>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocja w Sportingbet: Darmowy Zakład do 200PLN

jerzywalec 2,8K

jerzywalec

Użytkownik
Witam
Wtopiłem te 400zł na Realu. Czytałem w regulaminie, ze zwrot 400 zł dostanę w ciągu 48 godzin. Ktoś wie jak to wygląda w praktyce, czy tak długo trzeba czekać ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
jerzywalec 2,8K

jerzywalec

Użytkownik
Czy do obrotu bonusem liczą się zakłady live i zakłady kombi (np. 1,2 i 1,3 na kuponie co daje kurs większy niż 1,5) ? Chodzi mi o te 400 pln które otrzymałem jako zwrot.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Wygraj wyjazd do Brazylii. Mundial czeka na Ciebie!
Chcesz pojechać na Mundial 2014 r. do Brazylii? Co tydzień masz szansę na wspaniałe nagrody: 20 wycieczek na Mundial, 40 x Apple iPad Air, 200 000 zł w nagrodach gotówkowych, 200 000 darmowych spinów w kasynie. O nagrody można walczyć w każdym tygodniu - dołącz do gry...

Jak wziąć udział w konkursie?

NA SAMYM POCZĄTKU ZAREJESTRUJ SIĘ W Sportingbet.

1. WEŹ UDZIAŁ:

Udział w grze jest automatyczny. Jedyne co musisz robić to obstawiać akumulatory z 3 i więcej składowych za min. 5 PLN.
2. ZDOBYWAJ PUNKTY:
Każdy wygrany kupon przynosi Ci punkty. Kurs łączny akumulatora = Twoje punkty. Maksymalnie można zdobyć 50 punktów dziennie.
3. JAKI KUPON SIĘ LICZY?
Tylko jeden wygrany kupon na dzień liczy się do promocji - ten z największym kursem.
4. JAK ZNAJDUJEMY ZWYCIĘZCÓW TYGODNIA?
Sumowane są punkty (kurs najwyższego, wygranego akumualtora) za każdy dzień grania. Im więcej punktów, tym lepsze nagroda!

5. JAK ZDOBYWAĆ PUNKTY BONUSOWE?

Obstaw minimum TRZY akumulatory (3 lub więcej składowych) za min. 5 PLN w ciągu dnia, a otrzymasz 10 punktów bonusowych. Możesz otrzymać maksymalnie 70 punktów bonusowych w każdej tygodniowej rundzie.
Szczegółowe informacje znajdziesz TUTAJ.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ta promocja dla nowych graczy jest nadal aktualna? Czy może jest jakaś nowa promocja ?
Aktualna
Przy okazji ciekawa promocja dla graczy:
ZWROT STAWKI ZA CZERWONĄ KARTKĘ!
W angielskiej Premier League najlepsze zespoły wciąż walczą o miejsca w top4 premiowane grą w Lidze Mistrzów, z tej okazji mamy dla Ciebie specjalną ofertę. Jeśli w dowolnym czasie meczu Everton v Manchester United zostanie pokazana czerwona kartka zwrócimy Ci stawkę zakładów na Dokładny Wynik, Strzelca bramki i podwójny wynik (do połowy/na koniec meczu) w postaci bonusów do kwoty 80 PLN.
Np. obstawiasz za 80 PLN na zwycięstwo gospodarza 2-0. Kurs na takie zdarzenie to 12.00 więc jeśli wygrasz zgarniasz aż 960 PLN. Jeśli jednak wynik skończy się innym wynikiem ale w meczu będzie pokazana czerwona kartka, zwrócimy Ci stawkę tego zakładu: 80 PLN w bonusie w ciągu 48 godzin na konto w Sportingbet (zgodnie z kwotą, którą przegrałeś).
Obstawiaj ile zakładów chcesz, zwrócimy Ci stawkę za wszystkie aż do 80 PLN!
Sportingbet
 
C 8

carlosmarc

Użytkownik
Taki oto kwiatek mozna dostac od firmy Sportingbet po pierwszym zakladzie:
&quot; Strona Sportingbet przeznaczona jest dla klientów biorących udział w rekreacyjnych grach i zakładach. Jeśli uznamy, że zakłady wnoszone są w innym celu lub strona ta jest wykorzystywana w inny sposób, niż zakłady rekreacyjne, w tym, między innymi, do oszustwa, zmowy, arbitrażu lub dopasowanych zakładów, Sportingbet zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia lub unieważnienia zakładów, lub zamknięcia konta klienta bez uprzedzenia. W podejmowaniu tej decyzji Sportingbet dokonuje profilowania klienta.&quot;
Czyli w zasadzie mozemy w dowolnym momencie zostac kopnieci w cztery litery przez firme Sportingbet, moga nam zabrac wygrane z danego zakladu, jesli za duzo osob na to postawi.
 
B 482

bmoran

Użytkownik
Mi tez pare meczy weszlo i identyczny mail wyslali... CO wiecej blokuja konto, a gdy sie do nich pisze, to nie ma zadnej mozliwosci odblokowania i wplacone pieniadze przepadaja. Na czacie mowia, ze jak cos nie pasuje, to mozna do jakiejs instytucji pisac... U mnie pierwszy zaklam przegrany, z tych 400zl po tygodniu zroilo sie ok 5000zl i mail o blokadzie (nawet zlecenia wyplaty nie bylo).
 
C 8

carlosmarc

Użytkownik
Trzeba pisac do LGA. Jak dostana troche maili to moze wezma sie za tych cwaniakow:
http://www.lga.org.mt/Contact.aspx?id=85807
A jak nie to trzeba bedzie sie wziac za LGA, bo ochrona graczy z ich strony jest beznadziejna. Nie moze byc tak, ze w regulaminie bukmacher umieszcza sobie informacje, ze w kazdej chwili moze zabrac komus pieniadze, bo tak sobie uzna. Szkoda, ze firma, ktora kiedys miala jakas renome teraz zeszla na psy.
 
L 0

laceniak

Użytkownik
Ja mam podobny problem. Pierwszy zakład za 400zł przegrany, po zwrocie udało się trochę wygrać i na koncie było 1700zł. Tożsamość zweryfikowana przez wysłanie skanu dowodu, a tu nagle bez żadnego maila informacja przy logowaniu, że konto zablokowane. Na czacie poinformowali, że z tego IP już ktoś grał i dlatego taka decyzja. Z mojego komputera nigdy nikt wcześniej nie grał. Mam Neostradę, więc każdy wie o co chodzi. Pytam w jaki sposób wypłacę wygrane, odpowiedź: &quot;Nigdy nie wypłacisz&quot;. Na info o tym, że napiszę do organizacji które wydały im licencję, gość na czacie mi nawet bezczelnie podał linki do LGA i jeszcze do czegoś drugiego, więc mają na to wywalone. Uważajcie na nich!!
 
C 8

carlosmarc

Użytkownik
Piszcie do LGA. IP nie jest zadnym argumentem. Niech umieszcza list IP, z ktorych juz brane byly bonusy na stronie to wtedy kazdy bedzie mogl sprawdzic. Znajomy kiedys wyslal list do poprzedniej organizacji, w ktorej mili licencje to nagle dostal list od Sportingbeta, zeby wyslal dokumenty. Takze wszystko zalezy od LGA.
 
C 0

cdmisiek

Użytkownik
&quot;Bonus należy obrócić 5-krotnie po kursie 1.5 lub wyższym zanim będzie można go wypłacić&quot;
Czy jeżeli zagrałem zakład bez remisu na którąś z drużyn (kurs powyżej 1.50) i padł remis - dostałem zwrot, to czy liczy się to jako jeden obrót?
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
&quot;Bonus należy obrócić 5-krotnie po kursie 1.5 lub wyższym zanim będzie można go wypłacić&quot;

Czy jeżeli zagrałem zakład bez remisu na którąś z drużyn (kurs powyżej 1.50) i padł remis - dostałem zwrot, to czy liczy się to jako jeden obrót?
Tez mialem taka sytuacje w sportingbet nie liczy sie niestety.....Musi byc zaklad rozliczony a nieuwazniony jest w tym przypadku
 
Do góry Bottom