>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Promocja w Expekcie

carloss 1

carloss

Użytkownik
Marcin: Witaj xxx w czym moge pomóc?

xxx moze pan sprawdzic czy spełniłem wymagania do zwrotu za weekendowy free bet?

Marcin: nie moge nie mam wglady , natomiast sa wyplacane bonusy , musimy jednak prosic o cierpliwosc

xxx ale to wystarczyło zagrać zakłady z euro 2012?

Marcin: tak

xxx np zagrałem dubla hiszpania + niemcy

xxx czyli sie załapałem?

Marcin: napewno bo to moglbyc taki zaklad

xxx ok dzieki
 
M 0

mjablonski2

Użytkownik
Autumn Challenge nie jest obowiązkowy. Tak mi napisał człowiek z supportu
No i zakład nie musiał być na Euro, bo jest napisane, że dowolne wydarzenie sportowe 7-9 października. Trzeba było tylko wpisać swój numer użytkownika i zatwierdzić
 
marek1945 258

marek1945

Użytkownik
Mi odpisali jakąś godzinę temu:
Dziekujemy za e-mail.
Uprzejmie informuje, ze bonus powinien zostac przyznany w dniu dzisiejszym, jednak termin na aktywacje srodkow bonusowych pozostaje otwarty do polnocy, zatem prosze o jeszcze troszeczke cierpliwosci.
 
carloss 1

carloss

Użytkownik
u mnie to samo


Marcin: Uprzejmie prosze, by przeslal Pan nam wiadomosc email jaka otrzymal w zwiazku z kampania promocyjna, najlepiej przesylajac oryginalna wiadomosc na nasz adres email [email protected] . Sprawa natychmiastowo zajmie sie nasz Dzial Bonusow, z gory dziekuje.
 
K 14

kobyla1945

Użytkownik
W jakim portalu macie poczte? Ja do nich pisze w sprawie zwrotu z wp i onetu i przychodzi mi
Error message: 550 xxx.893.xxx is not allowed to send mail from onet.pl
 
M 0

mjablonski2

Użytkownik
Badziewna ta promocja. Nie chcą mi dać zwrotu bo zagrałem zakład pojedynczy a rzekomo trzeba było zagrać podwójny. Nic sobie nie robią z tego, że w mailu promocyjnym napisali: &quot;Mamy dla Ciebie wspaniały freebet, za który możesz postawić na wynik dzisiejszego spotkania Polski z Koreą Południową lub dowolnie wybranego meczu eliminacji EURO 2012. Jeśli Twój typ nie będzie trafiony, zwrócimy Ci stawkę aż do 40 PLN.&quot; ani z tego, że na ich stronie było napisane &quot;Wnieś zakład o wartości co najmniej 20 zł na dowolnie wybrane wydarzenie sportowe&quot;. Jak będą jeszcze jakieś promocje u nich to radzę się 20 razy upewnić jakie są warunki.&lt;bije&gt;&lt;/bije&gt;
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Promocja:

Wygraj wycieczkę do Barcelony

Uważasz się za dobrego typera? Udowodnij to, biorąc udział w naszym jesiennym konkursie zakładów. Nagrodą główną jest w nim weekendowy wyjazd do Barcelony z piłkarską niespodzianką jako główną atrakcją.


Piłkarskie rozgrywki nabierają tempa w całej Europie - typuj wyniki dowolnie wybranych meczów w ramach jesiennego konkursu zakładów Expekt i stań przed szansą na wygranie wycieczki VIP do Barcelony!


&lt;table border=&quot;0&quot; width=&quot;500&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt; &lt;td style=&quot;vertical-align:top;&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;vertical-align:top;&quot; class=&quot;JoakimText&quot;&gt;Postaw na co najmniej dwa spotkania - na żywo lub przed ich rozpoczęciem.

&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt; &lt;tr&gt;&lt;td style=&quot;vertical-align:top;&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;vertical-align:top;&quot; class=&quot;JoakimText&quot;&gt;Zarejestruj wniesione zakłady w jesiennym konkursie, wybierając go z rozwijanego menu na kuponie.

&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt; &lt;tr&gt;&lt;td style=&quot;vertical-align:top;&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;vertical-align:top;&quot; class=&quot;JoakimText&quot;&gt;W zależności od trafności Twoich typów, Twoja startowa pula punktów* (200) będzie wzrastała lub malała.


* Punky Expekt nie są gotówką. Aby wziąć udział w konkursie, musisz zagrać za własne pieniądze.&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;

Wygrywaj bonusy i nagrody rzeczowe w Expekt: pendrive, gry, filmy...
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Nie wiem czy ktos korzystal z tej promocji ktora zaraz wkleje ponizej ale expekt po prostu mnie oszukal nie chca dac zwrotu 40zl gdyz nie zapisalem sie do jakiegos konkursu a w regulaminie wyraznie nie bylo jak to zrobic oto tresc e-maila ponizej jaki otrzymalem:
Odbierz freebet i postaw na El ClasicoPostaw na El Clasico w ramach konkursu dla typerówSzanowny Graczu!
Już w najbliższą sobotę Real Madryt podejmie Barcelonę w pierwszym w tym sezonie El Clasico. W Expekt możesz postawić na pojedynek hiszpańskich gigantów bez ryzyka. Wystarczy, że wniesiesz zakład wielokrotny w ramach naszego świątecznego konkursu dla typerów! Jeśli Ci się nie poszczęści, zwrócimy Ci stawkę aż do 40zl.
Jak skorzystać z promocji:
Postaw zakład wielokrotny na co najmniej dwa wydarzenia, które odbędą się między 9 a 11 grudnia za minimum 20 zł. Pamiętaj, by zarejestrować go w świątecznym konkursie typerskim.
Jeśli Twój pierwszy zakład postawiony w konkursie, nie będzie trafiony, zwrócimy Ci stawkę w formie bonusu aż do sumy wymienionej w promocyjnym emailu, który otrzymałeś.
- Zwrot zostanie przyznany graczom, którzy spełnili wszystkie warunki promocji, nie później niż dwa dni po zakończeniu kampanii.
Regulamin:
Oferta przeznaczona jest wyłącznie do odbiorców przesyłek listowych z informacjami o kampanii.
- Tylko pierwszy zakład postawiony w ramach świątecznego konkursu typerskiego między 9 a 11 grudnia za co najmniej 20 zł będzie brany pod uwagę w promocji.
- Wszystkie wydarzenia wybrane na kuponie muszą zakończyć się do godziny 23:59 CET 11 grudnia 2011.
- Jeśli postawiony zakład nie będzie trafiony, stawka zostanie zwrócona w formie bonusu nie później niż 2 dni po zakończeniu promocji.
- Zakłady systemowe są wyłączone z promocji.
- By wypłacić bonus, gracze muszą obrócić nim przynajmniej dwa (2) razy na zakładach z minimalnym kursem 1,50 lub więcej.
- Jeśli warunki obrotu nie zostaną spełnione w ciągu [90] dni (lub innego okresu wyszczególnionego w regulaminie) od momentu przyznania bonusu, jego nieobrócona część zostanie odpisana od stanu konta.
- Tylko jeden bonus przypada na jedną osobę / jedno domostwo / jeden adres IP.
- Jakiekolwiek złamanie przepisów promocji będzie skutkować zamknięciem konta gracza. W takich przypadkach wniesiony depozyt nie będzie refundowany.
- Expekt.com zastrzega sobie prawo do wstrzymania wypłaty, w przypadku gdy zostanie stwierdzone naruszenie zasad promocji bądź regulaminu.
- Expekt.com zastrzega sobie prawo do wystosowania prośby o przesłanie kopii dokumentów (dowodu osobistego) oraz kopii potwierdzenia wpłaty celem weryfikacji tożsamości i transakcji.
- Konto gracza w Expekt.com jest osobiste i powinno być używane wyłącznie przez osobę, która je zarejestrowała (której dane personalne odpowiadają danym podanym podczas rejestracji). Brak przestrzegania tego warunku może skutkować natychmiastowym wykluczeniem z promocji, bądź też zamknięciem konta gracza.
- Niniejsze warunki regulaminu są uzupełnieniem Regulaminu Ogólnego Expekt.com. Expekt.com zastrzega sobie prawo do zmiany przepisów promocji bądź też całkowitego jej wycofania w każdym czasie, bez konieczności wcześniejszego o tym powiadamiania. Obowiązek sprawdzania regulaminu oraz ewentualnych zmian promocji leży po stronie klienta.
- W przypadku jakichkolwiek rozbieżności czy niezgodności pomiędzy tymi przepisami a ich angielską wersją, podstawą rozstrzygania sporów będzie wersja anglojęzyczna.


I powiedzcie kto ma racje jak mialem sie zapisac do konkursu skoro w regulaminie nie bylo jak mozna to zrobic czekam na komentarze.Nie chodzi juz o same pieniadze ale oszukuja ludzi ile wejdzie!!!
Krotko mowiac jedno wielkie oszustwo
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Piszę czarno na biały:

- Tylko pierwszy zakład postawiony w ramach świątecznego konkursu typerskiego między 9 a 11 grudnia za co najmniej 20 zł będzie brany pod uwagę w promocji.

Podczas zawierania zakładu było trzeba zaznaczyć z rozwijanego menu, że kupon jest do konkursu świątecznego. Tuż pod kuponem była na 100% taka opcja. Niestety mi też nie wypłacili zwrotu, bo zatwierdziłem zbyt szybko i zapomniałem zaznaczyć.
 
Do góry Bottom