>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Promocja w Stryyke!

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Promocja w Stryyke
MEGAPROMOCJA: Bonus 125% od depozytu!


Zgarnij bonus startowy
Super promocja w Stryyke.de! Nie możesz jej przegapić! Wpłać 20 euro i zakładaj się za 45 euro
Poniżej krótka instrukcja otrzymania bonusu:
1. Zarejestruj się w Stryyke.de z poniższego linku
====&gt; PROMOCJA W STRYKKE &lt;====
&gt;&gt;&gt;&gt;&gt; KLIKNIJ I ZAREJESTRUJ SIĘ &lt;&lt;&lt;&lt;&lt;.
2. Zaakceptuj warunki uczestnictwa
3. Wpłać co najmniej 20 euro na Twoje konto zakładów
4. Bonus startowy w wysokości 25 euro, dla podwójnej radości z zakładów, należy do Ciebie!*
* Bonus startowy otrzymają wyłącznie te osoby, które nie mają konta na stryyke i rejestrują się pierwszy raz. Bonus obowiązuje tylko podczas pierwszej wpłaty

Na wasze pytania odpowie support Stryyke.de w tym temacie.
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
Pozwolę sobie wkleić wprowadzenie z tematu, w którym już się przywitałem:
Dziękuje za wprowadzenie. Witam szanownych użytkowników tego forum. Z pewnością jest wam znany buk dla którego będę się tutaj udzielał i z pewnościa macie na jego temat wyrobione zdanie. Jestem tu jednak po to by to zdanie wrzucić na właściwy tor. Nie jestem akwizytorem i nie mam zamiaru wciskać kitu. Wiemy dokładnie gdzie są nasze słabości a nie da się ukryć, że słabości są i dlatego nie chciałbym się na nich skupiać. To wszystko co się wydarzyło w stryyke od czasu słynnej promocji 5 euro to w dużej mierze moja ciężka praca. Kupa jest naturalnie do zrobienia ale mam nadzieję, że jeśli nie chcecie być klientami naszej firmy to przynajmniej nie będziecie przeszkadzać i cierpliwie będziecie przyglądać się rozwojowi sytuacji.
W miarę możliwości postaram się odpowiadać na wszystkie nurtujące was pytania.
Pozdrawiam
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
Co do bonusów to oczywiście trzeba poprawić interw... czy nie? ????
Druga sprawa jest taka że bonus 125% od depozytu jest ważny nie tylko dla nowych użytkowników ale również tych, którzy jakiś czas temu się u nas zarejestrowali i otrzymali 5 euro na zakłady za free. Są u nas pewne zasady, które były zawsze ale które nie zostały nigdy wyjaśnione stąd wiele niedomówień.
1. Prawie zawsze, jeśli nie zawsze akcje promocyjne w stryyke powiązane są z kliknięciem w banner i aktywowaniem danego bonusa. Tak jest również w przypadku bonusów z depozytem. Dodatkowo dostępna jest akcja 5 euro za free na pokera i macie dzięki temu możliwość wybrania sobie bonusu przez kliknięcie na dany banner lub link.
Tak więc dla nowych klientów jest tak jak opisał wyżej Marcin a dla już zarejestrowanych :
2. SUPER BONUS DLA UŻYTKOWNIKÓW JUŻ ZALOGOWANYCH
Super bonus to wersja dla JUŻ ZAREJESTROWANYCH UŻYTKOWNIKÓW!!!
Każdy już zarejestrowany użytkownik, który nie dokonywał jeszcze żadnej wpłaty na stryyke i który po zalogowaniu KLIKNIE NA BANNER SUPER BONUS lub tutaj na forum na ten link
https://www.stryyke.de/my...pon=AutumnBonus

a później wpłaci 20 euro, 25 euro otrzyma od nas w prezencie.
PANOWIE I PANIE PODSUMOWUJĄC ŻEBY NIE BYŁO NIEDOMÓWIEŃ. NAJPIERW KLIKAMY NA BANNERY PROMOCYJNE LUB LINKI NA TEJ STRONIE, POZNIEJ SPRAWDZAMY W ZAKŁADCE KONTO I DALEJ LOSY CZY NASZ LOS JEST AKTYWNY A POZNIEJ WPLACAMY!!!
NIE MA POTRZEBY WPISYWANIA NUMERU LOSU W POLE. JESLI JEST AKTYWNY MOZNA TO ZOBACZYC NA DOLE STRONY
 
P 0

piter85

Użytkownik
Na stryyke.de jest informacja o tym ze gdy rejestrujemy sie z polecenia znajomego to otrzymujemy 5 Euro. Czy mozna laczyc bonus depozytowy (25euro) z tym bonusem z polecenia? Jakie sa warunki obrotu dla obu tych bonusow?

Kiedys gdzies czytalem ze aby wyplacic pieniadze trzeba wyslac skan dowodu i oprocz tego wszyscy uzytkownicy z ktorymi sie zakladalem tez musza miec zweryfikowane konta. Czy jezeli ktorys z graczy z ktorymi sie zakladalem nie zweryfikuje konta to ja nie dostane swoich pieniedzy?
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
Na stryyke.de jest informacja o tym ze gdy rejestrujemy sie z polecenia znajomego to otrzymujemy 5 Euro. Czy mozna laczyc bonus depozytowy (25euro) z tym bonusem z polecenia? Jakie sa warunki obrotu dla obu tych bonusow?

Kiedys gdzies czytalem ze aby wyplacic pieniadze trzeba wyslac skan dowodu i oprocz tego wszyscy uzytkownicy z ktorymi sie zakladalem tez musza miec zweryfikowane konta. Czy jezeli ktorys z graczy z ktorymi sie zakladalem nie zweryfikuje konta to ja nie dostane swoich pieniedzy?
No to się zaczęło ????

Można łączyć te bonusy ale....

Jeśli kogoś zaprosisz lub ktoś zaprosił Ciebie to musisz kliknąć na link w mailu. Wtedy masz aktywny bonus przyjaźni. I wtedy możesz skorzystać z bonusu dla już zarejestrowanych użytkowników. WCZEŚNIEJ MUSISZ JEDNAK KLIKNĄC NA BANNER NA STRONIE TAKI MAŁY Z MONETAMI!!! Inaczej jak wpłacisz pięniądze nic się nie stanie. Obrót bonusu 5 razy a depozytu 1x po kursie 1,3

Skan dowodu jest wymagany przy pierwszej wypłacie!!! Dodatkowo wymagamy podpisanego własnoręcznie polecenia wypłaty.
TE DOKUMENTY MOŻNA WYSŁAĆ DO NAS MAILEM!!!
Musi być jednak i polecenie i dowód. Polecenie jest do sciągnięcia w trakcie robienia wypłaty w systemie. Kto przeoczył pisze:

Proszę wypłacić ... euro na moje konto....(IBAN i Swift lub MB) drukuje, podpisuje, skanuje i puszcza do nas.

Kwestia dowodów innych graczy. To temat rzeka. Jeśli ktoś nie gra tzw. zakładów stryykerów (tzn. przeciwko sobie) lub gra je na serio a nie na 100, 50 lub 20 lub nie ważne ile lewych kont nie musi oczywiście żadnych dowodów dosyłać tylko swój. TO ŚRODEK BEZPIECZEŃSTWA ZWIĄZANY Z DUŻĄ ILOŚCIĄ OSZUSTW !!!

Przypominam, że od tamtej promocji stryyke się ciągle rozwija i ma w ofercie klasyczne zakłady pojedyńcze i kombi. Nie ma over under, handicap itd ale będzie very soon
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
Ok ok. Myślałem że bedzie przejżyście ????
Tak więc edytowałem. Zapomniałem wam powiedzieć, że dzisiaj u nas w ofercie LIVE meczyk Leverkusen - Sparta - Jutro będzie na 100% Bundesliga.
Wiemy że nie jest to jakaś powalająca oferta ale zapraszamy.
 
S 7

smyku1910

Użytkownik
Pozwolę sobie wkleić wprowadzenie z tematu, w którym już się przywitałem:

Dziękuje za wprowadzenie. Witam szanownych użytkowników tego forum. Z pewnością jest wam znany buk dla którego będę się tutaj udzielał i z pewnościa macie na jego temat wyrobione zdanie. Jestem tu jednak po to by to zdanie wrzucić na właściwy tor. Nie jestem akwizytorem i nie mam zamiaru wciskać kitu. Wiemy dokładnie gdzie są nasze słabości a nie da się ukryć, że słabości są i dlatego nie chciałbym się na nich skupiać. To wszystko co się wydarzyło w stryyke od czasu słynnej promocji 5 euro to w dużej mierze moja ciężka praca. Kupa jest naturalnie do zrobienia ale mam nadzieję, że jeśli nie chcecie być klientami naszej firmy to przynajmniej nie będziecie przeszkadzać i cierpliwie będziecie przyglądać się rozwojowi sytuacji.
W miarę możliwości postaram się odpowiadać na wszystkie nurtujące was pytania.
Pozdrawiam

Hmm jeśli Strykke zatrudnia tak wykształconych ludzi jako tych, którzy mają obsługiwać, czy też promować swoją firmę, to generalnie gratuluje Jej. Ja tu naliczyłem parę zdań, które są bez przecineczka;) Nie to, żebym się czepiał, ale to troszkę stanowi o kompetencji i wiedzy danej osoby.
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dokonałem wypłaty z konta i otrzymałem wiadomość ze mam przesłac fax ze scanem dowodu luzz
Jednak kaska znikneła OCB ??? :kwasny4565:

DO Support:
przesłałem ci na pw potwierdzenie wiarygodności klienta (pisze tu na wypadek przeoczenia mojej wiadomości bo pewnie masz ich dużo :] ) jestes ich człowiekiem więc zajmij się tą sprawą polecenie wraz z dokumentem przesłałem na maila nie mam obecnie dostępu do faxu
 
S 7

smyku1910

Użytkownik
jak bys tyle pisał to byś zrozumiał
Ty nie napisałeś wiele, a jednak w tym jednym zdaniu, które wypociłeś, zrobiłeś błąd, więc generalnie nie mamy o czym dyskutować, bo Twoje słowa są puste:spokodfhgfh: uuu sorry 2x błąd
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
Zająłem się Twoją sprawą Tommy. Mam nadzieje, że już niedługo wszystkie płatności zostaną uregulowane. Widać, że udzielił się supportowi nastrój świąteczny. Jeśli Twoje pytanie odnośnie promocji jest nadal aktualne to napiszę w następnym poście ocb.
Teraz Twoje pytanie i zarzuty smyku. Nie znam Cię chłopie i nie wiem na jakiej podstawie pozwalasz sobie podważać moje kompetencje na podstawie braku przecinka w zdaniu napisanym na forum. Nie będę się z Tobą jednak wdawał w dyskusję. Niech użytkownicy forum ocenią sami czy im przeszkadza, że odpowiedzi na ich pytania nie zawsze zawierają wszystkie przecinki. Spełniaj dalej swoją misję i bądź spokojny o moje wykształcenie.
Do usłyszenia po świętach.
Ps. W poście, w którym właśnie mnie krytykujesz jest zresztą błąd. &quot;Gratuluje&quot; więc profesjonalnego podejścia do problemu ortografii na forum bukmacherskim.
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Ty nie napisałeś wiele, a jednak w tym jednym zdaniu, które wypociłeś, zrobiłeś błąd, więc generalnie nie mamy o czym dyskutować, bo Twoje słowa są puste:spokodfhgfh: uuu sorry 2x błąd
a do tego jak się odniesiesz ????
masz coś z główką ????

przestan rozmywac tematy bo sa ważniejsze sprawy niz twoje marne prowokacje

ps.sorry za brak przecinka:-?
 
Do góry Bottom