>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PROMOCJA: Zgarnij do 100 PLN bonusu!

K 53

kinkyy

Użytkownik

Enter the thrilling world of sports betting now and secure up to EUR 30 extra in bet credit.
Just register at bwin, deposit at least EUR 10 into your betting account within 10 days after your registration and we will double your amount up to EUR 30.

Czy to jest ta sama oferta? Taka informacja pojawia się w momencie gdy wchodzę na ich stronkę. Bonus należy obrócić 5 razy przez dwa miesiace. Link z pierwszej stronki jest nieaktualny, czy też dostępne są dwa bonusy?
 
K 53

kinkyy

Użytkownik
This promotion is not valid for residents of Russia, Armenia, Azerbadjan, Latvia, Lithuania, Ukraine, Belarus, Estonia and Portugal.
Eee dla Polaków chyba też;) Po prostu chyba z waszego dostaję 100 zł a z innego 30 euro. :p
pozdro
 
K 53

kinkyy

Użytkownik
No dobra jestem Polakiem będę grał zlotowkami. ???? Ile w końcu razy trzeba to obrocić 3, 5 czy 7??? Czy moją kasę mogę wykorzystać na pokera czy dopiero po obróceniu jej jeden raz?
 
M 13

maak

Użytkownik
Witam!
Wiem, ze to bedzie pytanie z tych glupich, ale zaryzykuje bo jesli chodzi o zaklady przez internet to bedzie dopiero moj pierwszy raz;) Mam zamiar wplacic 100zl, wiec z bonusu otrzymam 50zl. I zebym mogl wyplacic to musze zagrac 1 raz za 100zl i 3 razy za 50zl(bonus). Tak? Ale czy mam raz zagrac za cala sume czy moge np. zagrac 4 kupony po 25zl (to bedzie 100zl, czyli moj wklad) i 6 razy po 25zl(bonus 50zl x3)? Mam nadzieje, ze wiecie o co mi chodzi
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Witam!
Wiem, ze to bedzie pytanie z tych glupich, ale zaryzykuje bo jesli chodzi o zaklady przez internet to bedzie dopiero moj pierwszy raz;) Mam zamiar wplacic 100zl, wiec z bonusu otrzymam 50zl. I zebym mogl wyplacic to musze zagrac 1 raz za 100zl i 3 razy za 50zl(bonus). Tak? Ale czy mam raz zagrac za cala sume czy moge np. zagrac 4 kupony po 25zl (to bedzie 100zl, czyli moj wklad) i 6 razy po 25zl(bonus 50zl x3)? Mam nadzieje, ze wiecie o co mi chodzi
Tak. Praktycznie w każdym buku, obrót bonusem można robić małymi stawkami podzielonymi na wiele kuponów.
Powodzenia :cool:
 
U 0

udar

Użytkownik
Jestem tu nowy także przede wszystkim witam wszystkich użytkowników.
Obecnie jakie są bonusy w bwinie ? Gdzieś lepiej założyć konto na start ?
 
U 0

udar

Użytkownik
Aha czyli żeby dostać 100 PLN muszę wpłacić 200 na start ? Nie ma większych bonusów gdzieś ? 100 % ? Bonus przyjaźni ma w sumie więcej wartości, ale tam jest też na poker część.
 
U 0

udar

Użytkownik
Aha w takim razie zaraz zakładam, tylko jeszcze jedno pytanie
&quot;40 PLN bonusu na zakłady + 30$ poker bonus dla Ciebie.
40 PLN bonusu na zakłady + 30$ poker bonus dla Twojego przyjaciela.&quot;
to nie jest mniej kasy jak się wpłaci mniej niż 160 PLN a jeszcze ma się na pokera czy źle myślę ?
 
C 0

cybull

Użytkownik
Siemano ???? Mam pytanie wpłaciłem kase na Bwin i powinienem otrzymac 100zł premii. Pieniądze standardowo przez odział w banku ale premii nie otrzymałem;/ Promocja nadal obwiązuje i nie wiem co się stało???? Czy bonusowe pieniądze otrzymuje się po wykonaniu 1 zakładu???? bo w regulaminie wszytsko wydawało sie banalne kasa wplywa na konto jest bonus a tak sie nie stalo???? wie ktos gdzie mam sie zglosic zadzwonic lub napisac????
editl:
Problem rozwiązany :p
 
P 16

potter3

Użytkownik
Mam jedno pytanie czy mozna jakoś sprawdzić ile razy już się obróciło bonus razem z depozytem ? Pytam bo przy postawieniu 3 x po 150 zl to wiadomo ale jakbym grał stawkami po 10 zl to już troche gorzej. A więc istnieje jakis sposób sprawdzenia ile razy obróciliśmy bonus i depozyt ?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Chciałem zapytać czy bwin dalej oferuje bonus powitalny 100% od pierwszej wpłaty, jak dobrze pamiętam było to 100zł gratis który można było obracać na live po niskich kursach proszę o informacje ????
Tak jest cały czas aktualny. Wszystkie informacje masz w pierwszym poście -&gt; http://forum.bukmacherskie.com/f37/promocja-zgarnij-do-100-pln-bonusu-12324.html#post220467
Zarejestruj się z linka w pierwszym poście to otrzymasz automatycznie do 100 zł, 50% od depozytu.
 
W 0

wislak23

Użytkownik
Mam pytanie. Jak zarejestrowałem się na bwina 4 miesiące temu ale nie dokonywałem żadnych przelewów ( tak tylko założyłem konto) i jak teraz przeleje kwotę to dostane bonus czy nie ?
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Mam pytanie. Jak zarejestrowałem się na bwina 4 miesiące temu ale nie dokonywałem żadnych przelewów ( tak tylko założyłem konto) i jak teraz przeleje kwotę to dostane bonus czy nie ?
Bonus powinieneś dostac, ale najlepiej zapytac support bwin i wtedy będziesz miał 100% pewnośc.
Pozdr
 
Do góry Bottom