>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Promocja w Betsafe - Europejska Oferta - 2 bonusy na START, aż do 370PLN

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Wiadomo cos o dodaniu bonusów 120pln? Ludzie czekaja od wrzesnia a administracja forum nic nie robi w tej sprawie.
Ostatnią listę za wrzesień manager Betsafe zasilał wczoraj. Automatycznie otrzymałem notkę, że jest kilku graczy, których system nie zidentyfikował.
 
M 24

mariusz5891

Użytkownik
&quot;75 zł Darmowy Zakład Bez Ryzyka
Aby uczcić inaugurację nowego sezonu NHL i powitać Cię z powrotem w Betsafe chcemy, aby Twój pierwszy zakład w nowym sezonie był wolny od ryzyka.

Jak odebrać swój zakład bez ryzyka:

1. Dodaj do kuponu rynek.
2. Wybierz darmowy zakład bez ryzyka dostępny na kuponie.
3. Jeśli Twój zakład okaże się przegrany, stracone środki zostaną zastąpione bonusem po rozliczeniu kuponu.

Ciesz się rozpoczęciem nowego sezonu z darmowym zakładem bez ryzyka na nasz koszt, ale pamiętaj, że należy go wykorzystać przed 31/10/2014 godz. 23:59:59, gdyż po tym terminie zakład straci ważność.

Typuj Teraz

Zasady i Warunki:
Darmowy Zakład bez Ryzyka dostępny jest w koszyku zakładów w określonym czasie oraz będzie widoczny po wybraniu dyscypliny sportowej, wydarzenia lub rynku.
Aby skorzystać z oferty, po prostu zaznacz pole darmowego zakładu bez ryzyka w trakcie składania zakładu za prawdziwe pieniądze, a jeśli przegrasz, stawka zostanie automatycznie zwrócona na Twoje konto.
Jeśli Darmowy Zakład bez Ryzyka będzie przegrany, otrzymasz zwrot stawki nie podlegający wymaganiom obrotu.
Wygrane z Darmowego Zakładu bez Ryzyka muszą zostać obrócone jeden raz przy kursie 1.50 lub wyższym w serwisie Zakładów Sportowych zanim będzie możliwa ich wypłata lub ich wykorzystanie w innym produkcie.
Darmowy Zakład bez Ryzyka traci ważność po upływie 7 dni od momentu dodania go do koszyka zakładów.
Darmowy Zakład bez Ryzyka może być użyty w formie jednego zakładu pojedynczego lub łączonego.
Darmowy Zakład bez Ryzyka nie może być użyty w formie zakładów systemowych.
Cały Darmowy Zakład bez Ryzyka musi być wykorzystany w całości. Oznacza to, że nie można go podzielić na mniejsze stawki.
Darmowy Zakład be Ryzyka traci ważność po upływie określonego okresu.&quot;


bezposredniego linku nie bylo ani zadnego info na stronie, nawet myslalem , ze to moze jakis spam , ale nie na tego maila

freebet zrealizowany
Zastanawiam się czy to promocja tylko dla tych, którzy otrzymali takie maile? Próbował już ktoś bez maila?
 
C 8

carlosmarc

Użytkownik
Kliknij na jakis zaklad. Jak pojawi sie okienko z freebetem do zaznaczenia pod wybranym zakladem to mozesz wplacic. A jak nie to po wplacie tez nie bedzie.
 
C 174

cezi77

Użytkownik
Niekoniecznie. Na betssonie okienko z freebetem pojawialo sie dopiero gdy mialem 75zl na koncie a betsyf ma ta sama platforme wiec prawdopodobnie przekonasz sie dopiero po wplacie.
 
C 8

carlosmarc

Użytkownik
A wlasnie, ze nie musisz miec nic na koncie. W Betssonie czasem za trzecim razem pojawialo sie okienko z freebetem. Klikalem w Zaklady, potem wybieralem typ i czasem dopiero za 3cim razem wyskakiwalo, ale stan konta nie mial nic z tym wspolnego. Jakis blad systemowy był moim zdaniem, bo przy freebecie na siatkowe bylo to samo.
 
lbj 142K

lbj

Użytkownik
Witam. Ja wyslalem mejla w pazdzierniku cos kolo 10-11 kiedy moge liczyc na ten bonus ? Koniec miesiaca tuz tuz, a tu nic, zero odzewu.
 
lbj 142K

lbj

Użytkownik
Witam ponownie. Nie wliczyli mi trzech zakladow o wartosci 272zl do obrotu bonusem po czym w nastepnym dniu dodali mi 50zl darmowego bonusu. O to co napisali:
Franciszek : Dzień dobry, mam na imię Franciszek.
Mariusz Kuśnierz: witam otrzymalem darmowy bonus 50zl, z jakiej to okazji ?
Franciszek: bonus otrzymał Pan jako rekompensate za to że zakłady w sprawi których się Pan z nami kontaktował nie zostały wliczone w obrót bonusu z forumbukmacherskiego
Franciszek: Wymagany obrót bonusem 50 zł to 1 raz po kursie 1.5 lub wyższym
 
Z 25

zakoon

Użytkownik
Mam rozumieć, że jeżeli nie obrócę kwoty wpłaconej w ciągu 30dni to przepada mi nie tylko bonus ale też środki, które wpłaciłem???
 
C 2

czita

Użytkownik
Zasady i warunki dla promocji 50% do 250PLN:


3. Bonus wraz z depozytem musi zostać obrócony minimum 4 razy w zakładzie podwójnym lub wielokrotnym, przy kursie 2.25 lub wyższym zanim środki będą mogły zostać wypłacone lub wykorzystane w produktach innych niż Zakłady Sportowe.

14. Obroty środkami bonusowymi poprzez typowanie dwóch stron dotyczących tego samego wydarzenia lub wspólnie z innym graczem są traktowane jako oszustwo. W takim przypadku cały bonus pieniężny zostanie anulowany oraz dalsze czynności będą mogły zostać podjęte zgodnie z decyzją kierownictwa serwisu.
Moglby ktos podac przyklad, jakby to moglo wygladac?? niechcialbym zagrac &quot;czegos takiego&quot; i byc oszustem
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Mam rozumieć, że jeżeli nie obrócę kwoty wpłaconej w ciągu 30dni to przepada mi nie tylko bonus ale też środki, które wpłaciłem???
Tylko bonus plus ewentualne wygrane z bonusu. Depozyt nie może być zabrany...
Moglby ktos podac przyklad, jakby to moglo wygladac?? niechcialbym zagrac &quot;czegos takiego&quot; i byc oszustem
Podwójny - 2 zdarzenia na kuponie
wielokrotny - 3 lub więcej zdarzeń na kuponie
Typowanie 2 stron - na jednym kuponie grasz Denver - LA 1, a na 2 kuponie Denver - LA 2 w NBA.
Kiedy zostaną przyznane środki bonusowe 120PLN?
Wczoraj zostały dopisane zgłoszenia bonusowe wysłane do 22 listopada.
Hej. Czy dzisiaj zostaną dodane bonusy bo zgłoszenie było 23 października i nic nie ma. Mam konto w Betson i Betsafe i pusto cały czas. Pozdrawiam
Bonusy za okres 22-31 października zostaną dopisane na początku tygodnia
Promocja przedłużona do 30 listopada.

Nie zwlekaj!! &gt;&gt; ZAREJESTRUJ SIE JUŻ DZISIAJ!! &lt;&lt;
 
M 0

makojako333

Użytkownik
No to czekamy na dodanie bonusów z tej kampanii;-) Pytanie jeszcze: jaki jest czas na obrócenie tego bonusu 100% do 120 PLN?? Są jakieś ograniczenia czasowe hmmmm ??
 
Do góry Bottom