>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Promocja w WilliamHill - dodatkowy freebet 10 euro + 25E z promocji powitalnej!

al_capone 29K

al_capone

Gangster
MEGA promocja w William Hill


Dodatkowy zakład bez ryzyka 10e - tylko u nas!
plus 25E darmowy zakład na STAR T - tylko u nas!
20 pierwszych osób ma szansę otrzymać dodatkowy darmowy zakład w wysokości 10 euro! Oprócz tego skorzystasz z promocji powitalnej do 25 euro!

Promocja w William Hill: Darmowy Zakład 25 EURO/GBP dla nowych graczy!


Jak skorzystać z promocji i zakwalifikować do loterii

1. Gracz musi założyć konto w lutym z promocyjnego linku:
&gt;&gt; Link upoważniający do skorzystania z oferty i promocji &lt;&lt; (wpisz kod PL25)
Dla bezpieczeństwa zalecam przed wejściem i rejestracją wyczyścić ciasteczka w przeglądarce

2. Dokonaj depozytu na minimum 10E i wnieść min. 2 zakłady o łącznej wartości wpłaconego depozytu

3. Wyślij zgłoszenie na adres: [email protected] w treści wpisując:
- datę założenia konta
- login z WilliamHill

W tytule proszę wpisać &quot;Freebet Williamhill - luty&quot;


To wszystko :wink: Promocja jest przeznaczona tylko dla użytkowników forum.bukmacherskie.com. Promocja trwa tylko dla 20 pierwszych graczy.
Nie będzie lepszej okazji do rejestracji konta w WilliamHill niż teraz :wink:
Pozostałe promocje można łączyć ze sobą!
Freebety są dopisywane 2 razy w tygodniu.
Promocja przeznaczona jest dla osób, które zarejestrują się po 17 lutym 2015r. z promocyjnego linku!
Warto się pospieszyć – bonus czeka na pierwszych 20 nowych użytkowników konta WilliamHill, którzy dokonają prawidłowej wpłaty i zawarcie zakładów . Ta pula nie została jeszcze wykorzystana!


Nie zwlekaj! Zarejestruj się już teraz!

Powodzenia!
 
osom 36

osom

Użytkownik
Dobrsze rozumiem? Wpłacam 26E. Stawiam zakład za 25E i drugi za 1E. Jeśli wygram to zarabiam: wygrana - stawka. Jeśli przegram to oddają mi 25E. I po tym otrzymuje freebeta 10E, tak?
 
xxx777xxx 1

xxx777xxx

Użytkownik
Chyba jedyny bukmacher gdzie nie mam konta, za dużo złego się o nich naczytałem ale bonus kusi... Dalej odstawiają tam te cyrki że przy weryfikacji tożsamości chcą jakieś potwierdzenia notarialne które trzeba wysłać do nich zwykłą pocztą?
 
C 147

cococabana

Użytkownik
Chyba jedyny bukmacher gdzie nie mam konta, za dużo złego się o nich naczytałem ale bonus kusi... Dalej odstawiają tam te cyrki że przy weryfikacji tożsamości chcą jakieś potwierdzenia notarialne które trzeba wysłać do nich zwykłą pocztą?
U mnie tylko standardowo dowód i rachunek. Zadnych problemow i bardzo szybkie wyplaty na skrill.
 
xxx777xxx 1

xxx777xxx

Użytkownik
Zarejestrowałem się ale chyba zje***em sprawę i nie dostane żadnego bonusu...
Wpłaciłem 10 euro i postawiłem dwa zakłady pierwszy za 9 euro drugi za 1 euro.
A potem jak już postawiłem przeczytałem na WilliamHill że żeby dostać darmowy zakład pierwszy zakład ma być za minimum 10 euro.
Zmylił mnie punkt w instrukcji :
2. Dokonaj depozytu na minimum 10E i wnieść min. 2 zakłady o łącznej wartości wpłaconego depozytu.
Czyli żadnego darmowego zakładu nie dostane?
 
B 15

bollettieri

Użytkownik
Marcin-Odra możesz mi wytłumaczyć dlaczego WH nie przyznał mi jeszcze darmowego zakładu mimo, że pierwszy, przegrany został rozliczony w piątek? I w jaki sposób to z nimi wyjaśnić, skoro nie odpisują na maile, a chat nie działa. Co za żenujący support... I jeszcze - kiedy mogę się spodziewać tego bonusu dodatkowego 10 euro?
 
J 0

judisher

Użytkownik
Witam
Postawiłem pierwszy zakład za 25e, wygrałem i dostałem darmowy zakład. Mam pytanie jak go wykorzystać? Czy jeśli normalnie uzupełnię kupon i wybiorę darmowy zakład z okienka pod spodem to nie odejmie mi kwoty zakładu od mojego salda?
 
xxx777xxx 1

xxx777xxx

Użytkownik
Od nas dostaniesz, ale ten oficjalny to raczej nie.
A kiedy mogę się spodziewać tego darmowego zakładu od was?
Czy w takim przypadku jak opisałem wcześniej jeśli teraz znowu wpłacę pieniądze i postawie zakład za minimum 10 euro dostane ten oficjalny darmowy zakład czy to już przepadło?
 
pemo 1

pemo

Użytkownik
czy pula 10 darmowych zakładow 10e zostala juz przekroczona?bo nie wiem czy rejestrować się jeszcze z waszego linku
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Wolnych freebetów jest jeszcze sporo, więc każdy kto w tym miesiącu założy konto, wpłaci kasę to otrzyma dodatkowy darmowy zakład.
Jutro freebety zostaną dopisane.
 
fervent 2

fervent

Użytkownik
Panowie, dostałem zwrot z pierwszego zakładu (20€)

natomiast chciałbym się upewnić w jaki sposób mogę wykorzystać ten zwrot - czy jednorazowo 20€ tak jak poszło w pierwszym zakładzie, czy np. 2x po 10€? Kiedy klikam na &quot;przejrzyj zasady&quot; to wywala mi błąd:

Ktoś się orientuje i pomoże?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Jednorazowo 20 Eur, nie można kwoty freebetu rozdzielić.
Otrzymujesz tylko zwrot.
Po ułożeniu kuponu, poniżej zdarzeń zaznaczasz, że chcesz zagrać za darmowy zakład 20eur.
 
fervent 2

fervent

Użytkownik
Właśnie to skumałem, ale miałem mały problem - więc małe info gdyby się komuś jeszcze zdarzyło.
Wybieram mecz, poniżej zdarzeń z listy wybieram darmowy bet PL25€ i puszczam. To najpierw chcą aby wstawić normalnie kwotę. Jak wstawiłem 20€ [równowartość zwrotu] a na koncie miałem 17€, pojawia się info, że nie mam wystarczających środków.
Anulowałem kupon, dodałem zdarzenie jeszcze raz, zrobiłem to samo co wcześniej - wstawiam kwotę na kuponie, wybieram freebet PL25 i to samo. Dopiero za trzecim razem mi przeszło.
Także gdyby ktoś miał jakieś z tym problemy, to próbujcie do skutku - powinno w końcu pójść dobrze. Albo tylko ja miałem taki wybryk ;)
 
Do góry Bottom