>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Promocja w William Hill: Bonus 100% do 100 €/£ dla nowych graczy!

Status
Zamknięty.
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Promocja w William Hill
Zgarnij bonus powitalny w wysokości do 100 €/ £


Super promocja w William Hill! Nie możesz jej przegapić! Do 100 EUR/GBP bonusu powitalnego z atrakcyjnymi warunkami! Nie zwlekaj! &gt;&gt;&gt;&gt;&gt; Zarejestruj się już teraz &lt;&lt;&lt;&lt;&lt; i zgarnij bonus! William Hill to jeden z najbardziej znanych bukmacherów na świecie! Firma godna polecenia z atrakcyjnymi kursami i szeroką ofertą.
Poniżej krótka instrukcja otrzymania bonusa:
Krok 1: Zarejestruj się w William Hill ze specjalnego linku, który upoważnia do otrzymania bonusu ==&gt; Kliknij i zarejestruj konto tutaj &lt;== wpisując podczas rejestracji kod promocyjny PL100.

Krok 2: Dokonaj pierwszej wpłaty o wartości conajmniej 10 EUR / 10 GBP.

Krok 3: Otrzymasz bonus 100% od wpłaty do 100 € / 100 £.
REGULAMIN PROMOCJI:

Warunki otrzymania bonusa
  1. Oferta promocyjna jest skierowana tylko dla nowych graczy polskojęzycznego serwisu zakładów sportowych w William Hill.
  2. Aby wziąć udział w promocji należy dokonać pierwszej wpłaty o wartości conajmniej 10 EUR / 10 GBP.
  3. Maksymalna kwota bonusa wynosi 100 EUR / 100 GBP.
  4. Bonus odpowiadający 100% wartości pierwszej wpłaty zostanie zaksięgowany automatycznie na koncie gracza w ciągu 72 godzin od dokonania pierwszej wpłaty.
  5. Warunkiem koniecznym do skorzystania z oferty jest wpisanie wielkimi literami kodu: PL100 w formularzu rejestracyjnym w polu „Kod promocyjny”. Gracz, który nie wpisze poprawnego kodu promocyjnego nie będzie uprawniony do skorzystania z oferty.
  6. Oferta promocyjna skierowana jest tylko i wyłącznie dla rezydentów Polski, Wielkiej Brytanii i Irlandii.
  7. Oferta promocyjna jest ważna do 31 sierpnia 2011. Organizator zastrzega sobie prawo do wycofania oferty w dowolnym momencie.
  8. Aktualni gracze nie kwalifikują się do wzięcia udziału w promocji.
  9. Przyznany bonus moze być wykorzystany tylko w zakładach sportowych na polskojęzycznej stronie William Hill. Bonus nie może być transferowany do Pokera lub Kasyna. W przypadku takiego transferu bonus zostanie anulowany.
  10. Gracze mogą mieć jeden aktywny bonus w danym momencie. Aby wziąć udział w innej promocji należy spełnić warunki obrotu niniejszej oferty.
  11. Do promocji kwalifikuje się każda, dowolnie wybrana metoda wpłaty.
  12. Do promocji kwalifikują się konta prowadzone w następujących walutach: EUR i GBP. Konta prowadzone w innych walutach są wyłączone z niniejszej oferty.


Warunki obrotu i wypłaty bonusa
  1. Aby uwolnić i wypłacić przyznany bonus należy dokonać 4-krotnego obrotu bonusem i wpłatą po kursie minimalnym 1.50. [4*(wpłata+bonus) po kursie minimalnym 1.50]
  2. Selekcje o kursie mniejszym niż 1.50 nie wliczają się do warunków obrotu.
  3. Do obrotu wliczają się akumulatory lub zakłady złożone, ale tylko wtedy kiedy kurs każdej selekcji w takim zakładzie wynosi conajmniej 1.50.
  4. Do obrotu nie wliczają się zakłady złożone na wyścigi konne i chartów.
  5. Do obrotu nie wliczają się anulowane zakłady.
  6. Do obrotu wliczają się tylko zakłady postawione w polskojęzycznym serwisie zakładów sportowych w William Hill.
  7. Bonus jest ważny przez 90 dni od dnia jego przyznania.


Warunki i postanowienia ogólne
  1. Organizatorem tej promocji są firmy WHG Trading Limited oraz WHG (International) Limited (“William Hill”), które są właścicielami strony William Hill. Obowiązkiem uczestnika niniejszej promocji jest zapoznania się z regulaminem promocji.
  2. Promocja jest przeznaczona tylko dla graczy rekreacyjnych.
    • Promocja jest ograniczona do jednego konta gracza na jedno gospodarstwo domowe, rodzine i adres IP.
    • Organizator rezerwuje sobie prawo do odmówienia przyznania bonusa, jeśli w/w warunki zostaną złamane lub wystąpi inne nadużycie bonusowe.

  3. Wszelkie pozostałe kwestie uregulowane są w WARUNKACH KORZYSTANIA ZE STRONY ORAZ USŁUGI TELEZAKŁADÓW.
Nie zwlekaj!
&gt;&gt;&gt;&gt;&gt; Kliknij i zarejestruj konto tutaj &lt;&lt;&lt;&lt;&lt; oraz skorzystaj z jednej z najlepszych promocji na rynku u bukmachera William Hill znanego na całym świecie.

Promocja 100 % do 100 jest nieaktualna od 11 lipca, 12:00.
 
wtf 48

wtf

Użytkownik
wplaty przez mb sie kwalifikuja? i czego ten buk wymaga do weryfikacji oprocz standardowego dowodu?
 
qwerty16 86

qwerty16

Użytkownik
Na koncie trzeba miec euro czy automatycznie zmienia walute z PLN na EURO po jakims tam kursie walutowym? Pytam, bo nigdy nie korzystalem z serwisow na ktorych gra sie w euro badz GBP.
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Problem jest taki, że przy zakładaniu nowego konta pojawia się &quot;błąd na stronie&quot; i nie da się go założyć ze strony polskojęzycznej, bynajmniej teraz...
@Edyta: może ktoś objaśni jak założyć tam konto bo nie chwytam tego... jak klikam &quot;utwórz konto&quot; to nic się nie dzieje... :/
 
chaos666 0

chaos666

Użytkownik
Problem jest taki, że przy zakładaniu nowego konta pojawia się &quot;błąd na stronie&quot; i nie da się go założyć ze strony polskojęzycznej, bynajmniej teraz...
@Edyta: może ktoś objaśni jak założyć tam konto bo nie chwytam tego... jak klikam &quot;utwórz konto&quot; to nic się nie dzieje... :/
Nie wiem czemu tak masz, założyłem teraz kumplowi z pracy i wszystko śmiga- używam Firefoxa
 
chaos666 0

chaos666

Użytkownik
powiedzcie mi czy bonus przyznawany jest odrazu po wplacie czy trzeba czekac,pozdro
Bonus odpowiadający 100% wartości pierwszej wpłaty zostanie zaksięgowany automatycznie na koncie gracza w ciągu 72 godzin od dokonania pierwszej wpłaty.:grin:
Edit: kumpel ma inny problem, złożył depozyt przelewy 24 i lipa ???? zero kasy . Pani na lc nie ma zielonego pojęcia co to p24 i nie da się z nią dogadać i podaje dane banku itp, ale po co skoro p24 samo to pobiera i tyle..Jesli ktoś miał podobna sytuacje proszę o kontakt. Dzięki z góry
 
kamil00 34

kamil00

Użytkownik
powiedzcie mi czy bonus przyznawany jest odrazu po wplacie czy trzeba czekac,pozdro
ok juz wiem nie trzeba czekac wystarczy wbic na czat i dodaja:grin:
a weryfikacja wyglada tak
Joyce: You may send it to [email protected] .
Joyce: In order for us to proceed with the security checks being carried out on the account our security department require that you send us the following details: * A copy of your passport or driving licence.
Joyce: * A screenshot of your Moneybookers as proof of ownership
Joyce: * A screenshot of a financial transaction from your Moneybookers account to William Hill
 
visor 28

visor

Użytkownik
Mam pytanie . Stawiając 2 zdarzenia na kuponie każde zdarzenie musi zawierać kurs przynajmniej 1,5 ? Czy chodzi tutaj o AKO ?
Z góry dzieki za odp ????
 
esek14 35

esek14

Użytkownik
Mam pytanie . Stawiając 2 zdarzenia na kuponie każde zdarzenie musi zawierać kurs przynajmniej 1,5 ? Czy chodzi tutaj o AKO ?
Z góry dzieki za odp ????
Do obrotu wliczają się akumulatory lub zakłady złożone, ale tylko wtedy kiedy kurs każdej selekcji w takim zakładzie wynosi conajmniej 1.50.
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
Wszystko macie napisane wyżej w regulaminie a pytania czy AKO czy single, kiedy co jak ;)
Nic, trzeba zakladać konto bo oferta wydaje się ciekawa.
 
toecutter 0

toecutter

Użytkownik
Witajcie. Jak to w końcu jest z tymi przelewami24 ? Wszystko w porządku czy zdarzają się problemy z tą metodą związane ?
Dzięki za odp.
 
przemkoo 26

przemkoo

Użytkownik
Nie nie ma żadnych problemów z przelewy24, wpłacałem wczoraj i bez żadnych zastrzeżeń, śmiało można tą metodę wybrać. A ja mam takie pytanie również. Mam najpierw im wysłać dowód i zweryfikować konto, czy zlecić wypłatę i oni przyślą mi e-maila, że wymagane są jakieś dokumenty?
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
vader 2,8K

vader

Forum VIP
A ja mam takie pytanie również. Mam najpierw im wysłać dowód i zweryfikować konto, czy zlecić wypłatę i oni przyślą mi e-maila, że wymagane są jakieś dokumenty?
Mają całkiem niezły system pomocy.
Wyczerpujące informacje poniżej.
-------
William Hill podejmuje działania zapewniające, że wszyscy użytkownicy posiadają wiek uprawniający do hazardu (18 lat). Okazyjnie przeprowadzane są przez nas kontrole, które mają na celu weryfikację wieku posiadaczy kont na naszej stronie. Przeprowadzając weryfikację wymagamy dalszych informacji, abyśmy mogli potwierdzić, że masz minimum 18 lat.

Najszybszym i najprostszym sposobem weryfikacji pełnoletności jest kontakt z działem weryfikacyjnym: 0800 731 7823 (Wielka Brytania) lub +44 113 3915025 begin_of_the_skype_highlighting +44 113 3915025 end_of_the_skype_highlighting (Międzynarodowym), gdzie bez problemów wykonane zostaną wszystkie wymagane kontrole drogą telefoniczną.

Dokument potwierdzający pełnoltność może być także dostarczony przez fax lub email. Przyjmujemy następujące dokumenty:

Dowód osobisty
Prawo jazdy
Paszport
Podpisana umowa kredytowa

Możesz wysłać nam zdjęcie potwierdzające numer identyfikacyjny z telefonu komórkowego wysyłając je na numer: +447841953654 begin_of_the_skype_highlighting +447841953654 end_of_the_skype_highlighting . Prosimy sie upewnić, że w tytule wiadomości podasz numer konta.

Możesz także zeskanować wymagany dokument i wysłać go na adres emailowy: [email protected] .

Można również wysłać wymagane zeskanowane dokumenty / zadać pytanie poprzez prosty formularz dostępny tutaj.

Wybierając kontakt emailowy prosimy pamiętać o:

Załączeniu numer konta na stronie/ nazwy użytkownika w emailu - wtedy kontrola przebiegnie szybko i sprawnie.
Zeskanowaniu dokumentów jako obrazów .JPEG.
Zeskanowaniu obu stron dokumnetu/ów.

Możesz także wysłać faskem którekolwiek z wymaganych dokumentów na numer: 0808 2801485. Prosimy wtedy załączyć swój numer konta William Hill oraz nazwe użytkownika dodając dopisek &quot;Age Verification.&quot;

Inną opcją jest udanie się do któregokowiek punktu bukmacherskiego William Hill (dla użytkowników zamieszkujących na terenie Wielkiej Brytanii) i przedstawić wymagane dokumenty potwierdzające Twój wiek. Menedżer / pomocnik w punkcie bukmacherskim skontaktuje się wtedy z Działem Obsługi Klienta, aby potwierdzić weryfikację Twojego wieku.

Po pomyślnej weryfikacji Twoje konto zostanie otwarte i zdjęte zostaną nałożone restrykcje. Rozmowy dotyczące konta mogą być prowadzone tylko z posiadaczem danego konta.
----------
Supportu w języku polskim jeszcze nie ma ale jest w planach. W planach także jest dodanie polskiej waluty - PLN.
==&gt; Kliknij i zarejestruj konto tutaj &lt;==
 
S 21

sztuk18

Użytkownik
Witam

Także jestem zainteresowany tą ofertą ale przypomne pytanie kolegi wyżej. Czy wpłacając przez moneybookers book automatycznie przewalutuje mi polski złoty na np. EURO? i mam jeszcze pytanie jak z wypłatami z tego buka? są praoblemy czy raczej wszystko jest oki?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom