>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Promocja w WilliamHill - dodatkowy freebet 10 euro + 25E z promocji powitalnej!

al_capone 29K

al_capone

Gangster
MEGA promocja w William Hill


Dodatkowy zakład bez ryzyka 10e - tylko u nas!
plus 25E darmowy zakład na STAR T - tylko u nas!
20 pierwszych osób ma szansę otrzymać dodatkowy darmowy zakład w wysokości 10 euro! Oprócz tego skorzystasz z promocji powitalnej do 25 euro!

Promocja w William Hill: Darmowy Zakład 25 EURO/GBP dla nowych graczy!


Jak skorzystać z promocji i zakwalifikować do loterii

1. Gracz musi założyć konto w lutym z promocyjnego linku:
&gt;&gt; Link upoważniający do skorzystania z oferty i promocji &lt;&lt; (wpisz kod PL25)
Dla bezpieczeństwa zalecam przed wejściem i rejestracją wyczyścić ciasteczka w przeglądarce

2. Dokonaj depozytu na minimum 10E i wnieść min. 2 zakłady o łącznej wartości wpłaconego depozytu

3. Wyślij zgłoszenie na adres: [email protected] w treści wpisując:
- datę założenia konta
- login z WilliamHill

W tytule proszę wpisać &quot;Freebet Williamhill - luty&quot;


To wszystko :wink: Promocja jest przeznaczona tylko dla użytkowników forum.bukmacherskie.com. Promocja trwa tylko dla 20 pierwszych graczy.
Nie będzie lepszej okazji do rejestracji konta w WilliamHill niż teraz :wink:
Pozostałe promocje można łączyć ze sobą!
Freebety są dopisywane 2 razy w tygodniu.
Promocja przeznaczona jest dla osób, które zarejestrują się po 17 lutym 2015r. z promocyjnego linku!
Warto się pospieszyć – bonus czeka na pierwszych 20 nowych użytkowników konta WilliamHill, którzy dokonają prawidłowej wpłaty i zawarcie zakładów . Ta pula nie została jeszcze wykorzystana!


Nie zwlekaj! Zarejestruj się już teraz!

Powodzenia!
 
osom 36

osom

Użytkownik
Dobrsze rozumiem? Wpłacam 26E. Stawiam zakład za 25E i drugi za 1E. Jeśli wygram to zarabiam: wygrana - stawka. Jeśli przegram to oddają mi 25E. I po tym otrzymuje freebeta 10E, tak?
 
xxx777xxx 1

xxx777xxx

Użytkownik
Chyba jedyny bukmacher gdzie nie mam konta, za dużo złego się o nich naczytałem ale bonus kusi... Dalej odstawiają tam te cyrki że przy weryfikacji tożsamości chcą jakieś potwierdzenia notarialne które trzeba wysłać do nich zwykłą pocztą?
 
C 147

cococabana

Użytkownik
Chyba jedyny bukmacher gdzie nie mam konta, za dużo złego się o nich naczytałem ale bonus kusi... Dalej odstawiają tam te cyrki że przy weryfikacji tożsamości chcą jakieś potwierdzenia notarialne które trzeba wysłać do nich zwykłą pocztą?
U mnie tylko standardowo dowód i rachunek. Zadnych problemow i bardzo szybkie wyplaty na skrill.
 
xxx777xxx 1

xxx777xxx

Użytkownik
Zarejestrowałem się ale chyba zje***em sprawę i nie dostane żadnego bonusu...
Wpłaciłem 10 euro i postawiłem dwa zakłady pierwszy za 9 euro drugi za 1 euro.
A potem jak już postawiłem przeczytałem na WilliamHill że żeby dostać darmowy zakład pierwszy zakład ma być za minimum 10 euro.
Zmylił mnie punkt w instrukcji :
2. Dokonaj depozytu na minimum 10E i wnieść min. 2 zakłady o łącznej wartości wpłaconego depozytu.
Czyli żadnego darmowego zakładu nie dostane?
 
B 15

bollettieri

Użytkownik
Marcin-Odra możesz mi wytłumaczyć dlaczego WH nie przyznał mi jeszcze darmowego zakładu mimo, że pierwszy, przegrany został rozliczony w piątek? I w jaki sposób to z nimi wyjaśnić, skoro nie odpisują na maile, a chat nie działa. Co za żenujący support... I jeszcze - kiedy mogę się spodziewać tego bonusu dodatkowego 10 euro?
 
J 0

judisher

Użytkownik
Witam
Postawiłem pierwszy zakład za 25e, wygrałem i dostałem darmowy zakład. Mam pytanie jak go wykorzystać? Czy jeśli normalnie uzupełnię kupon i wybiorę darmowy zakład z okienka pod spodem to nie odejmie mi kwoty zakładu od mojego salda?
 
xxx777xxx 1

xxx777xxx

Użytkownik
Od nas dostaniesz, ale ten oficjalny to raczej nie.
A kiedy mogę się spodziewać tego darmowego zakładu od was?
Czy w takim przypadku jak opisałem wcześniej jeśli teraz znowu wpłacę pieniądze i postawie zakład za minimum 10 euro dostane ten oficjalny darmowy zakład czy to już przepadło?
 
pemo 1

pemo

Użytkownik
czy pula 10 darmowych zakładow 10e zostala juz przekroczona?bo nie wiem czy rejestrować się jeszcze z waszego linku
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Wolnych freebetów jest jeszcze sporo, więc każdy kto w tym miesiącu założy konto, wpłaci kasę to otrzyma dodatkowy darmowy zakład.
Jutro freebety zostaną dopisane.
 
fervent 2

fervent

Użytkownik
Panowie, dostałem zwrot z pierwszego zakładu (20€)

natomiast chciałbym się upewnić w jaki sposób mogę wykorzystać ten zwrot - czy jednorazowo 20€ tak jak poszło w pierwszym zakładzie, czy np. 2x po 10€? Kiedy klikam na &quot;przejrzyj zasady&quot; to wywala mi błąd:

Ktoś się orientuje i pomoże?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Jednorazowo 20 Eur, nie można kwoty freebetu rozdzielić.
Otrzymujesz tylko zwrot.
Po ułożeniu kuponu, poniżej zdarzeń zaznaczasz, że chcesz zagrać za darmowy zakład 20eur.
 
fervent 2

fervent

Użytkownik
Właśnie to skumałem, ale miałem mały problem - więc małe info gdyby się komuś jeszcze zdarzyło.
Wybieram mecz, poniżej zdarzeń z listy wybieram darmowy bet PL25€ i puszczam. To najpierw chcą aby wstawić normalnie kwotę. Jak wstawiłem 20€ [równowartość zwrotu] a na koncie miałem 17€, pojawia się info, że nie mam wystarczających środków.
Anulowałem kupon, dodałem zdarzenie jeszcze raz, zrobiłem to samo co wcześniej - wstawiam kwotę na kuponie, wybieram freebet PL25 i to samo. Dopiero za trzecim razem mi przeszło.
Także gdyby ktoś miał jakieś z tym problemy, to próbujcie do skutku - powinno w końcu pójść dobrze. Albo tylko ja miałem taki wybryk ;)
 
Do góry Bottom