>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Proszę o pomoc/wytłumaczenie

T 0

thezakaj

Użytkownik
Emilka: Witaj na czacie Expekt. W czym moge pomoc?Rozmawiasz z &#39;Emilka&#39;
thezakaj: witam, proszę o rozwiązanie moich wątpliwości. Korespondowałam mailowo z Tomaszem Michalakiem i nie za bardzo rozumiem odpowiedzi i wydaję mi się, że Pan TOmasz też mnie nie rozumie.
thezakaj: Pare dni temu zobaczylam na koncie mozliwosc podjecia dwoch bonusow, jeden na kwote 100 zl durgi 40 zl
thezakaj: na koncie mialam 0 zl
Emilka: Dzień dobry ????
thezakaj: wplacilam 100 zl i otrzymalam 100 zl w formie bonus, z czego 100 zl bylo zablokowane, a pozostale 100 zl mozliwe do wyplaty
Emilka: Sprawdzam.
thezakaj: 100 zl zostalo wyplacone wiec zostalo 100 zl bonusu. Zostalo postawionych pare zakladow i na koncie mialam 0 zl, z czego jeden kupon w tracie. W tym momencie postanowilam wykorzystac drugi bonus i wplacilam 40 zl na konto, jednak tym razem zamiast otrzymania 40 zl tzw. do wyplaty i 40 zł całość została przeliczona jako bonus, wiec nie rozumiem dlaczego wplacone przeze mnie pieniadze tj. te 40 zl zostalo przeliczonych na bonus jako 80 zł bonusu, zamiast 40 zł środków niezablokowanych + 40 zł bonusu
Emilka: Aby odblokować lub wypłacić bonus od depozytu (lub inne środki promocyjne), Gracz musi dokonać sześciokrotnego obrotu bonusem na zakładach postawionych na zdarzenia z kursem minimalnym 2,00. Jeżeli kwota bonusu będzie postawiona na więcej niż jednym zakładzie, każdy zakład musi być postawiony na inne wydarzenie (np. różne rodzaje zakładów na jedno wydarzenie lub jeden rodzaj zakładu na różne wydarzenia)
thezakaj: ok
thezakaj: ale chodzi mi o to, że wpłaciłam 40 zł które przekształciło się na 80 zł bonusu a nie na 40 zł gotówki mozliwej do wypłaty i 40 zł bonusu.
thezakaj: tak naprawde pieniadze ktory wplacilam i sa moje a nie bonusem Panstwo zabrali i przeksztalcili na bonus, czyli powinnam miec 40 zł swoich srodkow nie bonusowych mozliwych do wyplaty i oprocz tego bonus 40 zl
Emilka: Pani nie dokonała wystarczającego obrotu bonusem wobec tego kwota jest zablokowana, ponadto w dniu wczorajszym otrzymała Pani kolejny bonus w wysokości 40 zł.
Emilka: Nie ma 2 osobnych portfeli na środki bonusowe oraz środki własne. Balans to jest bonus oraz srodki własne(wszystko w 1 portfelu).Otrzymany bonus,który jest zablokowany, należy sześciokrotnie obrócić w zakładach sportowych. Minimalny kurs to 2.00.
Emilka: Wydarzenie sportowe w zakładzie pojedynczym powinno gwarantować trzy opcje rozliczenia kuponu.
Emilka: System bierze pieniądze na zakłady z balansu ogólnego.
Emilka: Kiedy stawiane są kwalifikujące się zakłady ,bonus uwalnia się stopniowo.
thezakaj: nie chodzi mi o to, że ten bonus jest zablokowany, tylko o to, że jeśli wpłacam na konto pieniądze obojętne czy dostane za to bonus czy nie, to zawsze ta cześć pięniedzy wpłacona przeze mnie powinna być odblokowana
thezakaj: tak jak to mialo miejsce przy pierwszym bonusie, wplacilam 100 zl wiec te 100 zl nie bylo zablokowane, a bonus w kwocie dodatkowych 100 zl byly zablokowane-i tak powinno byc
Emilka: Nie ma 2 osobnych portfeli na środki bonusowe oraz środki własne. Balans to jest bonus oraz srodki własne(wszystko w 1 portfelu).Otrzymany bonus,który jest zablokowany, należy sześciokrotnie obrócić w zakładach sportowych. Minimalny kurs to 2.00.
Emilka: Wydarzenie sportowe w zakładzie pojedynczym powinno gwarantować trzy opcje rozliczenia kuponu.
Emilka: System bierze pieniądze na zakłady z balansu ogólnego.
Emilka: Kiedy stawiane są kwalifikujące się zakłady ,bonus uwalnia się stopniowo.
Emilka: Dopóki Pani nie przegra bonusu lub nie obróci go zgodnei z regulaminem pewna pula z balansu bedzie blokowana.
thezakaj: czy Pani rozumie o co mi chodzi?
thezakaj: bo tez mam takie wrazenie ze nie ????
Emilka: Prosze Pani dopóki Pani nieorbórci bonusem to wpłacana kwota bedzie blokowana.
Emilka: Aby nie żadna kwota nie była blokowanan należy obrócic otzrymany bonus.
thezakaj: a co z moja kwotą nie bonusowa? o nia cały czas mi chodzi
Emilka: Na ten moment kwota &quot;wolna&quot; do wypłaty wynosi 22,33
thezakaj: dlatego zglaszam błąd, ponieważ wpłaciłam 40 zł i chcę je wpyłacić-ta kwota nie jest bonusem a została tak potraktowana
thezakaj: oprocz tego oczywiscie jest bonus w wysokości 40 zł, ale chodzi mi teraz o nie bonusa, a kwotę która zostałą ściągnięta z mojego konta, a więc to nie jest bonus
thezakaj: jeśli ściągnięta zostaje z konta osobistego kwota w wysokości 40 zł, to gracz ma możliwość wypłacenia tego w każdej chwili
thezakaj: chyba, że jest w trakcie obrotu
thezakaj: czy w tej kwestii mam pisać do innego działu? wypłat? bo jak dla mnie ewidentnie został popełniony błąd..
Emilka: Prosze Pani nie został popłeniony błąd.
Emilka: DOstała Pani bonus łącznie w kwocie 140 zł
Emilka: zaczeła Pani nim obracac ale nie w wstraczającym stopniu
Emilka: Wobec tego dopóki Pani nie obróci całego bonusu pewna kwota będzie blokowana do wypłaty, i jeżeli Pani bedzie wpłącać własne śrdoki, to cz ęśc kwoty bedzie blokowana do wypłaty poniewaz Pani zaczeła obracac bonusem ale go nie obróiłą w pełni, jęzeli Pani przegra cały bonus wówczas nie bedzie żadna kwota zablokowana.
thezakaj: dziękuję, niestety, ale nie uda mi się rozwiązać tutaj mojego problemu, dziękuję za rozmowę
thezakaj: pozdrawiam
Emilka: Pozdrawiam,
Emilka: Miłego wieczoru ????
Emilka: Dziękuję za czat. Bardzo proszę o opinię odnośnie mojego serwisu: proszę kliknąć tutaj ,aby ocenić jakość obsługi konsultanta.
 
pluszowymis 27

pluszowymis

Użytkownik
Doskonale Cię rozumiem na expekt z tego co piszesz są dwa bonusy jeden 100 zł drugi 40ł od wpłat oczywiście. Wpłaciłaś 100 zł przegrałaś normalnie na innych bukach np bet365 miałabyś bonus zrealizowany i koniec, a tutaj widocznie mają inny zapis w regulaminie. Mogłaś przed drugą wpłatą do nich napisać że rezygnujesz z pierwszego bonusu i nie było by sprawy a tutaj widocznie jest tak jak oni Ci napisali, nic z tym nie zrobisz.
 
T 0

thezakaj

Użytkownik
Z tymi 100 zł jest jak dla mnie wszystko ok. Problem się pojawił jak chciałam wykorzystać bonus 40 zł, wpłaciłam 40 zł i nagle nie mogłam ich wypłacić, bo zamiast 40 zł + 40 zł bonusu zostało to potraktowane jako 80 zł bonusu. Wg. mnie jest to błąd..a nie wiem już gdzie szukać pomocy ???? a jeśli jest inaczej to proszę wytłumaczcie mi to jakoś normalnie :p
 
pluszowymis 27

pluszowymis

Użytkownik
Nie wiem która to promocja wklej regulamin albo podrzuć link, napisz coś więcej ile kuponów puściłaś po wpłacie które weszły.
 
T 0

thezakaj

Użytkownik
Po wpłacie 40 zł od razu całość została przeliczona na bonus 80 zł zamiast 40 zł + 40 zł bonusu.

&quot;Witam serdecznie,



Serdecznie zapraszam na stronę pl.expekt.com, gdzie na aktywację czeka bonus:



bonus 100% od następnego depozytu, aż do kwoty 40 zł.



Po dokonaniu wpłaty i przetransferowaniu środków na konto bonus zostanie automatycznie dodany.

Prosimy pamiętać, że bonus podlega regulaminowemu wymogowi obrotu.&quot;
 
pluszowymis 27

pluszowymis

Użytkownik
okej już wiem, po prostu nie zrobiłaś obrotu pierwszym bonusem nawet jak wpłacisz znowu to i tak ta kasa będzie na saldzie bonusowym, taki mają regulamin nic z tym nie zrobisz.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Z tymi 100 zł jest jak dla mnie wszystko ok. Problem się pojawił jak chciałam wykorzystać bonus 40 zł, wpłaciłam 40 zł i nagle nie mogłam ich wypłacić, bo zamiast 40 zł + 40 zł bonusu zostało to potraktowane jako 80 zł bonusu. Wg. mnie jest to błąd..a nie wiem już gdzie szukać pomocy ???? a jeśli jest inaczej to proszę wytłumaczcie mi to jakoś normalnie :p
Zostało to potraktowane jako bonus ponieważ miałaś aktywny jeden bonus i nie dokonczyłas obrotu. Teraz musisz dokończyć obrót 140 X 6 a nie tylko 40 X 6.
A saldo masz dlatego w bonusie ponieważ nie dokończyłaś poprzedniego obrotu.
Prawdopodnie wpłaciłaś te 40zł podczas gdy na twoim koncie były jakieś środki bonusowe. Gdybyś najpierw anulowała cały poprzedni bonus i wpłaciła to miałabyś tak jak mówisz a w tym momencie środki realne i z bonusu się połączyły i możesz wypłacić dopiero jak skonczysz obrot 140X6 ( wlicza się też to co poprzednio postawiłaś)
 
T 0

thezakaj

Użytkownik
Zanim nie obrócę bonusem, to kolejna kwota wpłacona na konto zostanie potraktowana jako bonus? Hm..nie widziałam wzmianki o czymś takim w regulaminie..
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Zanim nie obrócę bonusem, to kolejna kwota wpłacona na konto zostanie potraktowana jako bonus? Hm..nie widziałam wzmianki o czymś takim w regulaminie..
Ty masz na koncie cały czas aktywny pierwszy bonus. Jak skonczysz obrót dopiero saldo bedzie w real. Możesz zapytać na czacie czy mogą anulować pierwszy bonus wtedy powinno byc 40+40 ale wątpie że teraz da się to zrobić, napewno mogłaś tak zrobić przed kolejną wpłatą.
Jeżeli chodzi o twoje pytanie to nie koniecznie, jezeli przegrałas cały bonus to kolejna wpłata moze isc na nowy bonus ale jezeli zostawilas czesc srodkow bonusowych i wplacilas to juz nie, w tym wypadku mogą się bonusy połączyć tak jak u Ciebie.
 
F 52

fejser

Użytkownik
Nie chce zakladac nowego termatu wiec podlacze sie pod tytul tego tematu. Potrzebuje pomocy, wyjasnienia.
Jesli gram system np 2/3 i w jednym meczu postawie na druzyne BTS czyli jak bedzie remis to ma byc zwrot stawki i tu wlasnie nurtuje mnie pytanie czy bede mial zwrot stawki a dany mecz czy zwrot stawki z calego zakladu systemowego ?
Wydaje mi sie, ze chodzi o zwrot tylko tego meczu bo jednak system rozbija propocjonalnie stawke na kazdy mecz ale wole sie upewnic ...?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Jesli gram system np 2/3 i w jednym meczu postawie na druzyne BTS czyli jak bedzie remis to ma byc zwrot stawki
BTS to jest zakład na to, czy obie drużyny strzelą gola - z opcjami tak lub nie.
Natomiast zwrot przy remisie to zakład DNB.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@Josef39, wszystko jest OK ponieważ udzieliłeś poprawnej odpowiedzi, zgodnej z duchem pytania co do rozliczeń remisów - natomiast mój wpis do @fejsera jedynie koryguje ten błędny skrót takiego zakładu, podany przez autora wątku jako BTS zamiast DNB.
 
F 52

fejser

Użytkownik
Josef i edi dzięki z zainteresowaniem tematu ale dalej nie rozumiem...
Panowie, nie dość ze podałem zły skrót to jeszcze źle zadałem pytanie.
Oczywiście, że chodziło mi o skrót DNB a teraz mój przykład:
Barcelona - Atletico mój typ to 2 DNB
czy jesli w tym meczu będzie remis a gram, że wygra Atletico ,będę miał zwrot stawki tylko za ten mecz czy zwrot stawki za cały kupon gdyz gram system 2/3 ?
 
Do góry Bottom