>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Promocja w Betsafe - Europejska Oferta - 2 bonusy na START, aż do 370PLN

xavy 386

xavy

Użytkownik
Betsafe w ramach rekompensaty za trudności techniczne z weekendu daje bonus 20 zł. Trzeba go odebrać w zakładce: Dostępne bonusy.
 
R 104

rafaelgum1

Użytkownik
nie pojawia mi się żdane okienko przy rejestracji do wpisania kodu --&gt; FORUMBUK po, mimo że wyczyściłem cookies z przeglądarki, czy dostanę też ten 2 bonus (120) ????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster

Siatkarskie mistrzostwa świata startują już 30 sierpnia! Z tej okazji Betsafe.com ma dla Ciebie specjalną promocję, w której możesz wygrać bilety na ten turniej!

W sumie do rozdania mamy dokładnie 25 biletów. W różnych kategoriach cenowych, na różne mecze. Cała lista wygląda konkretnie tak:
- 10 biletów na mecze Finalndia – Korea oraz Tunezja – Brazylia, na dzień 3.09 w Katowicach (3)
- 2 bilety na mecze II fazy rozgrywek w Łodzi na dzień 10.09 (6)
- 2 bilety na mecze II fazy rozgrywek w Łodzi na dzień 11.09 (6)
- 2 bilety na mecze II fazy rozgrywek w Łodzi na dzień 13.09 (6)
- 4 bilety na mecze II fazy rozgrywek w Łodzi na dzień 14.09 (6)
- 1 bilet na mecz Polska – Wenezuela we Wrocławiu na dzień 4,09.2014 (8)
- 2 bilety na mecz o 3. miejsce w Katowicach, na dzień 21.09 (10)
- 2 bilety na mecz otwarcia na Stadionie Narodowym, na dzień 30.08 (10)
Jak rozdamy te bilety? Ano – bilet za polecenie! Obowiązuje zasada – kto pierwszy ten lepszy!

Aby otrzymać wybrany bilet należy na adres [email protected] wysłać:
1. adresy email osób które zostały polecone i dokonały pierwszego depozytu – ilość osób, którą należy polecić, aby otrzymać konkretny bilet macie w nawiasach przy liście biletów
2. podać, który bilet się wybrało
3. osoba polecająca oprócz biletu otrzyma również 100PLN, a osoba polecana 25PLN na zakłady na swoje konto gracza
Osoba polecona musi zarejestrować się z promocyjnego linku
=====&gt;KLIKNIJ I ZAREJESTRUJ SIĘ &lt;=====
Zwycięzcy będą ogłaszani w tym poście za każdym razem, gdy któryś z nich zgłosi się mailowo po wygraną.

Szczegóły konkursu znajdziecie tutaj: http://www.worldofbetsafe.com/pl/kon...iatkarskie-ms/
__________________
Uwaga, na mecz w dniu 3.09 w Katowicach bilety są podwójne! Nie ma o tym informacji na stronie.
Bardzo małe zainteresowanie promocją = większa szansa wygrania ;)
kiedy będą dopisywane następne bonusy?
Ostatnie zasilenia były w poniedziałek. Kolejne prawdopodobnie jutro.
 
lbj 142K

lbj

Użytkownik
O co chodzi w tym, ze trzeba stawiac kupony z kursem minimum 2.25 w zakladzie podwojnym lub wielokrotnym by kupon zaliczal sie do obrotu ? Wielokrotny wiadomo, ale podwojny ? Zakladam, ze nie chodzi o dwa zdarzenia na kuponie, bo to przeciez...wielokrotny prawda ?
 
E 0

emmanuel1988

Użytkownik
Witam
Jeśli zarejestruje sie z powyższego linka i wpłacę 120zł jako pierwszy depozyt to będę miał na koncie 120zł + 120zł bonusu 100% + 60zł bonusu 50%??? czyli w sumie 300zł???
 
K 0

kazar35

Użytkownik
Zarejestrowałem się 5 września i do tej pory nie dostałem bonusu 100% do 120zł mimo poprawnie wysłanego zgłoszenia i rejestracji z linku
 
L 25

lukasz_

Użytkownik
To samo co kolega wyżej, ja się jednak rejestrowałem 10 września, niemniej:

Bonus 100% do 120PLN zostanie dopisany w ciągu 48h od momentu wysłania loginu na adres e-mail
A że nic nie widać to pytanie, kiedy się można go spodziewać?

Pozdrawiam.
 
D 4

dehunter

Użytkownik
Witam. Kiedy można spodziewać się dodania bonusu za rejestrację z waszej strony? Czekam od początku września i nic się nie dzieje w tej sprawie
 
Do góry Bottom