>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Promocja w Expekt - Nawet 150zł gratis!

Status
Zamknięty.
T 0

tom1988

Użytkownik
Witam
Wplacilem na konto expekta 45 zl, z czego pierwszy moj kupon obstawilem za 40zl, 4 zdarzenia, laczny kurs 2.39, wygralem go, natomiast zaraz po pierwszym zakladzie obstawilem za 5zl... Nie dostalem zwrotu, napisalem, odpisali, ze zagralem za zbyt mala sume? Jak to mozliwe skoro gralem za 40zl, kurs laczny 2.39!
Napisalem jeszcze raz, ale nie dostalem odp...

Prosze o odpowiedz. Ktos wie co z tym zrobic i kto ma racje? Przeciez zagralem tak jak chcieli za min. 40zl i to byl moj pierwszy kupon!
 
K 0

kam871

Użytkownik
Wpłaciłem 100 zł i otrzymałem 100 zł bonusa, jednak kwote bonusa przegrałem i zostało mi na koncie wpłacone 100 zł. Czy teraz mogę wypłacić 100 zł bez żadnych konsekwencji ? Prosze o pilna odpowiedz Dzienx
 
korona73 0

korona73

Użytkownik
Prosze o szybka odpowiedz...zakladam sobie konto w Expekt.pl i chce dostac bonus 150 zł to musze wplacic 150??? i pierwszy zaklad musze zagrac za cale 150 zł ??? czy moge grac za 40 x 4 ???
 
T 0

taziii

Użytkownik
Dzien Dobry

Mam pare pytan dotyczacych tej promocji. Pewnie dla wiekszowści sa one banalne, ale wolalbym sie upewnic i miec zupelna jasnosc.

Załozenie wplacam 100zł na poczatku

Złóż swój pierwszy zakład za stawkę 40-200 PLN za kurs min. 1.5 a my zwrócimy Ci 100% zainwestowanej stawki, bez względu na to czy Twój zakład okaże się przegrany czy wygrany.
1) zgodnie z tym moj 1 zakład bedzie za 100zl gdyz taki chce dostac bonus. Czy zakład ma byc singel za kurs 1,5 czy moze byc AKO z takim kursem??

Wyślij email na adres [email protected] załączając swój numer ID gracza oraz kwotę wpłaconego depozytu. Bonus 100% aż do kwoty 200 PLNzostanie aktywowany na Twoim koncie gracza w ciągu 48 godzin.
2)Czy maila wysylam po wplynieciu piedziedzy na moje konto Expekt??

Kwota bonusu musi zostać trzykrotnie obrócona w zakładach sportowych w naszym serwisie, po kursie conajmniej 1.50 bądź wyższym p
3) Czyli jak dostane bonus 100 zl musze obrócic go 3 razy. tzn musze zagrac kwota 3x100? =300 tak??

4) Czy w czasie obracania bonusem musze stawiac po 100 na zakld czy moze to byc rozna kwota np po 5zl,10zl, 20zl lub 100?

5) Tu rozumiem moge rozne zakłady grac tzn. single , ako itd. z kusem nie mniejszym niz 1,5

6) W czasie obrotem bonusem wygrwyajac pieniadzie odkaldaja sie na koncie Expekt mimo ze nie moge ich wyplaci ??

7) Czy licza sie w obronicie tylko pieniadze ktore postwailem i moj kupon wygral czy jesli przegrywam to tez??


Wiem ze moga sie wydawac pytania proste i banalne, ale chcialbym sie upewnic.

z gory dziekuje za szybka odpowiedz

pozdrawiam tazii
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
1) Może być AKO

2) E-mail wysyłamy po zawarciu zakładu

3) W przypadku 100zł, należy obrócić 300zł, czyli prostym językiem postawić za łączną (sumę) stawek 300zł. Nie trzeba 3 kuponów po 100zł. Sposób obrócenia bonusem jest dowolny. Należy jednak pamiętać o minimalnym kursie kuponu.

4) Patrz wyżej

5) tak

6) Najlepiej wypłacać po obróceniu bonusu.

7) Przegrane kupony również wliczają się w obrót, pod warunkiem, że kurs jest nie mniejszy na kuponie niż 1.50

Przepraszam za czas oczekiwania na odpowiedź. Miałem problemy z komputerem

Pozdrawiam i życzę wysokich wygranych
 
lukecik 0

lukecik

Użytkownik
Ja mam takie pytanie, jak wplace sobie np 50zl na poczcie, to bede ta promocje mial uwzgledniona? I tzn ze np postawie kupon za 50z wart 350zl, wejdzie mi to mam na koncie 400zl a jak nie wejdzie to dalej 50zl? Prosze o odp, dzieki z gory.
 
spider231 0

spider231

Użytkownik
A ja mam pytanie mam konto w expekt juz bardzo dlugo i gralem na nim za pieniadze wygrane w konkursach jednak jeszcze nic nie wyplacaqlem z tamtad i nie bralem udzialu w jakis bonusach tylko ta kasa z konkursow na forach czy w takim razie jak wplace 100 zl to dostane ten bonus po zagraniu kuponu ?
promocja trwa do 30 kwietnia mam zamiar jutro przelac pieniadze przelewem internetowym czy promocja bedzie aktualna ?

Prosze o odpowiedz szybka!!
 
K 0

krzysiek_czesia

Użytkownik
Nowa promocja na Expekcie:

Nowa oferta! 100% Bonus od pierwszego DEPOZYTU – Podwój swoje środki!
Złóż swój pierwszy depozyt w kwocie min. 40PLN a otrzymasz od nas 100% bonus, aż do 200 PLN.


Czyli rozumiem że nie musze tak jak wcześniej postawić pieniędzy i oni wtedy podwajają kasę. Tylko wpłacam i jest dwa razy więcej. I jeszcze pytanie: do kiedy będzie trwała ta promocja??
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
spider231

Najlepiej skontaktuj się z supportem, jednak wg. mnie może pan skorzystać z promocji, gdyż pan nie dokonywał depozytu.


Promocja przedłużona do końca maja.

lukecik

Tak, dokładnie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom