>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocje w Tobet

unicaja 9,3K

unicaja

Użytkownik
Oj, to różnie z tym jest akurat. W moim przypadku najpierw mi zaliczało single jak obracałem bonus za Speedway Typera, potem jak dawali jakiś bonus od wpłaty grałem już spokojnie singlami myśląc że liczą się do obrotu (tak też byłem informowany przez &#39;zablokowane środki&#39;) a jak przyszło do wypłaty okazało się że tylko treble można grać, wypłata cofnięta i apiać to samo, prawie 2 stówki do obrotu pozostały ???? . Tobet sam dla siebie jest zagadką, ale tak jak poinformowala mnie kiedyś pani Justyna na czacie (jak jeszcze działał - dawno, dawno temu...;)) : tobet do każdego klienta podchodzi indywidualnie. Także na własnej skórze się przekonasz, masz opcje sprawdzenia na bieżąco swojego obrotu więc nie ma się czego obawiać. Pzdr
 
J 0

jacquer

Użytkownik
Mowie o tym bonusie:

Darmowy piątak, bonus 300% lub 50% do 150PLN
Przedłużamy ofertę do końca roku!


Moze ty mowisz o innym ?
mialem na mysli ten bozonarodzeniowy, a jesli chodzi o ten depozytowy, to zobacz czy singlami tez da rade, bo to faktycznie roznie z tym bywa
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Stawiaj na Swoich na ME w Szczypiorniaku!
Od 15 stycznia do 29 stycznia w Serbii trwać będą mistrzostwa Starego Kontynentu w piłce ręcznej! Szykuje się ostra rywalizacja nie tylko o tytuł. Turniej może dać szansę wywalczenia przepustki na występ na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie! Czy nasza reprezentacja zdoła powtórzyć sukces z Wiednia sprzed 2 lat i awansuje do 1/2 finału?
Dla wszystkich typujących mecze biało-czerwonych przygotowaliśmy specjalne konkursy, gdzie wygrać można extra nagrody!
W każdym meczu inne zasady i inna nagroda!
Zestaw na 1 rundę:
15.01.2012
Polska - Serbia, wygrywa gracz, który postawi najwięcej wygranych zakładów LIVE z minimalną stawką 10PLN i kursem nie mniejszym niż 1.5.
Nagroda: Aparat Olympus d 720
17.01.2012
Słowacja - Polska, wygrywa gracz, z najwyższym trafionym kursem na kuponie z minimalną stawką 5PLN
Nagroda: kamera Canon R 16
19.01.2012
Dania - Polska, wygrywa gracz, który uzyska najwyższą wygraną netto na kuponie (wygrana minus stawka)
Nagroda: Kino domowe Samsung HTD4500
Osoby, które zajmą 2 miejsca w każdym z konkursów otrzymają nagrodę pocieszenia: bonus 100PLN!

Regulamin

1. Konkurs obejmuje mecze reprezentacji Polski na ME w piłce ręcznej w terminie 15.01-29.01.2012
2. Zasady i nagrody w I rundzie ME:
- 15.01.2012 Polska - Serbia, wygrywa gracz, który postawi najwięcej wygranych zakładów LIVE za minimalną stawką 10PLN i kursem 1.5. ( zakłady LIVE liczone są po pierwszym gwizdku spotkania!)
Nagroda główna: Aparat Olympus d 720
Nagroda pocieszenia 100PLN
- 17.01.2012
Słowacja - Polska, wygrywa gracz, z najwyższym trafionym kursem na kuponie z minimalną stawką 5PLN
Nagroda główna: kamera Canon R 16
Nagroda pocieszenia 100PLN
- 19.01.2012
Dania - Polska, wygrywa gracz, który uzyska najwyższą wygraną netto na kuponie (wygra minus stawka)
Nagroda główna: Kino domowe samsung HTD4500
Nagroda pocieszenia: 100PLN
3. Nagrody rzeczowe zostaną wysłane kurierem lub pocztą Polską najpóźniej 15 lutego 2012 na adres zapisany na koncie zwycięskiego gracza.
Bonusy za drugie miejsca będą dopisane do konta gracza do 48h po zakończeniu spotkania. Bonusy nie wymagają rygorom obrotu przed wypłatą.
4. Rozpiska konkursów i nagród w 2 rundzie zostanie dodana najpóźniej na 24h przed kolejnym meczem reprezentacji Polski.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Doładuj swoje konto na Australian Open i ME w piłce ręcznej!

Czy Novak Djokovic zdobędzie po raz trzeci tytuł króla Australian Open? Czy któraś z drużyn będzie w stanie zagrozić Francji w zdobyciu kolejnego Mistrzostwa Europy?

Niezależnie jak postawisz masz teraz szansę na więcej, z naszym bonusem 50% od następnej wpłaty aż do 150PLN!

Jak skorzystać z oferty?
1. Dokonaj depozytu
2. Wpisz kod promocyjny JAN50BONUS w odpowiednie pole.

Uwaga! Bonus można aktywować tylko przy pierwszej wpłacie pomiędzy 15.01-22.01.2012!

Takiego maila dostałem ;)
 
x_design 450

x_design

Użytkownik
Doładuj swoje konto na Australian Open i ME w piłce ręcznej!
Czy Novak Djokovic zdobędzie po raz trzeci tytuł króla Australian Open? Czy któraś z drużyn będzie w stanie zagrozić Francji w zdobyciu kolejnego Mistrzostwa Europy?
Niezależnie jak postawisz masz teraz szansę na więcej, z naszym bonusem 50% od następnej wpłaty aż do 150PLN!
Jak skorzystać z oferty?
1. Dokonaj depozytu
2. Wpisz kod promocyjny JAN50BONUS w odpowiednie pole.
Uwaga! Bonus można aktywować tylko przy pierwszej wpłacie pomiędzy 15.01-22.01.2012!
Takiego maila dostałem ;)
ja również ????
Dodam, że wymagany obrót bonusem przed wypłatą to 10 razy po kursie minimum 1.80.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Ja też dostałem, ale nie będę tam ładował 300 zł. Wole je dać na normalnego buka bez bonusu, niż potem czekać nocami walcząc z papierami - że tak zrymuje.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Kwalifikują się, w tobet sposób depozytu jest dowolny i każdy zalicza się do promocji. Kuchcik MU jeśli pozytywnie przebrnąłeś przez swoją weryfikację, to drugi raz już cie nie będą weryfikować :) A co do samej promocji to ja maila jeszcze nie dostałem. Być może, że jest to dla wybranych.
 
wojtas84 90

wojtas84

Użytkownik
Pytanie do kumatych. Pole bonusowe wypełniamy przed wpłatą depozytu czy po wpłacie, i jeszcze jedno gramy tylko na spotkania z AO i ręcznej czy można grać też inne spotkania z oferty?
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
x_design 450

x_design

Użytkownik
Pytanie do kumatych. Pole bonusowe wypełniamy przed wpłatą depozytu czy po wpłacie, i jeszcze jedno gramy tylko na spotkania z AO i ręcznej czy można grać też inne spotkania z oferty?
Czas wypełnienia pola bonusowego nie ma znaczenia. Wypełniłem je po dokonaniu depozytu i otrzymałem bonus.
Do obrotu bonusem zalicza się cała oferta (zakłady sportowe i livebet).
Stan obrotu możesz sprawdzić w zakładce &#39;Moje konto&#39; --&gt; &#39;Szczegóły dot. zablokowanych środków&#39;.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
majzel 3

majzel

Użytkownik
A co do samej promocji to ja maila jeszcze nie dostałem. Być może, że jest to dla wybranych.
Też nie dostałem, ale po wpisaniu kodu od razu dodało pieniądze, więc bez problemu można skorzystać z tej promocji nawet jak się samemu maila nie otrzymało. Wystarczy znać kod ;)
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Też nie dostałem, ale po wpisaniu kodu od razu dodało pieniądze, więc bez problemu można skorzystać z tej promocji nawet jak się samemu maila nie otrzymało. Wystarczy znać kod ;)
Oferta obejmuje tylko graczy, którzy zostali o niej powiadomieni stosownym e-mailem. (jak mówi regulamin)
także nie pisz głupot, to że ci automat dopisał bonus jeszcze nic nie znaczy
 
arturro100 118

arturro100

Użytkownik
Ja także nie otrzymałem maila, a wcześniej przy tego typu akcjach zawsze najpierw przychodził do mnie mail i wtedy nie było problemów przy ewentualnej wypłacie. Ja w każdym bądz razie czekam na maila, nie rzucam się na bonus z automatu jak rumun na kurę.......
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Panowie nie uwierzycie natrafiłem na czynny live czat. I ponoć teraz będzie częściej czynny. Zapytałem się o bonus, powiedziałem że dowiedziałem się o nim z jednego z for w internecie. I dostałem odpowiedź: &quot;Bonus ten skierowany jest dla okreslonej grupy graczy. Jezeli nie otrzymal Pan zaproszenia do promocji bonus niestety nie zostanie zakredytowany&quot; Czyli niby nie dopiszą. Chociaż z tego co widzę po wpisie Majzel-a najprawdopodobniej to system sam nam dopisuję kasę. Pytanie tylko, czy później przy wypłacie się nie doczepią. Chyba jednak lepiej nie ryzykować, narażając się na późniejsze ewentualne kłopoty...
 
majzel 3

majzel

Użytkownik
Wszystko jest w porządku. Też się zapytałem na LC jak to jest i o to odpowiedź:
&quot;Uprzejmie informujemy, że bonus na Pańskim koncie został słusznie zakredytowany. Zgodnie bowiem z Pańską prośbą newslettery nie są do Pana wysyłane, dlatego też nie mieliśmy możliwości poinformowania Pana o promocji.
&quot;
Więc radzę dowiedzieć się czy przypadkiem nie odznaczyliście otrzymywania od nich maili tak jak ja, bo szkoda przepuścić okazji na otrzymanie bonusu ;)
 
wojtas84 90

wojtas84

Użytkownik
Panowie a czy do tego obrotu po kursie 1.8 lub wyższym to liczą się tylko single z takim kursem czy może być dubel?
edit:
&quot;Uprzejmie informujemy, że w celu obrotu bonusem na kuponie może znajdować się dowolna ilość zdarzeń ale ważne jest aby kurs całkowity kuponu nie był niższy niż 1.80&quot; - tak dla wiadomości innych.&lt;/pre&gt;
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Nie typowałeś jeszcze przez komórkę? Nie wiesz, co tracisz! To szybka i prosta metoda gry, dzięki której nie przegapisz żadnego z wydarzeń sportowych niezależnie od tego, gdzie akurat się znajdujesz! Teraz możesz wypróbować nasz serwis komórkowy Tobet Mobile bez ryzyka: zwrócimy Ci do 100 PLN za przegrany zakład przedmeczowy lub na żywo! Oferta obejmuje tylko nowych użytkowników Tobet Mobile i dotyczy tylko pierwszego zakładu postawionego przez telefon komórkowy. Tobet Mobile to wygoda i możliwość typowania w dowolnym czasie i miejscu. Przekonaj się sam: nic nie stracisz, a możesz tylko zyskać!
Jak wziąć udział w promocji:
1. Zaloguj się w aplikacji komórkowej Tobet Mobile.
Naciśnij przycisk ?Moje konto&quot;, wybierz ?Kod promocyjny&quot; i wpisz w pustym polu słowo MOBILEJAN.
2. Postaw zakład przedmeczowy lub na żywo (LiveBet).
Oferta obejmuje wszystkie rodzaje zakładów. Zakład musi zostać postawiony w dniach 23-29 stycznia 2012 r.
3. Jeśli przegrasz swój pierwszy zakład komórkowy, otrzymasz zwrot stawki.
Maksymalna kwota zwrotu wynosi 100 PLN. Zwrot zostanie przekazany w ciągu 48 godzin od zakończenia ostatniego zdarzenia na kuponie.
Osoby co nie stawiali jeszcze przez telefon sprawdzić skrzynki.
 
Do góry Bottom