>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Promocja w Unibet: Zakład Bez Ryzyka – 100% do 200 PLN

P 6

poznan1986

Użytkownik
wy to zawsze znajdziecie sobie problem,skoro nie pisze nic o jakimkolwiek obrocie to znaczy ze go nie ma,jesli nie ma obrotu zwrotu w przypadku przegranej to tym bardziej nie ma obrotu od wygranej,masakra
 
nowaq69 21

nowaq69

Użytkownik
Wydaje mi sie ze jesli chodzi zakłady multi to w przypadku przegranej jakiegokolwiek innego zdarzenia kupon rozliczany jest jako przegrany tzn zwrot jest tylko za mecz debrecen-sampdoria, dlatego ja zagrałem tylko ten mecz, a obrotu w przypadku wygranej nie ma
 
B 7

buklak

Użytkownik
Dla mnie warunki tej promocji są delikatnie niejasne, aczkolwiek już rozumiem o co chodzi. Unibet może sobie dodatkowo zarobić w ten sposób formułując regulamin.
Obstawiając jedynie to spotkanie mamy 100% pewność zwrotu stawki od 20 do 50 PLN. Gdy dorzucimy do tego spotkania jeszcze jakieś wydarzenia, a nie trafimy wyniku Debrecen - Sampdoria, owe spotkanie zostanie rozliczone po kursie 1.00, natomiast od wyników pozostałych meczów będzie zależna nasza wygrana / porażka.
 
S 2

sid07

Użytkownik
Dla mnie warunki tej promocji są delikatnie niejasne, aczkolwiek już rozumiem o co chodzi. Unibet może sobie dodatkowo zarobić w ten sposób formułując regulamin.
Obstawiając jedynie to spotkanie mamy 100% pewność zwrotu stawki od 20 do 50 PLN. Gdy dorzucimy do tego spotkania jeszcze jakieś wydarzenia, a nie trafimy wyniku Debrecen - Sampdoria, owe spotkanie zostanie rozliczone po kursie 1.00, natomiast od wyników pozostałych meczów będzie zależna nasza wygrana / porażka.
Skąd masz pewność, że tak to działa? Pytałeś może supportu?
 
buk-katowice 59

buk-katowice

Użytkownik
Dostał ktoś zwrot? ja puściłem zakład multi i nie siadło a mogłem dać tylko debrecen 1 , mieli automatycznie dopisać a nie dopisali:zoltakartka:
 
J 53

jaqbts

Użytkownik
Dostał ktoś zwrot? ja puściłem zakład multi i nie siadło a mogłem dać tylko debrecen 1 , mieli automatycznie dopisać a nie dopisali:zoltakartka:
no wlasnie nie dostalem, a zagralem na remis. do ht 0-0 myslalem ze da rade ale lipa. mieli dac automatycznie, mi zaklad rozliczyli jako przegrany a 50zl nie ma podejzewam ze dopiero jutro najwczesniej bedzie ;|
 
buk-katowice 59

buk-katowice

Użytkownik
Dziś za zagranie w supertoto za min. 25 zł dodają 15zł w poniedziałek, tylko nie bardzo rozumiem o co tam chodzi? czy muszą mi wejść w tym ich zestawieniu wszystkie mecze abym miał zysk jakiś?
 
B 22

bogdanjutek

Użytkownik
jak trafisz wszystko to bierzesz udzial w podziale puli roznie 10tys 170tysia w euro (mozesz zgarnąć wszystko ???? )
to tak jak dawne zakłady piłkarskie totka jak masz 13-14 pozycji do obstawki to płacą od 10 (ale na prawde grosze) w krótszych opcjach do 2 błędów


@ buk katowice
 
Do góry Bottom