>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

[promocje poker]Swietne bonusy dla poczatkujacych pokerzysto

8 0

8dyb8

Użytkownik
kaka
W zwiazku z tym ze wiekszosc zglaszajacych sie osob to spamujacy oszusci/dzieci, oferta przestaje byc wazna. Juz sie nie dziwie czemu wiekszosc promocji banuje Polske. Szkoda zachodu.
 
arahja88 0

arahja88

Użytkownik
polecam, robilem tam bonus na full tilt i po kilku godzinach od zrobienia dostalem 50$ na mb zaraz nastepne bonusy robie ✅
 
8 0

8dyb8

Użytkownik
Polak jest wspoltworca i Polacy sa i beda uprzywilejowani jesli idzie o szybkosc wyplat. A ten zapis ze do 30 dni to wiesz, takie zabezpieczenie sie wrazie czego chyba tylko ;]
 
M 0

mkiller

Użytkownik
czy po ugraniu np 100 punktow w full tilt poker mozemy dowolnie dysponowac swoja gotowka, ktora zdeponowalismy?? tzn czy mozemy zdecydowac czy grac dalej czy wyplacic?? :wink:
 
M 0

miedzioryt

Użytkownik
mam pytanie czy ta promocja w titanie to jak juz włace te 30 $ to dostane od razu na mb nastepne 30 $ i teraz moje pytanie czy moge ta kase co przed chwila wpłaciłem do titana od razu wypłacic czy trzeba jakis obrót zrobic o ktorym ten oferent nie powidział jak zwykle... ( o ciemnych stronach sie nie gada ekhhh...)
 
8 0

8dyb8

Użytkownik
mkiller, no proste ze mozna dowolnie dysponowac swoja gotowka ???? tam jest tez odrazu bonus 100% do 600$ wiec mozna zostac i go wyrabiac albo wyplacic sobie po zrobieniu tych 101 pkt, w ja sobie zostawilem kase bo bede mial ochote niedlugo robic caly deposit bonus - na ktory masz 3 miechy chyba

miedzioryt, wplacasz swoje pieniadze, wiec mozesz je odrazu wyplacic, nie widze najmniejszego problemu, aczkolwiek niewiem czy bedzie to takie &#39;fajne&#39; jak wplacasz, i odrazu wyplacasz ????
 
8 0

8dyb8

Użytkownik
niestety promocja na titanie zostala usunieta bo pracownik roomu stwierdzil ze to nie przyciagnie zadnego porzadnego gracza i to bedzie zwykle wyciaganie kasy :p

ale party i full tilt zostaja tak jak sa
 
smith 0

smith

Użytkownik
skusilem sie na ta promocje z full tilta i nie zaluje :p na drugi dzien dostalem kase na mb, niestety z party niemoge skorzystac bo mam juz tam konto =x no coz pozostaje mi tylko wyrobic te 5 dolcow jescze ;d
 
K 76

karlos83

Użytkownik
Szkoda, ze opinie wystawione sa przez osoby, ktore maja 1 post i dzisiaj sie zarejstrowaly. Poczekamy na opinie kogos ze starych wyjadaczy :p
 
arahja88 0

arahja88

Użytkownik
Karlos ja juz tu siedze sporo czasu jesli na tym Ci zalezy, to serio polecam Ci ten bonus kase dostaniesz - to ze polak tam pracuje to nie znaczy, ze odrazu walki beda robic :mrgreen:
akurat serwis dobry do budowania bankrolla :)
 
8 0

8dyb8

Użytkownik
przypominam wszystkim ktorzy zrobili juz bonus o wysylaniu mejli na [email protected] ze swoim nickiem na stronce i adresem moneybookers w celu otrzymania pieniążków

bo jak narazie tylko kilka osob sie zglosilo ;)
 
8 0

8dyb8

Użytkownik
Hmm
Ja chcialem tylko napisac, ze jak ktos sie zapisze, wplaci i zrobi bonus tego samego dnia to otrzymanie pieniazkow w ten sam dzien jest malo prowdopodobne. Raporty z full tilta sa generowane z opoznieniem, 1-2 dniowym i pieniazki zostana wyslane dopiero jak w takowym raporcie bedzie uwzglednione ze dana osoba ugrala wymagene punkty

pozdrawiam
 
Do góry Bottom