>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocje w Tobet

M 0

miras91

Użytkownik
Poczytałem troche ... Wpłaciłem 100 zł wpisałem bonus300 bodajze lub cos takiego , miałem na konice 112 , potem wpisalem EUROBASKET , postawiłem pierwszy kupon jeden mecz z eurobasketu drugi z pilki noznej , kupon nie wszedł , zwrotu nie dostałem... Dodam ze postawilem 52 zł czyli teoretycznie 40 zł powinni oddac?
 
jako47 130

jako47

Użytkownik
mi tez wlasnie nie oddali za ten basket. live czatu tez nie ma. troszke dlugo powinni sami przyznawac gora do 24 h. no nic czekam dalej ????
 
S 42

szuwi1

Użytkownik
Chcialbym sie zapytac, ci co dostali 25% do 25 euro, to ten kurs minimalny 1,80 mozna robic na singlach, czy trzeba regulaminowe treble?
 
G 0

guma91

Użytkownik
witam!
mam pytanie odnosnie zakladu adamek-klitschko.
czym sie rozni obstawienie w opcji &quot;1x2&quot; od opcji &quot;zwyciezca walki&quot;?
czy w &quot;winning round&quot; obstawiana jest osoba wygrywajaca runde czy wygrywajaca w danej rundzie walke(nokaut)?
z gory dzieki za odpowiedz
 
C 8

crackp

Użytkownik
&lt;center&gt;
&lt;table id=&quot;Table_01&quot; style=&quot;background-color: rgb(255, 255, 255);&quot; border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot; width=&quot;600&quot;&gt; &lt;tbody&gt;&lt;tr&gt; &lt;td width=&quot;600&quot;&gt;&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr&gt;&lt;td&gt; Rekordowo wielki bonus! Możesz zyskać nawet 500 złotych.
Wejdź i załóż konto na Tobet.com!, abyśmy mogli na dzień dobry przelać Ci aż pięć stów!
Masywny bonus powitalny 50% do 500 PLN czeka na Ciebie.
Do pierwszej kwoty, którą wpłacisz na swoje konto dodajemy aż 50%.
Możesz zyskać nawet 500 złotych.
Co to oznacza? To oznacza, że dzięki rekordowo masywnemu bonusowi masz o 50% więcej okazji do zabawy i o 50% więcej szans na wygraną. Po prostu możesz wygrywać za nasze!
Skorzystaj z rekordowo masywnego bonusu i sam się przekonaj, że Tobet.com!
daje najwięcej.

Tobet.com! to najbogatsza oferta na polski sport i krajowe wydarzenia.
A teraz również największy bonus!
Zapraszamy z przyjemnością ogromną jak rekordowy bonus!

&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr&gt; &lt;td width=&quot;600&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt; &lt;/center&gt;
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Wiadomo coś czy masywny bonus startowy do 500zł będzie przedłużony? Oferta jest ważna tylko do 16.09. Czyli jej czas trwania to tylko 5 dni. Tobet nie przedłuży tej promocji ?
 
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
Wiadomo coś czy masywny bonus startowy do 500zł będzie przedłużony? Oferta jest ważna tylko do 16.09. Czyli jej czas trwania to tylko 5 dni. Tobet nie przedłuży tej promocji ?
Nie będzie przedłużony. Najprawdopodobniej będzie powrót do oferty 50% do 150PLN
 
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
Szybka oferta na dziś:

Playstation 3 dla najlepszego typera!



Legia Warszawa i Wisła Kraków zagrają dziś swoje pierwsze mecze w fazie grupowej Ligi Europejskiej! Oba nasze zespoły trafiły do bardzo wyrównanych grup, gdzie wygrać może każdy z każdym! Emocji więc zabraknąć nie powinno!

Jakie będą nastroje w Warszawie i w Krakowie po 1.kolejce?

Dla wszystkich miłośników piłki nożnej kibicującym naszym drużynom przygotowaliśmy nie lada atrakcję! Konkurs, w którym główną nagrodą będzie konsola Sony Playstation 3! Zwycięzcą konkursu zostanie gracz legitymujący się najwyższym trafionym kursie na kuponie, zawierającym zakłady z 1. kolejki Ligi Europejskiej na mecze Legii Warszawa i Wisły Kraków. Minimalna stawka kwalifikująca do konkursu to zaledwie 2PLN!

Można dodawać nieograniczoną ilość dodatkowych zakładów!

Prawda, że proste?

Zbuduj swój kupon i celuj w nagrodę!
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Ogólnie nie polecam Tobetu! Mnie akurat denerwuje weryfikacja konta, wymagają z 3 dokumenty, nie długo może będą chcieli numer buta, ponad to obrót bonusem 6-krotny po AKO 1.80... kurs 1.80 rozumiem ale nie rozumiem dlaczego to AKO musi się składać aż z 3 zdarzeń, jawnie polują na to aby się nie udało, bo kurs 1.8 to żaden kurs i zawsze mniejsze ryzyko zagrania 1 meczu o tym kursie czy nawet dwóch ale potrójny wymóg to przesada... ostatni raz tam wpłaciłem pieniądze, do tego chat działa jak chce... ogólnie nie polecam
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Ogólnie nie polecam Tobetu! Mnie akurat denerwuje weryfikacja konta, wymagają z 3 dokumenty, nie długo może będą chcieli numer buta, ponad to obrót bonusem 6-krotny po AKO 1.80... kurs 1.80 rozumiem ale nie rozumiem dlaczego to AKO musi się składać aż z 3 zdarzeń, jawnie polują na to aby się nie udało, bo kurs 1.8 to żaden kurs i zawsze mniejsze ryzyko zagrania 1 meczu o tym kursie czy nawet dwóch ale potrójny wymóg to przesada... ostatni raz tam wpłaciłem pieniądze, do tego chat działa jak chce... ogólnie nie polecam
Nie ma przymusu gry u nich ,skoro się decydujesz na bonus to musisz się liczyć z obostrzeniami,zrezygnuj z bonusów odpadnie ci obrót i weryfikacja.
 
A 0

asmoday

Użytkownik
Czy obstawiając z bonusem, można stawiać też kursy pojedyncze ? Wiem że nie liczy to się do obrotu, ale zastanawiam się czy można postawić całą kwotę (depozyt z bonusem)na singla ? W razie jak by akurat pojawił się jakiś interesujący kurs ;)
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Czy obstawiając z bonusem, można stawiać też kursy pojedyncze ? Wiem że nie liczy to się do obrotu, ale zastanawiam się czy można postawić całą kwotę (depozyt z bonusem)na singla ? W razie jak by akurat pojawił się jakiś interesujący kurs
możesz ale nawet gdybyś postawił załóżmy 500zł na kurs 6.50 i wygrał i miał na koncie ponad 3 tys to i tak nie wypłacisz ani złotówki bo trzymać cie będzie ten obrót.
Nie ma przymusu gry u nich ,skoro się decydujesz na bonus to musisz się liczyć z obostrzeniami,zrezygnuj z bonusów odpadnie ci obrót i weryfikacja.
wiem,ze nie ma ale napisałem to aby rzetelniej poinformować a co kto robi to jego sprawa mnie już tam nie zobaczą, a jest tyle zakładów,że grać będę miał gdzie, poza tym mają dosyć ubogą ofertę jeżeli chodzi o warianty gry
 
A 861

amigo007

Użytkownik
To twoja opinia, jak dla mnie np. to mają bogatą ofertę. Poza tym tobet jako jeden z nielicznych bukmacherów cyklicznie powtarza promocje dla obecnych graczy, co mi się bardzo podoba. A bonus z wymaganym obrotem na treblach jest właściwie tylko dla nowych graczy. Przy promocji od depozytu, którą dostałem kiedyś jako już obecny gracz nie było wymogu obrotu na treblach. Zresztą nikt nie każe korzystać z powitalnej promocji :)
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
A co ty byś chciał ? Dają ci kasę za free a ty narzekasz jeszcze ... będzie oj bobo masz obróc bonus po kursie 1,1 żebys nie miał problemów i spokojnie wypłać .
Ja z początku nie musiałem żadnych skanów dowodów wysyłać dopiero za entym kazali wysłać wszystko ekspresowo jeden z lepszych buków .
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Wie ktoś czy tobet na swojej stronie ogłosi wyniki konkursu na najwyższy kurs w eurobasket? Czy może tylko wygrani zostaną e-mailem poinformowani i dostaną wygrane na konta? Lipa była ostatnio bo aktualni zwycięzcy byli na stronie podani tylko od miejsca 1 do 13. Ja mam niewielką nadzieję, że może załapałem się na miejsce 20. Kurs udało mi się trafić 6.44.
 
Do góry Bottom