>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[promocje poker]Swietne bonusy dla poczatkujacych pokerzysto

8 0

8dyb8

Użytkownik
kaka
W zwiazku z tym ze wiekszosc zglaszajacych sie osob to spamujacy oszusci/dzieci, oferta przestaje byc wazna. Juz sie nie dziwie czemu wiekszosc promocji banuje Polske. Szkoda zachodu.
 
arahja88 0

arahja88

Użytkownik
polecam, robilem tam bonus na full tilt i po kilku godzinach od zrobienia dostalem 50$ na mb zaraz nastepne bonusy robie ✅
 
8 0

8dyb8

Użytkownik
Polak jest wspoltworca i Polacy sa i beda uprzywilejowani jesli idzie o szybkosc wyplat. A ten zapis ze do 30 dni to wiesz, takie zabezpieczenie sie wrazie czego chyba tylko ;]
 
M 0

mkiller

Użytkownik
czy po ugraniu np 100 punktow w full tilt poker mozemy dowolnie dysponowac swoja gotowka, ktora zdeponowalismy?? tzn czy mozemy zdecydowac czy grac dalej czy wyplacic?? :wink:
 
M 0

miedzioryt

Użytkownik
mam pytanie czy ta promocja w titanie to jak juz włace te 30 $ to dostane od razu na mb nastepne 30 $ i teraz moje pytanie czy moge ta kase co przed chwila wpłaciłem do titana od razu wypłacic czy trzeba jakis obrót zrobic o ktorym ten oferent nie powidział jak zwykle... ( o ciemnych stronach sie nie gada ekhhh...)
 
8 0

8dyb8

Użytkownik
mkiller, no proste ze mozna dowolnie dysponowac swoja gotowka ???? tam jest tez odrazu bonus 100% do 600$ wiec mozna zostac i go wyrabiac albo wyplacic sobie po zrobieniu tych 101 pkt, w ja sobie zostawilem kase bo bede mial ochote niedlugo robic caly deposit bonus - na ktory masz 3 miechy chyba

miedzioryt, wplacasz swoje pieniadze, wiec mozesz je odrazu wyplacic, nie widze najmniejszego problemu, aczkolwiek niewiem czy bedzie to takie &#39;fajne&#39; jak wplacasz, i odrazu wyplacasz ????
 
8 0

8dyb8

Użytkownik
niestety promocja na titanie zostala usunieta bo pracownik roomu stwierdzil ze to nie przyciagnie zadnego porzadnego gracza i to bedzie zwykle wyciaganie kasy :p

ale party i full tilt zostaja tak jak sa
 
smith 0

smith

Użytkownik
skusilem sie na ta promocje z full tilta i nie zaluje :p na drugi dzien dostalem kase na mb, niestety z party niemoge skorzystac bo mam juz tam konto =x no coz pozostaje mi tylko wyrobic te 5 dolcow jescze ;d
 
K 76

karlos83

Użytkownik
Szkoda, ze opinie wystawione sa przez osoby, ktore maja 1 post i dzisiaj sie zarejstrowaly. Poczekamy na opinie kogos ze starych wyjadaczy :p
 
arahja88 0

arahja88

Użytkownik
Karlos ja juz tu siedze sporo czasu jesli na tym Ci zalezy, to serio polecam Ci ten bonus kase dostaniesz - to ze polak tam pracuje to nie znaczy, ze odrazu walki beda robic :mrgreen:
akurat serwis dobry do budowania bankrolla :)
 
8 0

8dyb8

Użytkownik
przypominam wszystkim ktorzy zrobili juz bonus o wysylaniu mejli na [email protected] ze swoim nickiem na stronce i adresem moneybookers w celu otrzymania pieniążków

bo jak narazie tylko kilka osob sie zglosilo ;)
 
8 0

8dyb8

Użytkownik
Hmm
Ja chcialem tylko napisac, ze jak ktos sie zapisze, wplaci i zrobi bonus tego samego dnia to otrzymanie pieniazkow w ten sam dzien jest malo prowdopodobne. Raporty z full tilta sa generowane z opoznieniem, 1-2 dniowym i pieniazki zostana wyslane dopiero jak w takowym raporcie bedzie uwzglednione ze dana osoba ugrala wymagene punkty

pozdrawiam
 
Do góry Bottom