>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Promocja w Totolotek - 100% do 1000 PLN plus 20zł freebet bez depozytu!

Status
Zamknięty.
leyton1 0

leyton1

Użytkownik
Pewnie padło już to pytanie, ale chcę być 100% pewien.
Jeśli wpłacę 700pln, na moim koncie bedzie 700 salda normalnego i 700 salda bonusowego. Aby wypłacić te 700 z salda normalnego to wystarczy że zagram np. 2 kupony po kursie 1,01 za 700 czy te środki będą możliwe do wypłaty dopiero jak obrócę też 2 x 700 z salda bonusowego ?
 
S 508

slukasz123

Użytkownik
Pewnie padło już to pytanie, ale chcę być 100% pewien.
Jeśli wpłacę 700pln, na moim koncie bedzie 700 salda normalnego i 700 salda bonusowego. Aby wypłacić te 700 z salda normalnego to wystarczy że zagram np. 2 kupony po kursie 1,01 za 700 czy te środki będą możliwe do wypłaty dopiero jak obrócę też 2 x 700 z salda bonusowego ?
Pierwsza sprawa zacznijmy od tego ze nie mozesz zagrac kurs 1,01 nawet jak zrobisz to przez telefon to i tak musisz zaplacic 6% podatku!!!To 1 sprawa 2 sprawa jesli tak zrobisz jak napisales/as stracisz bonus!!!Takze nie kombinuj tylko obroc calosc!!A jesli cos nie tak napisalem to napisz do nich na live chat moze dzis nie pracuja bo sa swieta ale jutro czy pojutrze beda pracowac...Ew. masz nr na stronie to mozna zadzwonic!
 
M 3

mistrzunio

Użytkownik
to chyba wyglada tak ze wplacac 700, dostajesz 700, masz 1400
nastepnie grasz za bonus np. za 2 zl zeby aktywowac,
a potem musisz obrocic 700x2 po dowolnym i 700x2 bonusowe po min. kursie 2, czyli zagrac za 2800, i potem wyplacac,
jest jakis termin wymaganego obrotu?
 
matiee 407

matiee

Użytkownik
Mam pytanie.
Czy jak się zarejestruje u nich i wyślę dokumenty weryfikacyjne to bez swojego depozytu też dostanę te freebet 20zl ?

Nie chce nic od siebie wpłacać tylko po prostu sprawdzić jak gra się u nich i jak live chodzi tak for fun gdybym otrzymał te 20 zł ????
Będę wdzięczny za odpowiedź
 
B 6

bonusbet

Użytkownik
Mam pytanie.
Czy jak się zarejestruje u nich i wyślę dokumenty weryfikacyjne to bez swojego depozytu też dostanę te freebet 20zl ?
Nie chce nic od siebie wpłacać tylko po prostu sprawdzić jak gra się u nich i jak live chodzi tak for fun gdybym otrzymał te 20 zł ????
Będę wdzięczny za odpowiedź
Tak, dostaniesz od nich 20 zl freebet bez koniecznosci wplaty.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Mam pytanie.
Czy jak się zarejestruje u nich i wyślę dokumenty weryfikacyjne to bez swojego depozytu też dostanę te freebet 20zl ?
Nie chce nic od siebie wpłacać tylko po prostu sprawdzić jak gra się u nich i jak live chodzi tak for fun gdybym otrzymał te 20 zł ????
Będę wdzięczny za odpowiedź
Tak, a jeśli uda ci się coś ugrać z tych 20 zł to jak postawisz z konta głównego obojętnie jaki kurs i stawka z aplikacji mobilnej kupon to dostaniesz dodatkowy freebet 5 zł.
 
C 4

cerrone

Użytkownik
Ile mniej więcej czeka się od nich na wypłatę ? Piszą, że codziennie w dni robocze zatwierdzają wypłatę o 11:00. Zatwierdzenie jest równoznaczne z wykonaniem przelewu ? Jeśli tak to pieniądze powinne być tego samego dnia.
 
B 6

bonusbet

Użytkownik
Ile mniej więcej czeka się od nich na wypłatę ? Piszą, że codziennie w dni robocze zatwierdzają wypłatę o 11:00. Zatwierdzenie jest równoznaczne z wykonaniem przelewu ? Jeśli tak to pieniądze powinne być tego samego dnia.
Między 11:00 a 12:00 powinieneś mieć już środki na koncie.
 
klook 366

klook

Użytkownik
Wymagany obrót : 2 x (Bonus + Depozyt):

• Aby wypłacić środki zgromadzone na koncie po aktywacji bonusa, należy dokonać wymaganego obrotu w zakładach bukmacherskich w kwocie równej
2 x (Otrzymany bonus + kwota pierwszej wpłaty)
• Wymagany obrót liczony jest od momentu pierwszego zagrania za bonus
• Zakłady zawarte za Bonus muszą posiadać kurs łączny min. 2,00
• Zakłady zawarte z salda głównego zaliczane są do obrotu bez dodatkowych warunków
• Stawki z zakładów za które nastąpił zwrot stawki lub częściowy zwrot stawki (gra systemowa), nie są wliczane do warunków obrotowych bonusu.
INFORMACJA NIEAKTUALNA

Wymagany obrót : 3 x (Bonus + Depozyt):

• Aby wypłacić środki zgromadzone na koncie po aktywacji bonusa, należy dokonać wymaganego obrotu w zakładach bukmacherskich w kwocie równej
3 x (Otrzymany bonus + kwota pierwszej wpłaty)
• Wymagany obrót liczony jest od momentu pierwszego zagrania za bonus
• Zakłady zawarte za Bonus muszą posiadać co najmniej jedno zdarzenie na kuponie z kursem min 2,00
• Zakłady zawarte z salda głównego muszą posiadać co najmniej jedno zdarzenie na kuponie z kursem min 2,00
• Stawki z zakładów za które nastąpił zwrot stawki lub częściowy zwrot stawki (gra systemowa)
lub zakłady w których nastąpiło unieważnienie kursu w zakładzie (zmiana kursu na 1,00) nie są wliczane do warunków obrotowych bonusu.

źródło
 
M 2

maszczu

Użytkownik
nie wpłacajcie do totka pieniedzy to oszuści w każdej chwili mogą coś zmienić
o zasadzie że prawo nie działa wstecz na pewno nie słyszeli
zagracie coś z kursem 2 ale przed meczem kurs spadnie do 1,9 i już nie liczy sie do obrotu
u takich mend wszystko jest możliwe
 
D 0

domi1010

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie bonusu. Mam do obrotu kwote 480 zł po kursie 2. Czy muszę grać za całą kwotę bonusu, czy mogę to sobie rozbić na kilka kuponów ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom