>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

PROMOCJA: Zgarnij do 100 PLN bonusu!

A 0

antoniusz

Użytkownik
Mam duży problem! Mianowice założyłem konto na Bwin na mojego ojca który nie posiada konta bankowego i przelałem 200zł. Nie przeczytałem że nie mogę wypłacić na swoje konto tylko na właściciela konta na Bwin ???? ???? ???? Kto ma jakieś ciekawe pomysły co z tym fantem zrobić?
 
A 0

antoniusz

Użytkownik
wpłaciłem przez MB z konta mbank. Najprostszym rozwiązaniem byłoby założyć konto bankowe ojcowi ale zaraz będzie sapał a po co a na co.... ???? Jak myślicie da się wypłacić pieniądze na moje konto bankowe z jego bwin?
 
scrappy 0

scrappy

Użytkownik
Hmm to jak bedzie jakis live i bedzie 3-0 to w ostatnich minutach moge wszystko postawic po kursie 1,01 i wyplacic? ????
Tzn no ten bonus chyba 3 razy musze obrocic, no ale zasada ta sama, tak? ????
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Tak, ale nie wystawią takiego zakładu gdzie w końcówce meczu drużyna wygrywa wysoko i kurs na nią jest 1.01
 
V 0

vvojtaszek

Użytkownik
dlaczego tylko 50% od 1 wpłaty dostałem?, wpłaciłem stówę a dostałem 50zł bonusu, szczerze mówiąc to wpłaciłem kasę żeby wyciągnąć bonus i papa ale pewnie wyczuli wałek z mojej strony i dali 50zeta tylko ????
 
M 0

march100

Gość
Czy jeśli dostane zaproszenie z linkiem rejestracyjnym i tam się zarejestruje to czy otrzymam również bonus powitalny 50%? Jest to możliwe?
 
L 72

loozer21

Użytkownik
taa kurde dostanesz 5 bonusów ludzie wy myslcie troche jak dostaniesz zaproszenie to niewazne czy wplacisz 40 czy 1000 to i tak dostaniesz 40zł
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Z tym bonusem jest bardzo ciekawie...
Zalozylem konto na Bwin, konto w walucie euro, nastepnie wplacilem tam 32 euro i toretycznie po zaksiegowaniu powinien mi zostac dodany bonus, tak...?! Otorz nie ???? ! Pisalem do support przez 3 dni meczylem co z moim bonusem i tak dalej, ale zero reakcji wiec, dalem sobie spokoj...po 2 dniach wyslalem jeszcze raz zapytanie o bonus, i otrzymalem informacje zwrotna w emailu ze bonus nie nalezy sie gracza z Irlandii! ???? (mieszkam w Irlandii) Wiec parsknalem smiechem i odpisalem do support -&quot;A czy w takim razie, nalezy sie gracza z Hondurasu?!;)&quot;
Support juz mi na to pytanie nie odpisal...;)
pozdrawiam.
 
B 0

bozenadeszcz1

Użytkownik
Ja mam dwa pytania.
Jeżeli mój ojciec mieszkający razem ze mną (jeden adres) jest zarejestrowany na bwin i skorzystał z promocji, czy ja również mogę skożystać z tej promocji?
Czy ewentualną wygraną mogę wypłacić na konto mojego ojca lub innej osoby?
Z góry dziękuję za pomoc
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Nie możesz skorzystać z promocji, bo mogą Cię posądzić o wyłudzanie bonusów i zamknąć konta wraz ze zgromadzonymi środkami.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Jak zgarnąć na BWIN bonus 100%? Pan administrator ma taki w sygnaturce a na stronce jest tylko 50%&gt;
Sorry, nie ma 100% od pierwszej wpłaty. Mam błąd w sygnaturze, już poprawiam.
Promocja nadal aktualna, 50% od pierwszej wpłaty.
 
M 0

musicdjs

Użytkownik
jak mozna aktywowac bonus powitalny , poniewaz wplacilem jakis grosz i warto by bylo z tej mozliwosci skorzystac ????
 
M 1

momodzik

Użytkownik
Wpłacam 200zł, dostaję 100zł bonusu.
Stawiam jeden zakład za 500zł po kursie 1,10 i wypłacam całość.
Tak?
 
jannek 389

jannek

Użytkownik
nie do konca , gdy wplacasz 200 automatycznie dostajesz 100 wiec masz 300zl , ciezko jest w tym wypadku postawic 1 zaklad za 500zl , zakladajac ze wygrasz swoj 1 zaklad za 300zl , nastepny stawiasz za 200, zrobiles obrot , nie ma minimalnego kursu , moze byc 1,8 jak i 1,01
 
Do góry Bottom