>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Promocja w Expekcie

carloss 1

carloss

Użytkownik
Marcin: Witaj xxx w czym moge pomóc?

xxx moze pan sprawdzic czy spełniłem wymagania do zwrotu za weekendowy free bet?

Marcin: nie moge nie mam wglady , natomiast sa wyplacane bonusy , musimy jednak prosic o cierpliwosc

xxx ale to wystarczyło zagrać zakłady z euro 2012?

Marcin: tak

xxx np zagrałem dubla hiszpania + niemcy

xxx czyli sie załapałem?

Marcin: napewno bo to moglbyc taki zaklad

xxx ok dzieki
 
M 0

mjablonski2

Użytkownik
Autumn Challenge nie jest obowiązkowy. Tak mi napisał człowiek z supportu
No i zakład nie musiał być na Euro, bo jest napisane, że dowolne wydarzenie sportowe 7-9 października. Trzeba było tylko wpisać swój numer użytkownika i zatwierdzić
 
marek1945 258

marek1945

Użytkownik
Mi odpisali jakąś godzinę temu:
Dziekujemy za e-mail.
Uprzejmie informuje, ze bonus powinien zostac przyznany w dniu dzisiejszym, jednak termin na aktywacje srodkow bonusowych pozostaje otwarty do polnocy, zatem prosze o jeszcze troszeczke cierpliwosci.
 
carloss 1

carloss

Użytkownik
u mnie to samo


Marcin: Uprzejmie prosze, by przeslal Pan nam wiadomosc email jaka otrzymal w zwiazku z kampania promocyjna, najlepiej przesylajac oryginalna wiadomosc na nasz adres email [email protected] . Sprawa natychmiastowo zajmie sie nasz Dzial Bonusow, z gory dziekuje.
 
K 14

kobyla1945

Użytkownik
W jakim portalu macie poczte? Ja do nich pisze w sprawie zwrotu z wp i onetu i przychodzi mi
Error message: 550 xxx.893.xxx is not allowed to send mail from onet.pl
 
M 0

mjablonski2

Użytkownik
Badziewna ta promocja. Nie chcą mi dać zwrotu bo zagrałem zakład pojedynczy a rzekomo trzeba było zagrać podwójny. Nic sobie nie robią z tego, że w mailu promocyjnym napisali: &quot;Mamy dla Ciebie wspaniały freebet, za który możesz postawić na wynik dzisiejszego spotkania Polski z Koreą Południową lub dowolnie wybranego meczu eliminacji EURO 2012. Jeśli Twój typ nie będzie trafiony, zwrócimy Ci stawkę aż do 40 PLN.&quot; ani z tego, że na ich stronie było napisane &quot;Wnieś zakład o wartości co najmniej 20 zł na dowolnie wybrane wydarzenie sportowe&quot;. Jak będą jeszcze jakieś promocje u nich to radzę się 20 razy upewnić jakie są warunki.&lt;bije&gt;&lt;/bije&gt;
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Promocja:

Wygraj wycieczkę do Barcelony

Uważasz się za dobrego typera? Udowodnij to, biorąc udział w naszym jesiennym konkursie zakładów. Nagrodą główną jest w nim weekendowy wyjazd do Barcelony z piłkarską niespodzianką jako główną atrakcją.


Piłkarskie rozgrywki nabierają tempa w całej Europie - typuj wyniki dowolnie wybranych meczów w ramach jesiennego konkursu zakładów Expekt i stań przed szansą na wygranie wycieczki VIP do Barcelony!


&lt;table border=&quot;0&quot; width=&quot;500&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt; &lt;td style=&quot;vertical-align:top;&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;vertical-align:top;&quot; class=&quot;JoakimText&quot;&gt;Postaw na co najmniej dwa spotkania - na żywo lub przed ich rozpoczęciem.

&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt; &lt;tr&gt;&lt;td style=&quot;vertical-align:top;&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;vertical-align:top;&quot; class=&quot;JoakimText&quot;&gt;Zarejestruj wniesione zakłady w jesiennym konkursie, wybierając go z rozwijanego menu na kuponie.

&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt; &lt;tr&gt;&lt;td style=&quot;vertical-align:top;&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;vertical-align:top;&quot; class=&quot;JoakimText&quot;&gt;W zależności od trafności Twoich typów, Twoja startowa pula punktów* (200) będzie wzrastała lub malała.


* Punky Expekt nie są gotówką. Aby wziąć udział w konkursie, musisz zagrać za własne pieniądze.&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;

Wygrywaj bonusy i nagrody rzeczowe w Expekt: pendrive, gry, filmy...
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Nie wiem czy ktos korzystal z tej promocji ktora zaraz wkleje ponizej ale expekt po prostu mnie oszukal nie chca dac zwrotu 40zl gdyz nie zapisalem sie do jakiegos konkursu a w regulaminie wyraznie nie bylo jak to zrobic oto tresc e-maila ponizej jaki otrzymalem:
Odbierz freebet i postaw na El ClasicoPostaw na El Clasico w ramach konkursu dla typerówSzanowny Graczu!
Już w najbliższą sobotę Real Madryt podejmie Barcelonę w pierwszym w tym sezonie El Clasico. W Expekt możesz postawić na pojedynek hiszpańskich gigantów bez ryzyka. Wystarczy, że wniesiesz zakład wielokrotny w ramach naszego świątecznego konkursu dla typerów! Jeśli Ci się nie poszczęści, zwrócimy Ci stawkę aż do 40zl.
Jak skorzystać z promocji:
Postaw zakład wielokrotny na co najmniej dwa wydarzenia, które odbędą się między 9 a 11 grudnia za minimum 20 zł. Pamiętaj, by zarejestrować go w świątecznym konkursie typerskim.
Jeśli Twój pierwszy zakład postawiony w konkursie, nie będzie trafiony, zwrócimy Ci stawkę w formie bonusu aż do sumy wymienionej w promocyjnym emailu, który otrzymałeś.
- Zwrot zostanie przyznany graczom, którzy spełnili wszystkie warunki promocji, nie później niż dwa dni po zakończeniu kampanii.
Regulamin:
Oferta przeznaczona jest wyłącznie do odbiorców przesyłek listowych z informacjami o kampanii.
- Tylko pierwszy zakład postawiony w ramach świątecznego konkursu typerskiego między 9 a 11 grudnia za co najmniej 20 zł będzie brany pod uwagę w promocji.
- Wszystkie wydarzenia wybrane na kuponie muszą zakończyć się do godziny 23:59 CET 11 grudnia 2011.
- Jeśli postawiony zakład nie będzie trafiony, stawka zostanie zwrócona w formie bonusu nie później niż 2 dni po zakończeniu promocji.
- Zakłady systemowe są wyłączone z promocji.
- By wypłacić bonus, gracze muszą obrócić nim przynajmniej dwa (2) razy na zakładach z minimalnym kursem 1,50 lub więcej.
- Jeśli warunki obrotu nie zostaną spełnione w ciągu [90] dni (lub innego okresu wyszczególnionego w regulaminie) od momentu przyznania bonusu, jego nieobrócona część zostanie odpisana od stanu konta.
- Tylko jeden bonus przypada na jedną osobę / jedno domostwo / jeden adres IP.
- Jakiekolwiek złamanie przepisów promocji będzie skutkować zamknięciem konta gracza. W takich przypadkach wniesiony depozyt nie będzie refundowany.
- Expekt.com zastrzega sobie prawo do wstrzymania wypłaty, w przypadku gdy zostanie stwierdzone naruszenie zasad promocji bądź regulaminu.
- Expekt.com zastrzega sobie prawo do wystosowania prośby o przesłanie kopii dokumentów (dowodu osobistego) oraz kopii potwierdzenia wpłaty celem weryfikacji tożsamości i transakcji.
- Konto gracza w Expekt.com jest osobiste i powinno być używane wyłącznie przez osobę, która je zarejestrowała (której dane personalne odpowiadają danym podanym podczas rejestracji). Brak przestrzegania tego warunku może skutkować natychmiastowym wykluczeniem z promocji, bądź też zamknięciem konta gracza.
- Niniejsze warunki regulaminu są uzupełnieniem Regulaminu Ogólnego Expekt.com. Expekt.com zastrzega sobie prawo do zmiany przepisów promocji bądź też całkowitego jej wycofania w każdym czasie, bez konieczności wcześniejszego o tym powiadamiania. Obowiązek sprawdzania regulaminu oraz ewentualnych zmian promocji leży po stronie klienta.
- W przypadku jakichkolwiek rozbieżności czy niezgodności pomiędzy tymi przepisami a ich angielską wersją, podstawą rozstrzygania sporów będzie wersja anglojęzyczna.


I powiedzcie kto ma racje jak mialem sie zapisac do konkursu skoro w regulaminie nie bylo jak mozna to zrobic czekam na komentarze.Nie chodzi juz o same pieniadze ale oszukuja ludzi ile wejdzie!!!
Krotko mowiac jedno wielkie oszustwo
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Piszę czarno na biały:

- Tylko pierwszy zakład postawiony w ramach świątecznego konkursu typerskiego między 9 a 11 grudnia za co najmniej 20 zł będzie brany pod uwagę w promocji.

Podczas zawierania zakładu było trzeba zaznaczyć z rozwijanego menu, że kupon jest do konkursu świątecznego. Tuż pod kuponem była na 100% taka opcja. Niestety mi też nie wypłacili zwrotu, bo zatwierdziłem zbyt szybko i zapomniałem zaznaczyć.
 
Do góry Bottom