>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Promocja w Unibet: Zakład Bez Ryzyka – 100% do 200 PLN

S 674

slukasz123

Użytkownik
Bezpieczne typowanie: Chcesz typować bezpieczniej na Premier League? Idealną okazją będzie spotkanie Tottenham - Chelsea na którym możesz dostać od nas 20zł jeśli coś pójdzie nie po Twojej myśli! Mecz odbędzie się już w niedzielę o godzinie 17:00! Postaw z nami, a bezpieczny zakład będzie Twój!
Zwrot za zakład na mecz Tottenham - Chelsea
Do promocji zakwalifikuje się tylko twój pierwszy zakład wniesiony od piątku 10 grudnia od godziny 18:00 na ten mecz do niedzieli do godziny 16:00
Aby kwalifikować się do promocji, musisz postawić zakład za minimum 50zł
W razie niepowodzenia, 20zł zostanie dodane do Twojego konta tuż po zakończeniu spotkania.
Kwota ta będzie objęta 3-krotnym obrotem
Tylko zakłady &#39;przed meczem&#39; biorą udział w tej promocji.
Pamietajcie ze mozna dopiero zagrac dzis po 18!!!!
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Odliczanie trwa: W Unibet święta rozpoczynają się wcześniej! Tylko dzisiaj, typując na nasz specjalny zakład Superdouble masz szansę dostać od nas dodatkowo 40zł bonsu! Zabaw się za więcej na nasz koszt! A to dopiero początek naszych niespodzianek! Chcesz wiedzieć więcej? Zajrzyj pod ten linkaby uzyskać więcej informacji o nadchodzących promocjach! A już teraz postaw swój zakład na Superdouble NBA
Superdouble - Washington Wizards vs Los Angeles Lakers / New Jersey Nets - Philadelphia 76ers
Zgarnij 40zł dodatkowo typując na superdouble!

Aby wziąć udział w promocji, należy wnieść zakład za 15zł na wskazany superdouble.
Jeśli Twój pierwszy zakład okaże się wygrany, dostaniesz od nas 40zł gratis!
Zasady
Tylko twój pierwszy zakład na superdouble weźmie udział w promocji
Minimalna stawka zakładu to 15zł
Nagroda zostanie przyznana jeśli powyższy zakład będzie wygrany.
Nie można połączyć tych dwóch meczów na kuponie (liczy się tylko superdouble)
Nagroda w wysokości 40zł, musi być obrócona 2-krotnie przed wypłatą z konta
Nagroda zostanie dodana do konta w środę o 12:00
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
wyrażnie pisze 15zl...wiec za 15 trzeba zagrac
Przez pewien okres mozna bylo surebeta wziasc na tej promocji...ale ja wzialem ja wczesniej i szybko zareagowal bukmacher...
 
kysu 8

kysu

Użytkownik
Na czacie babka mi powiedziała...
&quot;15=15 23=23 40=40 50=40&quot;
Lewa strona postaiwony zakład, prawa wysokość Bonusu... i teraz ciekawi mnie jak jest na prawdę.
 
P 6

poznan1986

Użytkownik
Odliczanie trwa: W Unibet święta rozpoczynają się wcześniej! Tylko dzisiaj, typując na nasz specjalny zakład Superdouble masz szansę dostać od nas dodatkowo 40zł bonsu! Zabaw się za więcej na nasz koszt! A to dopiero początek naszych niespodzianek! Chcesz wiedzieć więcej? Zajrzyj pod ten linkaby uzyskać więcej informacji o nadchodzących promocjach! A już teraz postaw swój zakład na Superdouble NBA
Superdouble - Washington Wizards vs Los Angeles Lakers / New Jersey Nets - Philadelphia 76ers
Zgarnij 40zł dodatkowo typując na superdouble!

Aby wziąć udział w promocji, należy wnieść zakład za 15zł na wskazany superdouble.
Jeśli Twój pierwszy zakład okaże się wygrany, dostaniesz od nas 40zł gratis!
Zasady
Tylko twój pierwszy zakład na superdouble weźmie udział w promocji
Minimalna stawka zakładu to 15zł
Nagroda zostanie przyznana jeśli powyższy zakład będzie wygrany.
Nie można połączyć tych dwóch meczów na kuponie (liczy się tylko superdouble)
Nagroda w wysokości 40zł, musi być obrócona 2-krotnie przed wypłatą z konta
Nagroda zostanie dodana do konta w środę o 12:00
gdzie tu do jasnej cholery pisze o jakims zakładzie za 23 zł albo 40 zł?
 
P 6

poznan1986

Użytkownik
bonus jest do 40 zł za ile zagrasz tyle dostaniesz!!
dobrze jak jestes taki mądry to powiedz mi gdzie pisze w ofercie promocyjnej że jest to bonus do 40 zł ,bo jakoś tego nie widze ,dla mnie sprawa przedstawia sie tak,gram za przynajmniej 15 zł,jesli wygram to dostaje bonus 40 zł,innych warunków tej promocji nie widze,akurat dobrze obstawiłem superdouble wiec zobaczymy ile tego bonusu bedzie
 
R 0

rybka333

Użytkownik
bonus jest do 40 zł za ile zagrasz tyle dostaniesz!!
Jeżeli zagrasz za 15 zł i będzie to wygrana to otrzymujesz 40 PLN.
Masz wyraźnie napisane w regulaminie tej promocji:
&quot;Aby wziąć udział w promocji, należy wnieść zakład za 15zł na wskazany superdouble.
Jeśli Twój pierwszy zakład okaże się wygrany, dostaniesz od nas 40zł gratis!&quot;
 
K 158

kamil077

Użytkownik
Nie dodali. Nie wiem w jakim celu dodają: &quot;Nagroda zostanie dodana do konta w środę o 12:00&quot; skoro nie dotrzymują terminu.
Niesmak, niesmak
 
S 2

sid07

Użytkownik
Odliczanie trwa: W Unibet święta rozpoczynają się wcześniej! Tylko dzisiaj, masz szansę postawić 100% bezpieczny zakład na nachodzący mecz Ligi Europejskiej: DVSC Debrecen - Sampdoria! W razie przegranej zwrócimy ci nawet 50zł! A to dopiero początek naszych niespodzianek! Chcesz wiedzieć więcej? Zajrzyj pod ten linkaby uzyskać więcej informacji o nadchodzących promocjach! A już teraz postaw swój bezpieczny zakład na Lige Europejską!
100% bezpieczny typ!
DVSC Debrecen - Sampdoria
Promocja obowiązuje od 00:01 do 21:00 16 grudnia
Zakład bez ryzyka będzie ważny na twój pierwszy zakład na mecz
DVSC Debrecen - Sampdoria, odbywający się 16 grudnia o 21:05 wniesiony w czasie trwania prmocji, aż do rozpoczecia meczu
Minimalna stawka kwalifikująca do promocji, 20zł
W razie przegranej, zwrócimy ci 100% twojego pierwszego zakładu wniesionego na to spotkanie (w przypadku &#39;taśmy&#39; zakład będzie rozliczony jako zwrot) aż do 50zł
50zł to maksymalna stawka zwrotu
Oferta nie obowiązuje na zakłady systemowe i zakłady LIVE.
Oferta obejmuje zakłady pojedyncze i multi.
W razie przegranej kwota zakładu zostanie zwrócona automatycznie.
Zwrócona kwota nie podlega warunkom obrotu.
 
Do góry Bottom