>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Promocja w Betsafe - Europejska Oferta - 2 bonusy na START, aż do 370PLN

xavy 386

xavy

Użytkownik
Betsafe w ramach rekompensaty za trudności techniczne z weekendu daje bonus 20 zł. Trzeba go odebrać w zakładce: Dostępne bonusy.
 
R 104

rafaelgum1

Użytkownik
nie pojawia mi się żdane okienko przy rejestracji do wpisania kodu --&gt; FORUMBUK po, mimo że wyczyściłem cookies z przeglądarki, czy dostanę też ten 2 bonus (120) ????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster

Siatkarskie mistrzostwa świata startują już 30 sierpnia! Z tej okazji Betsafe.com ma dla Ciebie specjalną promocję, w której możesz wygrać bilety na ten turniej!

W sumie do rozdania mamy dokładnie 25 biletów. W różnych kategoriach cenowych, na różne mecze. Cała lista wygląda konkretnie tak:
- 10 biletów na mecze Finalndia – Korea oraz Tunezja – Brazylia, na dzień 3.09 w Katowicach (3)
- 2 bilety na mecze II fazy rozgrywek w Łodzi na dzień 10.09 (6)
- 2 bilety na mecze II fazy rozgrywek w Łodzi na dzień 11.09 (6)
- 2 bilety na mecze II fazy rozgrywek w Łodzi na dzień 13.09 (6)
- 4 bilety na mecze II fazy rozgrywek w Łodzi na dzień 14.09 (6)
- 1 bilet na mecz Polska – Wenezuela we Wrocławiu na dzień 4,09.2014 (8)
- 2 bilety na mecz o 3. miejsce w Katowicach, na dzień 21.09 (10)
- 2 bilety na mecz otwarcia na Stadionie Narodowym, na dzień 30.08 (10)
Jak rozdamy te bilety? Ano – bilet za polecenie! Obowiązuje zasada – kto pierwszy ten lepszy!

Aby otrzymać wybrany bilet należy na adres [email protected] wysłać:
1. adresy email osób które zostały polecone i dokonały pierwszego depozytu – ilość osób, którą należy polecić, aby otrzymać konkretny bilet macie w nawiasach przy liście biletów
2. podać, który bilet się wybrało
3. osoba polecająca oprócz biletu otrzyma również 100PLN, a osoba polecana 25PLN na zakłady na swoje konto gracza
Osoba polecona musi zarejestrować się z promocyjnego linku
=====&gt;KLIKNIJ I ZAREJESTRUJ SIĘ &lt;=====
Zwycięzcy będą ogłaszani w tym poście za każdym razem, gdy któryś z nich zgłosi się mailowo po wygraną.

Szczegóły konkursu znajdziecie tutaj: http://www.worldofbetsafe.com/pl/kon...iatkarskie-ms/
__________________
Uwaga, na mecz w dniu 3.09 w Katowicach bilety są podwójne! Nie ma o tym informacji na stronie.
Bardzo małe zainteresowanie promocją = większa szansa wygrania ;)
kiedy będą dopisywane następne bonusy?
Ostatnie zasilenia były w poniedziałek. Kolejne prawdopodobnie jutro.
 
lbj 142K

lbj

Użytkownik
O co chodzi w tym, ze trzeba stawiac kupony z kursem minimum 2.25 w zakladzie podwojnym lub wielokrotnym by kupon zaliczal sie do obrotu ? Wielokrotny wiadomo, ale podwojny ? Zakladam, ze nie chodzi o dwa zdarzenia na kuponie, bo to przeciez...wielokrotny prawda ?
 
E 0

emmanuel1988

Użytkownik
Witam
Jeśli zarejestruje sie z powyższego linka i wpłacę 120zł jako pierwszy depozyt to będę miał na koncie 120zł + 120zł bonusu 100% + 60zł bonusu 50%??? czyli w sumie 300zł???
 
K 0

kazar35

Użytkownik
Zarejestrowałem się 5 września i do tej pory nie dostałem bonusu 100% do 120zł mimo poprawnie wysłanego zgłoszenia i rejestracji z linku
 
L 25

lukasz_

Użytkownik
To samo co kolega wyżej, ja się jednak rejestrowałem 10 września, niemniej:

Bonus 100% do 120PLN zostanie dopisany w ciągu 48h od momentu wysłania loginu na adres e-mail
A że nic nie widać to pytanie, kiedy się można go spodziewać?

Pozdrawiam.
 
D 4

dehunter

Użytkownik
Witam. Kiedy można spodziewać się dodania bonusu za rejestrację z waszej strony? Czekam od początku września i nic się nie dzieje w tej sprawie
 
Do góry Bottom