>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Promocja w Betsafe - Europejska Oferta - 2 bonusy na START, aż do 370PLN

C 0

czarnup

Użytkownik
Siemak,
No mi nie dali ???? Panie Marcinie pamiętam że przy Betssonie podobne problemy kiedyś były, że bonus się opóźniał. Znów jakieś oficjalne info od Pana, czy wszystko jest w porządku, by sie przydało.

P.C
 
F 2

future0

Użytkownik
Panie Marcinie, kiedy zostaną dopisane bonusy ?
Kolega czeka od środy a za to że nie dostał bonusa obrywa się mi, w końcu ja go poleciłem.
 
lbj 142K

lbj

Użytkownik
Jesli wplace np. jutro 300zl i otrzymam 150zl za 50% bonusu, a za 2-4 dni 120zl w ramach drugiego bonusu to czy przy obstawianiu obrot bedzie sie zaliczal do obu na raz czy najpierw musze obrocic np. 50% bonus, a potem ten 120 ? Jesli nie wpisze przy rejestracji kodu FORUMBUK to nie otrzymam bonusu ?
 
lbj 142K

lbj

Użytkownik
Jak tam z moim bonusem ? Jako login wpisalem Mariusz K zamiast e-maila, ale to chyba nie powinno stanowic problemu skoro wyslalem z tego samego mejla co mam login.
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
&quot;75 zł Darmowy Zakład Bez Ryzyka
Aby uczcić inaugurację nowego sezonu NHL i powitać Cię z powrotem w Betsafe chcemy, aby Twój pierwszy zakład w nowym sezonie był wolny od ryzyka.
Jak odebrać swój zakład bez ryzyka:
1. Dodaj do kuponu rynek.
2. Wybierz darmowy zakład bez ryzyka dostępny na kuponie.
3. Jeśli Twój zakład okaże się przegrany, stracone środki zostaną zastąpione bonusem po rozliczeniu kuponu.
Ciesz się rozpoczęciem nowego sezonu z darmowym zakładem bez ryzyka na nasz koszt, ale pamiętaj, że należy go wykorzystać przed 31/10/2014 godz. 23:59:59, gdyż po tym terminie zakład straci ważność.
Typuj Teraz
Zasady i Warunki:
Darmowy Zakład bez Ryzyka dostępny jest w koszyku zakładów w określonym czasie oraz będzie widoczny po wybraniu dyscypliny sportowej, wydarzenia lub rynku.
Aby skorzystać z oferty, po prostu zaznacz pole darmowego zakładu bez ryzyka w trakcie składania zakładu za prawdziwe pieniądze, a jeśli przegrasz, stawka zostanie automatycznie zwrócona na Twoje konto.
Jeśli Darmowy Zakład bez Ryzyka będzie przegrany, otrzymasz zwrot stawki nie podlegający wymaganiom obrotu.
Wygrane z Darmowego Zakładu bez Ryzyka muszą zostać obrócone jeden raz przy kursie 1.50 lub wyższym w serwisie Zakładów Sportowych zanim będzie możliwa ich wypłata lub ich wykorzystanie w innym produkcie.
Darmowy Zakład bez Ryzyka traci ważność po upływie 7 dni od momentu dodania go do koszyka zakładów.
Darmowy Zakład bez Ryzyka może być użyty w formie jednego zakładu pojedynczego lub łączonego.
Darmowy Zakład bez Ryzyka nie może być użyty w formie zakładów systemowych.
Cały Darmowy Zakład bez Ryzyka musi być wykorzystany w całości. Oznacza to, że nie można go podzielić na mniejsze stawki.
Darmowy Zakład be Ryzyka traci ważność po upływie określonego okresu.&quot;

bezposredniego linku nie bylo ani zadnego info na stronie, nawet myslalem , ze to moze jakis spam , ale nie na tego maila
freebet zrealizowany
 
Do góry Bottom