>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Prosze wejdz tu i pomoz mi jak mozesz!

Status
Zamknięty.
S 0

slevin

Użytkownik
Witam. Pewnie to nie codzienny temat jak na takie forum ale mam straszny problem. Mam 14 lat i tak mnie poniosly emocje grajac u bukmacherow, że pewnego dnia postanowilem zabrac tacie karte kredytowa i wplacic sobie do jednego z bukmacherow internetowych. Tak mnie wciagalo że ciagle wplacalem az wszystko przegralem. Bylem glupi i myslalem ze tata sie o tym nie dowie :oops: . Wyszlo tak że przegralem ponad 1 000 zl :cry: Kazdy chyba wie co znaczy tysiac zlotych dla zwyklej rodziny. Nie dawno doszly wydruki z karty za Maj i tata sie lekko zdziwil :cry: . LUDZIE POMÓŻCIE! Cala rodzina stracila do mnie zaufanie... Maja mnie za zlodzieja... Tata kazal mi oddac te pieniadze i bede przez cale wakacje pracowal, odwolal moje wyjazdy :cry: . Ale to za malo... ludzie prosze o pomoc! Wiem ze za glupote sie placi ale ja juz naprawde duzo zaplacilem :cry: Nawet nie wiecie jakie to uczucie! Doszedlem do wniosku,że łatwiej bedzie uzbierac pieniadze na Moneybookers a pozniej wyplacic niz na konto bankowe, bo wiele osob ma w innych bankach konta, a na pewno kazdy ma cos na MB chociaz te pare zł.

PROSZE O POMOC! WPLACAJCIE TYLE ILE TYLKO MOZECIE NA MB: [email protected]

Pamietajcie nawet grosze sie dla mnie bardzo liczą!!

Za wszelkie wplaty z gory dziekuje.
 
I 0

imek744

Użytkownik
Witam. Pewnie to nie codzienny temat jak na takie forum ale mam straszny problem. Mam 14 lat i tak mnie poniosly emocje grajac u bukmacherow, że pewnego dnia postanowilem zabrac tacie karte kredytowa i wplacic sobie do jednego z bukmacherow internetowych. Tak mnie wciagalo że ciagle wplacalem az wszystko przegralem. Bylem glupi i myslalem ze tata sie o tym nie dowie :oops: . Wyszlo tak że przegralem ponad 1 000 zl :cry: Kazdy chyba wie co znaczy tysiac zlotych dla zwyklej rodziny. Nie dawno doszly wydruki z karty za Maj i tata sie lekko zdziwil :cry: . LUDZIE POMÓŻCIE! Cala rodzina stracila do mnie zaufanie... Maja mnie za zlodzieja... Tata kazal mi oddac te pieniadze i bede przez cale wakacje pracowal, odwolal moje wyjazdy :cry: . Ale to za malo... ludzie prosze o pomoc! Wiem ze za glupote sie placi ale ja juz naprawde duzo zaplacilem :cry: Nawet nie wiecie jakie to uczucie! Doszedlem do wniosku,że łatwiej bedzie uzbierac pieniadze na Moneybookers a pozniej wyplacic niz na konto bankowe, bo wiele osob ma w innych bankach konta, a na pewno kazdy ma cos na MB chociaz te pare zł.

PROSZE O POMOC! WPLACAJCIE TYLE ILE TYLKO MOZECIE NA MB: [email protected]

Pamietajcie nawet grosze sie dla mnie bardzo liczą!!

Za wszelkie wplaty z gory dziekuje.
Podaj nr. KOnta chetnie pomozemy!
 
K 76

karlos83

Użytkownik
Za takie cos powinienes jeszcze dostac kilka pasow w dupe moze bys sie nauczyl, ze nie swoich pieniedzy sie nie tyka ...
 
majestic 0

majestic

Forum VIP
to Ty popelniles blad i to Ty musisz teraz za niego zaplacic. wyjdzie moze na to ze jestem bezduszyny no ale sorry jesli teraz ktos da ci te pieniadze i szybko nazbierasz tego tysiaka to niebedziesz mial zadnej nauczki na przyszlosc a tak to zobaczysz jak starzy cieszko musieli na te pieniadze zapracowac. nie wiem czemu ale nawet mi Cie nie zal... powiem wiecej nawet Ci nie wierze.
 
sidney 4

sidney

Użytkownik
heh... no to masz kolego problem tak samo jak pewnego czasu podajrze Rooni. Według mnie nie ma co tu pisać więcej i najeżdzać na niego. Kto mu przeleje kase to przeleje.... pozdro ;-)
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
Jakos mnie ten tekst nie przekonal. Ide sobie gdzies na forum, napisze ze jestem ofiara powodzi i tutaj prosze pare zl przelac....


Gdzieneigdzie juz czytywalem takie &quot;ogloszenia&quot; i w 99% przypadkow okazywalo sie ze to jakis nieudacznik ktory stracil kase u buka i juz mu sie tygodniowka skonczyla to wyludza od innych.

Mam nadzieje ze jestes w tych 1% ludzi, ale ja ci pieniedzy nie przeleje. &quot;Pieniadze to nie wszysttko&quot;


... &quot;a wszystko bez pieniedzy to chuj&quot; &lt; dzolk.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Niestety popieram zdanie Majestica. Teraz musisz sam zapracować na te pieniądze. I już wiesz że 1000zł to sporo kasy. Niestety ja już parę razy się tak przejechałem ale to że dzięki &quot;ciężkiej pracy&quot; nie odczuwam tego tak jak Ty.

Na drugi raz to weź sie zastanów co robisz bo coraz częściej spotykam się z takimi apelami..... ale czy one są prawdziwe :-? nie wiem nie mnie to sprawdzać
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
Do roboty!
Forum to nie pomoc społeczna.
Ucz się na swoich błędach i nie każ innym za nie płacic.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
JA proponuje brać udział w konkursach itd. na różnych forach może uda ci się coś wygrać, a temat zamykam kto będzie chciał skontaktuje się z tobą na PW
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom