>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocja w Betsafe - Europejska Oferta - 2 bonusy na START, aż do 370PLN + koszulka!

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Większość reklamacji zostało właśnie zasilonych. Pozostali gracze, którzy nieotrzymani bonusów błędnie się zarejestrowali (bez promocyjnego linku)
Wraca Europejska Oferta w Betsafe!

2 bonus przy pierwszej wpłacie!
Uległa zmiana warunków obrotu przy bonusie 50% do 250PLN.

Oferta ważna tylko do 20 czerwca! Warto się pośpieszyć, bo nie wiadomo czy zostanie kontynuowana.
Nie zapominajcie o ofercie:
POLEĆ 6 ZNAJOMYCH I ZGARNIJ ORYGINALNĄ KOSZULKĘ DRUŻYNY REPREZENTACJI WARTĄ 350 PLN+ BONUS 350 PLN!
 
R 104

rafaelgum1

Użytkownik
2 bonus przy pierwszej wpłacie!
Uległa zmiana warunków obrotu przy bonusie 50% do 250PLN.


A Z KTÓREGO LINKU MAMY SIĘ ZAREJESTROWAĆ ŻEBY JĄ OTRZYMAĆ??
 
B 0

bolojang

Użytkownik
Jak dostać ten bonus ze stopki nr 2 &quot; 370PLN za free
Exclusive Bonus&quot; ?
Proszę to wytłumaczyć jak dla chłopa małorolnego. Jak klikam link ze stopki to mam to mam napisane bonus do 200zł. Jak klikam link z 1 postu to Koksu daje 50% bonusu czyli 250zł (za wpłatę 500zł).
Jak dostać te 370zł?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Aby dostać bonus 120zł wysłać Wam login z forum?
Kasa jest dopisywana na konto Betsafe, więc podajecie adres e-mail konta z Betsafe, a nie forum...
Korzystać z bonusu, bo to dobry moment na skorzystanie, pewniaki z mundialu wchodzą jak w masło, więc jest okazja zarobić dużo kasy ;)
 
B 0

bolojang

Użytkownik
Korzystać z bonusu, bo to dobry moment na skorzystanie, pewniaki z mundialu wchodzą jak w masło, więc jest okazja zarobić dużo kasy ;)
No ja czekam na dopisanie już 2 dzień ;) a pewniaków nie widać, to jest najbardziej nieprzewidywalny mundial od wielu lat. Dla kibica może i fajnie ale dla gracza... wtopa za wtopą :;/:
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
No ja czekam na dopisanie już 2 dzień
Przeważnie dopisujemy bonus po około 48k lub jeśli jest mało zgłoszeń to troszkę później. Bonus i tak trafi na konto.
to jest najbardziej nieprzewidywalny mundial od wielu lat
W pierwszych meczach grupowych była tylko jedna niespodzianka, wygrana Kostaryki nad Urugwajem. Reszta faworytów wygrywała i większość graczy zarobiło. O meczu Brazylii dużo graczy przestrzegało w dziale Mistrzostwa Świata - Brazylia 2014.
Warto do działu wchodzić, czytać i razem z nami analizować oraz grać zdarzenia na mundial, myślę że wówczas będzie mniej rozgoryczonych graczy ;)
http://forum.bukmacherskie.com/f438/
 
D 3

denon23

Użytkownik
Bonus tylko na nowo zarejestrowanych? Bo załozylem konto pre dni temu i wykorzystałem bonus 50% tylko, lecz nie przez forum. Czy jeszcze moge ten bonus 120zl wykorzystac? Czy przepadlo?
 
B 0

bolojang

Użytkownik
Dziękuję-bonus dopisany. Kolejne pompowanie balonika na Hiszpanów i wszystkie kupony poszły się ..... Za to dobrze obstawia się &quot;lajwy&quot; szczególnie gdy faworyt przegrywa 0-1 i odrabia straty przy bardzo korzystnych kursach :)
 
C 8

carlosmarc

Użytkownik
Marcin albo oni kombinują albo Ty sie pomyliles, bo w warunkach aktywowanej promocji na ich stronie w sekcji Moje Bonusy dla tego bonusa 100% do 120zl mam obrót 6x depozytem i bonusem. I tak tez system mi liczy.
 
czoker 122,1K

czoker

Użytkownik
Jeżeli zarejestruje się dzisiaj to dalej będę uczestniczył w obu promocjach?
Tej 50% do 250 pln i 100% do 120 pln?
 
czoker 122,1K

czoker

Użytkownik
Jeszcze jedno pytanie - zarejestrowałem się, wpłaciłem pieniądzę ale warunki obrotu w regulaminie są kompletnie inne niż podane w pierwszym poście ....
3. Bonus wraz z depozytem musi zostać obrócony minimum 4 razy w zakładzie podwójnym lub wielokrotnym, przy kursie 2.25 lub wyższym zanim środki będą mogły zostać wypłacone lub wykorzystane w produktach innych niż Zakłady Sportowe.
Dodatkowe Informacje:

  • Bonus musi zostać obrócony minimum 12 razy na zakładach pojedynczych lub łączonych po kursie całkowitym kuponu 1.5 lub wyższym zanim środki będą mogły zostać wypłacone lub wykorzystane w produktach innych niż Zakłady Sportowe.
    Nie zwlekaj!! &gt;&gt; ZAREJESTRUJ SIE JUŻ DZISIAJ!! &lt;&lt;[/b]

  • Więc jeśli zarejestrowałem się z linku podanego na forum to które warunki obrotu są aktualne?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom