>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Promocja w Unibet: Zakład Bez Ryzyka – 100% do 200 PLN

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Obstaw dowolnie i wygraj €1500!
W dniu 14 Kalendarza, zawieś oko na promocji w Zakładach. Dajemy CI szansę pokazania umiejętności i zgarnięcia czegoś z puli €1500!

Jak to działa?
Zapisz się
do promocji i złóż zakład o wartości przynajmniej €5 w sobotę, 14 grudnia. Twoim zadaniem jest pobicie przeciwników w wysokości kursów na kuponie. Możesz łączyć różne mecze, bądź po prostu obstawić drużynę bez szans. Gracz z najwyższą sumą kursów otrzyma od nas nagrodę główną - €700 w gotówce. Drugie miejsce daję €300, trzecie €150, a miejsca 4-10 to nagrody w wysokości €50 każda.

Zapisz się poniżej, wciskając Opt-in obok swojej nazwy użytkownika.

Odbierz bonus
 
vde 119

vde

Użytkownik
Pamiętajcie, że chodzi o wygrane kupony, bo w skrótowych zasadach promocji tego nie pisze, a wręcz sugerują żeby składać AKO z drużyn które nie mają szans, byle podbić kurs ????
 
F 3,5K

fanatyk_1984

Użytkownik
Znow ktos probuje podszywac sie pod Unibet i rozsyla falszywe maile o niby bonusach z adresu :
&lt; [email protected] &gt;


Jako lojalny gracz Unibet możesz skorzystać ze wspaniała oferty reload bonus! 100% bonus od depozytu 300PLN! Aby zarejestrować się do promocji zaloguj się na http://www.unilbet.kei.pl/bonus/thred88812/ i dokonaj depozytu. Gdy pieniądze są już na koncie, przejdź do sekcji “Moje Konto“, a następnie do zakładki “Dostępne/Aktywne Bonusy” Znajdziesz tam listę dostępnych dla Ciebie Bonusów, w tym Bonus 100% do 300 PLN na Zakłady!

NIE DAJCIE SIE NABRAC
&lt;/pre&gt;
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
perek99 22,6K

perek99

Użytkownik
Znow ktos probuje podszywac sie pod Unibet i rozsyla falszywe maile o niby bonusach z adresu :
&lt;[email protected]&gt;


Jako lojalny gracz Unibet możesz skorzystać ze wspaniała oferty reload bonus! 100% bonus od depozytu 300PLN! Aby zarejestrować się do promocji zaloguj się na http://www.unilbet.kei.pl/bonus/thred88812/ i dokonaj depozytu. Gdy pieniądze są już na koncie, przejdź do sekcji “Moje Konto“, a następnie do zakładki “Dostępne/Aktywne Bonusy” Znajdziesz tam listę dostępnych dla Ciebie Bonusów, w tym Bonus 100% do 300 PLN na Zakłady!

NIE DAJCIE SIE NABRAC
hehe , też przed chwilą dostałem to ***** D:
&lt;/[email protected]&gt;
 
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Znow ktos probuje podszywac sie pod Unibet i rozsyla falszywe maile o niby bonusach z adresu :

&lt; [email protected] &gt;




Jako lojalny gracz Unibet możesz skorzystać ze wspaniała oferty reload bonus! 100% bonus od depozytu 300PLN! Aby zarejestrować się do promocji zaloguj się na http://www.unilbet.kei.pl/bonus/thred88812/ i dokonaj depozytu. Gdy pieniądze są już na koncie, przejdź do sekcji “Moje Konto“, a następnie do zakładki “Dostępne/Aktywne Bonusy” Znajdziesz tam listę dostępnych dla Ciebie Bonusów, w tym Bonus 100% do 300 PLN na Zakłady!


NIE DAJCIE SIE NABRAC
&lt;/pre&gt;

też to dostałem. Tak w ramach ciekawostki, akurat wczoraj dostałem maila od Unibeta, tego prawdziwego.

Oto adres mailowy:

[email protected]

a oto adres mailowy tego &quot;bonusu&quot;

[email protected]

Trochę się różni ;)
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
No tylko pytanie czy to jest losowo wysyłane do ludzi, czy ten ktoś ma dostęp do bazy danych Unibet, bo jeśli tak to się zaczynam niepokoić. Też to dostałem, kliknąłem w ten link i mam napis &quot;strona zablokowana&quot;. Już miałem się o to pytać na czacie.
 
H 0

hacker85

Użytkownik
No tylko pytanie czy to jest losowo wysyłane do ludzi, czy ten ktoś ma dostęp do bazy danych Unibet, bo jeśli tak to się zaczynam niepokoić. Też to dostałem, kliknąłem w ten link i mam napis &quot;strona zablokowana&quot;. Już miałem się o to pytać na czacie.
Do bazy danych unibetu nie mam dostepu poprostu mam baze danych z 270 tys emailami graczy z kad to juz tajemnica ???? robie stronke zajmuje mi to jakies 5-10 minut kopiuje zrodlo strony bukmachera i dodaje maly skrypcik i w tym momencie logowanie sie jest tak naprawde rejestracja o 4.15 zaczalem wysylac maile (oczywiscie automat) zanim zablokowali mi konto testowe na kei.pl zdazylo sie wyslac 129 tys maili.
Jesli chodzi o statystyki to zalogowalo sie 619 osob pierwsza w okolicach ogdziny 5.40.
Jesli chodzi o maila tzn kropka zamiast kreski to bylo moje przeoczenie nie tworzylem zadnych maili tylko sie pod niego podszylem nie jest to zakazane tak jak nie jest zakazane takie wyludzanie danych bo &quot;logujac sie&quot; dobrowolnie dajecie swoje dane do logowania. Wykroczeniem jest dopiero jak cos zrobie na koncie ale wiadomo ze w Polsce za to sprawy nikt nie zrobi. Wykroczeniem bylo by tez wejscie na poczte ale oczywiscie tego nie robie bo po co ryzykowac.
Jesli chodzi o numer ip to korzystam z dobrego vpn ktory nie zapisuje logow teraz jestem na niemieckim ip a zaraz moge byc np na chorwackim. Mam do dyspozycji 11 krajow.
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Uwaga na oszustów znów próbują wykradać hasła!
Dzisiaj dostałem oferte z Unibet na bonus 300 zl jednak wiadomośc różni się od e-maila ,który zazwyczaj dostaje.
Podobnie było w sierpniu gdy oszukano wiele osób podszywając się po Betsson.
Sprawdzałem na stronie Unibet nie mam tam żadnego takiego bonusu.
Nie otwierajcie tych e-maili ostrzeżcie innych !
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Uwaga na oszustów znów próbują wykradać hasła!
Dzisiaj dostałem oferte z Unibet na bonus 300 zl jednak wiadomośc różni się od e-maila ,który zazwyczaj dostaje.
Podobnie było w sierpniu gdy oszukano wiele osób podszywając się po Betsson.
Sprawdzałem na stronie Unibet nie mam tam żadnego takiego bonusu.
Nie otwierajcie tych e-maili ostrzeżcie innych !
Podają taki link żeby sie zalogować
http://www.unilbet.kei.pl/bonus/thred88812/

Zauważcie Unilbet nie Unibet
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Też to dostałem. Ja się na takie złodziejstwo nie nabiorę. Ale gdybym spotkał tego ziomka, to zapierdo*** bym. Ludzie i tak ryzykują swoimi ciężko zarobionymi pieniędzmi, a taki skur***** chce ich jeszcze okraść. Nie wiem tylko jak można w ten sposób wyprowadzić kasę? Przecież wypłacać możemy chyba tylko na swoje konto bankowe/skrill. Czy jest inaczej? A ciebie hacker85 cwaniaczku, jeśli to nie prowokacja jakbym spotkał to bym zajeb**!
 
Do góry Bottom