x po 100zł z kursem @3,50 i wygrać ale trzeba być dobrym typerem a ja takim nie jestem
5.Jest to progresja i każdy kto zaczyna grać powinien wiedzieć w co się pakuje
6.temat nie promuje progresji i nie ma na celu wykazania jej wyższości nad innymi sposobami stawkowania których w żadnym wypadku nie neguję
7.Stosuje progresję bo jestem słabym typerem i nie potrafię osiągnąć skuteczności 50% typów z kursem @2,50 a tylko takie gwarantują jako takie zyski
8.nigdzie też nie powiedziałem że musicie mieć 10 000 zł na start to w pierwszym poście to był przykład,ja obecnie gram od spotkania nr.160 za realne pieniądze z budżetem 1300zł i stawką dziesięciokrotnie mniejszą niż tu prezentuje czyli 1,30 zł traktuje to w formie zabawy i zbierania doświadczeń
aha i oczywiście to 1300 zł spisałem na straty;)
no i też nie mam 10 000 tysięcy.....
każdy gra za ile może i stawki niech dobierze sobie sam ale na boga nie na cztery progi bo ja nie odważyłbym się wtedy zagrać progresji nawet na kursy @1,20......
9.nie jestem jasnowidzem i też się mylę(ostatnio dość często)więc nie ufajcie mi ślepo i jak wam jakiś typ nie odpowiada???? to go nie grajcie????
to tyle w kwestii wyjaśnień
Powodzenia w dalszej grze!!!
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
Zacząłem granie od połowy twojej stawki ???? Za duży stres hehe. A jeśli chodzi o termalice nie obstawiłem tego bo czułem że wygrają. Nadzieje są tam ogromne i dodatkowo obietnica stadionu też pewnie podziałała:razz:
i bardzo dobrze:browar565:z tą termalicą postąpiłeś,właśnie o tym napisałem powyżej,ja teraz też żałuje????:dfdrgdf::zy3ou::przeklina:
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
274
Los Angeles - Seattle 4:0(4:0,0:0)
typ X2
@2,30
stawka 250j

--------------------------
⛔250j
stan✅ 1274,98j
od teraz będę pisał krótkie uzasadnienia
Los Angeles w ostatnich 10 meczach wygrał tylko 4 mecze z czego u siebie tylko 2,jak dla mnie trochę mało jak na faworyta z kursem 1,61
Seattle bez porażki w ostatnich 6 meczach.....
dodatkowo sąsiedzi w tabeli z różnicą 2 punktów i coś czuje że będzie zażarta walka o 5 miejsce
Oczywiście jak zwykle mogę się mylić

Edit......masakra miało być 0:0 i było ,szkoda tylko że w drugiej połowie ......
chyba lepiej będzie jak będziecie grali przeciwko moim typom ......
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
275
FK Teplice U21 v Slovan Liberec U21 2:3(0:2,2:1)
typ X2
@1,72
stawka 480j

---------------------------------
✅825,6j
stan✅ 1620,58j




powiem krótko bardzo marna oferta dzisiaj wybieram ten mecz bo wierzę w 16 remisów Slovana
Edit.....Miał się tu znaleźć mecz Górnika U21 - Pogoń U21(lay Górnik )ale wystraszylem się statystyk Pogoni na wyjeździe -wynik 0:2 mówi mi tyle że nie zawsze warto wierzyć statystykom
Edit 2....jedno jest pewne na meczach U21 w Czechach napewno nie można się nudzić !!!
 
M 19

maniek23

Użytkownik
Spokojnie ten mecz wejdzie ???? W najgorszym wypadku remis ale widze tutaj czystą 2:grin:
0-2 w pierwszej połowie ???? Uhh nawet za połowe stawki jest ciepło. Chyba zrobie tak jak ty. Zagram bardziej dla zabawy za 20% stawki i bedzie spokojniej. System jest super ale mam za dużego cykora
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
Spokojnie ten mecz wejdzie ???? W najgorszym wypadku remis ale widze tutaj czystą 2:grin:
miałem też dziś na oku Hradec U21 i teraz jest 0:3,wychodzi na to że to czego nie zagrałem to gładko wchodzi ......
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
276
Fredrikstad v Ham-Kam 3:0(1:0,2:0)
typ X2
@1,83
stawka 134j

-------------------------------------------
⛔134j
stan✅ 1486,58j


bez uzasadnienia,po prostu ......
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
277
San Lorenzo - Union de Santa Fe 4:2(2:2,2:0)
typ X2
@2,80
stawka 250j

--------------------------------
:minister:250j
stan✅ 1236,58j



od razu uprzedzam nie radzę grać tego typu ze mną,ja zaryzykuję
gram na przeciw wszystkim racjonalnym wytłumaczeniom tego typu
forma ,miejsce w tabeli itd.jedynie co jest po stronie tego typu to bilans Lorenzo u siebie -tylko 2 wygrane mecze z siedmiu,oraz bilans bezpośrednich meczy-Union nie przegrał od 6 meczy z Lorenzo
jak wejdzie cofam się do pierwszego progu...
Edit....eh po 15 minutach 2:0 ide spać
Edit 2......było bardzo,bardzo blisko gdyby nie ostatnie 4 minuty.........
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
278
Volga Tver v Tekstilshchik Ivanovo 1:0(0:0,1:0)
typ 1X
@1,72
stawka 480j

-------------------------------
✅825,6j
stan✅ 1582,18j
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
279
Parana v Sao Caetano 0:0
typ X2
@1,90
stawka 134j

-------------------------------------------
✅254,6j
stan✅ 1702,78j
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
Na 278 lepiej dać handicap +0,5 na Tver po kursie 1.95
dzięki za podpowiedź,muszę zwracać na to uwagę bo różnica w kursie spora
niestety już zagrałem ale może innym się przydać
Edit....teraz popatrzyłem i to jest handi 0,0 +0,5 czyli w przypadku remisu połowa stawki zwracana a połowa wygrana...
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
280
Atletico GO - Joinville SC 2:1(0:0,2:1)
typ X2
@2,05
stawka 29j

------------------------------------
⛔29j
stan✅1673,78j
już teraz widać że po skończeniu progresji i dojściu na pierwszy próg będę na ⛔ w stosunku do największego banku jaki miałem,jest to efekt wygrania dwóch meczów z kursem @1,72 grając stawkami na kurs@1,80...trzeba będzie dokładać jednostek w przypadku kursu niższego niż @1,80......
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
281
Sanfrecce Hiroshima v Kashiwa Reysol 0:0
typ X2
@1,83
stawka 65j

--------------------------------
✅118,95j
stan✅ 1727,73j
 
Do góry Bottom