>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Promocje w Tobet:zakład bez ryzyka 40zł, bonus powitalny 300% lub rejestracyjny150zł

J 0

jacquer

Użytkownik
doładuj konto z bonusem 30% do 100PLN!
Wiosna jest już za progiem! Kto nie sieje, nie zbiera, zasiej więc pieniądze na swoim koncie Tobet i zbierz owoce w postaci bonusu 30%, do 100 PLN na typowanie w Tobet!

Jak wziąć udział w promocji?
1. Zaloguj się na swoje konto i dokonaj wpłaty
2. Kliknij przycisk ?Wpłata&quot;, a następnie wejdź do zakładki ?Kod promocyjny&quot; i podaj kod oferty MARCHRELOAD lub zarejestruj go w zakładce Wpłaty &gt; Kod promocyjny
to dla wybranych czy kazdego? do kiedy ta promocja?
 
S 2

stevie

Użytkownik
slukasz123 ma racje- tobet ostatnio bardzo wielu osobom daje limity zaraz po zagraniu 1 zakladu... niby pozwalaja grac single by zaraz dac limity.
A co sie okazuje, jak zagra sie double i treble to limity odpuszczaja...
zwyczajnie oszukuje z tymi singlami--- dla mnie WIELKI MINUS dla tego buka w ostatnim czasie!!
 
L 0

lamer123_1974

Użytkownik
Rozumiem że też w to gracie,ja natomiast wczoraj zagrałem inną promocję w Tobecie.A w nim to F1 &quot;zakład bez ryzyka&quot;.Najpierw podałem kod voucher i po potwierdzeniu (sprawdzanie tego samego kodu do skutku &quot;kod został zarejestrowany&quot;) następnie wytypowałem jedno zdarzenie w F1 z kursem 2.00. Niestety nietrafiłem tego kuponu ;(

I teraz mam do was pytanie,jak to jest z tym zwrotem? Bo nic nie rozumiem niby podają że w ciągu 24H i do dziś nic.Czy w ogóle powinno widniec jakies info tego typu jak &quot;kupon przegrany i oczekuje na zwrot stawki&quot; czy jakoś tak? Czy też mam się zgłosić że kupon jest przegrany?
 
klimo 15

klimo

Użytkownik
Rozumiem że też w to gracie,ja natomiast wczoraj zagrałem inną promocję w Tobecie.A w nim to F1 &quot;zakład bez ryzyka&quot;.Najpierw podałem kod voucher i po potwierdzeniu (sprawdzanie tego samego kodu do skutku &quot;kod został zarejestrowany&quot;) następnie wytypowałem jedno zdarzenie w F1 z kursem 2.00. Niestety nietrafiłem tego kuponu ;(
I teraz mam do was pytanie,jak to jest z tym zwrotem? Bo nic nie rozumiem niby podają że w ciągu 24H i do dziś nic.Czy w ogóle powinno widniec jakies info tego typu jak &quot;kupon przegrany i oczekuje na zwrot stawki&quot; czy jakoś tak? Czy też mam się zgłosić że kupon jest przegrany?
napisz do angielskiego supportu, w krotkim czasie powinienes miez zwrot.
 
fabulous72 0

fabulous72

Użytkownik
Witam mam pytanie dotyczące zakładu bez ryzyka chciałbym wiedzieć czy są jakieś wytyczne jeżeli chodzi o postawienie tego zakładu a dokładnie czy muszę na przykład postawić minimalnie 3 zdarzenia z trzema możliwymi wynikami tak jak to był w cashbacku z betclicka ?
 
M 14

mokot

Użytkownik
Nie mogę zlecić wypłaty &quot;Płacę z Inteligo&quot; poprzez Płatności24. Czy zdarzyło się to komuś dzisiaj?
 
ravau91 235

ravau91

Użytkownik
Mam pytanie. Pisze w regulaminie że ten zakład bez ryzyka jest dla NOWYCH użytkowników. Jak rozumieć to NOWYCH ? Założyłem konto 3 miechy temu ale dziś dokonałem 1szy raz wpłąty i aktywowałem ten zakład bez ryzyka i postawiłem mecz
 
V 13

virtual_king

Użytkownik
Że oszuści to może za dużo powiedziane. Bonus jest bonusem, i równie dobrze mogło by go wcale nie być. A 50% do 150zł to jest dokładnie tyle ile było kiedyś. Czyli przywrócili promocję na starych zasadach. Jedyne co to mogli wcześniej poinformować do kiedy trwa ta promocja, jednak nie cały tydzień to naprawdę krótko. Na pewno więcej osób by skorzystało, jakby wiedziało do kiedy promocja.
fakt, prawo nie nigdy nie działa wstecz !!!
 
L 0

luckypunch

Użytkownik
Witam:smile:
Pisałem w temacie w dziale Tobet, ale tam chyba mało osób zagląda więc napisze w tym. (Jeżeli nie mogą być dwa takie same posty to proszę moderatora aby skasował tamten a ten zostawił)

Mam kilka pytań dotyczących zakładu bez ryzyka do 100zł.
-mogę postawić zakład na zdarzenie o 2 możliwych wynikach(np. boks)

-w przypadku wygranej mogę wypłacić pieniądze bez obrotu?

-w przypadku przegranej, aby wypłacić zwrot muszę za całą sumę postawić
3 zakłady po minimalnym kursie 1,50?
I co się stanie jeżeli dwa pierwsze zakłady wejdą a ostatni, trzeci zakład nie wejdzie, wszystkie pieniądze które są na koncie zostaną usunięte?

-jest jakaś możliwość przelania pieniędzy do Tobet z konta bankowego?
(nie posiadam konta moneybookers)



Proszę o wyrozumiałość. Jest to mój pierwszy kontakt z bukmacherem internetowym.
 
W 3

webb23

Użytkownik
witam
mam pytanie odnośnie bonusu 300%
czy to oznacza że jak wpłace 15 zł to dostane dodatkowo 45 zł? czy łacznie bonus wyniesie 15 zł i wtedy wpłacam tylko 5 zł by taki dostać?
prosze o wyrozumiałosć
pozdrawiam
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
-jest jakaś możliwość przelania pieniędzy do Tobet z konta bankowego?
(nie posiadam konta moneybookers)
Naturalnie że tak ????
Przelew bankowy
Aby dokonać przelewu bankowego, należy zalogować się na swoje konto Tobet i postąpić według instrukcji podanych w zakładce Wpłata &gt; Konto bankowe.

Możesz dokonać przelewu na nasze polskie konto bankowe, a my zasilimy Twoje konto zakładów, gdy tylko otrzymamy przekaz.
Dokonując przelewu, należy skorzystać z następujących danych:

Odbiorca: Nordic Gaming Ltd.
Numer konta: 37109028510000000109792096 (PLN)
23109028510000000109792348 (EUR)
Bank: Bank Zachodni WBK
SWIFT/BIC: WBKPPLPP

Pieniądze wpłacone przelewem bankowym pojawią się na koncie Tobet w ciągu 1-2 dni roboczych. Wpłaty przelewem dokonane przez użytkowników z Polski, Węgier i Rumunii nie są obciążone żadną prowizją.

Ważne: Proszę podać swój numer użytkownika (Tobet User ID) w treści przelewu.

Jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy, skontaktuj się z naszym centrum pomocy, które dostępne jest przez całą dobę pod adresem [email protected].
http://www.tobet.com/docs?content=Deposit_bank&amp;ads=false&amp;content_only=false
 
alexis93pl 5

alexis93pl

Użytkownik
Powiem szczerze, że chętnie bym skorzystał z bonusu, mam tylko jedno pytanie. Nie jestem na 100% pewny po przeczytaniu regulaminu, wpłacam 300zł dostaje te 150 bonusu. Czy od razu mogę wypłacić te 300 wpłacone? W regulaminie jest napisane, że trzeba obrócić sam bonus żeby móc go wypłacić więc domyślam się, że mogę mój depozyt wypłacić? Pasuje mi wiedzieć bo nie mam zamiaru ryzykować wpłaconą kasą a bonusem można się pobawić.
 
koroson 5

koroson

Użytkownik
Witam mam pytanie co do zakladu bez ryzyka.Po 1 czy zaklad moze byc tylko single czy moze byc wielokrotny?.Po 2 Jesli postawie 100zl i wygram powiedzmy 50zl razem mam 150zl i moge odrazu te pieniadze wyplacic?.Po 3 jesli przegram zaklad za 100zl to dostaje zwrot 100zl i musze go obrocic 3razy by wyplacic?
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Po 1 czy zaklad moze byc tylko single czy moze byc wielokrotny?
obojętnie
2 Jesli postawie 100zl i wygram powiedzmy 50zl razem mam 150zl i moge odrazu te pieniadze wyplacic?
depozyt też trzeba obrócić 3x , czyli jak wpłacisz 100 to przed wypłatą będziesz musiał zagrać co najmniej za 300zł
Po 3 jesli przegram zaklad za 100zl to dostaje zwrot 100zl i musze go obrocic 3razy by wyplacic?
tak. 3x100zł po minimalnym kursie 1.50
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom