>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocja w William Hill: Darmowy Zakład 25 EURO/GBP dla nowych graczy!

konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
promocja jeszcze aktualna? bo wchodzę w szczegóły promocji i pojawia mi się
spróbuj może z innej przeglądarki. u mnie wszystko działa normalnie, bonus ładnie sobie figuruje, warunki promocji także więc pewnie aktualne ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
rafu 247

rafu

Użytkownik
Mam kilka pytan ogolnie zwiazanych z WH.
1. Czy przy wyborze euro jako uzywanej waluty, bede mogl wplacac zlotowki i czy beda one podlegac przewalutowaniu na euro?
To samo tyczy sie wyplat. Rozumiem, ze po ewentualnym przewalutowaniu zlotowek, bede grac w euro, ale czy wyplacajac pieniadze, beda one z powrotem ulegac przewalutowaniu na zl? Chcialbym sie rowniez dowiedziec, co, jak i czy trzeba cos w tym kierunku zrobic, czy po prostu wystarczy otworzyc konto z euro jako uzywana waluta i wplacic zl, a dalej idzie wszystko samoczynnie? I to samo przy wyplatach?
2. Czy mozna wplacac/wyplacac z PKO BP i czy wyplaty cos kosztuja? I jak mniej wiecej wyglada to czasowo? Ile srednio trzeba czekac na wplate/wyplate.
3. Czy weryfikacja konta jest jednorazowa, czy przy kazdej wyplacie trzeba sie &quot;prosic o pieniadze&quot; wysylajac po raz ktorys z kolei skan dowodu?
Jeszcze jedno pytanie w ramach upewnienia sie co do bonusu. Jesli dobrze rozumiem regulamin, wyglada to tak:
Przypuscmy, ze wplacam 100 zl. Ulegaja one przewalutowaniu na euro (zalozmy, ze wychodzi te 25 euro). Stawiam pierwszy zaklad o min ako 1.5 za 25 e i niezaleznie od tego czy wygram, czy przegram, w ciagu 24h dostaje bonus 25 e na jeden zaklad (ako minimalne 1.5). Jesli wygram zostaje odjete te 25 e za freebet tak?
 
see-you-later 4

see-you-later

Użytkownik
Trochę głupie i oczywiste pytanie, wplacilem 24.42 euro, nie chcialo mi sie dobijac kodem do 25 euro.

Rozumiem, ze dostane po prostu zaklad na 24.42 euro :p?
 
S 1

soccer91

Użytkownik
Moje osobiste doświadczenia z WilliamHill
- darmowy zakład wszystko sprawnie uregulowane
- czasami jak nie grałem z 2 tyg to mi proponowali kolejny darmowy zakład taki sam jak w promocji !!!!!
- w okresie sparingowym (przed rozpoczęciem ligi) bardzo wiele ciekawych meczów sparingowych polskich klubów oferowali
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Po jakim czasie daja freebet, zakład poleciłem znajomemu on wtopił wczoraj ale nie dostał jeszcze freebeta
Dobrze sprawdzał w zakładce moje konto -&gt; dostępne darmowe zakłady?
Freebet pojawia się zazwyczaj w ciągu kilku godzin po rozliczeniu pierwszego kuponu
-----

Promocja na Ligę Mistrzów - tylko dla użytkowników forum.bukmacherskie.com

Oferta dotyczy zakładów specjalnych na Ligę Mistrzów.
http://sports.williamhill.com/bet/pl...ne-Offers.html
Masz szansę otrzymasz zwrot stawki do kwoty 10E w przypadku nietrafionego zakładu.
Przykład: Grasz zakład: Messi strzeli bramkę i Barcelona wygra po kursie 4.00. Jeśli kupon nie wejdzie otrzymasz zwrot postawionej stawki do 10E
(kupon za 5E jest rekompensowany darmowym zakładem w wysokości 5E, kupon za stawkę 20E - zwrotem 10E)
Krótki regulamin:
1. obejmuje tylko rynki z w/w URL
2. minimalny zakład kwalifikujący się to 5 EUR
3. zwrot za przegrany zakład do 10 EUR w postaci freebetu (jeśli przegrana stawka to np. 25EUR to zwrot wynosi 10EUR)
4. promocja tylko dla klientów polskojęzycznej strony William Hill
5. promocja ekskluzywnie dla forum.bukmacherskie.com
6. W celu otrzymania zwrotu gracz musi po rozliczeniu kuponu wysłać e-mail na adres: [email protected] w treści wpisując następujące dane: login z WilliamHill, numer kupony, postawiona stawka. W temacie wpisać &quot;zwrot WilliamHill&quot;
Zobacz ofertę WilliamHill
Promocję można łączyć z innymi promocjami:
▶ Promocja w William Hill: Darmowy Zakład 25 EURO/GBP dla nowych graczy!
▶ Kwiecień z WilliamHill - wygraj m.in iPhone 5, tablet, darmowe zakładu i...
▶ 10E freebet w WilliamHill za poleconego przyjaciela - Tylko u nas!
Załóż konto już teraz!
 
E 0

erazm

Użytkownik
Mam pytanie czy zwrot w przypadku zakładu DNB jest liczony jako zakład rozliczony?
Postawiłem mój pierwszy zakład za 25 Euro i dostałem zwrot z powodu remisu, więc zastanawiam się czy jako mój pierwszy zakład nie potraktują zakładu 2-giego, który był już tylko za 5 Euro.
Edycja: dostałem bonus, po tym jak się zapytałem o niego na czacie na żywo
 
B 12

beznazwy88

Użytkownik
Siemanko mam troche głupie pytanie. Przejrzałem wszystkie posty w tym temacie i wszyscy ciągle tylko te euro i euro, a przecież w pierwszym poście pisze że promocja jest do 25e/ funtów. to przecież 25 funtów to jest większy/koszystniejszy darmowy zakład. rozumiem że w funtach też wszystko działa? Pozdrawiam ????
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
Znajomy którego chciałem polecić nie może kliknąć na link polecający, nie ładuje się mu żadna strona, po prostu nie włączyła się na żadnej przeglądarce, a adblocki wyłączone, czy można gdzieś po drodze wpisać na stronie internetowej williama, podczas rejestracji FORUMBUK? Bo link polecający z forum nie działa po prostu na jego maszynie.
 
W 0

wiktor93

Użytkownik
Wystarczy, wysyłasz zdjęcie na [email protected] i tyle, w sumie to byłem zaskoczony bo weryfikacja zajęła tylko chwilę, jeszcze nigdzie tak szybko nie potwierdzili... Problem tylko jest z wypłatą bo czeka się 5-10 dni z tego co piszą...
 
Do góry Bottom