>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Promocje w Tobet

A 861

amigo007

Użytkownik
Ja też miałem kłopoty ze skorzystaniem z tej promocji live do 40zł bez ryzyka. Przez to przepadł mi kurs ok. 4,5. Po wielu próbach udało mi się zawrzeć kurs 4,0 na x/2. Nie narzekam bo typ ładnie wszedł (było to jeszcze przy stanie 0-0). Ale mało brakowało a wcale bym nie obstawił. Myśle że była to wina przeciążonego serwera. W końcu masa ludzi się rzuciła na tą promocje. I to z różnych krajów, bo to nie tylko dla polaków było. Także na pewno nie było to celowe działanie tobet. Pozdrawiam :)
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Jakie przeciążenie serwera jak wszystko działało tylko nie live?
To jest prężna firma bukmacherska, a nie darmowy blogsport Janka spod Pińczowa.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
TommyTSW ale zwróć uwagę, że tobet należy do nordicbet, do którego należy też triobet. I system zakładów live jest taki sam u tych trzech bukmacherów (należących do jednej spółki). Całkowicie taki sam porównaj sobie kursy livebet są dokładnie takie same, zakłady są tak samo zamykane itp. A ta promocja bez ryzyka u nas do 40zł, w triobet i nordicbet była do 10 euro. I podejrzewam, że bardzo dużo graczy nordicbet triobet i tobet rzuciło się jednocześnie na tą promocję stąd to przeciążenie. Oczywiście nie bronię ich i czekam na oficjalne wyjaśnienie od tobet.com czy rzeczywiście tak było. Ja sam można powiedzieć fartem zawarłem zakład, i napewno nie powinno tak być.
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Obstawiaj eliminacje EURO 2012 przez komórkę bez ryzyka


Eliminacje EURO 2012 osiągnęły już półmetek. W ten weekend czeka nas kolejna porcja emocji, a my z tej okazji przygotowaliśmy ofertę specjalną: zwrot pieniędzy za przegrany zakład komórkowy na eliminacje 2012, do kwoty 20 PLN! Oferta dotyczy tylko osób, które nie typowały jeszcze przez naszą platformę komórkową Tobet Mobile.
Tobet Mobile to wygoda i możliwość typowania w dowolnym czasie i miejscu. Przekonaj się sam już w ten weekend: nic nie stracisz, a możesz tylko zyskać!
Dziękuje Tobet za kolejną bzdurną promocję !!!! Oczywiscie normalnych użykowników omija się szerokim łukiem .
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Mało Ci? Ludzie Wy tylko potraficie narzekać! Może jeszcze co tydzień chciałbyś zakłady ze zwrotem do 40zł jak na LM, zwroty bez obrotu?
Tylko oni taką promocję mają bardzo rzadko !!! Przecież to jest oczywiste że powinien byc zakład bez ryzyka przynajmniej na te 20zł !!! Popatrz co oferują inne buki w promocjach a co Tobet .
 
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
Na życzenie klientów zmieniliśmy zasady tak aby obejmował wszystkich użytkowników Tobet mobile, także tych którzy korzystali wcześniej już z tej aplikacji.
pozdrowienia
Dodam jeszcze, że tzw freebety to stały punkt w promocjach na Tobet. Średnio raz na 2-3 tygodnie oferujemy 100% zakładanie się bez ryzyka.
 
P 1

pawelok

Użytkownik
Też mam pytanie w związku z ową promocją.
Czy jeśli obstawie zakład przez telefon korzystając z wifi ( Takie same IP jak mam na komputerze ) będę mógł skorzystać z promocji .?
 
ashmedai 9

ashmedai

Użytkownik
do meczy euro mozna dodac inne np tenis i bedzie zwrot jak nie wejdzie?
Postaw zakład na eliminacje EURO 2012.
Oferta obejmuje wszystkie rodzaje zakładów: pewniaki, systemowe, akumulatory i pojedyncze, pod warunkiem, że na kuponie znajdzie się co najmniej jeden zakład na eliminacje EURO 2012 rozgrywane w dniach 03.06.2011 – 04.06.2011.
Jeśli przegrasz swój pierwszy zakład komórkowy postawiony na eliminacje EURO 2012, otrzymasz zwrot stawki.
Maksymalna kwota zwrotu wynosi 20 PLN. Zwrot zostanie przekazany w ciągu 24h od zakończenia ostatniego meczu eliminacji rozgrywanego w sobotę.
Nieważne, które zdarzenie nie wejdzie. Czy to z euro12 czy inne. Nie jest wyszczególnione więc chodzi o cały kupon imo, byleby jedno spotkanie z euro12 było.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
justt 212

justt

Użytkownik
Puściłem zakład przez tel., ale używając domowego wi-fi. Mam nadzieję, że nie będzie problemu przez to, że do tej akcji nie podkradałem internetu sąsiadowi.
 
Do góry Bottom